PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Tresty

Goto down 
AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin

Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

PříspěvekPředmět: Tresty   18/7/2011, 09:44

Do tohoto topicu budou admini psát varování hráčům. Varování se uděluje za závažné nebo opakované porušení pravidel. Každé varování musí schválit hlavní admin.

1. Varování - Uděluje se jako upozornění, že se máte sklidnit, přebrat si své chování a znovu si přečíst pravidla
2. Varování - Uděluje se jako poslední varování, které vám má sdělit, že byste se měli vážně sklidnit. Je spojeno s BANem na 24 hodin a přezkoušením z pravidel
3. Varování - Komu není rady... Kdo se neumí poučit, ten dostane trvalý BAN na svůj účet a IP BAN na týden

*BAN může být dle uvážení admin teamu udělen i ve zrychleném řízení, klidně i bez předchozího uděleného varování.

BAN na chat - Uděluje se vždy na předem danou dobu, dle rozsahu porušení pravidel a všeobecné slušnosti.
BAN na chat na dobu neurčitou - Uděluje se za závažnější porušení pravidel a všeobecné slušnosti na dobu neurčitou, avšak zruší se až tehdy, kdy uživatel složí omluvu. Vždy se však stanoví minimální doba, jakou bude BAN trvat
Pernamentní BAN na chat - Komu není rady... Kdo se neumí poučit, ten dostane trvalý BAN bez možnosti zrušení

V tomto topicu se můžete vyjádřit k uděleným varováním a BANům, ovšem neslušnost a spamování se bude trestat!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:19

Uděluji napomenutí hráči Netsuretsuna, nerespektování admina a nevhodné chování na chatboxu.

Ban na chatbox - jeden den.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin

Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:26

Ukaž mi jedno sprosté slovo co jsem napsal..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:27

O sprostém slovu nepadlo ani slovo.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:31

Tak nevhodné chování.. Jediné co jsem prohlásil bylo, že nejsi můj šéf, tak si na něj nehraj..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:35

Na tomto fórku je ti kdokoliv, kdo je označen červeným jménem, nadřízen. Né fakt, mám ti to tu vysvětlovat jako malému dítěti?
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:36

Smiř se s tím, že já nejsem ten typ člověka, co ti bude lézt do prdele, jen proto, aby si mu náhodou neudělil ban..
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:39

Raisene chováš se jako malé dítě.. opět. V pravidlech je jasně napsáno, že máš poslouchat pokyny adminů a máš se chovat slušně. Když to nedokážeš pochopit, tak ti to musí být vysvětleno jinak. Všichni přítomní v chatu to viděli jako neslušné chování. Tak myslím, že to možná nebude jen tím, že by si na tebe někdo "zasednul."
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:44

Nic o tom, že si na mě někdo zasednul slovo nepadlo. Poslouchat pokyny adminů budu, ale rozhodně to nebudu dělat s úsměvem na tváři. A pokud vím, tak ten kdo rozpoutal hádku, byl Jun´ichi Nemuro, který do mě začal rejpat jen proto, že jsem nesouhlasil s kombinací jeho Kekkei Genkai a Dotonu. A s tím nesouhlasím ani nadále.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:53

Když do tebe začal rýpat hráč, proč jsi byl tedy drzý na admina?
Návrat nahoru Goto down
Riko

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   23/5/2012, 07:53

Tak fajn, nevím co se dělo na CHB protože v té době jsem tam nebyla ale pokud vím tak se tu bavíme o tobě a ne o někom jiném. Je fajn že s tím nesouhlasíš ale pokud vím tak hlavní slovo tu má admin tým.Až mi dáš logické zdůvodnění proč Jashinista nemůže mít element tak se o tom budeme bavit ( nechci rozpoustat další žhavou diskuzi na tohle téma protože je to unavující) Teď se tu ale bavíme o tobě takže bych ocenila kdyby ses i tady vyjadřoval slušně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tresty   

Návrat nahoru Goto down

Tresty
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OOG :: Dotazy, stížnosti, oznámení-
Přejdi na: