Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shichirův Dům 8

 

 Shichirův Dům

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime3/5/2012, 06:07

Malý domek s velkým zadním dvorem, který je obehnán ze všech stran zdí. Uvnitř domu jsou dvě truhly a jedna skřín. Vedle truhly je malá postel a velký stůl . Dům stojí na kraji obytné oblasti směrem k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime4/5/2012, 05:04

Přijde domů utahaný po dlouhé cestě, ale místo aby si lehl do postele a odpočíval nebo si šel dát něco k jídlu, tak zamíří rovnou na zadní dvůr. Zavře za sebou dveře a dokráčí doprostřed dvora, kde se postaví a začne se koncentrovat. *Už minule jsem byl velmi blízko a všechen ten boj z minulého kšeftu.. dnes se to podaří.. cítím to!* nabuzuje se Shichiro v duchu. Zkoncentruje energii a vykřikne "Shinra Tensei!" načež se vzduch okolo slabě zachvěje. *Nevzdávej to, nevzdávej to! Už to skoro je, už to skoro bylo ono! Tu sílu poznávám, jako by to bylo včera, co mi zachránila život. Teď se probudí a otevře mi přísun celé své síly!* nabuzuje se ba přímo fanaticky křičí ve své mysli. Naprosto uklidní své tělo, začne koncentrovat všechnu svou sílu a v moment, kdy cítí, že už to nemůže být připraveno lépe znovu vykřikne "Shinra Tensei!!!" Shichiro padl vyčerpáním na kolena a začal těžce oddechovat. Po chvíli zvedl hlavu a s úžasem sledoval co se stalo. Omítka na zdech byla popraskaná a dveře i okno směřující do dvora byly vyražené. "Povedlo se.." zašeptá, "..povedlo se!" zařve s plným hlasem eufórie, ale hned nato se vyčerpáním převalí na záda. *Tak jo.. pro dnešek mám dost.. jen vstanu a dojdu si..* nedokončí myšlenku, protože usne vyčerpáním.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime4/5/2012, 05:27

Suien

Otevře dveře od domu a pomyslel si Konečně! Konečně! Opře meč do kouta a rychle de najít misky, aby si do nich mohl nalít vodu a konečně se napít po tak dlouhé cestě. Sakra, teď kde jsou misky? Budu to tu muset krapet prohledat. Po pár minutách hledání je konečně našel. Ježiš! Jak sem je mohl přehlídnout? Celou dobu ležely tady! Teď se ale konečně napiju! Řekl a nabral do misky vodu a pořádně se napil. Chvilku si šel sednout, aby si odpočal a přemýšlel o nějaké technice, kterou by se mohl naučit a tím taky mohl dřív ovládnout svojí kekkei genkai. V tom přemýšlení usnul a v hlavě mu projíždělo hodně nápadů, ale nakonec usoudil, že by ta technika nemusela být tak silná, ani by dlouho nevydržela, ale stačí jen pár sekund a nepřítel bude mrtvý, pokud nebude nějak moc odolný. Hmm, že bych zkusil něco halucinace? Většina ninju to ale prokoukne, ale takový závěsný bod to určitě bude! Proběhlo mu v mysli, ale v tom slyší nějaké to křičení z dvora. Rychle se vzbudil a šel do dvora, tam uviděl Shichira jak trénuje. No možná bych mohl taky trénovat, sice se to osvěčí až v praxi, ale za zkoušku to stojí! Řekl si a šel trénovat svojí novou techniku nesoucí název Magen: Narakumi no Jutsu
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime4/5/2012, 22:05

Shichiro pomalu otevře oči a rozhlédne se okolo sebe. *Sakra.. včera jsem byl tak unavenej, že jsem usnul tady..* uvědomí si a pomalu se sebere ze země. Vejde do domu a vezme si misku, do které nabere vodu a napije se. Když vypije asi tři misky vody, tak se vydá zpátky na dvůr a zjistí, že tu trénuje i Suien. "Taky jsi mě mohl vzbudit.." zavrčí nevrle, ale dál se tím nezaobírá a jde na druhou stranu dvoru, než je Suien. Chtěl si znovu vyzkoušet svou novou techniku, ale jelikož tu byl Suien, tak nechtěl riskovat, že mu něco udělá. Začal proto přemýšlet nad novou technikou. *Schopnost odrážet od sebe je mocná, ale co když budu potřebovat opak. Hm, řekněme "Technika univerzální nebeské gravitace".. to zní velice dobře.* probíhá mu hlavou mezitím, co si hledá nějaký předmět, který by mu pomohl v tréninku. Konečně si všimne pomerně velkého kamene a tak proti němu natáhne ruku a zaměří se na přesný opak včerejší techniky. Místo aby silou prudce odrážel se nyní snažil předmět přitáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime5/5/2012, 02:18

Shichiro skončí s tréninkem nepříliš spokojen s výsledkem. *Kdo by si pomyslel, že jen obyčejné reversní použití schopnosti bude tak složité..* povzdechne si v duchu a odejde ze dvora do domu. *Hm, ty objednané tyče už by měli být hotové.. asi bych se pro ně měl stavit.* uvědomí si a vyrazí z domu směrem na tržiště.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime5/5/2012, 03:09

Suien

Po dlouhém čase, no vlastně tak dlouhý nebyl, ale i tak se Suien cítí, že tu techniku už umí, sice to ještě na nikom nevyzkoušel, ale to mu nevadí, počká to až v praxi! Táák, to by bylo. Teď bych se možná mohl zamněřit na něco, co upraví místo, to by mohla být vskutku dobrá volba pro další techniku, ale uvidím ještě. Pomyslel si Suien a v tom uslyšel Shichira jak říká, že ho měl vzbudit. Promiň něchtěl jsem tě vyrušit ze spánku, ještě bys mi něco udělal. Zasmál se a vykroutil se z toho. Po tom si šel do domu dát něco k snědku a napít se, a možná se trochu prospat. Když to vše udělal uběhlo několik hodin. Ták, myslím, že bych se mohl pomalu pustit do další techniky, která upravuje místo. To naštěstí poznám i já, takže se nemusím obávat, že mi to nepůjde v boji. Řekl a pomalu šel na dvůr. Došel na to samé místo jako minule a začal se učit novou techniku s názvem Magen: Kokoni Arazu no Jutsu [i]Až se tohle doučím tak bych se mohl začít věnovat své kekkei genkai jak sem slyšel je velice mocná a nebezpečná. Po několika hodinách tréninku se Suien rozhodl, že by si mohl jít odpočinout a třeba si zajít pro nějakou tu misi, i když ta poslední byla docela náročná jakožto první mise. Takže po odpočinku se Suien vydal do věže pro nějakou tu misi, aby si zase vidělali společně se Shichirem nějaké to ryu.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime5/5/2012, 03:19

Shichiro nemotorně otevře dveře nohou a málem se převrátí, když ztratí rovnováhu. "Zatraceně.." zanadává a vejde do domu, kde si odnese balík s tyčema do skříně. Vytáhne jednu tyč a prohlíží si kvalitní práci místního kováře. *Na to, že vypadá jako pobuda, to je v celku kvalitní práce.* zhodnotí tyč a vytáhne několik dalších. Do každého rukávu si zastrčí jednu tyč, aby je v případě nutnosti mohl rychle použít. Další tři si pak nastrká na záda, kde je upevní za řemínek svršku. *Víc toho brát nebudu, aby mě to neomezovalo v pohybu..* pomyslí si a jde se posadit na židli a dát si k jídlu zbytek chleba, co leží na stole.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime5/5/2012, 03:36

Suien

Přichvátá do domu a jde se kouknout po Shichirovi jestli je v domu. Otevřel dveře a vešel dovnitř, poté uviděl Shichira jak jí, tak sem za ním došel a řekl. Čau, hele byl jsem ve věži a viděl jsem tám ďábelskou misi, jde o vypálení jedné vesnice v Lese Foresutokurīpā nebo tak nějak, je tam prý vesnice Tsurīnigakure no sato a my si tám máme udělat táborák, jestli víš co tím myslím. Řekl a usmál se, po chvilce řekl Táboráček uprostřed vesnice. Řekl a užř dopředu věděl, že tu misi příjme a tak šel pomalu ku předu ven z domu a šel k hlavní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime5/5/2012, 03:39

"To zní zajímavě.." řekne s úsměvem a spěšně vyrazí za Suienem. *Ta mise zní jako pořádný test mých schopností. Myslím, že bych mohl otestovat svou novou schopnost přímo v akci.* honí se mu hlavou myšlenky. "Jaká je vůbec odměna? Větší než minule? Zní to docela nebezpečně.. Víš co.. takováhle akce nás dostane do bingo knihy.." probírá se Suienem po cestě.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime6/5/2012, 04:17

Shichiro přijde domů a jde si rovnou pro misku, aby mohl po té dlouhé cestě svlažit hrdlo. Když dopije, vstane a vydá se rovnou na zadní dvůr. Dojde doprostřed dvora a očima si zase najde kámen, se kterým se minule pokoušel cvičit. Natáhne proti němu ruku zkoncentruje chakru a vysloví "Bansho Ten'in", ale nic se nestane. *Achjo.. to zase bude cesta..* povzdechne si v duchu a pustí se do tréninku této techniky.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime6/5/2012, 04:29

Suien

Přijde do domu, po tom táboráčku mu ale vyschlo v puse tak si šel pro misku, ale tentokrát už věděl kde je, takže si jí vzal a pořádně se napil, když se napil a odpočal, tak si řekl, že by mohl jít trénovat, a zkoušet tu svojí novou techniku. Takže vyšel na dvůr a šel zase na svoje staré dobré místo, protože vidí, že ve prostřed trénuje Shichiro nějakou ze svích technik. No nic, jdu na to, snad poznám alespoň nějaký rozdíl. Řekl a připravil se Magen: Kokoni Arazu no Jutsu Část okolí se změnila, ale né na moc dlouho a nebylo to dostatečně dobré, tak se snažil dál, a dál.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime6/5/2012, 08:37

Suien

Pufff, puffff, pufff, ještě to zkusím jednou! Ale už to musí být ono! Řekl jsem a techniku Magen: Kokoni Arazu no Jutsu jsem znova provedl, ale pořád to nebylo ono! Sakra! Sakra! Ještě jednou! Už to bude! Suien se připravil a Magen: Kokoni Arazu no Jutsu provedl nestačil věřit vlastním očím! Já to dokázal! Takhle to má vypadat! Super! Konečně si můžu oddechnout.. Řekl a zašel do domu přitom se ještě ohlédl na Shichira jak trénuje a přitom si pomyslí Doufám, že se tu techniku brzo naučí. Zašel jsem tedy do domu, abych si odpočinul. Možná usnul, možná ne. V myšlenkách mu létalo jaká další technika? Když už umím úpravu místa, co takhlenc ho v tom uvěznit, aby chodil třeba dokola? To by vůbec nebylo špatný, hlavně když bojujem v lese, nebo tak nějak. Suien rychle vstal a spěchal na dvůr, byl odpočatý takže se cítil, že je připraven trénovat. Tak jo! Jdu na to nazvu to třeba Kori Shinchū no Jutsu Řekl, a šel zase trénovat, ale cítil, že mu to nepotrvá příliš dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime6/5/2012, 22:45

Shichiro po dlouhých hodinách tréninku, během kterých nedošel k nijak výraznému pokroku, unaveně opustí dvůr a jde se trochu prospat. Jakmile se ponoří do snů, stojí opět pod vysokou horou. Kdyby se probudil, věděl by, že je to ten sen, co se mu zdá snad pokaždé. Jenže on to ve snu nikdy nevěděl. Pomalu kráčel na vysokou horu. Byly to hodiny a hodiny nekonečné cesty, než došel na vrchol. Konečně byl u cíle své cesty. Pomalu kráčel ke kraji a shlédl do černo černé propasti, která snad ani neměla dno. Pomaličku se nakláněl nad propast, až se převážil a spadl. Letěl celou věčnost, bezmocný, unášený silou. Pak konečně přišla zem.. Shichiro sebou trhl a probudil se. *Proboha, myslel jsem, že mě tohle opustí, když získám svou sílu. Vypadá to, že něco ve mně to nepovažuje za dostatečné.* probíhá mu hlavou mezitím, co si utírá pot z čela. Rychle vstane a beze slova opustí dům.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime7/5/2012, 02:29

Suien

Bez oddechu trénoval, pořád a pořád. Technika jménem Kori Shinchū no Jutsu mu už šla, ale pořád tomu něco chybělo. Co tomu ještě chybí? Cítím, že to ještě pořád není ono! Chtělo by to tak alespoň půl hodiny a cítím, že to budu mít! Ale to bych se tady musel přestat vykecávat.. Řekl Suien a začal těch 30 minut trénovat Kori Shinchū no Jutsu. Po té půl hodině se Suien cítil vyčerpaný, přeci jen to technika není zrovna lehká, ale příjdou i těžší a tohle ho má na to jen připravit. Tak! ještě jednou! Kori Shinchū no Jutsu! Jak sem chodil tak to vypadalo, že chodím pořád v kruhu a vypadalo to dost dobře.. Myslím, že jsem zvládl tuhle tu techniku, ale tohle byla asi poslední z těch nejlehčích. Teď začnu pracovat na těch opravdu silných, abych byl o dost silnější, přeci jen musím začít trénovat svoje KG, ale cítím že na to nejsem dost připraven. Řekl Suien a šel ze dvoru z dobrým pocitem, že se naučil dobrou techniku na sevření nepřítele do pasti! Suien si v domu odpočal a přemýšlel co by šel dělat. Achjo, Shichiro se někam vytratil a já nemám co dělat, asi se kouknu po nějaký misi, která je dobře zaplacená, ale nejdříve si zajdu něco koupit na trh, snad ještě najdu cestu kde je Pomyslel si a vyšel rychle z domu. Namířeno měl přímo na černý trh.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime7/5/2012, 08:15

Suien

Suien šel po ulici a koukal na nočí nebe, a hvězdy, přitom přemýšlel nad technikou, která by mohla být velmi zajímavá, a konečně bych byl o něco silnější, sice to bude dlouho trvat, ale musím to alespoň zkusit. Suien vešel do domu a šel si pro misku, napil se a šel si sednout. Technika tmy? Uvěznit nepřítele ve věčné tmě? A utočit, když tě nepřítel nebude vidět? To zní moc dobře, ale tohle bude hodně náročná technika, myslím si, dokonce vím, že se jí nenaučím za pár dní jako doposud. Pomylel si a šel za tmy ven na dvůr trénovat, protože nechtěl otálet ani vteřinu! Došel na dvůr a začal přemýšlet jak začne. Čím začnu? Nejprve asi musím umět vytvořit "tmu", a potom uvěznit nepřítele, ale ta tma je ten největší problém. Nesmí být normální, je to přeci genjutsu. Ale nejprve nazvu svojí techniku jménem třeba Kokuangyo no Jutsu Řekl Suien a rychle šel trénovat. Takže vytvořit tmu? Zdá se to jako jednoduchý.. Pomyslel si nejprve, ale poté okamžitě si uvědomil Ale jak vytvořit tu tmu? Tak zní otázka. Suien tedy udělal pečeť tygra a šel trénovat tu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime7/5/2012, 10:16

Shichiro přijde domů a hned první věc kterou udělá je, že si dojde ze skříně vytáhnout jednu tyč ze speciálního kovu a vyplní s ní mezeru po té, o kterou přišel poslední misi. Hned poté si dojde pro misku, aby mohl uhasit žízeň. Po čtyřech miskách vody si dojde pro kus chleba a sušeného masa a povečeří. Po večeři už jen ulehne do postele a s pohledem upřeným do stropu pomalu usíná a u toho mu hlavou probíhají poslední myšlenky na to, jak by se dalo využít nově získané tělo toho ninji.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime7/5/2012, 21:38

Shichiro kráčí po točitém schodišti směrem nahoru. Schodiště se zdá být jakoby nekonečné a on po něm stoupá hodiny a hodiny. Celou dobu s ním zmítá nejistota, že jeho cesta může být zbytečná a jeho touha nečeká na konci jeho cesty. Konečně shodiště končí, Shichiro spatří obrovské dveře. Celou svou vahou je otevře a v té chvíli ho oslepí zář z místnosti.. Shichiro sebou trhne a probudí se. *Co to má znamenat? Už dlouho se mi nezdál jiné sen, než ten o propasti. Co má sakra znamenat tohle? Má to něco společného s mou silou? Ne.. Spíš to má něco společného s tím, co včera říkal ten.. Saphiron..* probíhá mu hlavou mezitím, co si stírá pot z čela. Vstane a jde pořádně uhasit žízeň, protože má v ústech jak na poušťi. Hned poté zamíří na zadní dvůr, kde přejde doprostřed a zaměří se očima na starý známý kámen. Natáhne proti němu ruku a snaží se ho přitáhnout zkoncentrováním síly. "Bansho Ten'in"
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime8/5/2012, 04:29

Suien

Suienovi ta technika pořád nešla, věděl jak to udělat, ale nešlo mu to prostě uskutečnit.Sakra, asi to chce vážně trénink, doufám, že tu techniku zvládnu, alespoň za 5 dní, protože bych chtěl pokračovat v dalších technikách Pomyslel si a techniku zkoušel dál a dál. Po několika hodinách šel z dvoru do domu a tam se pořádně napil a najedl, protože už měl z toho tréninku docela velký hlad. Potom co se najedl si řekl, že si půjde lehnout, a trochu se prospat. Ve snu se mu zdálo o tom co se za poslední dny stalo, ale byl naprosto klidný. Suien už totiž přijal svůj osud jako nukenin. Když se tedy konečně odhodlal vstát tak si vzpoměl, že včera měl jít na misi, ale uvědomil si, že jí rozhodně nezvládne sám. Co když ho někdo chytne, nebo ho jeskyně zasype? Takže tedy vyšel z pokoje a šel na dvůr, protože tam naposledy viděl Shichira jak trénoval. No doufám, že tam pořád bude, chci mu říct o té misi Pomyslel si a vešel konečně na dvůr. Když uviděl Shichira jak trénuje tak ho nejdříve nechtěl rušit, ale po 5-ti minutách mu to nedalo Shichiro? Hej! Včera jsem byl v kanceláři s misema a jeden ze zbohatlíků hledá ninji, aby prozkoumali jeskyni ve východních Krkonoších, prý tam je nějaká velká šelma, ale je tu riziko ta jeskyně se může zavalit. Tak jestli bys náhodou nechtěl jít? Odměna je sice jen Odměna: 1300 ryu, ale lepší tam bokužel nebyla. Řek Suien Shichirovi a čekal co mu odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime8/5/2012, 04:37

Shichiro plně koncentrovaný do tréninku zkouší pokročit se svou technikou. Pokroky už začínají být docela znatelné. Kámen už se sem tam pohne nebo posune. V tom Suien promluví a vytrhne ho z koncentrace. Shichiro mu věnuje nevrlý pohled, ale vyslechne si co říká. *Hm, dnes už s tím asi víc nepohnu. Technika už je skoro hotová, ale mám takový pocit, že potřebuju být čerstvý na to, abych ji mohl dokončit. Práce by asi přišla vhod..* přoběhne mu hlavou a jen souhlasně poývne Suienovi, načež jde za ním zpátky do domu. "Tak asi nebudeme mrhat časem, podrobnosti mi řekneš po cestě.." řekne a rovnou vyrazí z domu k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime8/5/2012, 04:40

Suien

Suien viděl, že Shichiro kývnul a šel tedy za ním k bráně. No ono už není skoro co říkat. Zasmál se a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime9/5/2012, 07:00

Suien

Suien přišel a cestou si přepočítával si peníze. Ty vole, už jich mám docela dost, ale na nic je nepotřebuji, třeba časem se něco najde. Pomyslel si a všimnul si, že už je skoro před domem, když došel před dům otevřel dveře, zase zavřel a šel si pro nějakou tu večeři, protože měl docela velký hlad a žízeň. Když tak učiňil tak si chtěl nejdříve odpočinout, ale potom si vzpoměl na to, že by měl radši trénovat, aby byl pořád silnější a silnější a mohl konečně zkusit ovládnout "to". Tak tedy došel na dvůr Tak, kde jsem to skončil? Asi u té pořádné tmy... No nedá se svítit.... Heh to přímo zapadá... Takže jdu na to! Udělal pečeť tygra Kokuangyo no Jutsu! A začínám trénovat techniku nekonečné tmy, kterou jsem uznal jako nejvhodněší.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime9/5/2012, 07:10

Shichiro dorazil domů a bez zájmu o cokoliv odnesl tělo za schodiště, kde byl schovaný vstup do sklepa. Pomalu tam spustil tělo a pak se tam sám protáhl. Rozžehl malou lampu a tělo tam položil na stůl. V hlavě se mu rýsovalo spoustu nápadů a tak popadl blok a tužku a začal kreslit nákresy. Poté si na další kus papíru napsal seznam všemožných věcí, které se počítali mezi ninja zbraně a s tímto seznamem také opustil sklep. Beze slova opustil dům a vydal se rovnou na trh.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime9/5/2012, 08:05

Shichiro dorazí zpátky domů o pár tisíc lehčí, ale s pořádným báglem výbavy. Dotáhne to ke vstupu so sklepa a pomalu to tam spustí. Vstup do sklepa zase skryje a jde se najíst na napojit. Když uspokojí své tělesné potřeby, tak se vydá rovnou na zadní dvůr ke svému starému známému kameni. "Tak pojď kamaráda.." zamumlá si pro sebe a natáhne proti kameni ruku, načež začně koncentrovat chakru v pokusu kámen přitáhnout. "Banshoo Ten'in!" řekne a v té chvíli kámen vystřelí a vypálí mu přímo do ruky. Shichiro bolestivě křikně a začne si mnou dlaň. Po chvíli, když bolest ustoupí se pustí do dolazení techniky. To mu však jde velmi rychle, protože je v dobré náladě, že se mu technika konečně vydařila skoro jak měla.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime9/5/2012, 09:01

Shichiro skončí s tréninkem spokojen s výsledkem. Zvládl svou techniku dokonale a nyní dokázal perfektně ovládat sílu gravitace v obou směrech. Připadalo mu to jako by ovládal božskou sílu. Teď však musel přestat s dumáním nad tím, jak nazývat svou sílu a pustit se do práce. Ostatně jí bylo docela dost. Došel si tedy pro ruksak s kovovými tyčemi a odnesl si ho do sklepa. Ve sklepě si opětl rozžehl lampu a došel ke stolu, na kterém bylo zabalené tělo. "Tak přecijen budeš ještě užitečný, moulo.." poznamená tiše Shichiro na adresu mrtvého těla a celé jeho tělo vybalí z ruksaku a následně mu sundá veškeré oblečení. Pohled na nahé tělo ho uváděl do rozpaků, ale účel jeho práce je nutil pokračovat dál. Z pytle začal vytahovat jednu po druhé ocelové tyče, které perfektně napouštěl chakrou. Tyče následně implantoval do mrtvého těla. Po patnácti tyčích usoudil, že to jistě bude stačit na to, aby byl schopen ovládat celé tělo a aby jeho chakra ochránila buňky od rozkladu. Teď však přišla ta těžší část.. Shichiro se po dlouhém zkoumání a dopisování do svých plánů pustil do práce. Do různých částí těla začal implatnovat všemožné zbraně a mechanismi, které je měli spouštět. Byla to práce na sakra dlouhé lokte..
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime9/5/2012, 23:23

Shichiro po několika hodinách práce zhasl lampu a opustil sklep. Záda ho bolela a v hlavě si neustále musel procházet plány svého výtvoru. Přes noc udělal pěkný kus práce, ale o dost větší kus práce ho ještě čekal. Teď však potřeboval odreagování, jinak měl pocit, že by mu šiblo. Naštěstí tu byla ta technika, co ho nedávno napadla. Kdyby se mu podařilo něco takového ovládnout, tak by získal zbraň natolik mocnou, že by snad nemohl prohrát souboj proti žádnému ninjovi. Sedl si tedy na pohovku a vytáhl si z rukávu kovovou tyč, kterou následně napustil chakru. *Možná je trochu brzy uvažovat nad názvem, ale třeba to půjde líp.. Má to za úkol absorbovat chakru, takže.. Fūjutsu Kyūin* pojmenuje si v hlavě techniku a pustí se do jejího trénování. Respektive se snaží vytvořit bariéru, která by velmi rychle odsála chakru. Tyč napuštěná chakrou mu tedy k tréninku poslouží nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shichirův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichirův Dům   Shichirův Dům I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shichirův Dům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Žhavá oblast Yōgan Yōbai :: Chigakure no sato-
Přejdi na: