Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Údolí - Stránka 3 8

 

 Údolí

Goto down 
+2
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime15/5/2012, 02:54

First topic message reminder :

Údolí je obehnáno horami, skrz které vede jen jedna jediná cesta. Samotné údolí je vyplněno překvapivě divokou a nevídanou faunou, která nebyla dosud ani pořádně poznána. Stejně tak zde žije mnoho zvířat, která by člověk jinde nepotkal a mnohdy by si ani nepomyslel, že je někde může potkat. Uprostřed údolí stojí mohutný chrám v jehož útrobách zemřelo již nespočet archeologů a lovců pokladů, kteří narazili na důmyslný systém pastí. Chrám byl dle odhadů postaven před několika stovkami až tisíci let, není však jisté kým ani koho má uctívat.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:29

Shichiro Uchiha

"No.. Asi jste tu byli chvíli přede mnou. Přišli jste na něco zajímavého? Jak jsem si všiml, zkoumal jsi to tu *jiným* pohledem. Myslím, že jsi musel na něco zajímavého přijít." řekne a přitom přemýšlí, co se to tady děje. Jak očima přejížděl, tak zpozoroval, že vzádu je jakási černá deska. Neměl však možnost se tím zabírat, protože ztráta pozornosti by v daný moment mohla být fatální. Minimálně teď čekal, co mu ten kluk odpoví a taky až vstane, protože mu bylo nepříjemné k němu shlížet.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:34

uvědomí si, že jak upadl, tak zůstal sedět, tak se zvedne a řekne ehm jo něco jsme našel, tady nad těmi dveřmi za tebou je jakýsi nápis, ale stále mi nejde přečíst celý, co kdyby ses na to také podíval? následně přemýšlím sakra, snad tu nedojde k potyčce, vypadá silně,... sakra, ale co se to tu děje? a přemýšlí nad tím stejným, nebo právě naopak potyčku chce a co se tu děje mu je jedno?
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:39

Shichiro Uchiha

"Nápis nade dveřma říkáš? Já ti nevím, nade dveře se psali spíše ozdobné blbosti, ale podívat se můžu." řekne a vykročí dopředu, načež Koxe obejde a stojí tak dva metry za ním. Po oku sleduje nápis a po oku sleduje Koxe. "Hm, jak jsem si myslel, jen nějaká blbost. Vypadá to celkem staře, pochybuji, že nám to dá aktuální nápovědu. Co myslíš ty sochy a nebo ta deska v zádu?" dořekne a volnou rukou ukáže za sebe, přičemž v pohybu zpět ji nenápadně zastaví u katany, kterou získal od bandity.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:45

Kiyomi Seygo

Jak se k ní ten kluk otočí zády, tak má skoro až nutkání zaútočit. Působil na ní fakt divně. Normálně nebyla vůči někomu nepřátelská, ale teď možná pod vlivem místní atmosféry se jí ten kluk vůbec, ale vůbec nezdál. Přemohla ale nutkání na něj zaútočit, protože to rozhodně nechtěla být ona, kdo začne něco, co by mohla skončit vyhaslým životem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:46

Stále se otáčím tak abych na shichira dobře viděl, ale trochu se vždy zamračím když dělá pohyby okolo zbraní a odvětím mu tak ta deska vypadá prázdně, ale nezdá se mi, že by to byla jen nějaká ozdoba, ale nic jsem na ní nenašel, ty sochy zase znázorňují jakousi ženu a muže, oba mají jakousi katanu a TEN dar. a dá si záležet aby vyznělo to ten
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:53

Shichiro Uchiha

"Ta deska podle mě nebude sama sebou. Podle mě, to tam musí být.. Kde jinde by také bylo něco napsáno. Pokud mě mé oči něco naučili, tak to, že dokáží číst i tam, kde jiní ne." řekne a stoupne si bokem, načež mu naznačí, aby šel s ním k desce. Až ve chvíli, kdy se k němu připojí, tak kus vedle něj jde k desce. Přitom si i všimne, že ta holka už si taky připravila zbraň. Jejich jednání rozhodně smrdělo konfliktem a tak byl připraven na cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:58

Dojdu s neznámým k descce a když si všimnu, jak se dá obezřetný, když vidí, jak se radši držíme u zbraní, tak řeknu hele, my rozhodně nestojíme o žádný konflikt, ale neznáme tě, a tak jsme prostě opatrní, doufám, že chápeš,... následně se dívám na desku a málem bych zapomněl na sharingan, který zase aktivuji abych si to pořádně prohlídl, přesto však mám stále jedno očko na tom klukovy
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 09:01

Kiyomi Seygo

Sleduje oba dva pohledem celou jejich cestu k té kamenné desce. Byla z těch jejich řečí dost zmatená a rozhodně se jí ta situace nelíbila. To napětí bylo snad horší, než kdyby se skutečně bojovalo. No, alespoň ji utěšovalo, že by to bylo dva na jednoho, tedy jasná výhoda v jejich prospěch.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:14

Na desce se vskutku něco objeví, zprvu je to jen matné, ale postupem času to nabírá na ostrosti. Na desce se zprvu objeví jen znak klanu Uchiha, ale postupem času i letmé písmo. Je zde několik základních informací o historii Uchiha klanu, poté informace o tří stupních sharinganu a jakémsi Mangekyo Sharinganu. Onen Mangekyo se dá údajně získat jen ztrátou své nejbližší osoby, přítele, člena rodiny... Touto informací končí nápis na desce a nic jiného zde k nalezení není.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:26

Shichiro Uchiha

Přijde s tím druhým klukem k desce a udělá přesně to samé co on - aktivuje Sharingan a čte si, co je na desce. Nejprve zpozoruje znak klanu a pak jeho název. Hm, tak tohle je mé pravé jméno. Uchiha, Shichiro Uchiha. Hm, tu první část nemá cenu číst.. koho zajímá nudná historie. proběhne mu hlavou a přeskočí část o historii i o 3 stupních. Jeho pohled se zastaví zhruba v půli desky, kde se objeví poslední část textu. Cosi o jakémsi Mangekyo Sharinganu - tedy Sharinganu ultimátního stupně síly. Taková síla musí být jistě impozantní, ale platí se za ní smrtí. Hm.. Jestli má tenhle stejné oči jako já, jistě musí být alespoň z části rodina. Vypadá to, že mi přecejenom poslouží lépe, než se zdálo. projede mu hlavou a zničehonic -úplně bez varování nebo náznaků- po něm švihne katanou směrem na záda. Tělem přitom jde do protipohybu a váhu drží na levé noze, přitom silnější pravou má připravenou na okamžitý úskok před jakýmkoliv protiútokem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:45

Stále s rukama v kapse, jelikož shichirovi ani trochu nedůvěřuje, tak je neustále připraven uskočit a sám zaútočit. Uvidím znak klanu a pak název, historie mě nězajímá, tak dojdu ke třem stupním sharinganu a pomyslím si hmm, takže mé oči by mohli být i silnější ale taky mě to zas tak nezajímá, pak dojdu k mangekyo sharinganu, poměrně rychle to projíždím, protože mě zas tak nezajímá co to dokáže, ale pak uvidím zmínku o tom co je nutné k získání a tady již začnu normálně ale i tak celkem rychle číst a dosti mě překvapí, že mi musí zemřít někdo blízký, zničehonic na mě ten kluk zaútočí, jak se nejdřív musí napřáhnout jelikož mě očividně chce seknout do zad, tak mi to poskytne dost času a uskočím kus od něj, až málem vrazím do zdi a hodím po něm kunai s výbušným lístkem, následně od zdi uhnu směrem ke dveřím, a ve chvíli, kdy je kunai k shichirovi nejblíž nechám lístek na něm vybouchnout.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:59

Kiyomi Seygo

Vidí, jak tam oba stojí a čtou cosi na té desce. Co tam sakra čtou? Vždyť ta deska je prázdná.. Ale, mají nějaké zvláštní oči. Teď je to dobře vidět. proběhne jí hlavou a najednou se to stane. Ten neznámí kluk zaútočí na Koxe a ten jeho útoku musí uskočit, ale reaguje na něj vrženým kunaiem. Je jí jasné, že kunaii dokáže odskočit, tak nechá vzletět svůj shuriken a rychle ho pošle směrem, kterým odhaduje, že odskočí. Bohužel neměla čas na to ho příliš posilnit chakrou, takže letí jen normální rychlostí. "Koxi, jsi v pořádku?" křikne na něj, aby se ujistila.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 02:04

Shichiro Uchiha

Díky tomu, jak byl připravený na odskok, tak se mu podařilo se kunaii vyhnout a uskočit poměrně daleko od toho místa. To už však musel reagovat na útok od té holky. Popadl katanu od bandity a aniž by ji vytáhl z pouzdra tak s ní vychýlil shuriken tak, aby ho nezasáhl. Náraz to byl docela slušný, ale povedlo se mu to, pochva však na několika místech vlivem nárazu popraskala. Šálil mě zrak nebo ten shuriken sám vzlítl a rozletěl se proti mně? Co je ta holka sakra zač? proběhne mu hlavou a narovná se, aby mohl reagovat na jejich další kroky.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 02:19

řeknu No tka minimálně žiju a pousměju se.Ve chvíli, kdy shichiro tak obratně uhnul, tka na něj znovu hodím 2kunaie stylem, že dám ruce od těla a správně mrštím s celýmy zápěstími tak, aby nabraly co nejvíc na rychlosti( zároveń josu kunaie v dobu výhozu asi metr od sebe) kunaie míří jeden na shichirovu hlavu a druhý do jeho břicha, okamžitě po výhozu udělám pár pečetí a řeknu kunai kage bunshin no jutsu a shichiro náhle uvidí kolem sebe kunaiů celé desítky a jak na něj míří ze všech stran. Pak zase šáhnu do kapsičky a začnu tam přidělávat lístky na kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 02:33

Kiyomi Seygo

Všimne si, že Kox použil nějakou zvláštní techniku a vrhnul Kunaie. Dle toho co viděla asi tušila o co jde, tak se rozhodla taky pomoci. Složí ruční pečeť, řekne "Jiton: Tōi Kyori!" a vytvoří v ruce magnetické pole, pomocí kterého se snaží přitáhnout zpět svůj shuriken. Tím by se měla tomu klukovi zablokovat jedna cesta k ústupu, protože se tudy vrací její shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 02:38

Shichiro Uchiha

Vidí, že Kox složí nějaká ruční znamení. Pomocí Sharinganu mu je přečte a zkopíruje, načež zjistí, že jde o genjutsu. Jen dva ty kunaie jsou pravé. dojde mu a uskočí stranou, aby ho minuly a zároveň aby neuskakoval do dráhy vracejícího se shurikenu. Hned jak dopadne shádne do brašny a vatáhne z ní dvě věci. Jedna je bojová pilulka, kterou hned spolkne a druhá není příliš vidět, protože mu drží jak přilepená na dlani.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:18

Všimne si nějakých pilulek, které shichiro vyndal z brašny a jednu spolkl, v tu chvíli jsem ucítil, že mu značně vzrostla chakra a řeknu pozor na něj. Udělám zas několik ručních pečetí a použiji Katon: Komakai Kaki, za koulí hodím tak, že to nejni vidět kunai, který má na sobě další výbušný lístek, ve chvíli, kdy bude blízko shichira, tak ho odpálím.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:25

Kiyomi Seygo

Roztočí svůj obří shuriken magnetickou chakrou a prudce ho vytřelí proti tomu klukovi. Mezitím vidí, že na něj vyšle další techniku a za ní kunai s výbušným lístkem. Zatím přemýšlí nad dalším krokem. Vytáhne z brašny jeden rozkládací fuuma shuriken a drží ho za zády.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:33

Shichiro Uchiha

Vidí, že kox proti němu vyslal techniku a pak udělal pohyb, jako by za ní něco házel. Zase zkouší výbušný lístek? Ok, ať si to sežere. proběhne mu hlavou, složí rychle ruční znamení a s výkřikem "Katon: Gōkakyū no Jutsu!" pošle proti Koxovi velkou ohnivou kouli, která by měla odrazit jeho techniku i kunai a stále by měla mít dost síli pokračovat na něj. V tom si všimne, že na něj letí i ten obří shuriken. V hlavě mu okamžitě probleskne plán a tak vyskočí do přemetu nahoru, čím se vyhne shurikenu, který se zabodne do zdi za ním. Ve vzduchu hodí na zem kouřovou bombu a dopadne dlaněma do stojky na shuriken, načež se odrazí za kouř tak, aby museli jen tipovat jeho nynější polohu.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 04:17

Koxův kunai se střetne s Shichirovým ohněm a velmi zpomalí, div nespadne, i tak však pokračuje, bohužel je však vychýlen ze směru a míří strmě nahoru, absolutně mimo dosah Shichira.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 04:37

Pomocí sharinganu zkopíruje katon: gokakyuu no jutsu, ale nepoužije ho, uskočí asi dva metry do boku před nepřátelskou technikou a pakk koukám, jak shichiro hodil na zem kouřovou bombu, ale kupodivu díky sharinganu vidím kde je díky jeho chakře, a napadne mě, že on sám vlastně nevidí, cokoliv co uděláme, když v tom nebude chakra, podívám se směrem kde je a hodím tím směrem 2 shurikeny, každý trochu na bok od něj(jeden vpravo druhý vlevo), ale pak další kunai s výbušným lístkem, který mu míří na břicho, a snažím se vychytat přesný moment na to, kdy nechat vybouchnout lístek.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 04:43

Kiyomi Seygo

Sakra, v tom kouři nevím, kam skočil. Teď útočit by bylo jen zbytečné plýtvání výbavou. Každopádně ten kouř tam nebude věčně a jak zmizí, tak zkusím ultimátní kombo. napadne ji a v ruce zase vytvoří magnetické pole pomocí Jiton: Tōi Kyori, takže si přitáhne svůj obří shuriken. Mezitím věnuje svou pozornost rozkládání fuuma shurikenu, který měla za zády.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 04:53

Shichiro Uchiha

Sharinganem pozorně sleduje dění v kouři i za ním. Kox udělá jakýsi pohyb, jako by něco házel. Do prdele, kolik těch kunaiů sakra má?! zanadává v hlavě a jelikož přesně neví, na kterou stranu shurikeny letí, tak vyskočí do vzduchu, kde dopadne na stěnu tak 5 metrů nad zemí a drží se chakrou, aby nespadl. Díky sharinganu vidí, že se chakra napuštěná v shurikenu -tudíž shuriken celý- začne pohybovat zpět ke Kiyomi. Usměje se a počká, až jí doletí až do ruky, jako to udělala už předtím. Ve chvíli kdy ho má u sebe zařvě "KATS!" a odpálí výbušný lístek načež se jen samolibě směje nad tím, jak si sama přitáhla lístek až pod prdel.

(Předtím jsem psal, že mám cosi na dlani. Byl to výbušný lístek, který jsem při odrazu dlaněmi od shurikenu na něj připevnil. Pokud nevěříte, psal jsem to i adminovi, potvrdí to. Navíc Kiyomi napsala, že dává pozor na něco jiného, takže žádné jasnovidectví kamarádi!)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 08:31

ve chvíli výbuchu zakřičím kiyomi!doběhnu k ní a použiji směrem k shichirovi Katon: Gokakyuu no jutsu a za technikou hodím na levo, vpravo, nahoru a normálně za ní po jednom shurikenu.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 10:05

Kiyomi Seygo

Za zády si rozloží fuuma shuriken a velký shuriken má skoro v ruce. V tu chvíli však uslyší syčení výbušného lístku, které vychází z jejího shurikenu. Prudce se pokusí uskočit směrem dozadu a k zemi, přičemž si hlavu kryje rukama a břicho koleny. Svou chakrou se zase snaží odklonit shuriken směrem nahoru, takže vy chvíli výbuchu by měla být mimo to nejhorší a maximálně by na ni výbuch měl odhodit její shuriken a tím jí uštědřit solidní ránu plnou vahou kovu posíleného tlakem výbuchu. Očekávala, že to bude bolet, ale neměla by zemřít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vstup do údolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Skryté údolí-
Přejdi na: