PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ryuuki Uchiha

Goto down 
AutorZpráva
Ryuuki Uchiha
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu 50%, Genjutsu 50%
Ryu : 500

PříspěvekPředmět: Ryuuki Uchiha   8/5/2012, 20:17

Jméno: Ryuuki Uchiha

Věk: 14

Pohlaví: Muž

Výška a váha: 168 cm ...50 kg

Z čeho mám ztrach: Ryuuki se bojí že klan Uchiha opět téměř zcela zanikne.Bojí se také že někdy se dostane do boje ve kterém nemá ani nejmeší šanci na přežití.

Sen: Chtěl by se stát kagem nebo někým kdo by neustále chránil vesnici a
obyvatele žijící v ní.

Mám rád: procházky po večerech a hraní různých strategických her

Element: Katon

Zaměření: Ninjutsu a Genjutsu

Techniky: Magen: Kasegui no Jutsu
Magen: Kyō Tenchi-TEN
Katon: Ryūka no Jutsu

Kekkei genkai: Sharingan 1 tomoe

Popis KG: Sharingan stupně číslo jedna se vyznačuje jedním tomoe, zvláštním symbolem, připomínající tečku s ocáskem. V tomto stádiu je uživatel schopný zahlédnout tok chakry nepřítele. Tento stav se dá probudit při extrémních situacích, či při různých a velkých duševních návalech, které člověk snáší jen z těžka. Tyto oči také dokáží, že uživatel dosáhl jistého chakrového stupně, jelikož bez vyššího množství chakry není možné tyto oči aktivovat a využívat je. V opravdovém boji jsou takovéto oči prakticky k ničemu, ale pokud chce vyhledat maskovaného nepřítele, jsou k tomu jako stvořené.

Příběh: Ještě než se Ryuuki narodil z vesnice utekla Ryu, což byla jeho sestra. Ryuukiho otec se jí vydal hledat, hledal jí dlouho ale už se nevrátila. Ryuuki poznal pouze matku ale jeho matka si pak našla jného muže takže to Ryuuki ani nepoznal. Ryuuki se narodil v Konoha v sídle Uchiha klanu. Při porodu byla pouze jeho matka a babička a pár lidí z klanu. Jeho otec musel odejít z vesnice, ale nikdo přesně nevěděl, proč odešel. Ryuuki svého otce nikdy nepoznal. Ryuukimu proudila v žilách krev Uchiha klanu. A proto se chtěl už odjakživa stát shinobi. Když se Haki dostal na akademii bylo mu 8let. Ryuuki tvrdě trénoval, protože chtěl, aby z něj byl dobrý shinobi. Patřil k jedním z nejlepších studentů v akademii. Ale ve společnosti nebyl moc oblíbený. A to jen proto, protože byl Uchiha. Někomu se ale líbil. Ryuuki si ale z toho, že ho většina třídy nemá ráda nic nedělal. Už si zvykl. Neměli ho rádi jen pro to, protože byl silný a pocházel z Uchiha klanu. Někteří se ho dokonce i báli. Ryuukimu pomalu blížil se čas na to, aby se z něj stal Genin. Ryuuki doufal, že to zvládne a věřil si. Když přišel čas na zkoušku zvládl ji levou zadní. Připadala mu docela lehká. Stal se z něj Genin. Dostal se do týmu s lidmi kteří ho měli rádi, měl štěstí. Dostal taky toho asi nejsilnějšího shinobi ze všech senseiů. Jednoho dne se vydaly na opravdu těžkou misi, měli přenést vzkaz který se týkal vojenského rozvoje vesnice přes válečné území, musely taktéž projít ruinami Iwy až se nakonec zastavily u Takikagure. Předaly zprávu a vracely se ale po cestě je potkal neznámí shinobi.Ten na ně začal útočit a pomalu porazil jeho týmové kolegy. Nakonec zbyl pouze Ryuuki a jeho Sensei. Když už Ryuuki přemýšlel o tom že uteče přišel na plán. Protivník se pomalu blížil pozpátku k útesu kam ho nechtěně natlačoval jeho Sensei. Když byl již asi jeden metr od útesu Ryuuki ho velmi silně udeřil do břicha on se sehnul jelikož to čekal a Ryuuki ho kopl dolů. Tak nakonec spadl dolů a zemřel. Jeho Sensei v něm uviděl potenciál jelikož Ryuuki celou dobu promýšlel co by měl udělat a až nakonec zaútočil. Po vrácení z mise začal Ryuukiho trénovat.Trénink byl tvrdý a dlouhý jeho sensei si ho vzal na starost trénoval ho více než ostatní, viděl v něm potenciál. Když se blížily zkoušky jeden ze členů týmu se vážně zranil takže se nemohly zkoušky zůčasnit. Jednoho dne vyšly Sensei spolu s Ryuukim na misi kde měli zabít Nukenina který plenil okolý konohy, když ho uviděly Ryuuki se zase ztranil a promýšlel taktiku. Nukenin si toho byl vědom tak šikovně obešel senseie a zaútočil přímo na Ryuukiho. Sensei se do útoku postavil a zemřel. To Ryuukiho
rozčílilo a zlomilo ho to tak začal zuřivě bojovat a při tom zmatku se v něm probudil Sharingan. Byl to pouze první stupeň. Ryuuki věděl že už nemá ukenin moc čakry a bojoval sním na blízko. Nějak se mu podařilo ho dostat před sebe a Ryuuki mu zlomil vaz. Zoufale odnesl senseie do nemocnice ale řekli že je už mrtvý Ryuuki byl prvních několik dní smutný ale pak se s tím smířil a pochopil že by toto Sensei nechtěl.


Naposledy upravil Steve Tari dne 8/5/2012, 20:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Ryuuki Uchiha   18/5/2012, 02:08

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ryuuki Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: