PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Přímořská vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Přímořská vesnice   12/5/2012, 14:20

First topic message reminder :

Vesnice z části vytesaná z útesů a z části postavená z kamene. Žijí zde jen ti nejhouževnatější obyvatelé plání, kteří svůj život zasvětili velmi vyčerpávajícím plavbám na volné moře a chytání ryb v extrémních podmínkách. Také však toto místo slouží jako jeden z hlavních uzlů lodní dopravy a dokonce sem pravidelně připlouvá loď z ostrova Furisuro. Centrum vesnice tvoří několik domů společně s domem místního předáka, známého též jako Drtič kostí. V okolí vesnice se potulují vlci, lední medvědi a další arktická zvěř.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 01:21

Mladík jen mlčky sledoval co se kolem něj děje.Přeci jen všichni odcházeli pryč tak jak jim zavelel nový příchozí.Ta zmínka že se ti tři neznaj jej docela pobavila.Podle svého pozorování totiž soudil něco docela jiného ale nechtěl se o tom s nikým hádat.
Opřel se o jednu stěnu a hleděl na všechno docela unuděným výrazem.Bylo na něm poznat že tahle situace jej uvádí do nepředstavitelné nudy. ,,Hmmm?" povzdychl si nakonec když byli všichni pryč.Pomalu začal uklízet podnik a jen čekal na vysvětlení toho všeho.
Když se Ayame pokusila najít osobu která prošla kolem baru,zdálo se jako kdyby tam nikdo nebyl.Nebo se tam přinejmenším vůbec nepozastavil.Místo kde se dívka nacházela byla temná ulice která jasně dávala najevo že se tam nikdo nezdržuje.Mohlo jí být jasné že Ať byla ta osoba kdokoliv byla dávno pryč a kdo ví kam se vydala.I když tohle byla jen vesnice byla větší než se zdálo.Její domy byly rozseté až do dálky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 04:27

Jun´ichi - Zoki
Počkal som až všetci odídu a potom som sa postavil k baru No tak všetci odišli ďakujem Zoki ale nemusel si byť taký nezdvorilý dalo sa to vysvetliť aj inak .... No to by si nebol ty keby si sa nesťažoval čo vieš čo nabudúce si to rob sám ja mám byť stále za debila len preto že ty si moc pohodlný. Moment Zoki ty debil si keby sme boli obaja debili tak by sme uuž boli mŕtvy. A vôbec povedal som že ďakujem tak sa zase neurážaj dobre . Dobre dobre šak nieje začo ne keď môžem tak pomôžem. No ale väčšinov len sebe nie ? Nám kur*va nám !!! Dobre dobre kľud . Pozrel som na toho barmana a potom som povedal Tak takto zaujíma má niekoľko vecí jedna a asi tá najpodstatnejšia teda pre mňa je to čo ti visí . Ehmmm teda na krku, myslím ten prívesok nieže si budeš myslieť že som nejaký divný. A za ďalšie o akej skupine si to hovoril a o akom poslednom a hlavne ako je možné že vieš toho toľko a neskúšaj my hovoriť že to tak u barmanov býva pretože ľudia ktorý zabíjajú nie náhodou sa hneď potom neožierajú a nevykvákajú to. Ja už pár teórii mám teraz len či som sa aspoň trocha priblížil ku skutočnosti . dokončil som a znova som si sadol na barovú stoličku a rukou mu naznačil nech my naleje ešte jeden a sebe tiež.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 05:20

Mladím se posadil na jednu židli a vytáhl přívěšek o kterém mluvil. ,,Je to součást mého náboženského vyznání.Máš s tím snad nějaký problém?!" optal se a trochu zvýšil hlas. ,,Co se týče druhé otázky." začal pomalu mluvit jako kdyby v tom nic nebylo ale bylo na něm poznat že má jakousi zlost při tom když tohle musí popisovat. ,,Jde o ty lidi které pozabíjeli.Všichni do jednoho to byli bývalí členové jednotek ANBU.Zabyto bylo deset členů, z jedenácti" dokončil tiše a při tom koukal kamsi do pryč. ,,Už žije jen jedna žena.A ani se nedivým že si ji nechal nakonec" usmál se nakonec a pohlédl na mladíka který se jej vyptával.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 05:36

Jun´ichi- Zoki
zadíval som sa na prázdny pohárik a zamával som ním. Potom som sa pozrel na toho barmana potom do strany a v momente som spod plášťa vytiahol meč z vychádzkovej paličky a zabodol som ho barmanovi priamo vedľa srdca. Zoki Ty Debil čo robíš !!!!!!! Vypočúvam . Ty idiot veď ty si ho prebodol !!!! Tak vypočúvam trocha rýchlejšie no a čo . Počúvaj ma tu nechci ma naštvať lebo ti niečo urobím !!!! Ha ha nesranduj potom to urobíš aj sebe takže ma nechaj vypočúvať . Ty aaarghhhh ti si taký chuj čo si sa s koňom zrazil ??? Nie šak pozri na chlapca nevyzerá až tak zle Či ??? potom som divne pozrel na toho chalana
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 06:38

Mladík s sebou trochu škubnul.Ostatně koho by nechalo naprosto klidným kdyby jej někdo probodl.I tak se na tváři mladíkovi z úšklebku objevil něco jako úsměv.A v tu samou c hvíli se začal tiše smát. ,,Velice zajímavé způsoby" pronesl téměř jako kdyby to nic nebylo.No rozhodně na sobě nedával znát nějakou bolest.V další chvíli popadl do dlaně ostří které jím projelo a doslova jej vytáhl proti síle toho kdo to do něj zabodl.Vstal ze židle a pohlédl na svoje oblečení. ,,Eh,další zašívání" prohodil poněkud suše a přešel na své místo za bar odkud dolil sklničku o kterou si tenhle mladý muž žádal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   11/6/2012, 20:08

Tamotsu Shinozaki

Nevěděl jak Ayame, ale on si nebyl ani jistý tím jestli něco našel nebo ne(//příště říct jestli to platí o oba já pak nevím//).
" Noo tak se zdá, že ten přelud nenajdeme... teda můžeme zkusit třeba nejbližší střechy ,ale pochybuji ,že pokročíme. Co chceš ďělat teĎ jít od domu k domu.... hmm možná když budeme chtít předat vzkaz. Tak nás někdo nasměruje co myslíš?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   13/6/2012, 08:40

Trochu se leknu Tamotsa, když se u mě objeví a zelektrizuju kolem sebe vzduch, takže dostane lehči kopanec. "Promiň, ale nemáš mě děsit." řeknu suše a škodolibě se usměji, neb vím, že mi de facto pomohl naučit se novou techniku. Jsem si teďka jistá, že jí už zvládám. "Navrhuji vrátit se do té hospody." pokrčím rameny a vyrazím zpět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   13/6/2012, 08:45

Tamotsu Shinozaki

Dostal šok a to doslova ,nečekal ,že se na něj otočí tak prudce an avíc dostane ránu. Možná to byla kombinace šoku a elektřiny pulzující mezi jeho nitěmi, ale i tak se jeho pravá ruka uvolnila a vystřelila pomalu vpřed. Na takovou blízkost a v šoku byl tento tah na nic. Inu také byl v leknutí problém byl, že jeho ruka , tak nějak směřovala k přednostem Ayame.
" Heee jo co děsit ... jasně."
rychle navinul ruku zpátky.
" Jo půjdem zpátky."
nasměroval si to do hospody kde otevřel a nejspíše to uviděl.
" Hezkýýýýý takové srandy."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   15/6/2012, 20:50

Boužel dvojce shinobi nic nenašla a tak se vrátili do podniku kde mohli vidět moment jak si barman vytahuje ně co ze své hrudi kousek od srdce.Jak jim mohlo dojít jejich kamarád se o něco pokoušel.Bylo zvláštní že mladíkovi téměř nic nebylo.Alespoň se to tak zdálo. V podniku byl nějakou dobu klid když v tom někdo doslova rozrazil dveře a ty hlasitě bouchly. Před všemi stála zahalená osoba s mečem na zádech.Kapuce zakrývala tvář dotyčného který stál na místě jako socha. ,,Vesnice poslala tyhle usmrkance?To svět tolik klesl?!" pronesla osoba a podle hlasu mohli poznat že se jedná o ženu.Na oblečení mohli ostatní vidět pečlivé výšivky, na rukou velké chrániče a sousty zbraní.Ať to již byli kunaie,shurikeny nebo malé nože.Buď to byl nějaký nezvaný host nebo vrah.Ale nabízela se i další možnost a to ta že se mohlo jedna o člena elitních jednotek ANBU o kterých již byla řeč. Každému snad mohlo být jasné že tenhle člověk musí být schopný v boji. barman se jen pousmál a věnoval té osobě menší úklonu jako projev jakési úcty.Muselo být jasné že on tuhle osobu zná až moc doře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   16/6/2012, 08:03

Jun´ichi Nemuro
Chvíľu som na neho len pozeral no potom som sa len usmial nepovedal so nič len som si pokyvoval hlavou v tom som si všimol že tam sú už aj tý dvaja a krátko na to vošla nejaká osoba do baru už som chcel zahlásiť že je zzatvorené keď som si všimol že to zrejme bude nejaký shinobi vstal som zo stoličky a pozrel na barmana Takže vy sa poznáte tak dobre je čas na analýzu Jeden vrah, tým Anbu, jedna osoba živá , nemrtvý barman , neznáma osoboa vo dverách ( pozná zrejme barmana - nepokúšať sa zabiť , zatiaľ ) To dievča , Tamotsu , ja . Pasíva: Zoki , hmm s týmto sa už dá niečo robiť . zamyslel som sa a potom som prešiel pohľadom po všetkých prítomných Tak ss nám to zamotáva čo s tým urobíme ???? Mne akosi momentálne došli nápady .zahlásil som a pozrel priamo na nového prichádzajúceho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   16/6/2012, 08:10

Tamotsu Shinozaki

Fakt nevěděl jestli tohle není jen ošklivé genjutsu nebo sen ono se fakt kazil ovše co mohlo. bod první barman měl v sobě díru a žil, jako by snad lidi co potká měli problém umřít. Ne to nestačilo, ještě žena která asi vykradla železářství a tvářila se naštvaně.
" Tak zaprvé nejsme usmrkanci."
začal odvíjet šlahouny některé k mečům pod kabátem jiné hezky pomalu k nohám.
" A za druhé jak to vypadá máme tu barmana s dírou, a potenciální anbu vraha... fajn otázka je jestli se teď povraždíme nebo jestli ne...."
byl připravený na cokoliv tohle totiž vypadalo všelijak jen ne hezky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   17/6/2012, 04:12

Ayame

"Nesouhlasím." řeknu a zavrtím rázně hlavou. "Dle toho, co jsem dnes slyšela a právě viděla." začnu a odmlčím se, pohrabujíc si vlasy. "Barman bude jediná osoba, co tu s tím hodlá něco dělat. A tady záhadná osoba, bude poslední ANBU, hm?" zeptám se, zjevně spokojena se svou dedukcí. To, že v sobě má barman díru ignoruji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hanuro

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   21/6/2012, 04:35

Tajomná žena sa náhle bez slova pohla smerom k barmanovi pričom vytiahla niekoľko kunaiov. "Je na čase si to zúčtovať." Prehlásila chladne pričom predstúpila pred pult kde stál barman. Posadila sa, zložila si kapucňu pričom konečne bolo vidieť do tváre onej ženy. Hneď ako tak spravila mohli si všetci prítomný všimnúť, že žena je krehčích rysov v tvári. Mala dlhé, kučeravé, čierne vlasy, šedasté oči s miernim nádychom zelenej a pleť mala zvláštne jemnú. "Naposledy som zabudla zaplatiť účet, že ?" Spýtala sa celkom zahanbene pričom vôbec nereagovala na slová ostatných no určite ich počula. "Kto presne sem vlastne poslal tieto detská ?" Ukázala palcom za seba na trojicu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   21/6/2012, 19:41

Tamotsu Shinozaki

Jeho výraz na oblyčeji by nejlépe popsala tři anglická písmena. Prostě opravdu nechápal co se to děje a hlavně proč se to děje právě jim.
" Fajn legrácky legrácky,ale mě už to neba."
rozhodil svůj plášť a jeho nitě rychle vystřelili k Ayame nesli jí její meče.
" Ty DĚTSKA. Jak říkáte toho mají dost."
udělal několik kroků k ozbrojené ženě.
" To že hospodskej neumírá i toho že je přehlížíte. Ty dětska sem poslali proto aby někomu nakopali zadek, a jestli to máte bejt vy tak fajn... kdo se hlasí jako první na exkurzi ve vlastních střevech?"
snažil se co nejrychleji dostat k té ženě přece jen měla více zbraní.
" Nebo nám snad řeknete o co tu de?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   22/6/2012, 08:03

Ayame Kazuki

Chytnu meče a jedním rychlým pohybem s aktivovaným Raiton: Hoden, takže bych se měla hýbat o dost rychleji, švihnu mečem k hrdlu osoby, co vstoupila. Zastavím meč asi palec od jejího krku. "Mluvte." řeknu nepříjemným hlasem a nechám svými svaly projet další viditelný blesk, aby bylo jasné, že to myslím vážně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   22/6/2012, 22:43

Jun´ichi - Zoki
Sledoval som tých dvoch a aj tú ženskú Takže detská ??? Hm super a títo tu začnú presne naopak s toho barmana by sme určite dostali nejaké info jednoduchšie ako s tejto dámy . No konečne vy sucháry tak sa my to páči aspoň že máte gule, aj keď u niektorých je to divné. povedal som a mierne som zazrel na Ayame Konečne bude sranda . Nie to teda nebude . Ale bude pozri sme traja na dvoch . Nič nebude hovorím ty blbec makový je to jasná samovražda . Hm ale to teraz myslíš koho ? vieš ja sa necítim na to že by som práve dnes umrel ale ak ťa to už nebaví tak dobre no vieš bol som u požiarnikov viem viazať slučky. Zoki ty si taký koko*t , a ďalšia vec ty si nikdy nebol u požiarníkov. [color=red]Ale bol dokonca som hasil s bojovníkmi z dynastie Ming . =green]]No jasné vieš ty o čom rozprávaš ? No neviem ti to takto z hlavy povedať ale v princípe áno. Dobre dobre kašli na to Po krátkom rozhovore som s postavil bližšie k Barmanovi aby nás náhodov neprekvapil stiahol som si z chrbta kosu a jemným trhnutím sa otvorila čepeľ na jej konci Neber to osobne ja som za iný spôsob získavania informácii ale ak by sa niekomu z toho týmu niečo stalo tak by my asi nezaplatili . povedal som barmanovi a stáal medzi ním a tými troma
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hanuro

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   23/6/2012, 03:13

Žena len znudene pozorovala meče pri jej hrdle no nakoniec sa veselo usmiala a ukázala na barmana nech jej prinesie niečo na pitie. "Takže tie detská sú tu preto aby dostali vraha ktorý vraždí ANBUov ... ?" Spýtala sa až mierne nezaujate pričom sa konečne otočila na všetkých prítomných. Avšak zo všetkých "žiadostí" o rozprávanie ju zaujala tá Jun´ichiho. "Oh ... dve osobnosti ... to je celkou zaujímavé." Znudene sa zazrela na na meče pričom ich chňapla do dvoch prstov a začala odtláčať od seba. Ako sa tak dialo bolo viditeľné, že žena musela mať Raiton keďže sa jej ruka obalila väčším prúdom. "Čo by sa stalo keby som vám povedala, že ten vrah je bližšie než si myslíte ?" Spýtala sa pobavene pričom konečne odrazila Ayamine meče od seba. "Je už vážne únavné, že sa v tom šprtajú už aj také malé deti ako vy ... na nič lepšie sa snáď Yukigakure nezmôže ? Ten fakt, že ste sa dostali takto blízko k môjmu telu len potvrdzuje to, že ste blbší než som si mys- ..." Žena zrazu vyvalila oči a pár sekúnd zarazene pozorovala tie dve osoby pred sebou. Jun´ichi však mohol vidieť ako vzal barman jeden z kunaiov ktorý bol na stole a zabodol ho žene do chrbtice. "Vďaka za pomoc ..." Oznámil im barman pobavene pričom len ustúpil vzad od ostatných. "A je to asi vonku čo ? Škoda ... keby som to dokázal v sebe držať ešte chvíľku mohol by som zabiť aj vás ..." Oznámil im trocha smutne pričom sa tak nejak postavil do obrannej pozície.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   23/6/2012, 03:29

Jun´ichi - Zoki
Pozrel som na toho barmana a potom na všetkých ostatných A čo to mám hubu plnú papiera Jun´ichi hovoril som ti že mojej prabaaaaabičky vnuka tety sestrinej svokry manžel mal bratranca ktorý má chorú vnučku a ja jej musím odniesť nejaké vitamíny takže sa vidíme neskôr dobre ja už fakt musím . Boha Zoki ty zbabelec jeden prestaň s tým ! Jun ja niesom zbabelec len on je tak trocha nesmrteľný vieš ale nie veľmi len tak trocha to zvládneš ja už fakt musím čus .... Zoki ? Zoki ? Ty hovädo zasraté zbabelé ani si nevnímal čo tá ženská povedala. Potom som sa pozrel na toho barmana Tak dobre tá ženská či čo to bolopovedala že tak blízko k môjmu telu prečo nepovedala ku mne ??? Ona nebola Anbu respektíve možno aj áno aale to je nepodstatné prečo mám taký divný pocit že to podstatné nám stále ešte uniká to nieje teraz len o tebe a o nás je tu ešte niekto tretí niekto o kom my netušíme tak hovor a my spravíme čo musíme a teba necháme napokoji. povedal som a v ruke som stále zvieral kosu a pomaly som prebehol očami po všetkých v miestnosti aaj po tej zdochline
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   23/6/2012, 08:04

Ayame Kazuki

"Ty zmrde..." neudržím se a syknu na něj, když zabije tu ženu. Né, že bych si ji nějak oblíbila, ale tohle jsem rozhodně nechtěla. Uskočím až ke dveřím, do kterých se postavím, aby nemohl utéct, tedy pokud si neudělá jiné dveře. Rychle zasunu meče zpět do pochev, kam patří a nastavim ruce dlaněmi k zemi. "Řekni ahoj smečce." usměji se zákeřně a pomocí Raitonové chakry vytvořím kolem dlaní dva vlka, napojené na celou ruku. Vystřelím je dvěma směry, oba kolem Jun'ichiho nebo Zokiho či co to vlastně je, načež je nechám proběhnout barem. To myslím doslova, nechám je proletět nekvalitním dřevem ze kterého to je a běžet ze dvou stran k barmanovi. Tím pádem by měli existovat jen dvě cesty ven. Skok na toho magora Jun'ichiho nebo skok do vzduchu, kde zůstane viset.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   23/6/2012, 09:30

Tamotsu Shinozaki

Vyřadil chodící zbrojnici jako ,nic ten barman byl opravdu dobrý a nebo ta zbrojnice nebyla mrtvá. Dvě možnosti a jedna lepší než druhá. Zábavné byl osledovat i výměnu rolí z Jun´ichiho se stal vyjednavač a z Ayame masový vrah. Jen mu tak nějak unikalo jakou roli v téhle tragikomedii má hrát on. Rozhodl se že bude hrát roli tichou a o to víc smrtící. Nechal šlahouny ze svých nohou dospět až k té Anbu jak aby zjsitil jestli ještě žije tak aby jí zašil rány případně obmotal nějaké ten kus její železné výzbroje, druhá část se zatím potichoučku proplazila buĎ škvírou mezi barem a podlahou nebo prostě okolo, věděl že barman bude mít hodně práce s Ayame a nějakých šlahounů si ani nevšímne. A kdyby jo dostanou ho psi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hanuro

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   26/6/2012, 07:20

Barman len nespokojne zasyčal a skočil smerom na Jun´ichiho v mienke, že sa mu nič nestane. Rukami pevne schmatol kosu ktorú zabodol do svojho žalúdka. "Čo zmôžeš teraz keď je tá kosa pevne zaseknutá vo mne ?" Spýtal sa pobavene pričom sa otočil s Jun´ichim tak aby mal chránené telo samotným Jun´ichim. "Musím sa stadiaľto čo najskôr dostať ... toto mesto je zbavené už všetkých ANBU jednotiek a tak je čas vydať sa do ďalšieho mesta kde sú nejaký silný shinobi." Premýšľal v hlave pričom však hlasne oddychoval. "Musím vykonať obeť ... čoskoro účinok pominie ... a ja zomriem." Barmanov pohľad sa pomaly začal meniť na zneistený.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jun´ichi Nemuro

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   26/6/2012, 15:07

Jun´ichi
Padol som aj s barmanom na zem a vtedy my doplo že už nemôžem riskovať nič a keď ešte spomenul čo zmôže tak mi došlo že zrejme to bude on kto potrebuje ujsť tak som rýchle cukol kosou tak že sa v jeho tele jej zadná časť zavrela a tak jeho rebrá a žalúdok pricvakla vtedy som už v druhej ruke držal výchadzkovú paliču ako predtým ktorú som ním prebodol takže by si ním musel vytrhnuť kus mäsa a sleziny ak by sa chcl niekam pohnúť no stále tam mal kosu pri jeho rebrách pozrel som mu do očí a opýtal som sa Aká bola cena prečo si nechal prezradiť tvoj dar čo bolo na tom tak dôležité ???? dokončil som a obe moje zbrane som držal pevne v rukách
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   28/6/2012, 07:37

Tamotsu Shinozaki

Nitě co byli na té ženě nějak nehlásili nic ,asi měli pauzu. To nebylo tak důležité, důležité bylo že Jun´ichi a barman si hrají na jehelníček. Rozhodl se jejich spojení ještě více podpořit aspoň si mohou hrát.
" Teda tuhle chvilku musíme zachovat."
řekl spíš sobě a poslal nitě ať sešijí Jun´ichiho a barmana k sobě a navíc aby všechen chumel upevnili.
" Jun´ichi spacifikuj ho nějak ať ho odneseme."
nechal nitě pracovat a šel se víc podívat na tu ženu, jestli je mrtvá nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   29/6/2012, 00:22

Ayame

Rozpustím vlky a poněkud samolibě se usměji na barmana, který je nabodnutý na Jun'ichiho. Oběma rukama vytasím scimitary ze svých zad a stoupnu si za Jun'ichiho, poté rychlým pohybem pošlu scimitary podél Jun'ichiho hlavy a vypíchnu barmanovi oči. V tuhle chvíli by měl být naprosto mimo hru. "Co teď?" zeptám se, když ustoupím ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hanuro

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   1/7/2012, 11:45

"Dar ? toto bolo pre mňa skôr prekliatie !" Zakričal barman na Jun´ichiho no vtedy len pocítil to čo všetko sa mu stalo. Hlasne zareval ako náhle mu došlo čo Jun´ichi spravil no keď ho Tamotsu začal zošívať len stuhol a zazeral. "Č-čo to robíš ?! Prestaň ! Prestaň s tým zošívaním ty smrad !!" Snažil sa zo "zošitia" vymaniť no zistil, že to nepôjde. O to väčšie prekvapenie nastalo keď pocítil ostrú bolesť ktorá mu vypichla oči. To znamenalo absolútny koniec celého barmanovho účinkovania pričom mohol už len zúfalo kričať od bolesti. Keď Tamotsu prišiel k žene a začal kontrolovať či žije mohol zistiť, že žena má už dlhšiu dobu prázdny pohľad ako keby jej zmizla duša z tela. "Teraz ho asi vezmete späť do Yukigakure ... nemám pravdu ?" Spýtal sa známi ženský hlas zo stropu. Keď všetci upreli zrak smerom skadiaľ vychádzal hlas mohli si všimnúť ľahko odenej ženy ktorá mala na chrbte katanu a na nohe pásku Yukigakure. Jej vystupovanie a ľahostajný úsmev vám mohli prezradiť len to, že sa jedná o silnú Sihnoby ktorá vie o čo sa jedná. "Takže čo spravíte ? Necháte ho zomrieť či ho odnesiete späť do Yukigakure ?" Ženine oči v tom padli na Tamotsuho a mŕtvu ženu. "Oh ... ty si sa staral aj o to mŕtve telo ? Prepáč mi tie stresy no bola to len mŕtvola oživená za pomoci Shikon no Jutsu."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Přímořská vesnice   

Návrat nahoru Goto down
 
Přímořská vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Ledové pláně-
Přejdi na: