Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí 8

 

 Okolí

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí I_icon_minitime13/5/2012, 17:45

Obsiadiánové hory tvoří absolutně neprostupnou hranici mezi pláněmi a sopečným územím. Nelze je přejít ani kdyby se člověk snažil sebevíc, za což může nestálost skalních útvarů. Na některých místech stačí zatlačit a vzpěrný bod se ulomí, zato na jiných by jste do skal mohli mlátit kladivem sebevíc a nic by se nestalo. Hory, i když se jim tak říká, jsou však spíše jakési špičáky. Netvoří hory, jaké si představujete, ale několik stovek metrů vysoké zubce a bodce, které se tyčí do výšky spíše typické pro horské komplexy. Vznik hor je neznámý, ale traduje se, že je utvořil hněv sopky a soucit bohů severů, ale to spíše patří mezi pouhé představy těch starších a pověrčivějších obyvatel ostrova.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 06:21

Přijdu se Seikatsem a prozkoumáváme Obsidiánové hory. Co na tomto máme prozkoumat ?? Jediné co tu je, jsou špičky hor.. Ale i tak, buď radši v pozoru.. Jakmile vycítíš jakoukoliv chakru tak mi dej vědět.. řeknu. Tady bude stoprocentně nějaký háček.. pomyslím si a jsem úplně ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 06:23

*Noo neboj,ale asi máš pravdu...není se tu ani pořádně za co schovat...nooo bud hodne pripraven a projdeme to tu pomalu...pak se rozejdu...*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 06:50

Po zhruba hodině bloudění se vám podaří najít přirodní jeskyni, která se svažuje stále dolů. Vypadá docela zajímavě, ale v okolí se váli velký počet kostí, zjevně tam žije něco nepříjemného.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 06:53

Pořádně si prohlédnu kosti a jednu z mých vysunu.. Možná tu rozložili bratříčka, hehe.. řeknu, pousměju se. Cítíš uvnitř nějakou chakru ?? zeptám se a jsem pořád ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 07:01

*Hmmm ne necítím...,ale musíme to projít...tak deme ...a rozejdu se smerem dovnitr ,ale davam si pozor...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime4/6/2012, 07:04

Dávám si velký pozor a vstoupím dovnitř a spolu se Seikatsem to uvnitř prozkoumáváme. Tady něco potkáme.. pomyslím si a prohledávám jeskyni.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime5/6/2012, 02:19

Nikde v okolí necítíte chakru a nevidíte přítomnost ničeho živého, avšak čím dále jdete do jeskyně, tím větší je tma a horší orientace. Pod vašima nohama se také začnou objevovat podivné slizké čáry vedoucí ve vašem směru, jsou stále hustější a lepí se vám na nohy, takže se pohybujte stálé pomaleji a pomaleji...
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime5/6/2012, 09:04

*Hmmm...tohle je podivné...zustan stát zamnou...použiju Suiton: Mizurappa a začnu splachovat onen sliz dolu....*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime5/6/2012, 17:07

Je úplná tma a sliz se nám začne obdělávat kolem nohou. Vodou by to teoreticky mohlo jít rozpustit.. pomyslím si a čekám co Seikatsu udělá. Nemám nic, jak bych to mohl zastavit .. Co s tím ?? ptám se sám sebe, ale pořád nic nevím..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 01:35

Vlna skutečně spláchne všechen sliz, avšak je tak velká, že vám zastíní výhled vpřed. Nějakou dobu se řítí před vámi, ale to moc dlouho nevydrží. Jako na povel se skrz ni prožene něco dlouhého a obrovského, co vás udeří do břicha a oba pošle vzduchem několik metrů zpět. Když se vzpamatujete, v tunelu před vámi je obří had, jehož hlava je tak velká, že zabírá celý tunel.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 02:46

*Hledím před sebe a nemohu věřit očím...tak velký...to snad není možné...co máme s tímhle sakra dělat...Hodím po něm shurikeny a začnu utíkat k východu..."tady se snim utkat nemůžem poběž musíme ven na prostranství...a něčím ho provokuj...křiknu a utíkám dále...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 02:50

Jak sliz spláchne voda, najednou se vyřítí obrovský had.. A kurva.. pomyslím si.
Seikatsu dá povel k útěku, tak vytáhnu svou ramenní kost pomocí techniky Tsubaki no Mai a utíkám k východu co nejrychleji můžu. Sem tam do jeho hlavy hodím šutr, aby šel za námi.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 03:39

Těch několik vteřin, které Netsu potřebuje k tomu, aby hodil kámen, se pro něj nakonec stanou velmi riskantní. V jednu chvíli had vystřelí jazykem, který se obmotá Netsuovy o nohu a strhne ho k zemí. Máš ještě několik vteřin, než se k tobě dostane...
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 03:44

*Běžím dále...on se z toho nějak dostane...pomyslím si...tady se mu nevyrovnáme...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 03:48

Najednou mi jazyk obmotá nohu a já spadnu.. Mám ještě pár vteřin, tak mu svoji ostrou kost (Tsubaki no Mai) zabodnu do jazyka, který se přišpendlí k zemi a mělo by ho to pekelně bolet a zarazit. Jazyk mu povolí a já běžím co nejrychleji můžu.. Běž, BĚŽ !!! povzbuzuji se a běžím tak rychle, jak jsem ještě nikdy neběžel. Radši se ani neohlížím, to by mě mohlo zpomalit.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 03:57

Had plivne kyselinu, která bez menších problému rozežere kost, jež přišpendlila jeho jazyk k zemi. Za sebou slyšíte hlasité syčení, avšak únik z jeskyně je jen několik metrů před vámi.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 04:01

*Hele až vyskočíme připrav si kunai s výšným lístkem...a jak vyleze jeho hlava naper mu ji doní...jinak nas ta kyselina sejme...hlavně se pak před ní schovej....použiju Kōsoku-ka taiki a portnu si do ruk kunaie s výbušnýma listkama*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 04:05

Utíkám a vypadnu po boku Seikatsa z jeskyně, který mi dá instrukce. Vytáhnu si z kapsy dva Kunaie s výbušnými lístky a jsem připraven mu je hodit na hlavu jen co vyleze. Jo, rozumím.. řeknu.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 04:14

Had se vyřítí za vámi ven z jeskyně a okamžitě kolem sebe začne metat spršky kyseliny, která vše spaluje. Jen díky náhodě se mu podaří trefit výbušné lístky, které hodíte, takže se rozpustí ještě za letu. Jen jediný lístek od Netsua najde cíl, avšak výbuch hadovi jen na pár minut zhorší výhled, jinak to nevypadá, že by mu to nějak vadilo.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 04:18

*Hmmm no doprdele...zaběhnu trošku dál..."Netsu delej návnadu...a použiju Kirigakure no jutsu...abych mu zamaskoval videní...snad se pak bude jednodušší přiblížit....*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 04:22

Návnadu podruhé dělat nebudu.. řeknu otráveně a zdrhám přímo za Seikatsem. Jak jsem u něj, použiji Bunshin no Jutsu a kolem mě se zjeví další čtyři klony, kteří jsou identičtí se mnou. Jako návnada už sloužit nebudu.. !! pomyslím si a už nikdy nechci slyšet slova: "Dělej návnadu"..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 07:33

Sic nechtěně, tak i přestože Netsu nechce, stane se návnadou. Jeho směrem vyletí obrovský plivanec kyseliny, který zničí tři ze čtyř jeho klonů.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 07:40

*Pomaličku se v mlze snažím přiblížit k místu těsně za hlavou tak aby mě nemoh sžrat azároveň abyc se nestal lehkou kořistí když jsem dost blízko vyskočím a jemně se ho dotknu dlaní zespod aby si myslel že to je jen šutr...pak odskočím...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime6/6/2012, 07:51

Hned co do mých klonů trefí kyselinu, změním pozici. Jediné co vidím, tak jak Seikatsu tak nějak ošahává hada, potom mi to dojde. Chytrý kluk tohle.. pomyslím si. Jen co odskočí od hada, tak zamířím na jeho velké oči a technikou Teshi Sendan vyšlu neslyšné projektily (deset velkých projektil letící obrovskou rychlostí) a doufám že alespoň jedna zasáhne, přitom jsem pořád neslyšně ve své pozici, jako dobře skrytý odstřelovač.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Okolí
» okolí
» Okolí
» Okolí
» okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Obsidiánové hory-
Přejdi na: