Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tržiště 8

 

 Tržiště

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime12/5/2012, 14:03

Přestože se tržiště nachází až za hradbami vesnice, ho každý považuje za neodmyslitelnou část vesnice. Po zasněžené ploše jsou rozesety desítky různobarevných stánků a karavanů z daleka. Každý den prodejci odhrnují cestičky mezi stánky, aby měli lidé snažší přístup k jejich zboží. Lze zde sehnat takřka vše - od základního ninja vybavení, přes svitky s technikami až po zbroje či zbraně nebo vzácné dovozové zboží.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 05:31

Keď som si myslela že bude cesta horor.. toto sa s tým nedalo porovnávať. Jediné čo som vedela o mojom okntakte bolo to, že to bol takový malý chlapík. Nechcela som podceňovať výšku tunajších ľudí ale malý chlapík nie je ani presne špecifikovaná výška !! Mohol to byť ktokoľvek. Dlho, veľmi veľmi dlho mi trvalo kým som prešla polovicu tržiska a ešte polovica ostávala. Nemusím pripomínať že som bola na kosť premrznutá, hladná, smädná a unavená na smrť. Vlastne som pochybovala že ak si č najskôr nenájdem nejaké miesto na prespatie tak v tejto ľadovej dedine vypustím dušu. Nakoniec som prišla k chlapíkovy ktorý sedel na popis a od niekoho som sa tiež dozvedela, že by mohol poznať Riceho.
"B..br..brý deň.." Vykoktala som zo seba pri čom som vystrčila polonahú ruku spod plášťa. Pokožku som mala takmer modrú. V ruke som držala vačok ktorý mi Rice dal.
"P..p..posie.la.. m..ma .. R..r...r..i..ce." Dodala som znova koktaním a natiahnutá ruka sa mi viac než viditeľne triasla.
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 05:52

S povzdechem se postavím z onu dívku, která stoji přede mnou a je oblečena spíše do pouště, než-li do ledových krajin. Zakroutím hlavou a, sama nevím proč, přes ni přehodím svůj pláš, přece jen já jsem si na místní klima již zvykla. "Jednu chakra pilulku a dvě bojové." zahlásím na muže, který prodává podpůrné látky a také má zjevně převzít jakousi zásilku od té dívky. Než obchodník vybaví objednávku a vše zařídí, prohlédnu si jí. Je mi docela podobná, ale to oblečení, jestli s tímhle přešla přes hory, div že jí vítr neroztrhal. "Jsi v pořádku?" zeptám se jí starostlivě. Kdyby to byl muž, asi bych na to kašlala, těch je všude hodně, ale tohle je něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 06:05

Obchodník něco zamručí a výměnou za tisíc Ryu podá Ayame její pilulky. Poté převezme od Laly balíček a zastrčí si ho do záhybu pláště, odkud vytáhne obálku. "Odměna. Mělo by tam být tři sta ryu." zaskřehotá a začne se zajímat o zákazníky, tedy spíše feťáky, co se hromadí za vámi. Obchodník se mírně třese zimou a lehko poznáte, že není odsud, je docela záhadou, co si mezi sebou mohou posílat obchodníci z dvou koutů ostrova.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 06:10

Chytila som do roztrasených prstov obálku. Bola mi taká zima, že som ani nepocítila ako cezo mňa niekto prehodil druhý plášť. Vlastne som ani necítila obálku v rukách a tá mi po chvíľke vypadla na zem. Otočila som sa pomaly a trhane za hlasom. Musela som sa ušrknúť. Síce v tom bola značná dávka bolesti. "V..vyze..rám.. v..v..v...p..pr.poriadku ?" Zachechtala som sa. Nebolo to ironicky ani posmešne, skôr tak milo až spôsobom, ktorým som viac menej svoj stav len ticho prijala. Zachechtanie ma však stálo mnoho. V momente keď som do pľúc nasala kúsok ľadového vzduchu, rozkašľala som sa a nie a nie prestať. Konečne sa mi podarilo potlačiť kašel až o niekoľko minút. Na obálku som zatiaľ úplne zabudla, musela som pár krokov ustúpiť stranou páč som sa pri kašli aj trocha prehýbala. Bol to hrozný pocit, ako keby mi išlo hrdlo rozstrhnúť na milión malých častí. Nevyzerala som vôbec v poriadku, mala som s veľkou pravdepodobnosťou buď teplotu alebo podchladenie, necítila som si už ani kúsok tela a pokožku, aj s perami naberali namodralej farby. Navyše sa v mojich očiach začal usádzať až taký neprítomný výraz, ako keď sa človek dostane do stavu v ktorom telo odmietne cítiť hocičo vrátane bolesti.
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 06:24

Neubráním se úšklebku, když se na mě otočí a všimnu si, jak je promrzlá. Doslova na kost, snad i víc. "Rozhodně v pořádku vypadáš. Jako po horké koupeli." odvětím s ironii a sehnu se na zem, kde leží obálka. Obálku seberu a prozatím vezmu k sobě. "Víš co? Pojď se raději ohřát na ubytovnu." usměji se na ni a vezmu ji kolem ramen, vedouc jí směrem k obytné části. Cítím z ní chakru, takže usoudím, že se jedná o shinobiho, ale jako nukenin nevypadá, ten by se tu jen tak nepotloukal. V hlavě si ji zafixuji do kolonky "muset zjistit" a pokračuji v cestě. "Jak se vlastně jmenuješ, hm?" zeptám se a doufám, že z ní něco vytáhnu. Také se jí snažím udržet při vědomí, vypadá jakoby se každou chvilkou měla zřitit k zemi a ty záchvaty kašle také nebudou známkou dobrého zdraví.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 06:35

Keby som vládala vôbec rozprávať a keby som sa nebála ďalšieho záchvatu kašlu. Pravdepodobne by som odmietla. Keď som sa však lepšie pozrela na dievča ktoré mi ponúklo pomoc, všetky pochybnosti boli rázom preč. Aj tak som nemala vôbec na výber a už ma vzala okolo ramien a viedla ma niekam. Nepoznala som to tu ale snažila som sa jej veriť.
Ako sa ma spýtala na meno, trocha som sa zahanbila a tvár som sklopila k zemi.
"N..nesmej sa m..mi.. p.p...prosím.. R..rodičia húlili m..moc trá..trávi...asi. Moj..j..je m..meno j..je Lala." Vykoktala som zo seba. Nebolo mi moc rozumieť páč som mala tvár schovanú v šáli, aby sa mi k nosu a ani k ústam znova nedostal studený vánok. Nechala som sa viesť ďalej a radšej som už nehovorila, aj keby sa ma opýtala tak som už nemala silu. Pár krát som sa o ňu musela podoprieť páč som už strácala rovnováhu no ako tak mi tá chôdza išla !
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime28/5/2012, 08:27

Nevím proč, ale při cestě s ní se mi na tváři objeví úsměv, který nejsem schopna setřást. Trochu si přitáhnu těch pár cárů oblečení, co mám na sobě, neb i mně začíná být zima, avšak stále pokračuji v cestě.
Když zmíní jméno, neubráním se ušklíbnutí, nemyslím to však zle. "Mně můžeš říkat dejme tomu Eyleen." usměji se na ni mile a trochu zrychlím směrem k Obytné oblasti. Nemyslím si, že by se v takovém stavě měla ještě zdržovat venku. Párkrát se o mě opřela, když padala, ale zatím to vypadalo v pořádku, i tak jsem se o ni docela strachovala.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime12/6/2012, 11:47

Shichiro Uchiha

Do háje to je zima jak v p.." nadává si v duchu na tu nehoráznou zimu, přičemž si stále mne ruce a dýchá si na ně. Samou zimou už je však přestává cítit. To už ale konečně dorazí do cíle své cesty - na místní tržiště. Pomalu začne bloumat po tržišti a hledat muže co vypadá na dealera či překupníka. Ani se nesnažil vypadat nenápadně, protože každému kdo ho viděl muselo být jasné, že není místní. Místní na tu strašnou zimu byli stejně zvyklí, jako byl Shichiro zvyklý na horký, suchý vzduch mísící se s popelem. Nehodlal tu strávit ani o vteřinu déle a tak raději přidal do kroku a neustále se rozhlížel. Konečně našel stánek zhotovený z jakýchsi omlácených plechů, ve kterém se pohyboval nějaký dost podivný týpek. "Do.. ehm Do.. ehm" snaží se pozdravit, ale nějak mu nejde pořádně mluvit. Třikrát si pořádně odkašle a konečně promluví "Dobréj.. nesu vám.. sem.. tu zásilku.. Speciální zboží.. z Yogan.. víte?"
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime13/6/2012, 03:03

Muž se hlasitě rozkašle a rozhlédne se, zda to nikdo neslyšel. "Dělej, dej to sem." řekne rychle a převezme od tebe balíček, který strčí kamsi pod pult. "Odměnu dostaneš v Yogan, teď zmiz než si tě někdo všimne. začne tě popohánět pryč a dělá, že tě nevidí a nezná.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime13/6/2012, 03:12

Shichiro Uchiha

Muž mu vytrh balíček a začal ho vyhánět. V té chvíli si nebyl jistý, jestli má odměnu dostat tady nebo až doma, ale neměl náladu na to se s ním v tom mrazu hádat. Vydal se tedy na kraj tržiště a naposledy se rozhlédl kolem. Že mě to hned nenapadlo, sakra. Vláčet se sem pěšky, když na to mám techniku. zanadává si v duchu a složí pečeť Shunshin no Jutsu, kterým se přenese pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tržiště Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tržiště   Tržiště I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tržiště
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tržistě

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Ledové pláně :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: