Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Brána do vesnice 8

 

 Brána do vesnice

Goto down 
+9
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Kaori
Shichiro
Furasshu
Hyuuga Xerus
Kovi
Saphiron Hyuuga
GameAdmin
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime1/5/2012, 09:10

Brána zamaskovaná v kmeni obrovského dubu.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 01:03

Přišel a de do vesnice
Návrat nahoru Goto down
Kovi
Genin
Genin
Kovi


Rank : genin
Zaměření : 50%ninjutsu 50% taijutsu
Ryu : 500

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime3/5/2012, 03:25

Od přístavu přicházim po cestě až bráně. "Takže tohle je brána do mé vesnice? Čekal jsem teda něco lepšího..." Povzdychl jsem si a přitom sem si stáhle prohlížel okolí. Viděl jsem pár ptáku, který proletěli nad ní, ale to bylo vše co tu bylo k vidění. Poté jsem si prohlédnul ještě jednou bránu, abych si jí zapamatoval a šel sem skrz ni.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime3/5/2012, 16:49

Prochází i z dělníkama směrem k propasti
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Xerus

Hyuuga Xerus


Zaměření : taijutsu, ninjutsu

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime4/5/2012, 04:21

když najde bránu pomyslí si, že tady je asi ta vesnice a jde dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime5/5/2012, 03:10

prochází
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime5/5/2012, 04:21

Suien

Pomalu se připlíží k vesnici a řekne Nikoho tu necítím. Pojďme rychle, ale zkusím najít něco jako obytnou oblast. Řekl a v pochodu se snažil něco takového zaměřit. Támhle to je! Rychle něž si nás někdo všimne. Řekl a snažil se vycitivat chakru v okolí, aby ho někdo nepřekvapil.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime5/5/2012, 04:23

Shichiro se drží těsně za Suienem a po oku se rozhlíží okolo. "Jo, musíme si pospíšit. Náš vzhled není zrovna příliš nenápadný.." podotkne a v hlavě si představuje, jak moc nenápadně asi působí jejich vlasy, oči a oblečení na normální lidi.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime5/5/2012, 06:52

Shichiro utíká skrz bránu směrem do lesa. *Počkám na Suiena v lese na cestě zpátky, taky je to moc nebezpečné.* pomyslí si a utíká směrem do lesa po cestě kterou přišli.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime5/5/2012, 06:55

Suien

Rychle vyběhl z brány a šel po stopách Shichira, nechtěl se vůbec zdržovat, aby ho někdo nechytil. Já si myslím, že jsme to zvládli docela dobře Pomyslel si a běžel dál.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime6/5/2012, 06:41

Příjde a sedne si k bráně
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime6/5/2012, 07:02

Kaori Matsumoto

Když jsem si uvědomila že s panským osazenstvem to bude na delší dobu , rozhodla jsem se pokračovat sama jelikož jsem musela doručit onen svitek.Nebylo nijak těžké najít vesnici.Snad proto že před ní byla velká brána která se tvářila poněkud nenápadně.Když jsem šla kolem brány spatřila jsem někoho jak tam sedí. ,,Dobrý den" pozdravila jsem slušně.Něco mě nutilo abych se optala co se děje. Přeci jen ten člověk vypadal na to že jej něco trápí.Ale moje povinnost byla jasná.Musela jsem to doručit.Poupravila jsem si svůj černý plášť a mířila dál do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime6/5/2012, 07:29

Stoupne si a uvědomí si co se stalo a de do kanceláře kageho protože si spoměl že si nevyzvedl výplatu
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime6/5/2012, 07:45

Kaori Matsumoto

Prošla jsem opět skrze bránu. Líně jsem pohlédla na oblohu a usmála se. Mohlo být opravdu zajímavé procházet se po novém prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime7/5/2012, 02:55

Vesele prochází směrem k okolí
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime7/5/2012, 10:34

Kaori Matsumoto

Konečně jsme dorazili před bránu vesnice. Jen jsem požádala své kolegy či by mi nedali mapu.Nic proti tomu neměli a tak jsem i s mapou zamířila ke Kage s tím že odměnu za misi jim dám jakmile to s ní vyřídím. Mohli na mě kdekoliv počkat. Měla jsem snad na Kage ještě nějaké otázky a upřímně jsem nechtěla aby to někdo jiný poslouchal. Prostě jsem k tomu měla své důvody.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime7/5/2012, 11:13

Kaori Matsumoto

Ihned od obchodu jsem se vydala ke klukům kteří kupodivu ještě stáli na tom samém místě.
,,Omlouvám se že to tak trvalo. Tady je odměna" oboum jsem podala částku kterou mi dala pro každého z nich kage. ,,Pokud dovolíte mám něco na práci" trochu jsem se zašklebila což mohlo značit že spíše nejde o práci ale o něco co mě baví a na co se možná i těším.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime7/5/2012, 19:33

*"Jasný a děkuju taky mám něco na práci tak zatím..."* a odcházím do vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime7/5/2012, 22:38

Po tom co ti dva zmizeli jsem ještě chvíli koukal po okolí a přemýšlel. Pak jsem prošel bránou a vydal se do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime8/5/2012, 04:15

Kaori Matsumoto

Došla jsem k bráně a opřela se o ni. Docela se mi líbil ten pohled na vesnici i když nebyla moc v dobrém stavu.Nevím proč ale chtěla jsem se ještě pokochat tím pohledem. Líbil se mi les kolem.Jako kdyby to bylo něco kouzelného. A také vlastně, kam spěchat? ta jeskyně přeci jen nikam neuteče
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime8/5/2012, 05:02

Kaori Matsumoto

Po nějaké době jsem se konečně rozhodla vyrazit.V hlavě jsem měla cestu kterou jsme šli na naši první misi. Nechtěla jsem nějak vybočit.Snad proto že bych se mohla ztratit i když orientaci v prostředí jsem měla poměrně dobrou. Celou vesnici jsem nechala za zády a šla.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime9/5/2012, 06:22

Konečně najdou bránu do vesnice a říkám anó vesnice je tu! tak pojďme splnit ut misi Brána do vesnice 454738237
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime9/5/2012, 06:25

Přijdu k bráně. Konečně jsme tu.. Počkat.. Vidíte to co já ?! řeknu, jak zahlédnu spálenou obytnou oblast. Co se to tu ksakru stalo.. pomyslím si a hledím od brány na oblast, kde se někdo asi dobře pobavil. Každopádně pokračuju do vesnice splnit misi.
Návrat nahoru Goto down
Gleboki
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Gleboki


Rank : Genin (Jinchuuriki)
Zaměření : Krystal, Gobi
Ryu : 500

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime9/5/2012, 06:34

Vesnice oddechnu si .. Dám ruce za hlavu Tak nic se nám zlého nestalo vykračuji si s radostí dál .. Vtom Netsu upozorní na spálenou obytnou oblast . Zastavím se a prohlédnu si to.....Nevím co si o tom mám myslet .. tak jen pokrčím rameny jdu za Koxem a Netsu
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime9/5/2012, 06:38

Jdu dál zase jako první a říkám si proč vlastně chodím první? byla to mise gleboki a já jsem doprovod, no ale jedno, aspoň jsem vidět v tom lepším světle. Tak pojďte najít budovu kageho ať to můžem odevzdat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Domorodá vesnice
» Vstup do vesnice
» Vesnice rybářů
» Přímořská vesnice
» Domorodá vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Les Foresutokurīpā-
Přejdi na: