Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí - Stránka 4 8

 

 Okolí

Goto down 
+7
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Kiyomi Seygo
Netsuretsuna
Uchiha Kox
Shichiro
SnizekSnow
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime12/5/2012, 15:10

First topic message reminder :

Prales je prastarý a pokrývá ostrov snad od nepaměti. Je zapojen i v těch nejstarších pověstech a čas od času zde nějaký hledač pokladů najde ruiny, které patřily neznámo komu, neznámo kdy. Prales se rozkládá ve středu kontinentu a protéká jím mnoho řek, říček a potoků. Nejsou zde ani vyznačeny přesné cesty, proto je nutné orientovat se dle mapy, kompasu či instinktu. Jedná se o velmi nebezpečnou oblast, neb bandité zde s oblibou přepadají procházející kupce, jelikož zdejší flóra poskytuje výborný ukrýt. Také zde můžeme najít spousty nebezpečných šelem, součástí jejichž jídelníčku už se stal nejeden cestoval.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime2/6/2012, 08:50

Kiyomi Seygo

Z hor přijde na hranice pralesa, za kterým leží její vesnice. Cesta pralesem jí tentokrát byla více nepříjemná než kdy jindy, protože o bezvládné tělo jejího parťáka se každou chvíli zasekla nějaká větvička či list. Čím blíže byla ale vesnici, tím více jí nohy těžkly a tím větší měla chuť se rozeběhnout na úplně jinou stranu. Ale jednou byla vázána povinností a také poutem posledním, které musí naplnit pro chlapce, který za ni položil život.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime3/6/2012, 11:11

Mori Shinson

Po nějaké době bezvýznamného chození za nosem na hřbětě Tadashiho, se dostala do okolí nějakého pralesu. Bolestně ji píchlo u srdce, když si vzpomněla na prostředí, kde vyrůstala. Možná to byl dokonce tenhle konkrétní les, to už se asi nikdy nedozví. Seskočila z hřbetu Tadashiho a nadšeně se okolo rozhlížela. Čistá příroda bez budov, chodníků a davů lidí. Chodili opatrně s Tadashim okolo a Mori nadšeně sledovala zvířata okolo sebe, s některými o po svém způsobu jakž takž komunikovala. Nejvíce jí zaujala hroudka hlíny, ze které se vyklubal jeden zvlášť roztomilý krtek. Nadšeně si s ním začala společně s tygrem hrát, i když krtek byl chudák lehce ztracený, přece jen pořádně neviděl. Asi po hodině, když se konečně trošku unavili, začala zvědavě krtka sledovat. Vypadalo to, že si s Mori dobře rozuměl, což vlastně zvládla většina zvířat. Po chvilce jí došlo, že by se přece jen měla vrátit, ale krtka se jí opouštět nechtěl. ,,Krtku? Nechtěl by jsi být můj summon?" usmála se na něj nadšeně, přimčž nebohé zvíře nemohlo tušit, co po ní chce. Když to Mori došlo, pokusila se mu vysvětlit co po něm chce. Po několikati minutovém procesu donutila krtka s roztomilým výrazem nějakým spůsobem otisknout svou ťapku na svitek a tak nějak se s ním pokusila sepsat smlouvu. Následně krtek prostě zmizel. Mori přemýšlela, že by ho hned zkusila přivolat, ale vzpomněla si na to, jak to tenkrát udělala s netopýry a orly. Spokojeně se protáhla, ťapla na všechny čtyři a vyzívavě se podívala na Tadashiho. Bylo to jasné, závod o návrat do vesnice. Po čtyřech. Stačilo jedno pokývnutí hlavy a oba vyrazili.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime9/6/2012, 04:50

Shichiro Uchiha

Konečně dojde do cíle dvé cesty. Sice cíl jeho mise byl v Yukigakure, ale to mu v současné době bylo zcela ukradené. Beztak to byla totálně podřadná práce, kterou vzal jen proto, aby měl důvod opustit vesnici a vydat se za hranice sopečného území. Jak se tak procházel po lese, došlo mu, že vlastně ani neví, co hledá. Začal se rozhlížet okolo a po chvíli hledání si lehce povzdechl. To je jak hledat jehlu v kupce sena. Takhle by to nešlo, musím začít hledat chytře. proběhlo mu hlavou a zvedl svůj pohled k obloze. "To je ono!" zašeptal si radostně pro sebe, když si na nebi všiml dvou kroužících jestřábů. Sledoval je celou dobu a snažil se s nimi držet tempo, což šlo v tomto terénu sice špatně, ale stále to šlo. Po asi dvou hodinách sledování dorazil na místo, kde se začalo objevovat více jestřábů a orlů, než kdy dohromady viděl. Postupoval tedy k místu, kam se sletovali, aby zjistil, co tam najde.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime14/6/2012, 05:50

*Procházím pralesem a pořád uvažuju co se bude dít dále...zda vůbec něco...a co bude nového v budoucnu... a něco mi říká že bych měl v budoucnu najít toho záhadného ninju...*
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime15/6/2012, 21:10

kaori Matsumoto

Byla jsem trochu ráda že se okolní prostředí změnilo.Z toho všeho sněhu mi začalo slušně řečeno hrabat. A to jsem byla ve vesnici kde se toho všeho sněhu asi jen tak nezbavím.Byla jsem přímo šťastná že jsem viděla stromy a všechnu tu zeleň která byla všude kolem.Na malou chvíli jsem se zastavila a opřela se zády o jeden z velkých stromů který tu rostl.Můžu si dovolit pauzu.Však oni se nezblázní.Projelo mi hlavou jako nůž máslem a já se trochu samolibě usmála. ,,Že já nedržela hubu" povzdychla jsem si když jsem si uvědomila že bych se klidně mohla válet doma a ne běhat po pralese a sněhu jako cvok protože to tak Kage chce. Nakonec jsem se ale přeci jen donutila pokračovat ve své cestě.Snad abych to měla všechno za sebou a konečně dělala něco pořádného.Jako například trénink který jsem si odpírala nějakou dobu.A upřímně docela jsem to na sobě pociťovala.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime19/6/2012, 23:02

*Procházím směrem domů...a jsem velice zvědav co mě tam potká...zvlášt po tom svitku...uvažuju zda byl nějak zabezpečen či co to bylo...nebylo by se to špatné naučit...*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Prales-
Přejdi na: