PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Klan Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Klan Hyuuga   12/5/2012, 22:32

Hyuuga Klan
Informace o klanu:
Hyuuga klan je jeden z nejsilnějších klanů. Je velmi respektovaný díky své dědičné schopnosti Byakugan. Ochrana schopnosti Byakugan je velmi důležitá pro Hyuuga klan a vedla k vývoji propracované rodinné hierarchie. Hyuuga klan je rozdělený na dvě části: hlavní rodinu (宗家 sou-ke) a vedlejší rodinu (分家 bun-ke). Hlavním účelem vedlejší rodiny je chránit hlavní rodinu a tajemství Byakuganu. Schopnosti členů vedlejší rodiny a jejich svoboda jsou omezeny pomocí prokleté pečetě, která je umístěná na čele každého člena vedlejší rodiny. Pomocí speciální techniky, kterou znají jen členové hlavní rodiny, může být tato pečeť aktivována, po aktivování ničí mozkové buňky osoby s pečetí. Pokud člen vedlejší rodiny zemře, prokletá pečeť zapečetí schopnost Byakugan tak, že nepřátelé nebudou schopni objevit tajemství této dědičné vlastnosti.

Kekkei Genkai:
Byakugan
Schopnost Kekkei Genkai:
Byakugan (白眼 doslova znamená „Bílé oko“, neboli „Uhrančivý pohled“) je speciální dovednost (瞳術 Doujutsu – „Technika očí“), kterou přirozeně ovládají členové klanu Hyuuga. Uživatelé Byakuganu se vyznačují levandulovýma očima bez zornic. Když je Byakugan aktivovaný, má jeho uživatel kolem očí vystouplé žíly.Uživatel Byakuganu má téměř 360 stupňové zorné pole s výjimkou malého slepého místa za prvním hrudním obratlem, který je jeho jediná známá slabina. Uživatelé Byakuganu vidí cokoli v rozsahu 50 metrů kolem nich, což z nich dělá bojové experty na blízko. Byakugan také dává uživateli schopnost vidět skrz nějakou věc na extrémně dlouhé vzdálenosti.Byakugan je užitečný pro hledání, sledování a poznávání cíle. Jeho účinnost závisí na schopnostech uživatele.Jeden z nejmocnějších aspektů Byakuganu je schopnost vidět vnitřní chakrový systém, což je klíčový aspekt použití Juukenu (Vznešená pěst), který právě útočí na tento systém. Pokud je Byakugan dostatečně vyvinutý, může uživatel vidět jednotlivé chakra body, které umožňují zastavit úplně protivníkův tok chakry tak, že oponent nemůže vykonávat techniky, které vyžadují použití chakry. Mistři Byakuganu mohou dokonce zabit jediným úderem.


Techniky Klanu:


D-rank:

Shōtei - Uživatel zkoncentruje v dlani chakru, kterou při zásahu uvolní do oběti a způsobí dočasnou částečnou paralýzu (např.: ruka, noha..).

C-rank:

Jüken - Základní taijutsu technika Hyuuga klanu. Uživatel používá k útoku chakru, nahromaděnou v dlaních, což způsobuje vnitřní zranění soupeře - svaly, orgány a přilehlé části chakrové sítě. Cíleně lze útočit na 361 chakrových uzlů na těle, čímž uživatel připraví oběť o všechnu chakru.

Chakura Nīdoru-hō - Uživatel zformuje chakru do tvaru jehel, které může vrhnout po soupeři. Působí vnitřní zranění, ale v menším rozsahu než Jüken a hůře se s nimi zasahují chakrové uzle. Experti ve vrhu však tuto techniku dostanou na daleko nebezpečnější úroveň.

B-rank:

Hakkeshō Kaiten - Uživatel uvolní pomocí všech svých 361 chakrových bodů chakru po těle a pomocí rychlé rotace vytvoří neprostupnou stěnu spolu s tlakovou vlnou kontaktního dosahu. Tato technika má kompenzovat slepé místo Byakuganu a tvoří téměř neprostupnou obranu.

Jūkenpō Ichigekishin - Technika kdy uživatel uvolní chakru ze všech svých tělesných bodů najednou, čímž ruší chakrová vlákna ve svém okolí.

Hakke Rokujūyon Shō - Technika 64 rychlých úderů za pomoci Jükenu a má za cíl způsobit v co nejkratším čase, co nejrozsáhlejší poškození a zablokování chakrové sítě. . Oběť polapená v takovémto triagramu nemá příliš velkou šanci na únik.

Hakke Kūshō - Uživatel zkoncentruje chakru do dlaně, jako u Jükenu, avšak chakru vyšle z dlaně vzduchem a ta po přímce letí několik mětrů až k soupeři. Jedná se o bezkontaktní verzi Jükenu na střední vzdálenost.

A-rank:

Hakke Hyaku Nijūhachi Shō - Technika 128 vysoce rychlých úderů, tedy pokročilejší verze Hakke Rokujūyon Shō. Je rychlejší, destruktivnější a téměř úplně vyblokuje chakru soupeře.

Hakke Hasangeki - Daleko silnější verze Hakke Küshö, zasahující daleko větší oblast, s daleko destruktivnějším účinkem. Uživatel soustředí do dlaně obrovské množství chakry, které pak najednou uvolní, což vytvoří neuvěřitelně silný proud chakry (průměr cca 3m, dosah až 25m) po dobu několika sekund.

Shugohakke Rokujūyon Shō - Uživatel uvolní svou chakru a vytvoří z ní obranou síť o průměru až 12 metrů.
Jedná se o silnou plošnou obranu před většinou technik, avšak její vytvoření a udržení stojí uživatele velké množství chakry.

Jūho Sōshiken - Uživatel zformuje chakru okolo svých rukou do podoby lvích hlav, čímž posílí sílu svých úderů na úplné maximum a v celém rozsahu zformované chakry ("celá lví hlava") působí soupeřům rozsáhlá vnitřní poškození.

Hyūga Sōke no Juinjutsu - Vytvoří pečeť na čele oběti, která je trvalá až do smrti oběti. Pokud sesilatel "aktivuje" pečeť, tak způsobí oběti nepřekonatelnou celkovou bolest, proti které není absolutně obrany.
Pečeť lze však použít pouze pokud jsou sesilatel i oběť v klidu, při přímém pečetění, tudíž je v boji nepoužitelná.

S-rank:
Shugohakke Sanhyaku Rokujūichi - Technika 361 úderů nejvyšší rychlosti, tedy pokročilejší verze Hakke Hyaku Nijūhachi Shō. Je nesrovnatelně rychlejší, destruktivnější a vyblokuje všech 361 chakrových bodů soupeře.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OOG :: Co by jste měli znát.. :: In Game Informace :: Klany-
Přejdi na: