Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Černý Trh - Stránka 2 8

 

 Černý Trh

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime1/5/2012, 09:53

First topic message reminder :

Větší plac, plný udusaného sopečného prachu a naplavené sopečné horniny. Poté co se do Chigakure stáhli podivné existence, vyřadili trhovci tuto vesnici ze své obchodní cesty a nyní se zde nachází pouze největší černý trh, kde obchod se zakázanými předměty a látkami nebo s nepoctivě nabytým zbožím jen kvete. Uprostřed tržnice stojí obrovská, ale velmi poničená socha prvního a téže posledního Yögankage - Suriture Norai.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:37

Muž beze slova převezme seznam a chamtivě se usměje. Lusknutím prstu přivolá malého chlapce a podá mu seznam. "Nuže, třaskavinu hledáš ? To bude stát hodně a budu to muset objednat, ale něco ti seženu. Dejme tomu, za tisíc a půl.." zamyslí se. Mezitím doběhne chlapec a táhne s sebou doslova pytel plný tvé objednávky. "Tohle bude za tisíc. Je toho hodně, budu muset doplnit sklady, takže si připlatíš." řekne rozhodně a založí ruce na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:42

"Žádný problém" řekne s úsměvem a snaží se vypadat velice solventně. Na tohodle chlapíka chce udělat dojem, že mu nevadí si připlatit, protože o danou třaskavinu vážně stojí. "Jen mi řekněte, kdy se pro tu třaskavinu mám zastavit. Mám jen jediný požadavek.. tedy kromě uvedené síly.. a to, aby byla dodána v obalu, který nedovolí výbuch při sebevětších otřesech, nárazech a podobně, ale aby dovoloval samovolně spuštění takzvaně na poslední chvíli.. Jistě mi rozumíte.." vznese své požadavky a začne přepočítávat peníze.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:46

Muž se opětovně zamyslí a začne škrábat na bradě. "Hm, řekněme pozítří. A k té specialní části, jste snad jediný, kdo si to kdy objednal. To bude stát dalších tisíc navíc, doufám že to nevadí." řekne spíše jen tak. "Ale něco se určitě najde. Takže za dva dny se zastavte." kývne na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:50

"Jistě.. pozítří tu budu jako na koni.." řekne, uchechtně se a předá mu platbu za zboží. Pak s obtížemi popadne pytel se všemi věcmi a s vypětím všech sil se s ním vydá směrem domů. Po cestě si v hlavě promítá plány a už si uvědomuje, že výroba nebude příliš snadná.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 08:15

Shichiro si přikráčí na trh a rovnou si to zamíří k prodejci zbraní, u kterého si měl vyzvednout svou objednávku. "Zdravím.. Tak jsem tady, jak jsem slíbil.. Máte pro mě to co jsem si objednal?" dotáže se prodejce a už přepočítává částku, na které se dohodli.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 08:27

Prodejce bezeslovně kývne a převezme od tebe požadovanou částku. Poté jen ukáže na podivný pytel na zemi. Když ho otevřeš, najdeš uvnitř něco, co vypadá jako urna. Má to červený popruh a celé je to z podivné slitiny kovu. Však ty už si poradíš jak s tím pracovat..
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 09:36

"Děkuji.." řekne s úsměvem a předá mu peníze. Pak popadne urnu a prohlídne si ji ze všech stran. "Doufám, že je to prvotřídní kvalita.." řekne si spíš pro sebe, otočí se a vydá se i se svou novou hračkou zpátky domů. V hlavě uvažuje nad tím, jakou paseku by tahle hračka asi udělala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Černý Trh - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Černý Trh
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Černý trh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Žhavá oblast Yōgan Yōbai :: Chigakure no sato-
Přejdi na: