PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shichiro Uchiha

Goto down 
AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin
avatar

Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

PříspěvekPředmět: Shichiro Uchiha   1/5/2012, 06:35

Jméno:
Shichiro

Klan:
Uchiha

Věk:
18

Pohlaví:
Muž

Výška,váha:
181cm, 63kg

Rank:
Nukenin

Element:
Katon

Kekkei Genkai:
Sharingan

Fobie:
Shichiro nemá strach z žádné věci, která by nevyvolávala strach i u ostatních shinobi stejně otrlé nátury. Avšak jeden strach, který by se dal označit za výstřední má. Je až fanaticky posedlý sílou, nesnese pomyšlení na to, že by se mohl najít někdo silnější a nejvíce se bojí, že propadne zapomnění.

Sen:
Z čím horších poměrů pochází, tím má Shichiro vyšší cíle. Rozhodně se nechce spokojit s ničím obyčejným, a proto jeho cílem není nic jiného, než se stát nejsilnějším Shinobi všech dob. Ač jsou jeho sny většinou podivné a nejasné, jejich význam vidí jasně. Ovládnout celou svou sílu a poté dokázat světu, že on je ten nejsilnější.

Oblíbené:
Sníh, jahody, vůně vanilky

Neoblíbené:
Pobudové, ostré jídlo

Zvláštnosti:
Obyčejné morální hodnoty se u něj během života vytratily. Dokáže zabíjet, krást a páchat jiné skutky bez pozastavením se nad jejich špatností. Žije filosofií "zabij nebo budeš zabit." Má také tendeci pokládat otázky a rovnou jednat tak, jak předpokládá odpověď.

Hlášky:
Síla je darem i prokletím. Kráčet cestou síly znamená žít sám, ale cesta slabých končí vždy zapomněním.

Styl boje:
Ninjutsu 50 %
Taijutsu 30 %
Genjutsu 20%

Výbava:
ZVN, Katana

Techniky:
{D} Shunshin no Jutsu
{D} Katon: Komakai Kaki
{C} Katon: Hōsenka no Jutsu
{C} Katon: Gōkakyū no JutsuPříběh:

I. Počátek Shichira
Nikdo přesně neví kdy a kde nebo dokonce komu se Shichiro narodil. Jako malého kojence ho nalezla před svými dveřmi žena, která byla služkou zemského pána. Jelikož měla dobré srdce, snažila se o chlapce postarat a najít jeho rodiče. Jelikož však její snaha byla marné a nemohla se dopátrat byť sebemenší stopy rodičích dítěte a sama na péči o dítě neměla čas ani dostatek prostředků, rozhodla se odnést dítě do sirotčince za městem. Když v sirotčinci nedokázala odpovědět na to, jaké je jméno chlapce, pojmenovali ho, jako pojmenovávali všechny nalezence - byl sedmý chlapec, který se tam dostal ten rok - tedy Shichiro.

II. Krev a hořké slzy
Vyrůstání v sirotčinci nebylo zrovna příjemné. Pro Shichira obzvlášť ne. Každý si zde připadal zbytečný a tak, aby si připadali na tomto světě o trochu méně zbytečnější, začali si někteří hledat smysl života v sužování druhých. Ani Shichiro se nevyhnul zlověstnému výběru a celé jeho dětství provázela tvrdá šikana. Jediným jeho přítelem byl kocour, který každý den vlezl na zahradu sirotčince a Shichiro mu každý den nosil svou porci mléka od snídaně, která sice byla nevelká, ale on se jí pro svého chlupatého přítele rád vzdal. Jednoho dne Shichiro opět po snídani vyrazil na zahradu, rozeběhl se k rohu zahrady, kde byla v plotu díra, sedl si na zem a čekal na příchod svého přítele. Ten na sebe nenechal dlouho čekat. Protáhl se úzkou dírou, pozdravil se se svým lidským přítelem a začal si pochutnávat na mléku, které mu donesl. Shichiro ho u toho hladil po hřbetu a s úsměvem sledoval, jak si kocour pochutnává. Na zahradu mezitím přišli i ostatní děti včetně obávaných šikanátorů. Dnes si vyhlédli Shichira, protože byl schovaný až v rohu zahrady. Když k němu došli, Shichirovi ztuhla krev v žilách. Prudce vykřikl a vyhodil kocoura směrem k úzké díře, přičemž doufal, že to kocoura vyděsí natolik, aby utekl dírou pryč. Kocour však byl zmatený, protože mu Shichiro nikdy nic špatného neudělal a tak se jen v klidu otočil a tázavě sledoval, co se děje. V tom okamžiku už se ho zmocnil jeden z šikanátorů a v pevném stisku ho zvedl do vzduchu. "Tak na tomhle ti záleží, nulo? Na takovym kusu smetáku?" Posmíval se Shichirovi přitloustlý výrostek, který byl tak o 3 roky starší než Shichiro. Shichiro je začal prosit, aby kocoura pustili a nechali běžet. To je však jen rozesmálo a věznitele kocoura podnítilo k tomu, aby Shichira silně nakopl do břicha. Když to kocour spatřil, odhodlán bránit svého přítele zaťal drápy i zuby do svého věznitele. Ten ho pustil, ale z bolesti dostal ještě větší vztek. Chňapl znovu po kocourovi, vyhodil ho do vzduchu a praštil s ním o zem. Pak do něj začali s celou partou mlátit a kopat, až z toho chlupáč vypustil duši. Pak ještě zmlátili Shichira, který brečel nad smrtí kocoura, aby prý "měl důvod k breku." Tu noc Shichiro nemohl spát. Smutek se v něm začal mísit se vztekem a nenávistí. Za chvíli již překypoval zlobou, která ho dohnala k činu kruté odplaty. Vstal z postele, došel k oknu, z něhož vzal skleněnou vázu, kterou potichu rozmáčkl pod polštářem. Z rozbité vázy si vybral jeden obzvláště ostrý střep, který vzal spolu s polštářem a začal obcházet jednoho po druhém násilníky, kteří byli vinni za smrt jeho kamaráda. Vždy to probíhalo stejně. Položil jim polštář na obličej a v mžiku jim podřízl hrdlo. Nad svým skutkem se ani nepozastavil, neprojevil lítost nad vyhasnutým životem. Ne.. Oni si to zasloužili. Tak to viděl. To byla jeho spravedlnost. Když dokonal svou práci, sbalil si pár věcí, které však tvořili veškerý jeho majetek a ze sirotčince utekl pryč.

III. Nový život
Po útěku ze sirotčince stál teprve 11ti letý Shichiro před těžkou otázkou. Kam půjde a co bude dělat? Jak má přežít a kde složit hlavu? Má vůbec někde své místo, nebo je mu prostě souzeno zemřít v zapomnění? Všechny tyhle otázky mu vrtaly hlavou. Cestoval z vesnice do vesnice a z města do města, každý den se musel uchylovat ke krádežím, aby vůbec přežil. V té době si začal uvědomovat, že je rychlejší, obratnější a jeho tělo zvládne víc, než co by zvládli jeho vrstevníci. Až v jednom městě, když zrovna kradl bochník chleba a džbán s mlékem ho v postraní uličce někdo chytil za límec. Ten někdo však nebyl majitel obchodu, ani muž zákona. Muž dal Shichirovi nabídku. Buď ho teď udá místním policistům a ty s ním naloží jako se zlodějem nebo se přidá k jeho bandě. Shichiro, který vycítil příležitost, že by konečně někam mohl zapadnout, přikývl na nabídku přidat se k muži a jeho bandě. A tak se Shichiro stal zlodějem. Nekradl však jídlo a oblečení, jako doteď. Kradl šperky, peníze, zbraně, citlivé zásilky a prakticky vše, za co byl někdo ochoten pořádně zaplatit. Vůdce skupiny vycítil v Shichirovi velký talent a tak ho poslal do učení k spřátelené skupině, která se zaměřovala na sabotáže a atentáty. Byli to všichni do jednoho odpadlíci, nukenini. Shichiro se mezi nimi naučil manipulovat se svou chakrou, boji za použití chakry a dokonce i některým základním či pokročilejším technikám.

IV. Procitnutí
Shichiro byl již 16ti letý chlapec, který se stal zběhlým ve zlodějském řemesle a prošel si tvrdým výcvikem mezi Nukeniny. Vůdce skupiny si viděl v Shichirovi až moc velký potenciál, aby ho poslal zpátky mezi zloděje. Zařadil ho do skupiny atentátníků, kterou vyslal na misi. Cílem bylo zabít konšela, který cestoval na zasedání zemské rady a pro svou cestu vybral cestu, která nebyla mezi střeženými armádou. Cesta na místo proběhla v klidu. Atentátníci se rozmístili po stranách cesty a Shichiro si lehl doprostřed cesty, předstírajíc zraněného. Přesně podle plánu vůz zastavil, aby jeden strážný z jeho posádky zkontroloval chlapce ležícího na cestě. V té chvíli vyrazili atentátníci ze svých úkrytů a obsypali vůz, ze kterého se vyrojilo několik strážných ninjů a začali s nukenini bojovat. Shichiro hbitě vrazil nůž do krku muži, který ho přišel zkontrolovat a připojil se v boji ke svým druhům. Boj zanedlouho skončil, atentátníci vyhráli. Dva z Shichirovi skupiny zemřeli a zbylých 5 bylo k smrti vyčerpáno. V té chvíli si však Shichiro všiml, že tu něco nehraje. Dva mrtví, 5 přeživších, on sám.. jeden chyběl! V té chvíli z úkrytu vyšel atentátník, který byl ve skupině čerstvě, jen pár týdnů. Beze slova zaútočil na své druhy a pár pohyby pobil všechny kromě Shichira, který stál opodál. Shichirovi se podlomili kolena. Muž se na něj otočil a pomalu k němu kráčel. Shichiro byl příliš slabý byť jen na otázku proč to jeho druh udělal, natož aby se pokusil o útěk. Věděl že to je jeho konec. Muž naposledy napřáhl svou katanu a v té chvíli se Shichirovi zatmělo před očima. Nechtěl zemřít, ne. Byl odhodlaný žít za každou cenu. Nakypěl v něm vztek, nenávist, zlost, vůle za každou cenu dál žít. Otevřel oči a najednou viděl tak jasně jako nikdy předtím. Nevěděl jak, ale dokázal dopředu a přesně předvídat pohyby muže. Vyhnul se tedy jeho útoku a pomocí své nejrychlejší techniky - Katon: Hōsenka no Jutsu. Technika byla nekoordinovaná, jelikož ještě tak dobře neovládal svou chakru, ale o to více byla nebezpečná. Smetla muže a i vůz, který byl za ním. Zbylo pouze spáleniště, ve kterém klečel k smrti vyčerpaný Shichiro. Pomalu vstal a došel k vozu, kde pohlédl do na zemi ležícího rozkřáplého zrcátka. Krev mu v té chvíli stuhla v žilách. Jeho oči byly úplně jiné. Červené bělmo s malou černou zornicí a jakýmsi ornamentem. Teď si byl téměř jistý.. ta síla vycházela z očí. Byl to on, kdo dokázal vládnout ničivou schopností, která mu dovolovala číst cizí pohyby. Nepotřeboval se již na nikoho vázat a tak se rozhodl ke své skupině nevrátit. Okradl mrtvoly o zbraně, peníze a cennosti a vydal se do neznáma za lepším osudem, za větší sílou, za smyslem svého života. Sám sobě dal druhé jméno "Unmei", tedy zapomenutý, světem zatracený. Jak věřil, cesta silného je lemována zatracením a stejně musí skončit zapomenutím. Je to však cesta po které má cenu kráčet, protože je to cesta naplňující život v těch nejlepších směrech.

Obrázek postavy:
Spoiler:
 


Naposledy upravil Shichiro dne 12/6/2012, 11:19, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Shichiro Uchiha   18/5/2012, 04:02

Nuže, tohle je asi nejtěžší na celém restartu hry. Hodně se to řešilo i v admin teamu s menším přispěním Alizeera. Co se týče charakteru - ten je absolutně v pořádku a není co vytknout, tohle by se dalo i vypíchnout jako ukázkovej zivotopis, ale je tu menší problém. Rinnegan. Po hodně dlouhý debatě o pro a proti jsme se bohužel usnesli, že Rinnegan ti povolit nemůžeme a popravdě ani nechceme. Dovol mi, abych to vysvětlil.

Hodně jsem pátral o systému Rinneganu a jeho původu. Dle toho, co jsem zjistil, je to poslední evoluční stupeň Sharinganu, tedy... jinak řečeno, vyvinulo se to z něj. Viz Madara před smrtí. Bohužel ani to není jisté, tedy... O Rinneganu se ví zatraceně málo na to, aby se s ním pracovalo. Když opomenu tuhle část, která není ani tolik podstatná, je tu další věc. Balanc hry.

Všichni začínají na genínovi a sic nejsou v úplném začátku, stále nemají na to, aby se vyrovnali Rinneganu a jeho technikám. I kdyz zesílí, stále je tu neuvěřitelný rozdíl, který je dle admin teamu propastný. Je mi to líto, ale Rinnegan prozatím na fóru nechceme. Nebráním se diskuzi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shichiro
Nukenin
Nukenin
avatar

Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

PříspěvekPředmět: Re: Shichiro Uchiha   18/5/2012, 06:24

Dle dohody upraveno a rovnou dle nové kostry. Snad to tak může být.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Shichiro Uchiha   18/5/2012, 09:22

Schváleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Shichiro Uchiha   

Návrat nahoru Goto down
 
Shichiro Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: