PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Toshio Uchiha

Goto down 
AutorZpráva
Toshio Uchiha
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Zaměření : 50% genjutsu, 50% ninjutsu
Ryu : 500

PříspěvekPředmět: Toshio Uchiha   7/5/2012, 11:20

Meno postavy:
Toshio

Vek postavy:
17

Element:
Raiton

Vlastnosti:
Po dlhých rokoch poznačených rôznymi udalosťami je z neho záhadný človek, od ktorého sa dá očakávať čokoľvek. V jednu chvíľu môže byť milý a v druhú zase nemilosrdný. Vo vnútri hľadá samého seba aký v skutočnosti je.

Techniky:
Shunshin no jutsu
Raiton: Hiraishin
Kuchiyose no jutsu

Životopis:
Toshio sa narodil do obyčajne rodiny v úplne obyčajnej vesnici ktorá sa nelíšila od hociktorej inej. Odmalička bol vychovávaný v láske a opatere rodičov, ktorí sa o neho vždy veľmi dobre starali. Svoje detstvo strávil vo svojom rodnom dome s rodičmi. V tej dobe sa svetom šírili chýry o mocných zbraniach ktoré môžu používať bojovníci zvaní ninjovia a zbrane ktorými bojovali boli techniky. No Toshia sa ani jedno z tohto netýkalo. Na boj bol primladý a priveľmi obľúbený rodičmi aby ho nechali sa boju priučiť. No ako roky plynuli Toshio sa začal túlať všade po vesnici a týmto si spríjemňoval doslova celé dni., Malé roztopašné dieťa, ktoré nevedelo posedieť na jednom mieste viac než pár sekúnd. Rodičia sa ž o neho ani tak nebáli keďže ho už celá vesnica poznala a tak veľmi dobre vedeli kde bol a s kým túlal. Keďže si Toshia všetci obľúbili trávil vonku stále viac a viac času. Našiel si dobrých kamarátov a jeho život bol proste nádherný a bezproblémový. Ani keď dosiahol vek 10 rokov sa k nedostal k boju ani len náznakom. Bolo to pre neho zbytočné a tak si užíval nádherný život obyčajných bezstarostných ľudí. Až do toho dňa, do dňa ktorý všetko zmenil.
V ten jeden jediný deň keď sa Toshio hral s ostatnými deťmi. V ten jeden jediný večer sa ako vždy vracal domov rovnakou cestou akou chodil celé roky. No tentoraz nebol jediným kto si vybral túto cestu. Cestu mu skrížil vysoký tmavý muž skrytý pod rúškom tmy a vtedy sa po prvý raz v Toshiovom živote objavil strach a obava z neznáma. Nevedel čo má robiť, nevedel ako sa zachovať. Jeho telo oťažievalo, tvár mu oblial studený pot a všetky zmysly ho prestali počúvať. Začul tiché chrapčavé slová ktoré ako keby vychádzali z temnoty no nedokázal ich zachytiť. Nedokázal urobiť jediný krok, vydať jediné hláska ani len prosiť o život. V svetle splnu mesiaca stihol zbadať ako sa v rukách neznámeho zablysol predmet ktorý videl len málokedy. Jasné svetlo katany ktoré bolo snáď jeho posledné a nastala tma.
Pomaly otváral oči, znova do sebe vdychoval chladný nočný vzduch a cítil ako mu telom prechádzať ostrá pálčivá bolesť ktorá neprestávala. Keď zdvihol svoj pohľad opäť zbadal nad sebou temnú postavu rovnako stojac ako predtým. No tentoraz už neboli vo vesnici ale v nejakom tmavom lese so stromami tak vysokými, že takmer nedovoľovali svetlu dostať až k zemi. Malý chlapec nechápajúc o čo sa snaží postava len ticho sedel a díval sa bez možnosti brániť sa. Vo slabom svetle bolo vidieť ako postava dvíha zbraň opäť no tentoraz s jasným úmyslom. Len na malý, maličký okamih bol Toshio schopný pozrieť sa tomu človeku do očí ktoré na chvíľu osvietilo svetlo mesiaca. Pri pohľade ako sa postava napriaha so zbraňou v ruke chlapec cítil, že toto bude jeho posledný moment na tomto svete. Že tento nádych bude jeho posledný a posledný úder srdca konečný. V tom momente zmierený so smrťou zavrel oči a prijal osud ktorý mu bol nadelený.
Osud sa naplnil. Lenže moment ktorý mal byť jeho posledný neprichádzal. V rukách pocítil chlad studenej ocele. Po chvíli vystrašene otvoril oči a čo videl bolo niečo nevídané. Od tej chvíle sa jeho pohľad zmenil, od tej chvíle jeho oči nabrali iný zmysel, od tej chvíle.... sa pozeral na svet novými očami. Oceľ v jeho rukách ktorá bola teraz nasiaknutá krvou sa stala zbraňou ktorou prvý raz zabil človeka sám nevediac ako. Ocitol sa na zemi v kaluži krvi so zbraňou a rukami poškvrnenými smrťou. V tú noc chlapec ktorý nepoznal nenávisť, chlapec ktorý nepoznal zlo, chlapec ktorý nepoznal smrť zomrel. Namiesto toho ostal len tieň po jeho existencii. Ostal len chlapec ktorý nevedel kam patrí a aký je jeho zmysel živote. Vtedy zabudol kým je, vtedy zabudol na svoje priezvisko a minulosť. A utekal, utekal ďaleko preč. Chcel utiecť pre ťažkou realitou ktorú si nechtiac vybral no musel po nej ísť.
Po dlhých dňoch strávených túlaním sa po svete sa vyčerpaného chlapca ujal starý pustovník ktorý zmenil jeho život naveky. Videl potenciál ukrývajúci sa v chlapcovi a tak chcel tejto existencii dať nový zmysel, zmysel ktorým by sa riadil a ktorý by určoval kým je. Na pár rokov sa tento starý človek stal chlapcovým vzorom ktorý ho učil všetko čo dovtedy vedel. Chlapec pod jeho vedením prvý raz spoznal čo je to chakra, čo je boj a čo sú techniky. Oceľ sa v jeho rukách menila na zbraň a ruky sa stali prostriedkami na jeho techniky. Hoc roky chlapec sa stále učil a chcel vedieť viac. Ovládol sotva dve techniky a už nastal zlom. Za ten dlhý čas sa chlapec neučil len boju ale tajomnému zmyslu života. Starý pustovník mu ukázal čo je smrť a ako správne umrieť. Učil ho zásady ktoré nazval „Štýlom“. Zásady podľa ktorých má žiť, podľa ktorých sa má riadiť, podľa ktorých má zabíjať a podľa ktorých má aj raz umrieť. Tieto pravidlá vštepoval do Toshia dňom i nocou. Bolesťou a krvou. Tréningom aj mučením aby sa tie slová naučil naspamäť, aby mu tie slová utkveli v pamäti a aby nikdy nezabudol kým je. A jeho zmyslom života sa stala smrť a pomsta. Už nikdy viac sa neohliadol späť do minulosti. Už nikdy viac nechcel prežiť to utrpenie.
Po dlhých siedmich rokoch počas ktorý sa učil a bol trénovaný nastal jeden zo zlomov ktoré opäť zmenili jeho život. Nikto nevediac prečo, nikto nevediac no Toshio opäť stál tentoraz s katanou v tele svojho senseia dívajúc sa mu do očí a vediac, že sa díva smrti priamo do tváre s očami plnými nenávisti. V tej chvíli mu sensei prezradil tajomstvo ktoré mu tajil celé tie roky a to, že oči ktoré mal sú prekliate. Prekliate už samotné a preto jeho postihne rovnaký. Rovnaký osud aký čaká každého majiteľa Sharinganu. Posledná veta ktorú od svojho senseia počul mu doteraz loví v pamäti.,, Budiš prekliaty na večné veky, budiš ten koho sa všetci stránia, budiš ten kto na svet znesie nenávisť a smrť. Budiš ten ktorý sa bude dívať smrti do očí.“ To boli posledné slová ktoré jeho sensei odvetil než umrel. A Toshio pustil na zem zbraň ktorou zabil osobu ktorú najviac uznával. Otočil sa a utekal, nechal za sebou minulosť a bežal oproti svojej budúcnosti do sveta nenávisti v ktorom hľadá len to jediné. Smrť.

Vlastnosti
STR: 2
PER: 3
AGI: 3
INT: 5
END: 3

Zaměření
Genjutsu: 50%
Ninjutsu: 50%

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Toshio Uchiha   18/5/2012, 02:15

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Toshio Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: