Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Rybářská vesnička 8

 

 Rybářská vesnička

Goto down 
+2
Kaori
SnizekSnow
6 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 06:25

Malá vesnička složená z pěti dřevěných chajd a jednoho polorozpadlého mola. Pokud to má někdy zažít lepší časy a dočkat se titulu přístav, bude potřeba hodně tučná investice.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 06:27

Loď z Furisora

Když se loď dotkne mola, molo se zatřese a opětovně odpadne jedno prkno, takže výstup bude o to těžší. Avšak, jste tu. Nyní jen po cestě dál do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 06:35

Kaori Matsumoto

Jakmile loď dorazila na své místo docela jsem si oddychla. Byla jsem ráda že se na mě nikdo nedívá jako na monstrum. I když by mě zajímalo kde se to dověděli. Přešla jsem na břeh a protáhla se protože jsem se cítila nějak ztuhnutá.
,,Tak fajn." usmála jsem se pro sebe a trochu si opět spravila meč na zádech jenž jsem témeř nikdy nesundávala.. ,,Jdeme?" optala jsem kluků a koukla se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 06:48

Vylezl z lodi, ohlédl se na námořníky a odplivl si. Pak udělal pár kroků směrem ke Kaori a sundal ruce z mečů. Celkem se mu ulevilo, že už nemusí být na té lodi s námořníky. Přistoupil ke Kaori a znechuceně pronesl: " Viděla jsi ty námořníky? Koukali na tebe jak na odpad... Měli by se podívat na sebe. Jsou prohnilí a ještě by odsuzovali jiné. Nejsem homofobní ale dle těch pohledů na tebe.. hádám, že nejsou moc na holky. Ale neboj, už je nejspíš neuvidíme. Teda doufám"
Trochu se pousmál a ohlédl se kde je Janek...
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 07:50

Kaori Matsumoto

Sice jsem se vytratila a téměř neřekla že odcházím ale když jsem se vrátila viděla jsem alespoň Raie jak tam postává u stromu.Přesně tebe hledám. Projelo mi hlavou a pomalým krokem jsem si to namířila k němu.
,,Gomene,musela jsem to odevzdat." omluvila svoje zmizení a trochu se usmála což u mě je něco dosti neobvyklého.
,,Vypadáto že vesnici ovládly nepokoje. Zástupce Kageho byl zvolen Kagem.A my dva máme misi" vypověděla jsem mu. S tím Kagem jsem to nechtěla rozebírat protože jsem toho sama moc nevěděla.
,,Naše mise, průzkum Krkonoš" dodala jsem jako doplňkovou informaci a jen čekala jak bude tenhle kluk reagovat na tak rychlé informace.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 08:01

Podíval se na ni a zamračil se.
"Vytratila ses, než jsem stačil zareagovat. Ale v pohodě." řekl naštvaně a přišel k ní blíž.
" Kouká , že nás poslali do žhavý oblasti, nepokoje. To si asi zabojujeme." Zableskl se mu plamen v oku.
" A průzkum si řikala? Smutný je, že ve vesnici se to popere možná a my máme šaškovat po kopečkách a honit kozy a kravičky... Ale co, my to zmákneme snad dost rychle!" pousmál se a vydal se na cestu. Po deseti krocích se zastavil.
"Tudy asi ne, támhle je moře. Veď to ty radši..." pronesl polohlasem a postavil se kousek od ní a čekal kudy kam se půjde.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 08:13

Kaori Matsumoto

,,No co se dá dělat" pokrčila jsem rameny a zašklebila jsem se. Pomalu jsem se rozešla.
,,Nevím jestli je to dobrý nápad abych šla první ale jak chceš" pokrčila jsem jen tak lehce rameny a dala si ruce do kapec. Když jsem procházela kolem lidí opět jsem si všila toho divného pohledu.
,,Hee.Zase" zakroutila jsem hlavou a hleděla raději před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 08:22

"Šel bych první, ale mám talent bloudit. Takže leda bys navigovala..." zasmál se a zrychlil aby šel vedle ní alespoň.
"Proč na tebe všichni tak koukaj? Teda pokud to smím vědět..." řekl s jistou nejistotou v hlase a pak trochu zuřivě dodal: " Koukají na tebe, jako kdybys jim kradla hračky, když byli malí. Každýmu by měl někdo dát facku, aby se probrali!"
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime6/5/2012, 08:25

Kaori Matsumoto

,Hmmm? Ty jsis všiml?"
podivila jsem se a koukla se na chvíli na nebe. ,,Mají k tomu své důvody.A nezazlívám jim to. Ostatně, byla to i moje volba" povzdychla jsem si. ,,Nemám ale jistotu že by pravdu musel snést" koukla jsem se na něj a pak se zase zaměřila pohledem před sebe a pomalu jsem pokračovala v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:08

Shichiro pomalým krokem došel k malé rybářské vesnici. Smrad rybiny mu byl nepříjemný, ale dokázal to zkousnout. Pomalu procházel vesničkou a rozhlížel se, kde by asi mohli zastavovat lodě, které přepravují pasažéry. Konečně mu pohled uvázl na větší lodi, která zrovna připlula a tak se šel postavit na molo a tvářil se, jako by byl doporovod pro nějakého významného pasažéra.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:37

Loď pomalu připlula ke břehu a její pasažéři začali vystupovat na břeh. Můžeš si všimnout mladíka s namylšným pohledem v poměrně slušném oblečení. Jde mezi lidmi a v tom se mu pod nohy připlete žena kterou necitelně odstrčí. ,,Uhni z cesty!Náno blbá!" okřikne ji a jde dál.
,,Kde je ten idiot?!" zahučí mladík. Může ti být jasné že nejspíše hledá toho kdo si tuhle práci objednal.Ihned jsi pochopil že náležitý výprask tomuto mladíkovi jen prospěje.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:41

*Hm.. vezmeme to zlehka. Nechci vzbudit příliš velký humbuk a taky bych nerad zjistil, že jeho fyzické dovednosti převyšují moje..* pomyslí si Shichiro a udělá pár kroků do předu, načež počká až k němu mladík dojde. Když k němu dojde, tak se lehce ukloní a uctivě řekne "Zdravím vás pane, mé jméno je Tadashi a váš otec mi zaplatil, abych vám dělal doprovod na cestě."
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:47

,,Tobě?Takovýmu cucákovi?!" kroutí hlavou mladík. ,,Proč mě tohle nepřekvapuje!" hlesl nakonec ale stále si zachovává svůj výraz,je mi vše ukradené.
,,Tak lez! Rád bych byl doma ještě dnes!" zahučí ti téměř do ucha a při tom se divně šklebí.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:52

"Ano, jistě.." řekne poslušně a otočí se. "Vezmeme to zkratkou, když tak spěcháte. Na hlavní cestě je dnes hodně lidí, zdrželo by nás to o dobrou hodinu." pronese úslužným tónem a rovnou ho vede mezi domy, do liduprázných koutů vesničky.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 00:58

"Možná nejseš tak blbej jak vypadáš, to si vymyslel sám, nebo ti někdo pomáhal, co?" houkne na tebe stále stejně nepříjemným tónem a následuje tě skrz domky. Čas od času si zamumlá něco neslušného o místních obyvatelích a také tobě, ale nic co by stálo za pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 01:07

Shichiro zavře oči a zasoustředí se. Zjistí, že v okolí doslechu se nenechází nikdo kromě jeho samotného a jeho doprovodu. Otevře tedy oči a s úsměvem se otočí. "Abych nezapomněl.. Váš otec vám něco posílá." řekne a předstírá, že něco hledá. Mezitím si nenápadně z rukávu vysune tyč a prudce ho s ní švihne přes břicho.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 01:11

Mladík hekne a prohne se pase, ránu absolutně nečekal. Tyč však zase pro změnu nečekala, že mladík bude mít tak vypracované břišní svaly a přelomila se na dva kusy. Mladík zalapá po dechu a jen tak, aby se neřeklo, se po tobě pokusí ohnat rukou.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 01:16

Shichiro prudce zvedne ruku a dá ji do cesty jeho údyru. Ruku přitom natočí tak, aby se jeho rána zastavila o tyč schovanou v jeho rukávu. Shichiro nejprve uvažuje, že si to s ním vyřídí ručně, ale pak mu na mysl vystoupí pochybnost z dnešního snu. Pochybnost o jeho síle.. Musí to vyzkoušet. "Shinra Tensei!" křikne a uvolní poměrně velké množství síly, protože je celý rozrušený očekáváním.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 01:27

Mladik jen chvilku zirá, nez ho odnese výboj Shinra Tensei a proklestí sí s nim cestu skrz jednu z polorozpadlých dřevěnych chajd. Mladík proletí skrz celý baráček, než se zastaví o stěnu dalšího, v jiné ulici. Mezitím ostatní dva domy v dosahu Shinra s poklidem padnou k zemi i s obyvateli, kteří se v nich momentálně nacházejí.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime7/5/2012, 02:03

*Zatraceně.. to jsem trochu přehnal.. Ale pozitivní je, že má síla funguje..* uvědomí si, že to přehnal. Rychle doběhne k mladíkovi a zkontroluje si, jestli žije. Když uváží, že to byl dostatečný výprask, tak se otočí a odejde pryč přes lesy zpátky do sopečné oblasti.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime11/5/2012, 05:11

Se žbluňkáním k molu dorazí malá loďka na palubě s Ryuukim Uchihou, loď zakotví a námořnici vypadají docela rádi, že se Ryuukiho už zbaví. Zjevně neradi někoho převážejí.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuki Uchiha
Genin
Genin
Ryuuki Uchiha


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu 50%, Genjutsu 50%
Ryu : 500

Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime11/5/2012, 05:17

po tom co Ryuuki vystoupil z lodi se snažil najít nejbližší cestičku do vesnice, rozloučil se z posádkou a stále musel myslet na tu krásnou Senseiku co byla v akedemii, ale ta už šla stranou a měl v hlavě jenom to že hned jak dorazí do vesnice začne tvrdě trénovat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rybářská vesnička Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rybářská vesnička   Rybářská vesnička I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rybářská vesnička
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Les Foresutokurīpā-
Přejdi na: