PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kostra charakteru

Goto down 
AutorZpráva
Rajsik

avatar


PříspěvekPředmět: Kostra charakteru   12/5/2012, 14:03

Kostra charakteru

Povinné vyplniť a následne nutné odoslať do sekcie Charatkery tým, že vytvoríte nový topic a vložíte tam vyplnenú kostru. Potom už len počkáte na schválenie prípadne neschválenie.
Edit: Riko: Před psaním charakteru si prosím přečtěte pořádně pravidla!

kód:
[center][color=red][size=18][b]Jméno Přímení:[/b][/color] [/size]

[color=orange][b]Věk:[/b] [/color]

[color=orange][b]Pohlavie:[/b][/color]

[color=orange][b]Hodnosť :[/b] [/color]

[color=orange][b]Podstata:[/b] [/color]

[color=orange][b]Místo původu:[/b] [/color]

[color=orange][b]Kekkei Genkai:[/b] [/color]

[color=green][b]Povaha:[/b][/color]

[color=orange][b]Fóbie:[/b] [/color]

[color=orange][b]Sen:[/b] [/color]

[color=orange][b]Vzťahy:[/b][/color]

[color=green][b]Štýl boja:[/b][/color]

[color=yellow][u]-Taijutsu:[/u] [/color]
[color=yellow][u]-Ninjutsu:[/u] [/color]
[color=yellow][u]-Genjutsu:[/u][/color]

[color=orange][u]- Zbraň, vybavenie:[/u] [/color]

[color=green][b]Vzhľad:[/b][/color]

[color=orange][b]Hmotnosť:[/b] [/color]

[color=orange][b]Výška:[/b] [/color]

[color=orange][b]Zvláštnosti:[/b] [/color]

[color=orange][b]Oblíbené:[/b][/color]

[color=orange][b]Neoblíbené:[/b][/color]

[color=orange][b]Hlášky postavy:[/b][/color]

[color=green][b]Životopis postavy:[/b][/color]

[color=orange][b]-Obrázok:[/b][/color]

[color=orange][b]Techniky:[/b][/color]

[/center]
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Rajsik

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Kostra charakteru   12/5/2012, 14:04

Vysvětlivky:

Jméno Přímení: Prostě klasika.Napíšete jméno postavy.Uvědomte si ovšem že tato hra je na styl Naruta takže se držte Japonských jmen.Pokud má Vaše jméno nějaký význam tak jej uveďte.To samé platí pokud připíšete i přezdívku.

Věk: Napíšete čislem.Buďte realisté.Začínáte jako Gennin tak si to prosím při psaní uvědomujte.

Pohlavie: muž / žena

Hodnosť : Začínáte jako Gennin.

Podstata: Podle pravidel máte na začátku jen jeden element.To se netýká KG.Pakliže máte KG jako například Hyuugovský Byakugan, nemáte žádnou podstatu chakry. Toto pravidlo je v zájmu zachováni rovnováhy. Pro příklad si představme Nejiho s Raitonem..

Místo původu: Máte na výběr ze dvou oblastí.Zde si prosím přečtěte klany daných oblastí.Pokud se rozhodnete pro postavu z nějakého klanu z Naruta tak se prosím přiřaďte k dané lokalitě. Na výběr jsou:
-Kusagakure no Sato
-Yukigakure no Sato

Kekkei Genkai: Pokud máte postavu z nějakého klanu (který je na fóru uveden) tak stačí napsat jen název KG (ale kdo chce může dát do spoileru i info) pro ty kteří si vytváří vlastní klan a nebo vlastní KG bych poprosila aby tyto informace psali automaticky. Ale prosím nepřehánět. Nikdo není superman.

Povaha: Jak se vaše postava chová. Klidně se rozepište jak reaguje v různých situacích a podobně.

Fóbie: Místo pro zapsaní toho čeho se vaše postava nejvíce bojí. Zde prosím i uveďte jak reaguje když se s touto fóbií „potká“ (pokud to není třeba smrt přátel a pod.)

Sen: Každý člověk má nějaký sen.Takže neberu když někdo napíše že sen nemá! Zapojte fantazii prosím a buďte kreativní.

Vzťahy: Pokud má Vaše postava rodinu (Klidně i mrtvou) tak napište členy a nějaké informace o nich. Informace by měli obsahovat : Jméno,příjmení,vlastnosti,zajímavosti.

Štýl boja: Zde se prosím rozepište o tom co vaše postava preferuje atd. Jestli je rychlejší než je zvykem a nebo co při boji dělá.(Pokud napíšete že je Vaše postava např.rychlejší tak se to musí odvíjet i od Vašich bodů které po založení charakteru,následném schválení.Body si můžete obměnit.Ale tak aby to dopovídalo vašim schopnostem) Držte se pravidel.

-Taijutsu: Jak schopná je Vaše postava v tomto stylu boje.Napište i kdy používá tento styl boje a klidně i nějaké bližší info.
-Ninjutsu: To samé jako u předchozího.Zde připište třeba jak rychle skládáte pečetě apod. (zásoba chakry sem patří také)
-Genjutsu: Tohle myslím vyplní málo lidí. Řidte se tím co je napsáno víše.Pokud vaše postava Genjutsu nepoužívá tak zde napište pouze -Vůbec- .

- Zbraň, vybavenie: Tu bych chtěla upozornit že nikdo není chodící železářství takže prosím s rozumem. Zde uveďte ZVN (základní vybavení ninjů: kunaie,shurikeny,jehlice) a vše co u sebe nosíte. Meče,katany,výbušné lístky a vše ostatní. Pokud Váš meč nebo jakákoliv zbraň má nějakou zvláštnost (vzhled,kov....) tak to prosím uveďte. Obrázky jsou zde výtány (dávejte do spoileru)

Vzhľad: Co k tomu dodat. Jednoduše napište jak postava vypadá,co na sobě nosí za oblečení atd.

Hmotnosť: Prosím pište v kilogramech

Výška: Prosím pište v centimetrech

Zvláštnosti: Myslím že zde se vyřádíte. Pokud má postava na sobě něco zvláštního tak to zde napište.Patří sem i zvláštní chování v některých situacích,zvláštnost na oblečení,doplňky,vzhled a pod.

Oblíbené: Co má Vaše postava ráda

Neoblíbené: Co nemá Vaše postava ráda (Uveďte prosím i důvod)

Hlášky postavy: Snad každý má svoji oblíbenou větu nebo hlášku kterou opakuje.Byla bych tedy ráda kdyby jste i Vy něco takového vymysleli pro svoji postavu.

Životopis postavy: Tady velký pozor.Předem upozorňuji že životopis stylu pět řádků se okamžitě maže.Minimální počet řádků je 20 (Moc? Ani ne,alespoň si zvyknete psát dlouhé příspěvky) V životpisu by mělo být vše co Vaše postava prožila. Pojměte to stylem příběh.Prosím životopis dejte do spoileru. Ten kdo chce mít životopis delší má klidně možnost.Čím delší tím lepší. Neztapomínejte že životopis je něco jako základ celého charakteru.Pokud bude slabí životpis tak celá postava je slabá.

-Obrázok: Zde dejte obrázek postavy který si následně dejte i jako avatar aby nikdo nemusel hledat jak postava vypadá při popisech v postu.

Techniky: Co se technik týče znovu zmiňuji pravidla. Pro jistotu to uvedu i zde: Na začátku (tedy hodnosti gennin) máte pouze 2 D techniky a jednu C!

Dále bych jen chtěla oznámit že čím delší a propracovanější charakter tím lépe pro Vás tak se snažte. Pokud by se vyskytl nějaký problém tak Vás o tom samozřejmě informujeme příspěvkem pod Vaší postavou.
Snažte se být kreativní.Nerada vidím okopírované postavy z jiných forek.Takže zapojte hlavu a fantazii. Takže na závěr jen Hodně Štěstí :-)

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kostra charakteru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: