PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Speciální pravidla technik

Goto down 
AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin
avatar

Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

PříspěvekPředmět: Speciální pravidla technik   30/7/2011, 03:31

Některé techniky mají svá zvláštní úskalí nebo podmínky, a proto pro ně musí být stanoveny zvláštní pravidla. V tomto topicu budou všechny uvedeny a rozepsány, aby se předešlo sporným situacím. Seznam si vždy pozorně pročtěte, abyste věděli, zdali tu není něco co se týká i vás!

Chůze pomocí chakry po pevných podkladech - Zahrnuje chůzi po veškerých pevných předmětech, ve všech rovinách. Tuto dovednost zvládá každá postava, která má INT 2 nebo vyšší.

Chůze pomocí chakry po vodě - Zahrnuje chůzi po vodní hladině, v pokročilejší formě i chůzi po tekoucí a padající vodě ve všech rovinách. Základní formu zvládá automaticky každá postava s INT 3 a vyšší a pokročilejší formu pak každá postava s INT 4 a vyšší. Ostatní, kteří to chtějí umět, ale nedosahují tohoto limitu, se to musí naučit (délka učení jako u D-rank technik).

Únik z genjutsu - Pro únik z genjutsu existuje několik způsobů, které se stupňují podle síly genjutsu.
  • KAI - Technika, kdy se ninja uvolní z genjutsu tím, že přesměruje tok své vlastní chakry. Zvládá ji každá postava, která má INT 3 nebo vyšší. Ostatní se to musí učit (doba jako u D-rank techniky). Díky této technice se dostanete ze všech D-rank, většiny C-rank a slabých B-rank genjutsu.
  • Bolest - Dalším způsobem jak se dostat z techniky je, způsobit sám sobě bolest. Tento akt je podmíněn pouze tím, aby jste si uvědomili, že jste v genjutsu a aby jste se dokázali pohnout. Díky tomuto aktu dokážete uniknout z D-rank, C-rank a většiny B-rank technik.
  • Vložení chakry - Jedná se akt, kdy poté co jste chyceni do genjutsu, do vás někdo vloží svou chakru a tím napraví váš tok chakry. Jelikož na rozdíl od vás není pod vlivem genjutsu, tak se mu s chakrou manipuluje daleko snadněji a lépe. Tímto způsobem se dokážete dostat z D-rank, C-rank, B-rank a většiny A-rank technik.
  • Zneškodnění sesilatele - Nejúčinější, avšak mnohdy nejtěžší variantou je zneškodnění sesilatele techniky. Ve většině případů to nezvládnete sami a tak téže potřebujete pomoc někoho druhého. Z techniky jste uvolněni ve chvíli, kdy uživatel není schopen řídit její průběh. Tímto způsobem se dokážete uvolnit ze všech genjutsu, jejichž průběh musí sesilatel řídit (všechny kromě několika S-rank technik).


E-rank jutsu - Zahrnuje techniky: Kawarimi no Jutsu, Bunshin no Jutsu, Nawanuke no Jutsu, Henge no Jutsu a velmi oblíbené Sennen Goroshi. Techniky zvládá každá postava, která má INT 2 nebo vyšší.

Kawarimi no Jutsu - O této technice panuje mnoho mylných představ a mnozí ji považují za absolutní záchranu, takže si to ujasníme. Rozhodně se NEnejedná o techniku teleportace. Jedná se pouze o rychlé prohození se s předmětem v blízkosti ninji. Úspěšnost techniky se odvíjí jen a pouze od rychlosti vaší postavy.

Shunshin no Jutsu - Technika, která byla, z důvodu nadužívání jakožto ultimátního útoku, naprosto zakázána pro použití v boji. Její jediné využití je jen jakožto cestovní technika, která vám umožňuje se přemisťovat do míst, která už jste někdy navštívili.

Kage Bunshin no Jutsu - Tato technika nemá žádná úskalí, která by již nebyla dobře vysvětlená, takže bych se spíše chtěl věnovat zkracování učení za pomoci klonů. Velikost zkrácení se odvíjí od vaší zásoby chakry, tedy od vaší ZÁKLADNÍ hodnoty END.
  • END 1 - 0%
  • END 2 - 5%
  • END 3 - 10%
  • END 4 - 20%
  • END 5 - 25%
  • END 6 - 35%
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Speciální pravidla technik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OOG :: Co by jste měli znát.. :: In Game Informace :: Jutsu a vše kolem-
Přejdi na: