PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kaori Matsumoto

Goto down 
AutorZpráva
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

PříspěvekPředmět: Kaori Matsumoto   5/5/2012, 07:49

Osobní údaje:
Jméno postavy
Kaori Matsumoto
Věk postavy
18
Pohlaví postavy
Žena
Výška
170 cm
Váha
65 kg
Povaha:
O Kaori by se dalo říct že je to dosti klidný typ člověka.Snad také proto že ji od jisté doby všichni zavrhovali a tak se spíše uzavřela do sebe. Je spíše tichá než hlučná ale to neznamená že si nepoví svůj názor nebo neobhajuje to o čem si myslí že je správné.Jelikož nesnáší lež, spíše se nsaží na věci hledět z více úhlů než si udělá nějaký ten posudek na určitého člověka.I když je Kaori vesměs tiché a klidné povahy umí ze sebe udělat naprostého pitomce a také umí nesnesitelně řvát.Řvaní se většinou projevuje když ji někdo naštve nebo udělá něco co je výhradně proti jejímu přesvědčení.Jako malá vyrůstala s bratrem takže
se není čemu divit že s dívkami nijak moc nevychází,nebo spíše si myslí že si s nimi nemá co říct.
Fóbie:
Její jedinou fóbiíí je, ačkoliv se
to zdá podivné, právě Kyuubi kterého má v sobě.Od chvíle kdy byl do ní tento tvor zapečetěn se v ní zjevilo něco jako strach
z toho co tento démon dokáže.K této fóbii také patří to že
ji jednou Kyuubi naprosto ovládne a ona nebude schopná mít celou
situaci pod kontrolou.
Sen:
Jejím největším snem je ovládnutí démona kterého má v sobě a tím se tak zbavit svého největšího strachu kterým procází téměř každý den.Také by si přála aby lidé pochopili že mít v sobě démona ještě neznamená že ten dotyčný je sám démon nýbrž je jen pouhým člověkem který má dosti problémů i bez blbých připomínek a hnusného chování.
Vztahy:
Kaori vlastně nemá téměř žádné přátele.Je pro ní trochu problém si někho pustit k tělu protože má tendenci nikomu moc nevěřit což je něco jako její obranný reflex.Nesnáší zradu,pomlouvání a hrubé chování pokud to není nutné a tak se spíše od všech drží stranou a přemýšllí sama nad sebou.Pokud si však někoho pustí k tělu je schopná se za něj postavit v jakékoliv situaci a doslova se kvůli tomu dotyčnému například porvat.O lidech kteří se stanou jejími přáteli nesmí nikdo říct ani kousek křivého slova jinak se nezná.I když se zdá že nemá přátele doslova si libuje v sledování lidí kolem sebe takže mnohdy o ostatích ví víc než by člověk na první pohled řekl.
Vzhled:
Kaori většinou chodí oblečená v modré barvě takže je téměř nemožné na ní vidět jinou barvu.Nosí na sobě něco jako vestu spojenou s kraťasy.Vesta má na sobě zip ale ten je povětšinou rozepnutý.Pod touto vestou sídlí tmavě modré tričko.Okolo pasu nosí pásek s trochu větší přeskou.Na nohou jí sídlí pokolenky a vysoké boty s přeskami.Na rukou má vždy návleky s jakýmisi chrániči. Má hnědé krátké vlasy které jsou většinou trochu rozdrbané.Rodinný meč nosí povětšinou hozený na rameni a pokud je v boji jednoduše jej zabodne vedle sebe.I když je vedle ní vždy si na něj dává pozor protože by nepřipustila aby se s ním něco stalo.
Zvláštnost:
Kaori je od jisté doby Jichuriky a ačkoliv na to byla jednu dobu hrdá, lidé kolem ní jí dali jasně najevo že na tomm nic super není a tak Kyuubiho začala spíše nenávidět a bát se ho.
Oblíbené:
Kaori má ráda hlavně klid a dobré jídlo které je schopná i náležitě ocenit.Dále dokáže celé hodiny strávit u kusu papíru s tužkou když kreslí.Ovšem ani hudba jí není cizí a tak se může stát že jí někdo slyšší hrát na flétnu.
Neoblíbené:
Tahle dívka doslova nesnáší lenost , namyšlenost a hrubé chování na někoho kdo si to nezaslouží.Je to způsobeno tím jak se lidé chovají k ní a ona rostě nesnese jak se ostatní chovají k ostatním.Další věc kterou nesnáší až do morku kostí je to když se někdo vytahuje svými schopnostmi ať již jsou jakkoliv úžasné nebo silné.
Hlášky:
,,Zopakuj to ještě jednou!"
,,Lidi jako ty by neměli být shinobi!"
,,Proč jsem sem lezla?"
,,Zatracená liška!"
Schopnosti:
Element
Katon
Vlastnosti
STR:3
PER:3
AGI:3
INT:4
END:3
Zaměření
Taijutsu: 50%
Ninjutsu: 50%
Genjutsu: 0%
Techniky
A
B
C
Katon:Housenka no Jutsu[You must be registered and logged in to see this link.]
Katon: Ryuuka no Jutsu
D
Shunshin no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Výbava
ZVN (základní vybavení ninjů) a rodinný meč

Životopis
Kaori se narodila jednoho slunečného dne do milé rodiny Matsumoto která sčítala v té době pět členů.Její příchod započal velké oslavy jelikož byla první dívkou svých rodičů Kanameho Matsumoto a Ayame Matsumoto která se šťastně prodrala na svět.Rodiče ji nade vše milovali,stejně jako její bratr i prarodiče kteří si jí snažili rozmazlovat.Kaori rostla jako z vody a začala projevovat značnou inteligenci kterou nejspíše zdědila po svém otci.Otec ji už od brzkého dětství učil slušnému chování a dával jí některé základy pravého shinobi. Bohužel i on musel plnit své povinnosti v podobě misí a tak doma příliš často nebyl.Kaorin bratr Hanuro se velice snažil aby byl dobrým bratrem ale náhle viděl ve své sestře nepřítele. Nemohl si nevšimnout že jeho sestra je středem pozornosti jako kdyby na ní bylo něco výjimečného. Ale i přes veškerou pozornost které se této dívce dostávalo si uchovávala svoji klidnou a milou povahu , která rozhodně neobsahovala namyšlenost nebo jen povýšenost nad ostatními.
Jednoho dne se ovšem událo něco co otřáslo celou rodinou a vše naprosto dokonale zpřeházelo a uvedlo do rodiny chaos a strach.Všichni poklidně seděli v kuchyni a vychutnávali si svoji večeři když v tom byl jejich dům někým napaden.Její rodiče,prarodiče ale i bratr bojovali proti nezvaným hostům ale i tato obrana si vyžádala své oběti. Bohužel to byl právě Kaname kdo utržil několik ošklivých ran a pomalu ale jistě umíral na následky zranění. Bylo to ovšem něco co bylo ještě horší než-li jeho porážka. Kaname Matsumoto byl totiž Jinchurikim devítiocasého démona Kyuuby.A jak pomalu umíral jeho pečeť začínala slábnout. Všichni si velice dobře uvědomovali co by znamenalo kdyby nechali Kyuubiho spatřit světlo světa. Tentokráte se museli chovat jako shinobi aby ochránili to co jim bylo drahé. Netrvalo dlouho rozhodnout kdo je vhodným kandidátem pro pečeť. Prarodiče nepřipadali v úvahu kvůli jejich věku. Ayame nebyla kdo ví jaký shinobi takže by se mohlo stát že by ji leckdo mohl ublížit a následovala by katastrofa. Matka i prarodiče viděli ve svém synu známku zla které se trochu báli.A tak byla volba jasná.Jediný kdo mohl nést Kyuubiho ve svém těle a pečeť byla , v té době, deseti- letá Kaori.Snad v tomto rozhodnutí je utvrdil ještě fakt že se mladá Kaori postavila a hrdě prohlásila že je ochotna na sebe ono břímě vzít.
A tak se Kaori Matsumoto ve svých deseti letech stala Jinchuriki. Její soužití s liškou nebylo z počátku kdo ví jak pěkné. Stále měla dojem jako kdyby se Kyuubi snažil přes pečeť dostat ven z jejího těla. Ale i tak pevně odolávala všemu. Náhle zjistila že lidé se od ní odtahují. Jako kdyby se tato malá informace rychle rozšířila. Lidé se od ní odtahovali a její vrstevníci s ní skoro nemluvili. Pokaždé když někam vstoupila lidé odcházeli. A tak se stalo že Kaori začala být zamlklá a uzavřená spíše v sobě. Jedinou útěchou jí byla její matka, která jí vždy věnovala svůj úsměv a její dědeček , který se snažil nahradit jejího otce a sám se ujal jejího učení a tréninku.
Všichni si mysleli že jakmile nastoupí na Akademii,kde bude mezi svými vrstevníky, všechno se zlepší ale opak byl pravdou. Děti se jí stranili a učitelé si drželi odstup. Nebyla nijak zvláště špatným studentem ale faktem bylo že když viděla jak jí nikdo nikde nechce, naschvál předstírala že něco neumí. A tak na Akademii musela opakovat.
Smrt se ovšem prodrala i k jejím nejbližším a tak jí v životě stihla další rána. Její dědeček dlouhé dny umíral ve své posteli na stáří. V den jeho smrti si nechal zavolat Kaori k sobě a daroval jí meč který se předával v jejich rodině po dlouhé roky. Jejího bratra to tolik rozzlobilo že utekl z domova neznámo kam. Kaori si slíbila že bude ochraňovat slabší a pokusí se o něco jako je mír. Však právě díky bojům zemřel její otec.Chtěla jednoduše zabránit dalšímu zbytečnému vraždění.
Na Akademii si učitelé všimli že našla druhou chuť k učení.Učila se mnohem lépe než ostatní studenti ale stále byla uzavřená v sobě a málo kdy s někým promluvila. Bylo jí totiž jasné jak se na ní všichni dívají.Jako na monstrum které má v sobě monstrum. Nedívali se na ni totiž jako na Kaori Matsumoto , nýbrž jako na samotného Kyuubiho.A ona se rozhodla ukázat opak.
Obrázek postavy
Spoiler:
 Naposledy upravil Kaori dne 30/5/2012, 06:17, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Kaori Matsumoto   18/5/2012, 02:22

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kaori Matsumoto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: