Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí - Stránka 2 8

 

 Okolí

Goto down 
+7
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Kiyomi Seygo
Netsuretsuna
Uchiha Kox
Shichiro
SnizekSnow
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 15:10

First topic message reminder :

Prales je prastarý a pokrývá ostrov snad od nepaměti. Je zapojen i v těch nejstarších pověstech a čas od času zde nějaký hledač pokladů najde ruiny, které patřily neznámo komu, neznámo kdy. Prales se rozkládá ve středu kontinentu a protéká jím mnoho řek, říček a potoků. Nejsou zde ani vyznačeny přesné cesty, proto je nutné orientovat se dle mapy, kompasu či instinktu. Jedná se o velmi nebezpečnou oblast, neb bandité zde s oblibou přepadají procházející kupce, jelikož zdejší flóra poskytuje výborný ukrýt. Také zde můžeme najít spousty nebezpečných šelem, součástí jejichž jídelníčku už se stal nejeden cestoval.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime23/5/2012, 01:55

Kiyomi Seygo

Kluci konečně doběhnou a odpovědí ji na její otázku ohledně lesa. "No jo, táák se holt proklestíme." řekne zvesela a pustí se do klástění si cesty mezi lesním porostem. V tom se Seikatsu zeptá na to, jaký mají element. V té chvíli, jako by jí zazněl otcův ustaraný hlas, že by nikdy nikomu neznámému neměla prozrazovat o svém daru. Ale tenhle kluk už nebyl tak neznámí tati.. Je to Seikatsu, nejspíš můj budoucí parťák! sama si v hlavě odpoví a otočí na něj hlavu. Jiton. Můj element je Jiton.. magnetický element. Celý náš klan ho ovládá. v té chvíli jí napadne, jestli se nezmění jejich pohled na ni, když teď ví, že je něčím zvláštní.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime23/5/2012, 02:02

*"Hooo...tak to sem rád že tě snad budu mít v teamu..."...usměju se..." jo a mimochodem když se tady přikrčíme tak se dostaneme trošku dále..." a ukážu na skulinku mezi křáky a stromem...
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime23/5/2012, 02:05

Rai Kazuki

"Hmm.. takže kekkei genkai klanu... jsi... zajímavá a jsem fakt rád, že jsi můj spojenec Kiyomi. Pro mě jako šermíře je nebezpečné bojovat proti magnetizmu. Zákony přírody jsou mocnější než meč.. občas..." zasměju se a skrývám nervozitu. Radši se rozběhnu, vytáhne dva drápy a prosekávám se dopředu jak o život svou vlastní cestou.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime23/5/2012, 05:52

Přijde přímo na hranici z vysokých hor a pěšinou, kterou se tu vydal jde i zpět. Pěšina je více vyšlapaná.. Vypadá to, že nejsem jediný, kdo tudy bloudí.. pomyslím si a paranoia ve mě nedá a musím být ve střehu.

Asi v polovině pralesa, už nejsem tolik ve střehu, protože nic nenaznačovalo, že tu ještě někdo je. S klidným srdcem procházím dál směrem k pláním a už se těším na odměnu za misi.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 01:49

*přicházíme do pralesa...ufff konečně jsme z té zimy venku....,alespoň se teď lépe pujde...všichni jdem mlčky jak vidím...což mě docela zaráží...."Co máte ještě dnes v plánu lidi"...zeptám se opatrně*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 01:53

Kráčím stále cca 2 šaku za ním a myslím si cosi o tom že to je z kosy pod okap. Ano prales je jak stát pod okapem. *Ta vlhkost ve vzduchu mi fakt nedělá dobře.* napadlo mě a tvářil jsem se tak něják nepříjemně.
" Budu trénovat, nebo si vezmu další misi a budu ji plnit do padnutí únavou. Ještě nevim.." odsekl jsem Seikatsovi a držel si ten svůj odstup.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 01:58

Kiyomi Seygo

Konečně se dostanou do pralesa, kterým si musí klestit cestu na pláně. Z přemýšlení nad technikami jí vytrhne Seikatsu, který se zeptá na to, co chtějí dnes dělat. "No, asi půjdu na ubytovnu a naložím se do horké vany. Po té misi mi nic neudělá líp, než horká vana." řekne a usměje se. Byla ráda, že konečně někdo prolomil to mlčení.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 03:16

Vidí hranici mezi pláněmi a pralesem. Neváhá a překročí ji a jde pralesem rovnou k srdci.

V půli cesty potká pár ninjů z Yukigakure. No, nevěnuje jim moc pozornosti a pokračuje volným krokem do srdce pralesa, kde už se lehce orientuje a splní svou misi.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 18:51

Klidně přicházím do okolí pralesa. Doufám, že těch domorodců bylo dost.. Zvlášť na ty dva Shamany.. pomyslím si a jdu dál.

Projde ještě pár houštinami a už vidím mé oblíbené planě. Konečně !! pomyslím si a procházím do plání.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:27

Mířím si to stále dál a dál přímo ke své vesnici Okolí - Stránka 2 454738237
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 05:11

Dlhá a jednotvárna cesta. Kto by to povedal? za celý čas som nenarazila na jedinú živú dušu. Už dávnejšie som zišla z cesty a riadila som sa len podla slnka. Už som nejaký ten čas cestovala takže som sa nebála, že by som sa mohla stratiť. Obávala som sa skôr poverám, ktoré hovorili o ľudožravých ľudí ktorý tomto lese žijú. Rozhodla som sa že to vyriešim no, nie teraz. Človek ktorý žere iného človeka, už len tá myšlienka mi prišla desivá a zvrátená. Rozhodne som to niekedy mienila vyriešiť ! Teraz som však len kráčala a snažila som sa dávať dobrý pozor, aby ma niekto nenápadne neprepadol a aby som neodbočila zo správneho smeru. Plášť som tento krát radšej nemala na sebe, nechcela som ho roztrhať skôr, než prídem k až kriticky studeným miestam, tam by mi tie dieri a trhliny naozaj vadili.

Išla som niekoľko hodín až som začala spoznávať isté zmeny. Lesy boli riedkejšie, zelene stále ubúdalo a podnebie bolo o pár stupňov chladnejšie. Vedela som, že sa blížim k thundre. Netešila som sa, stále to bolo miernejšie podnebie no stále to nebolo nic moc. Keď som sa priblížial na hranice s thundrou, plášť som cez seba prehodila a aj som si nasadila topánky. Zababušila som sa, čo to len šlo. Vykročila som do chladnejšieho klima s nenávisťou ktorou som prebodávala okolité počasie.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 07:02

*Přicházím s Netsem zde..."hele ted ved ty když se tady vyznáš...a jdu až za ním...vypadá to tu opravdu zajímavě...,ale pořád uvažuju co může přepadat ty konvoje...nebo spíš kdo...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 07:06

Přijdu se Seikatsem do pralesa. Já si myslím, že by to mohli být banditi.. řeknu.
Pozoruj okolí, projdeme celou cestu konvoje. Měj oči na stopkách a upozorni mě na každé šustnutí, možná to budou oni. řeknu a pokračujeme po cestě kde se ztrácí konvoje.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 08:08

Po pár minutách bloudění ucítíte v dálce pět zdrojů chakry, jedna je tak velká, že se divíte, že jste ji necítili dřív. Ty zbylé jsou standartní. Stopy vás zavedou na kraj malé pěšiny, kde jsou dva stany. Na rožni tam dva bandité pečou prase, v okolí se váli několik mrtvol.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 08:35

*Vytáhnu dva kunaie s připevněnýma výbušnýma listkama..."hele hodím to tak abychom je vyčoudili...,ale bacha na tu 1chakru...je jich celkem 5...,ale ta jedna je opravdu silná..."...a hodím kunaie přímo k těm dvoum kde pečou prase...když dopadnou jen udělám pečeť...tygra!!*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 16:45

Souhlasím.. řeknu na Seikatsu a uskočím za nejbližší větší strom, udělám si 3 Bunshiny, které se schovají za další stromy a všichni pomalu vykukujeme a snažíme se obhlídnout situaci.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:52

Výbuch dvou lístků slaví úspěch a zabije ty dva u ohně, zbylí bandité se však roztáhnou po prostranství a každý hledí na Seikatsua. Muž s největší chakrou pomalu ustoupí z řady a vše sleduje. Na zádech má velkou katanu a celý je oblečen do černého roucha, tvář mu zakrývá kápě. Jeden z banditů složím rychle znamení a z úst mu vyjde nepřetržitý plamen, který začne zapalovat stromy všude kolem a pomalu se drápe i na Seikatsua. ten druhý bandita jen stojí a vyčkává.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:58

*Hodím kunai nahoru ke stromu který se nachází přímo za mýma zádama...počkám až se obtočí a trhnu abych se co nejrychleji dostal z dosahu ohně od konce kunaie až k mé brašně je tenké ocelové lanko...a pomalu doufám že je mi Netsu připraven pomoci...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 02:03

Jakmile vidím, že zapaluje všechny strany kolem, začnu i s klony utíkat směrem k Seikatsu. Jak budu u stromu kde Seikatsu, zaujmu bojovou pozici. Takže, co uděláme ?? zeptám se a pomalu si připravuji jeden kunai s výbušným lístkem. Aktivuji Karamtsu no Mai a jsem připraven zahájit útok.


Naposledy upravil Netsuretsuna dne 29/5/2012, 02:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 02:18

*Podívám se dolu..."Noo podívej sou 2...ten 3tí vypadá že nás jen analyzuje takže by bylo dobrý zneškodnit ty 2...ten jeden má Katon: ten druhý nevím...musíme první toho katonáře...,ale dávej bacha i na toho druhého..." a namotávám lanko i s kunaiem...*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 02:42

Kiyomi Seygo

Dojdou s Koxem k lesu a začnou si klestit cestu skrze něj. Chtělo by to najít tu cestu, kterou jsme šli minule. Alespoň bychom si nemuseli klestit novou. pomyslí si a dál si klestí cestu. "Um, Koxi.. Minule se mě na to ptal jeden parťák a přijde mi to jako vhodná otázka vzhledem k tomu, že spolu plníme misi. Jaké jsou tvé schopnosti, živel nebo ták?" konverzuje s ním po cestě.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 02:49

Moje schopnosti? trochu se zapmyslí a řekne no nic moc, ovládám katon, ovládám pár slabých ninjutsu a nějaké to slabší genjutsu. No a mohla bys mi takhle něco o sobě říci ty?Znovu se usměje a řiká si Jžš už sem tu probíhal dvakrát, ale pochybuju, že si někdy na zdejší porost zvyknu
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 03:06

Shichiro Uchiha

Pomalu se prodírá pralesem a přemýšlí, kam vlastně přesně vede jeho cesta. Když se tak zamyslel na obsahem dopisu, tak si uvědomil, že ten popis sedí na jedno údolí, o kterém kdysi slyšel. Prý se nachází kdesi v horách a dá se tam dostat po řece. Takže nyní ubíral svou cestu směrem k horám.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 04:54

Plánováni Seikatsa a Netsua přeruší jedna nepříjemnou skutečnost, přímo mezi vámi se objeví onen katonář, který se k vám dostal ze shora, přes koruny stromů. Složí několik znamení a z jeho těla se začne šířit ohnivá vlna. Jakoby nestačilo, že už teďka hoří půlka lesa.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 05:12

Spatřím katonáře ještě dřív než je pozdě, použiji Shunshin no Jutsu a po přímce se hmitnu o mnoho dál, že už na mě vlna zdaleka nedosáhla. Potom zakřičím: Seikatsu !! Jsi v poho ?! a čekám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Prales-
Přejdi na: