Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Kancelář kageho 8

 

 Kancelář kageho

Goto down 
+7
Riko
SnizekSnow
Kaori
Hyuuga Xerus
Kovi
Saphiron Hyuuga
GameAdmin
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime1/5/2012, 09:35

Obrovská a nejluxusněji zřízená místnost v celé budově. Je zde spousty oken, které jsou umístěny do všech směrů, takže kage má skvělý přehled, co se kde děje. Celá místnost je pokryta rudým kobercem, zdi a strop jsou pak ze zvláště výběrové slonoviny. Uprostřed místnosti se nachází masivní lakovaný dubový stůl s pozlacenými kraji, za kterým stojí vysoké, velmi luxusně vypadající, polstrované křeslo. Naproti kageho křeslu stojí tři téže luxusně vzhlížející polstrované židle, které slouží pro případné návštěvy. U stěny za stolem se nachází několik skříní, kterou jsou naplněny svitky a knihami nejrůznějších žánrů. Po zdech jsou rozvěšeny nejrůznější zbraně a všemu tomu vrcholí, mezi knihovnami visící, obří obraz Shodaime Shinrikage - Saphirona.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 01:35

Přišel veme papíry a našel si misy chitit kočku
Odchazí jí najít
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 02:22

Přinesl kočku zavřel jí k papírum a čeká na to , až si ji někdo vyzvedne
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 02:25

Příjde stará paní a podíva se na shirikageho a řekne ,, Kde je moje sněhurka ? ,,


Kočka: mnauká po chvilce přestala a nechala po sobě bobky
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 02:28

Vytahnu kočku usměju se a podám kočku staré paní vemu i ty bobky a ty taky podám staré paní
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 02:30

Stará paní málem dostala infarkt jak saphiron tahal z dokumentu vesnice vykulyla oči jak jí saphiron podal bobky tak se na saphirona koukala jako na magora řekla ,, Ty bobky ste si mohl nechat a tu máte výplatu ,,
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime2/5/2012, 02:32

vzal si výplatu a sedl si na židly
Návrat nahoru Goto down
Kovi
Genin
Genin
Kovi


Rank : genin
Zaměření : 50%ninjutsu 50% taijutsu
Ryu : 500

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime3/5/2012, 08:41

Po schodišti jsem vyšel až do druhého patra, kde byli jedny dveře. Přišel jsem k nim a chvilku jsem čekal. Zkoušel jsem jestli něco neuslyším a když jsem slyšel jenom ticho, zaťukal jsem na dvěře. Čekal jsem jestli mi někdo otevře a přitom jsem se divně usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime3/5/2012, 16:12

Otevře dveře a řekne ,,Dobrý den nejste náhodou kovi ?,, potom vyhrabe pro něho misi typu D a řekne ,,Pokud chceš si vidělat jdi do obytné oblasti a uklízej tam,,

Vyhrabe pro sebe misi zamkne kancelář a odchází
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Xerus

Hyuuga Xerus


Zaměření : taijutsu, ninjutsu

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime4/5/2012, 04:25

přijde, zaklepe ap odívá se dovnitř, ale nikdo tu není, podívá se pomístnosti, vyleze a čeká až někdo příjde
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:13

Kaori Matsumoto

Díky bohu jsem za chvíli našla ony dveře které jsem potřebovala. Stála jsem za dveřmi a naslouchala jestli tam někdo je . Ovšem bylo tam jakési ticho. I tak jsem zaklepala zlehka na dveře a čekala co se bude dít. Bylo totiž dost možné že tam nikdo není. I když proč by mi dávali svitek kdyby tu nikdo neměl být? Nechtěla jsem dělat předčasné závěry.No každopádně jsem doufala že ti dva kluci dorazí do této vesnice co nejdříve. Alespoň bych tu někoho znala. Budu si muset zvyknout na zdejší prostředí které bylo čímsi zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:21

V kanceláři opravdu nikdo není a odpovědí se nedočkáš, ale po dalším zaklepaní se zpoza tebe ozve docela drsný ženský hlas. Za tebou stojí skoro dva metry vysoká žena s dlouhým černým copem. Oči má temně rudé. "Kdopak jsi a co tu chceš, děvečko ? Jestli hledáš kageho, ten se složil a se staženým ocasem utekl. " řekne chladně a založí ruce na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:26

Kaori Matsumoto

Ani jsem s sebou necukla když za mnou promluvil ženský hlas. Jen velice pomalu jsem se otočila a pohlédla na ni svýma očima.,,Gomenasay." omluvila jsem se předem. Jednou rukou jsem zašmátrala do tašky na výbavu abych našla svitek. ,,Vlastně,mám něco předat zástupci místního Kage" odpověděla jsem a zahleděla se na ni. ,,A pokud jde o to kdo jsem...." trochu jsem se odmlčela a na chviličku zavřela oči. ,,Jsem jen další jedinec co byl poslán jako shinobi" dokončila jsem.No rozhodně se mi nechtělo mluvit o tom kým jsem.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:33

přijde a potichu zarohem poslouchá co se děje
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:34

Žena ti neodpovídá a rychle přečte svitek. Při čtení vydává zvuk podobný budhistům při meditaci a vrnící kočkou. "Ah, chápu. Nuže, teď jsem dočasný kage já. Ten moula byl tak neschopný, že i kdyby to neshořelo, stejně by ho odvolali. Věděla jsi, že tu shořela celá obytná oblast ? Pár hodin před vaším přichodem, pfe." odfrkne si a vkročí do kanceláře. Zjevně ji máš následovat. "Vím, co jsi zač, Kaori. V tom svitku bylo vše, i o těch dvou moulech, co přijeli s tebou." řekne a posadí se za stůl, který patřil bývalému kagemu. "Nuže, já jsem Yoshi, ale jen pro tebe, protože si žena. Ostatní ať mne oslovují kage. Ale komu to vlastně řikám, když tu nikdo není. A Kaori, mám pro vás hned misi. Seber toho Kazukiho a běžte se podívat do Krkonoš, ráda bych měla podrobnou mapu o tom, jak to tam vypadá. Nyní, běž." řekne a mávne rukou, načež se začne zaobírat papíry, kterými je stůl lemovaný. Zjevně se jedná o účty.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:36

Jak vše dořekla vyšel z pozarohu a řekl ,,Du si pro mou výplatu za misi typu C ,,
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:40

Kaori Matsumoto

Poslouchala jsem ji a jen občasně přikyvovala hlavou.Jakmile jsem zalezla do kanceláře cítila jsem se trochu lépe protože jsem věděla že nikdo nemůže poslouchat. Jakmile začala mluvit o těch dvou klucích zamračila jsem se. ,,Dovoluji si nesouhlasit.Moulové to nejsou" pronesla jsem dosti odhodlaně.Nějak jsem neměla ráda když někdo někoho urážel a při tom o něm nic nevěděl.,,Hmmm,Hai Kage-sama" přikývla jsem. Kage jsem jí řekla schválně protože jsem věděla kde je moje místo i přes to že mi nabídla jiné oslovení. Jen s malým úklonem jsem se rozloučila a odešla z místnosti.
Jak jsem šla po chodbě nemohla jsem si nevšimnout toho člověka co byl u brány.Podívala jsem se na něj trochu soucitným pohledem. Asi mi docházelo kým byl.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:41

Kaori Matsumoto

Pomalým krokem jsem opouštěla budovu. V hlavě jsem měla ono zadání mise.Moje kroky směřovaly přímo k bráně.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:46

Nová kage si přeměří Saphirona nepříjemným pohledem a hodí mu váček se stovkou Ryo. "Nevím, kolik sis chtěl naúčtovat, ale drtivá část tvé odměny putuje na obnovu obytné oblasti, jejíž bezpečí si nebyl schopen zajistit, jasné ?" řekne tvrdě a položí si nohy na stůl.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:48

podíva se na ní a řekne ,, Měl sem dostat více tak my navalte kolik sem měl dostat ,,
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:50

"Nic ti nedám, stovky lidí jsou kvůli tvé benevolenci bez domovů a další umřeli. Tvá výplata jde na obnovu vesnice. Buď rád, že tě ti lidé nezabili. Nyní běž, hned !" zvýší na tebe hlas a postaví se, aby ti bylo jasné, kdo je tu nyní pán.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:51

,, Pokud to berete takhle tak naschle a uvidíme se možná další týden ,, a čeká co nato řekne
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:53

"Pakliže opustíš vesnici, bude na tebe vypsána odměna. Zapamatuj si to." řekne chladně a pokyne ti, aby si šel. " A aby bylo jasno, budeš se mnou jednat s respektem. Možná se jednoho dne zase vypracuješ na tuto pozici, ale nyní si pro mne jen jeden z nezkušených a zbytečných geninů. Bež." řekne a posadí se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 07:55

,,nikde nejdu zůstanu tady dokud nezaplatíte ,,
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime6/5/2012, 08:06

Nová Kage toho má evidentně dost. ,,Řekla jsem vypadni!" zaječí trochu více než je u ní zvykem. ,,Co jsem řekla platí.A nezmění to nic ani kdyby ses tu stavěl na hlavu a odrážel ušima! Nyní jsi gennin tak se tak chovej!" upozorní jej výhružně a sama se posadí a vytáhne nějaké papíry.Jen kroutí hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář kageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Budova kageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Les Foresutokurīpā :: Budova Shinrikageho :: 2. patro-
Přejdi na: