Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí 8

 

 Okolí

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí I_icon_minitime28/7/2011, 17:26

Sluncem zalité rozsáhlé louky a lány, plné nejrůznějších travin a křovin. Vane sem příjemný mořský vítr a teploty zde dosahují nejpříjemnějších hladin. Po lukách přes den pobíhají králíčci a poletují motýlci.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime10/5/2012, 08:11

Zprvu jsi nic neviděla ale když jsi se řádně zaposlouchala zaslechla jsi dva mužské hlasy jak se evidentně o něčem hádají.Najednou se v dálce objevila tvář muže s jizvou přes jedno oko. Stál obličejem k tobě a mluvil k druhému muži.Byla jsi daleko takže si nemohla slyšet o čem se to baví ale bylo jisté že se rozhodně nejedná o něco dobrého.
Přesně jsi nevěděla kolik těchto vězňů na lodi bylo ale bylo jasné že když jsou tihle dva tak blízko, ostatní tu budou nejspíše také. Ovšem i za tebou se ozvalo něco jako zachrastění.Tento zvuk se opravdu nedal identifikovat a tak ti nezbývalo nic jiného než se někam schovat a nebo vyčkat a přesvědčit se co to je. Kousek od tebe byla velká díra v zemi.Zvuk se zopakoval a tentokráte o něco hlasitěji takže i muž který se bavil s tím druhým najednou zpozorněl.Tvým štěstím bylo to že jsi stála za hustým křovým do kterého bylo těžko vidět.Ale i tak jsi musela jednat.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime10/5/2012, 08:32

Nakonec se kdesi z houští vyřítil králík.Ale bylo jedno štěstí že jsi se schovala protože za chvíli byl králík zabit nějakým vězněm který tam doběhl. Vlastně to byla žena. Od pohledu nevypadala nějak nebezpečně ale zdání mohlo klmat. ,,Hej vy dva! Jídlo se nese!" zasmála se poněkud temě.Mohla jsi slyšet její kroky jak se pomalu ztrácí.V dálce se začalo ozvývat výce hlasů.Jako kdyby se všichni začínali shromažďovat na jednom místě.Možná že právě tohle byla ideální šance vylézt.Kousek od tebe se nacházela spousta keříků kde by jsi se mohla ukrýt.Ovšem musela by jsi se stále držet u země. Zvuky hlasů se pomalu vytráceli jako kdyby všichni odcházeli kamsi pryč.Až hlasy utichli úplně.Ale po nějaké době se ozval hlas těsně u tebe. ,,Co kdyby jsi vylezla hmm? Je si možná oblafla ale mě ne!" sykl kdosi.Podle hlasu jsi mohla tipnout že to může být dívka tak v tvém věku.Ale nemohla jsi tušit kam patří.Jestli je to jen náhodný kolem jdoucí nebo patří k nim. Bylo jen na tobě jak se zachováš ale muselo ti být jasné že o tobě ví.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime10/5/2012, 14:43

,,Kdo? Příjde na to jak moc budeš spolupracovat" zasmála se neznámá postava.Najednou na tebe vykoukla dívka s čistě bílími vlasy ale zato s podivným výrazem ve tváři který se nedal nijak zvláště rozeznat. Hleděla na tebe svýma zašedlýma očima a divně se usmívala. ,,Měla bych pro tebe návrh.Pomůžeš mi a já pomohu tobě.SLušná nabídka ne?!" zasmála se ale jen tiše takže jsi její smích slyšela jen ty a nikdo jiný.Jak to vipadalo potřebovala něco co sama nemohla vykonat, na druhou stranu pokud opravdu patřila k vězňům a dodrží svoji část dohody mohla by ti poskytnout pár dosti užitečných informací a ty by jsi se nemusela tak plahočit aby jsi splnila misi.Ovšem prozatím jsi netušila co po tobě tahle dívka chce a co za to bude ochotna sdělit.
V okolí se stále nikdo nenacházel ale dívka nervozně přešlápla na jednom místě.Jako kdyby se snad bála že ji někdo sleduje.Tvé rozhodnutí muselo být rychlé ovšem nastával problém.Co by se mohlo stát kdyby jsi jí řekla ne?
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 02:47

Dívka se na tebe podívala a trochu se usmála.Bylo na ní vidět že je touto odpovědí velice potěšena. ,,Něco jednoduchého.Jeden z vezňů ukryl v jejich skrýši něco co je moje.Jedná se o medailon.Když mi ho doneseš a zaručíš se za mě u vás ve vesnici abych získala svobodu dám ti tolik informací o téhle bandě kolik jen budeš chtít." odpoví ti a posadí se na zem. ,,Jen ovšem jedna maličkost.Jestli tě chytí neznáme se.Jansné?" dodala okamžitě a zamračila se jako kdyby snad očekávala nějaké komplikace. Nemohla jsi si být jistá jak dlouho ještě budete takhle sami ale brzy ti došlo že vlastně ani nemáš navybranou.Protože co se stane když odmítneš bylo docela jednoduché odhadnout, když tato dívka bezpochyby patřila k vězňům.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 03:48

,,Proč?" dívka si hlasitě povzdychla a potom se poškrábala na hlavě. ,,Řekněme že kdybych tam vlezla já vypadalo by to divně protože je tam mnoho cenných věcí.Ostatní by mě podezřívali že se chci vypařit." povzdychla si. ,,Ale když tam půjdeš ty pokusím se ti krýt záda." odpověděla.Bylo to dosti zvláštní,tohle její vysvětlení ale jednoduše ti tohle muselo stačit. Dívka se podívala kamsi za sebe a v tu chvíli jsi si mohla všimnout podivné pečeti na jejím krku.Ovšem na ruce měla znak jedné z vesnic.Buď byla opravdu vězněm něco sem sem nějak infiltrovala ale tohle momentálně nebylo to důležité o co by ses měla zajímat. Tvým hlavním cílem bylo jen to aby jsi promyslela jak se dostat do skrýše nepozorovaně a odnést onen medailon.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 04:11

,,Hmmmm.Pravda.Kousek odtud." ukázala směrem a pomalu se rozešla.Když jsi ji následovala viděla jsi jak se krajina trochu změnila.Z místa na které jste dorazily bylo krásně vidět na stan který se tyčil za hromadou křoví.Nikoho nebylo zatím slyšet a ani vidět což se mohlo jevit jako dobrá příležitost.Dívka ti jen pokynula hlavou že od teď je to jen na tobě a sama se odebrala trochu do ústraní odkud by ti mohla být užitečná.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 05:33

Opravdu se ti povedlo zaměstnat pozornost těch co byli opodál.Všichni zaujatě hleděli na vločky sněhu a byli dosti zaraženi tím co se děje.Po pár chvílích jsi vešla dovnitř úkrytu.Nestačila jsi se divit kolik tam je věcí.Najít pouhý medailon v této soustě věcí bude opravdu složité.Musíš si ovšem pospíšit jelikož se venku ozývají hlasy.
,,CO se tady couráš?" zahubuje někdo? ,,Co vadím ti? Vychladni" ozve se hlas oné dívky" může ti být jasné že se ti snaží dát nějaký ten čas ale také ti musí být jasné že mimo stan je neudrží na dlouho. Po tvé pravé ruce je spousta malých truhliček.Před tebou se rozprostírá něco jako větší knihovna kde je spousta svitků a po tvé levé ruce se nachází hromada haraburdí. Je jen na tobě kde začneš ovšem čas se evidentně krátí.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 06:24

,,Jen by mě zajímalo co tu děláš! Jasně sem ti řekl že tady nemáš co dělat?!" zahučel mužský hlas. Dívka se pouze zasmála. ,,Fakt? Především si pamatuju že jestli se vzdálím na kilometr zabiješ mě.Nebo tak nějak jsi to pronesl" pronesla dívka.,,Nejradši bych tě zabil hned!" ozvalo se zakřičení.Dost silné na to aby jsi to slyšela i ty jako kdyby muž stál vedle tebe což mohlo být více než-li nepříjemné.,,Tak do toho.Ty víš že to nemůžeš udělat dokud ten medailon existuje.A protože ho nedokážeš zničit......" ozvalo se opět a najednou hlasy utichli.,,Nesnáším tě" zasyčel muž.Bylo slyšet nějaké kroky které mířili přímo do stanu.K tvému štěstí muž jen prošel kolem. ,,Tse,trubka jedna.Ještě že neví o té knize" mumlal si jakmile procházel kolem stanu v kterém jsi byla. Tvým štěstím bylo že jsi to slyšela takže ti to celou věc o něco ulehčilo.Ovšem knih a svitků tam také nebylo málo.Další kroky se ozvaly ale utichli před stanem. ,,Koukej si pohnout" zaslechla jsi šeptání.Muselo ti být jasné že dlouho je již nebude moci zdržet.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 06:58

K tvému velkému štěstí, když jsi otevřela další z velkého počtku knih,zrak ti padl na vyříznuté strany a vnitř této díry ležel medailon s podivně,tmavě modrým kamenem.Celkově nevypdal nic moc ale zjevně měl pro tuhle dívku velkou cenu.A ne jen pro ni když byl tak pečlivě ukryt.Ve chvíli kdy jsi se dotkla kamene mohlo se ti zdát že se jeho barva změnila ale mohlo být tím stresem který jsi prožívala. Řetízek na kterém byl medailon připevněn byl z pouhého stříbra.No rozhodně nepůsobil dojmem že by mělo jít o nšco cenného.
,,Už ho máš?" sykla na tebe dívka.Ale jako kdyby nečekala na odpověď.Snad proto že kolem procházel opět onen, po hlase, protivný muž. ,,Hele podívej se na tohle!" houkla na něj dívka a podle sluchu jsi mohla určit že muže vede někam pryč. Zjevně ti musela velice věřit protože aniž by tušila či jsi jej našla odvedla pomalu všechny vězně aby jsi měla volný útěk.Ale čím déle jsi držela medailon v ruce tím více ti připadalo že se ti nikam nechce a že by jsi si jej mohla nechat pro sebe.Jako kdyby tě něco nudilo porušit dohodu.Tento pocit byl čím dál silnější.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 14:46

Ještě nějakou značnou chvíli jsi čekala než se dívka objevila.Mezi tím onen pocit který tě nutil nechat si medailon značně vzrostl.Stále jsi nedokázala přijít na to co je příčinou ale jedno bylo jasné.Zbavit se ho nebude zase tak moc jednoduché jak se zpru zdálo.Dívka se konečně objevila a koukala na tebe ustaraným pohledem. ,,Tady jsi.Musíme jít o něco dál" hlesla a jen kolem tebe prošla a namířila si to značný kus cesty dál od tábora vězňů.Když jsi tam došla mohla jsi si všimnout že dívka je bledější než před tím.Jako kdyby jí chyběla síla k tomu aby žila.Mohlo tě napadnout že medailon s tím má cosi společného ale momentálně pocit který tě ovládal byl natolik silný že jsi se jej nechtěla vzdát. ,,Měla by jsi mi ho dát.Tenhle medailon není jen tak pro někoho.Věř mi." promluví na tebe dívka ustaraným hlasem.Zjevně něco o tomto pocitu ví ale ty nemáš tušení co.Rozhodnutí je na tobě.Zanechání si medailonu má za následek jen zradu a možná menší výčitky svědomí ovšem takového myšlení přestáváš být schopná.Ale pokud by jsi se rozhodla se natolik přemoci mohla by jsi dostat více než nezbytné množství informací pro které jsi přišla.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 19:50

Dívka na tebe hleděla zkoumavým pohledem.No když jsi natáhla ruku aby jsi jí ho dala i když se ti nechtělo, položila ti svoji dlaň na tvoji ruku.A v ten moment jsi mohla cítit jak ten pocit mizí neuvěřitelnou rychlostí.Jako kdyby se to všechno přesouvalo kamsi do neznáma.
,,Já vím.Je to těžké.Pro lidi jako jsi ty" pravila a pomalu si vzala medailon k sobě protože jsi najednou už neměla sílu jej ani držet. V tu chvíli se stali dvě věci.Tou první byl fakt že její pečeť kterou jsi viděla před tím na krku začala podivně zářid až nakonec plně zmizela.Prostě to vypadalo jako kdyby tam vůbec nebyla.A poté se lehce zaleskl znak vesnice na její ruce.
,,Takhle je to myslím si lepší" pousmála se dívka. Mohlo se ti zdát že jí ten medailon vůbec nic nedělá.Faktem bylo že na jeho účinky byla již zvyklá a také byla trénována aby tyto pocity potlačovala. ,,Měla bych ti poděkovat.A teď je řada na mě.Co vše tedy potřebuješ vědět?" optala se tě a pomalu vykročila s tebou aby jste co nejdříve dorazili do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime11/5/2012, 23:36

,,Takže k otázce číslo jedna.Jmenuji se Leiko.Jsem vycvičená v pozůstatku ROOT.To proto na mě tenhle medailon nemá účinky.To je tak když někdo neprojevuje emoce.Nebo je umí naprosto potlačit. K tvé další otázce. Měli by být čtyři. Ti jediní se zdržují poblíž tábora.Zbytek se dávno rozprchl kdo ví kam." povzdychne si a koukne se na oblohu. ,,Ráda bych ti řekla jaké mají techniky ale sama to nevím.Byla jsem nasazena jako doprovod kdyby se něco přihodilo." pokrčí rameny jako kdyby jí to bylo naprosto jedno. ,,To co jsem měla doručit se zachránilo.Díky bohu.A díky tobě." pousměje se ale jako kdyby v tom bylo něco nuceného.Rozhodně tenhle úsměv nebyl přirozený.,,Ten protivnej chlápek se jmenuje Hanuro.Podle všeho byl odsouzen za napadení vlastní vesnice.Ta žena se jmenuje Kasumi.Je docela hbytá co jsem si všimla. Potom je tam muž jménem Aiko a další je Renjiro.Tihle dva jsou podle všeho bratři.Moc toho o nich nevím.Byla jsem s nimi jen krátkou chvíli a spis mi nikdo nedal abych nebyla odhalena." dokončí a pak se na tebe podívá zkoumavým pohledem.Ticho trvá docela dlouho.Jak to vypadá tahle dívka ti řekla to co jsi chtěla.I když toho nebylo mnoho. ,,Další otázky?" Nadhodila a zase čekala jako kdyby měla dostat nějaké rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime12/5/2012, 04:08

Dívka ještě chvíli mlčela a pak se hluboce nadechla. ,,To je jiný příběh. Možná ti ho někdy řeknu" pousmála se opět podivným způsobem. Pomalu pokračovala s tevou v cestě.I když mlčela zdálo se jako kdyby se neustále ohlížela.Snad proto že čekala že se ještě něco přihodí ale už se nic nedělo.Cesta k vesnici byla poklidná a už zjevně žádné nebezpečí nehrozilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Západní pláně Gurīngurōbu-
Přejdi na: