Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Lávové gejzíry 8

 

 Lávové gejzíry

Goto down 
+2
Shichiro
SnizekSnow
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime14/5/2012, 16:51

Když byla sopka před několika desítkami let zapečetěna dnes již neznámou technikou, láva si našla jinou cestu na povrch. Přemístila se do podzemí prakticky po celé oblasti, kde nyní v pravidelných intervalech a na stále stejných místech vždy trochu vytryskne. Cesta zde byla po několik let velmi nebezpečná, než se podařilo vytvořit síť cest, které se bezpečně vyhýbají všem zdrojům lávy. Na toho, kdo by si chtěl krátit cestu mimo vyznačené cestičky, čekají přinejmenším nepříjemné popáleniny..
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime19/5/2012, 03:39

Shichiro Uchiha

Kráčí od sopky směrem k průsmyku na severu obsidiánových hor. Chodí jen po známých vyšlapaných cestičkách, protože moc dobře ví, jak je tahle oblast nestabilní a kolik lidí už tu zaplatilo životem nebo zdravím jen snahou zkrátit si cestu. Po asi hodině cesty se mu konečně v dálce začal rýsovat průsmyk kolem obsidiánových hor. Dalo by se říct, že tohle je nejlepší zbraň a zároveň největší slabina, ultimátní obrana a zároveň past, ze které by nebylo úniku.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime21/5/2012, 03:16

Shichiro Uchiha

Konečně celý šťastný projde průsmykem, ale to mu vydrží sotva pár minut, než dojde k místům, kde začínají první lávové gejzíry. Cesta tudy vede rychleji, ale víc než o sebe se bál o obsah bedny. Bůhví co v tom je, aby se to zdejším horkem nepoškodilo. Na jednu stranu se těšil, až konečně dorazí domů a bude si moci odpočinout, na druhou mu ale zase bylo líto, že nemohl zůstat na té sluncem naplněné louce a pokračovat v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime21/5/2012, 05:05

Shichiro Uchiha

Když konečně opustí tunel, který je východem ze sopky, tak přidá na temtu, které by se nyní dalo přirovnat k mírnému běhu. Běžel po úzkých cestičkách mezi územím lávových gejzírů a pečlivě si v hlavě vybíral cestu, kterou poběží. Občas si říkal, že by tu mohl jít klidně poslepu, ale zas tolik riskovat se mu nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime22/5/2012, 12:33

Zastavím se těsně před vstupem do lávového pekla a rozhlédnu se, zjevně poslední možnost odpočinku, tam dál půjde o život. Ať již kvůli těm banditům, nebo kvůli lávě. Zastrčím Destiny do pochvy a nechám Kanovi volnosti, není důvod ho až tolik trýznit. "Ha, ale své ovoce to přináší." pochválím se v duchu, když si uvědomím, že oba nyní mlčí a poslouchají na slovo. "Takže, dámičky, vidím na vás, že ten pád vás rozhodil, je čas si odpočinout." zavelím a trochu se vzdálím, nechci aby mě při tréninku kdokoliv z nich pozoroval. Scitimarem prozkoumám zeminu, zda je pevná, abych nevstoupila na ono smrtící místo s tryskající lávou. Když se ujistím, že jsem si našla bezpečné místo chvilku jen tak posedávám a odpočívám, mám toho také dost a to nás ještě čeká boj. Několik minutu jen tak polehávám a až pak se pustím do tréninku.

V hlavě si utvořím obraz elektrického vlka a pokusím se ho zmodelovat v realitě. Absolutně bez úspěchu. První výtvory nemají ani tvar a jen se vytvoří slaboučká elektrická vlna, která hned zmizí. Rozhodnu se tedy změnit taktiku. V hlavě vytvořím obraz vlka a prásknutím do země se ho pokusím přivolat, bez úspěchu, tentokrát se to však aspoň tváří obstojně. Snažím si vzpomenout jak to bylo v knize popsáno, jaké složení pečetí a jaký postup, nakonec myslím že na ti přijdu. S představou vlka v hlavě rychle složím pečetě a prásknu do země, z které vyběhne něco podobné spíše lišce a hned se to ztratí. Ráda bych pokračovala v tréninku, ale je mi jasné, že se již povaluji moc dlouho. Potřesu vlasy, upravím si oblečení a vydám se zpět za nimi.

"Tak co, bando, připraveni?" zeptám se velitelským tónem a založím ruce v bok. Zajímalo by mě, zda také trénovali nebo zde jen trčeli jako kůl v plotě. Zatím ani nejsem schopna posoudit, který z nich je silnější. Od Kumoriho jsem zatím neviděla nic, Kane se jevil profesionálně, ale ten pád? Nejsem si jista, co si o nich myslet. Pohodím vlasy a čekám na odpověď, jsem zvědavá, kdo z nich jako první sebere odvahu. Než odpoví, myšlenkami uteču za bandity, stále si nejsem jista, že to byl dobrý nápad, vydat se na misi. Kór, když o těchto dvou bůh ví čeho nevím takřka nic. Kdo ví, co jsou zač, a pak také, kdo ví proti čemu stojíme?
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime22/5/2012, 12:43

Kumori Toorima

Zdalo sa mi to či bola preč len 5 minút? No nič, je na čase ísť zase boh vie kam. Ayame ma čoraz častejšie začína vadiť tou jej povýšenosťou nad ostatných ale možno sa mi to len zdá. No tak či tak musím pokračovať než umrem po ceste domov či len na miesto určenia. Je pravda že som ešte nič neurobil ale bolo aj čo? Len sme v´daka niekomu padali vošným pádom bez možnosti návratu. Nebyť Ayame som pravdepodobne teraz rozpleštený na spodku hory alebo utopený, ba oboje.

Pokračoval som za ostatnými hneď na to čo sa pozbierali a pokračovali v ceste. Dúfam že sa mi naskytne možnosť bojovať inak som tu bezcenný.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 01:23

Pozrel som na ňu divne a povedal som ty si predsa potrebovala prestávku nie . po tom sa zasmial a vykročil som smerom k cieľu Cssss tak tá si troška moc myslí ale uvidíme ako to dopadne v boji. Myslím že to nebude problém ale ten tretí ten ma štve o ňom neviem nič asi by som ho mal nejako vyprovokovať ale ako hmm.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 01:34

Shichiro Uchiha

Konečně pomalým a opatrným tempem projde soutěskou a spočine na území lávových gejzírů. Když se však pozorně rozhlédne, tak mu docela zatuhne. Pár desítek metrů od něj se totiž nacházela skupinka tří shinobi. Okamžitě zpozoroval, že mají čelenky. Zatraceně, co to má znamenat? Nejdřív mě někdo sledoval v té vesnici a teď tohle. Je to jen náhoda nebo po mně vážně jdou? A i kdyby.. co dělají řadoví shinobi v téhle části světa. Zatraceně! Navíc stojí v jediné možné cestě, kterou se dá projít a neriskovat gejzír lávy do koulí. tak tam jenom postával a přemýšlel, co má dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 01:41

Vjednej chvíli som sa obzrel dozadu mal som divný pocit a zrazu som tam niekoho zazrel sakra kto to je ??? preblesklo my hlavou a otočil som sa css sykol som na mojích dvoch kolegou a hlavou som im ukázal na dotyčnú osobu Hmm ktovie prečo tam tak stojí možno sa nám ukazuje a je to pasca zamyslel som sa a čakal som na reakciu tých dvoch
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 02:01

Kumori Toorima

Hneď ako som si všimol že jeden z nás zpozoroval niekoho navyše a varoval nás. V momente čo som si uvedomil že konečne príde na boj síce len s jedným som sa trošu potešil a aj ožil v rámci aktivity. Zareagoval som tak že som vytiahol meč a postoj som zmenil na šermiarský štýl boja. S týmto postojom som čakal čo bude nasledovať dalej alebo kdo urobí prvý krok.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 02:14

Shichiro Uchiha

Zatraceně.. tahle situace je dost bezvýchodná. Chtějí mě napadnout nebo mě považují jen za hrozbu, jako já je, a chtějí se bránit. Hah.. ač je mi to proti srsti, tak asi budu muset udělat první krok. Alespoň jsem na domovské půdě. proběhne mu hlavou, když uvidí, že ho zaregistrovali a nepříliš přívětivě zareagovali. Pomalu jde tedy k nim, ruce má podél těla tak, aby bylo vidět, že nemá zbraň, ale zase aby stihl reagovat, kdyby ho napadli bez varování. "Zdravíčko, pánové a dámo. Ty zbraně snad nebudou nutné, ne? Jen tudy procházím směrem domů. Potřebujete snad někam nasměrovat?" promluví k nim a snaží se držet si přátelský, ale nevtíravý tón. Moc dobře věděl, že do žádné bingo knihy se za pobyt na tomto ostrově nedostal, takže by neměli mít důvod ho napadat. Ale jak se říká, jeden nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 02:29

Kumori Toorima

Ten týpek začal vykecávať, síce sa zdalo že nechce nikoho napadnúť a že len prechádza ale moc mu to nežeriem. Urobí jeden blbý pohyb a je synom smrti. V každom prípade prenechávam to tomu skákaciemu bláznovi. Ja som držal meč za rukoväť a medzitým som, premýšľal čo urobiť keby že dostane slinu zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 02:37

Pozrel som na toho chlapíka čo si zač hm takže domov Žeby to bol jeden s tých banditov ale si nás už všimli a on je ich špeh ? môže to byť pasca ale nemusí no ja by som to každopádne neriskoval. vytiahol som katanu a namieril ju proti nemu Tak Ayame celý čas si sa hrala na šéfku tak rozhodni teraz či mu budeme veriť alebo nie. Pretože ja rozhodnujem len za seba a nevezmem si vaše životy na svedomie. pozrel som na Ayame a potom znova na toho chlapíka Prepáč nieje to nič osobné ale ja tu nevelím. povedal som a ďalej čakal
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 03:18

Založím ruce na prsou a zamyslím se, není důvod ho napadnout, i když to asi nebude nějaký svatoušek. Na druhou stranu, nejsem moc nadšená, že by se po okolí měl potloukat někdo jak on, navíc pokud spolupracuje s těmi bandity... Povzdechnu si a tiše odpovím "Běž. Nevěřím, že ve zdejších končinách se někdo může pohybovat s dobrými úmysly, ale náš zájem není se s tebou střetnout. Snad jen, neviděl si někde tábor banditů?" zeptám se a pozvednu jedno obočí. Jakmile odpoví, ukáži mu že může jít. Ruce mám stále na prsou, ale jinak jsem připravena kdykoliv odskočit, sic je možné že skončím ve spršce lávy.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 03:50

Shichiro Uchiha

"Tábor banditů.. Tohle je oblast, kde hledá útočiště veškerá lůza. Takže.. táborů banditů je tu opravdu spousty. Někdo, kdo není zdejší by se tu neměl moc potloukat, protože občas je to tu opravdu ostrý. Jestli ale hledáte fakt nějaký póvl bandity, tak ty se stahujou většinou na jih země, protože tudy chodí Nukenini a "ti váženější"." řekne Shichiro, aniž by věděl, proř se tak rozmluvil. Obvykle nebyl takhle vstřícný, ale přišlo mu, že čím dříve dostanou odpověď, tím dříve odsud zmizí. Pak jen prošel a vydal se systémem cestiček směrem k sopce.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 04:10

GM

Po nějaké době jste v dálce mohli vidět něco jako kouř který se linul z tábora banditů kvůli kterým jste byli na místě.Zatím jste netušili kolik jich je ale muselo vám být jasné že kolem mohou být pasti které by mohli upozornit na vaši přítomnost. Navíc jak se zdálo v táboře jistě někdo hlídal. Kolem byla spousta kamenů za které jste se mohli skrýt avšak nemohli jste si být jistí jestli za některým z nich je past.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 07:32

Zahliadol som tábor zastal som Dobre neviem čo chcete robiť no ja nemm v pláne bojovať na cudziom území a bez toho aby som si to omrkol takže robte si čo chcete no ja nepopdniknem nič kým nebudem mať prehľad povedal som a zmizol som nečakal som na žiadne námietky tu to už nebola sranda postupne som prezrel terén hľadal som pasce nástrahy nestabilné povrchy dokonca aj výhodné polohy či možné únikové cesty po riadne dlhej chvíli som sa vrátil postavil som sa pred nich a povedal Takže mali by sme sa držať viac na východnej strane je to pomerne bezpečnejšie pre nás malo by to tu byť čisté a mimochodom v tábore som Napočítal 15 osôb s toho som si istý že 13 ich je bojovníkov zopár vyzeralo dokonca na skúsenejších ako tý ostatný najlepšia únikova cesta v prípade toho že budeme musieť ujsť je priesmyk ktorým sme prišli tam ich dokážeme spomaliť a potom sa im stratiť . Takže aký je plán ? povedal som a čakal na ich reakciu
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 07:56

Kumori Toorima

Keď Ayame nechala napokoji toho potencionálneho neprateľa som si len povzdychol a vratíl meč na svoje miesto kde bol. Zmenil som kľudný postoj tela a nasledoval som družinu dalej.

Potom tem komu neviem prízť na meno prišiel s dobrým plánom a tak som sa trošku prejavil. "Ehm.. ten komu neviem prízť na meno má docela pravdu, bolo by zbytočné na seba nalákať pozornosť. Ja rozhodne súhlasím s ním aj keď som nebol nadžeý z tej jeho predošlej adrenalínovej akcie." dodal som a čakal som čo bude nasledovať.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 10:03

"Mám plán" řeknu prostě, když se vrátí ten, jehož jméno je tak krátké, že se mi ani nechce vyslovovat. Rychle složím znamení a vyvolám klon. "Takže, tady pěkná Ayame číslo dvě" začnu a rozcuchám ji vlasy. "poběží do tábora plného nadržených banditů." pokračuji a roztrhnu ji oblečeni v oblasti ňader. "Tam bude křičet kdesi cosi o tom, jak její karavanu chytl gejzír a teď jsou všichni mrtví a ty věci tam jen tak leží." nenechám se přerušit, kdyby se o to fakt někdo chtěl pokoušet. "Pár, nebo všichni, se za ní rozeběhnou směrem sem. Znásilnit ji snad budou chtít až potom. A tady, tady se schováme my." nadechnu se mírně a usměji, jako bych vymyslela bůh ví jak úžasný plán. "Až je vylákáme sem, nebudou mít výhodu svého tábora, navíc je tu horší zemina, ne?" zašklebím se a plácnu klon přes pozadí.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 10:55

Kumori Toorima

"Hmm pokiaľ to dobre chápem tak počkáme až návnada spraví svoju prácu a potom či medzitým sa pripravíme na miesta kde by se nemuseli zrovna pozerať. Správne?" smeroval som slovami k Ayame. "A keď ide o teba.. prepočul som tvoje meno. Teda pokiaľ ti nemám hovoriť ;Hej Ty;" - bol som ochotný podať mu ruku keď už sme v tej skupine.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 11:04

Pozrel som na tých dvoch a potom som povedal Nuž neznie to zle ale pamätajte si že ak tá návnada zlyhá musíme zakročiť okamžite pretože prídeme o moment prekvapenia a oni zistia že sa niečo deje takže budeme musieť zasiahnúť priebehom sekúnd tak že ich zmetieme Neviem no ja poznám pár techník ktoré použijem určite no pri jednej vám vyradím všetkým zrak takže asi ju nepoužijem na celý areál ale pri druhej budete musieť premiestniť chakru do nôh ako keď chodíte po vode tieto techniky použijem tak či tak takže pamätajte ako po vode . povedal som potom som sa otočil na toho chlapíka Kane volám sa Kane povedal som mu a natiahol som si kapucňu na hlavu chrániče som si opravil a vytiahol som si obe dýky ktorýmy som pri tom zatočil .Dúfam že to výjde pretože inak stratíme jednu z výhod.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 11:29

Kumori Toorima

"Uh.. fajn nejako to zvládnem. Síce nechápem prečo zrovna by sme dávali chakru do nôh ale nevadí." udivene som dodal. "Keď budete ready tak som pripravený vyraziť." s týmito slovami som len čakal na pohyb a mohli sme ísť do akcie. Hmm dúfam že neskončíme na omáčku nemám v pláne po pár hodinách skončiť práve takto. - prebehlo my mysľou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 17:40

Ještě se zastavím a zamyšleně založím ruce na prsou. "Ehm, tak nemusíme nutně posílat toho klona. Nápad přenést boj k nim je taky dobrý, akorát mám strach, aby si nás nevšimli." nakloním hlavu na stranu a myšlenky mi běží jako o překot. "Nechám to na vás, pánové, já se přizpůsobím. Svůj návrh jsem již řekla." pokrčím nakonec rameny. Je mi to docela jedno, co využijeme, oba nápady mi přijdou dost dobré a ostatně, ve chvíli kdy vypukne boj, nezáleží na nich. Tady je málo místa pro manipulaci, což je pro ně dost špatné, na druhou stranu když nám vyřadí zrak, mohli bychom sejít z cesty. V táboře to zjevně bude bezpečné více, takže Kanův nápad tam vlítnout by byl asi nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime23/5/2012, 23:05

Pozrel som sa na Ayame Tvoj plán nieje zlý ja som len konštatoval že budeme musieť potom zareagovať rýchlejšie tiež sa my nechce moc bojovať u nich doma takže by som sa držal toho pôvodného a potom uvidíme . Tak toto bude zaujímavý boj ale sú to len banditi nevidím v nich hrozbu ale tých pár vyzeralo divne dúfam že len tak vyzerali Každopádne musím počítať s tým čo viem čiže sa nebudem príliš spoliehať na tých dvoch natoľko ich nepoznám. svoje dýky som otočil smerom dole tak že som mohol po prípade aj udierať nie len sekať .Ja som pripravený.
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime24/5/2012, 00:26

Kývnu a usměji se na klon, který se rozeběhne takovým tím dívčím stylem běhu, směrem který předtím popsal Kane. Když klon doběhne do tábora, začne křičet. "Pomoc! Mě a mého otce postihla hrozná pohroma! Gejzír... gejzír ho sežehl! Pomozte mi ho zachránit!" zafňuká zoufale a rozeběhne se zase zpět. "U Jashina, ten klon je tak blbej lhář nebo to fakt jen děla?" protočím oči a provedu Henge no Jutsu na podobu kupce, kterého jsem kdysi viděla v Yuki. Je tlustý a celkově vypadá zanedbaně. Lehnu si břichem na zem a syknu k ostatním "Schovejte se. Až se přiblíží, vyběhněte na ně." kývnu a ukážu na druhou strany cesty, kde se země mírně svažuje, dalo by se tam skrýt v lehu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lávové gejzíry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lávové gejzíry   Lávové gejzíry I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lávové gejzíry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Sopečné území-
Přejdi na: