PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Netsuretsuna

Goto down 
AutorZpráva
Netsuretsuna
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

PříspěvekPředmět: Netsuretsuna   2/5/2012, 04:18

Jméno postavy:
Netsuretsuna

Věk postavy:
15

Popis:
Měří kolem 172 cm, váží cca 57 kilogramů.
První, čeho si na Netsuovi všimnete jsou jeho bílé vlasy a dvě červené tečky na čele. Je dost hubený a jeho pohyby jsou prováděny s lehkostí. Nosí na sobě bílý plášť, který je zavázaný černým páskem. O jeho jasně zelených očích se povídá, že svítí v noci. Nemá na sobě jedinou jizvu.
Jeho povaha je velice klidná, vždy zachocácá chladnou hlavu, do žádného boje nejde, dokud nevymyslí smysluplný plán. Moc toho nenamluví. Nesnáší, když mu někdo radí, jak a co má dělat. Mezi jeho koníčky, patří hraní si se svými kostmi nebo zdokonalování svého Kenjutsu.

Zaměření: Kenjutsu - 49%, Taijutsu - 31%, Ninjutsu - 20%

Element:
Yin Yang

Vlastnosti:
STR: 3
PER: 3
AGI: 5
INT: 3
END: 2

Techniky:
Tsubaki no Mai (Dance of the Camellia)- D-rank
Shunshin no Jutsu - D-rank
Karamatsu no Mai (Dance of the Larch)- C-rank

Vybavení:
3 Shurikeny, 2 Kunaie a Bílý plášť, který má na sobě

Životopis:
Netsuretsuna se narodil do neobyčejné rodiny. Jeho otec byl vůdce klanu Kaguya, který byl jeden z nejlepších ninjů ve vesnici a jeho matka byla Kage. Vyrůstal v neustálém zdokonalování svých schopností. Ale v šesti letech se projevila jeho Kekkei Genkai Shikotsu Myaku. Jeho otec byl štěstím bez sebe, protože ovládání kostí v tak mladém věku je u klanu Kaguya velmi vzácné. Ale jeho Matka byla vyděšená. Myslela si, že Netsu přinese jejímu jménu jen smůlu a špatnou pověst, protože by mohl svých vrozených vlastností zneužívat. Nenáviděla ho. Proto udělala tu nejhorší věc v jejím životě. O půlnoci vzala syna ven, v kamufláži, že jdou na procházku. Otec věděl, že v tom bude nějaký háček, jelikož Matka Netsua neměla ráda. Otec syna a matku sledoval až k útesu. Matka netušila, že jí manžel sleduje a řekla Netsuovi: ,,Musíš pochopit, že ty na tento svět nepatříš a musíš zemřít. Je mi to líto, Netsu!" a kopla syna z útesu. Ale otec ihned reagoval, použil jutsu Tessenka no Mai a Netsua přitáhl jeho páteří dřív, než bylo pozdě. ,,Co to děláš ?!" vykřikl otec na metku. Jeho matka se rozzuřila z neúspěchu, všechnu nenávist vypustila ven a zaútočila na otce. Ale ještě než stihla něco udělat, zakopla a spadla z útesu. Otec se jí snažil zachytit, ale útes byl zrádný, prolomila se pod ním zem a spadl za matkou. Netsua popadl smutek a vztek. Chápal, že už otcovi ani matce nemůže pomoci. Se slzami v očích hledal pomoc. Ale lidi na ulici si z něj dělali legraci a nebrali jeho slova vážně. Nevěřili, že Kage mohla spadnout jen z rozzuření a nemotornosti z útesu. Ale jeden muž, co šel okolo mu věřil, ihned ho vzal k asistentce Kage. Ta nevěřila svým uším. Ihned zalarmovala jiné vesnice. Ale byla to chyba. Ostatní vesnice využili šance a zaútočily na vesnici. Z Netsua se stal sirotek. Utekl domů a podíval se se smutkem na otcův obraz. Šel do jeho pokoje a našel tam plán domu, ve kterém byly zaznamenány padací dveře do skrýše. Slyšel vyražení dveří. Ihned se běžel schovat do úkrytu. Byla tam knihovna, ve které byly všechny spisy klanu Kaguya. Byl tam i únikový tunel pryč z vesnice. Vzal si batoh, do něj strčil kolik svitků a spisů mohl a prohrabal se tunelem pryč z vesnice. Osm let žil sám v přírodě, tvrdě cvičil a živořil. Naučil se všechny techniky co měl na svitcích. Uvědomil si, že on je poslední žijicí z klanu Kaguya. Vydal se na výpravu. Po několika dnech cesty dorazil k přístavu, který vedl do Furisiro Island. Místní lidé mu nabídli plavbu zadara. Toto nemohl odmítnout. A takhle se dostal do Furisiro, kde začal nový život.


Naposledy upravil Netsuretsuna dne 3/6/2012, 04:49, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Netsuretsuna   18/5/2012, 01:48

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Netsuretsuna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: