PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kiyomi Seygo

Goto down 
AutorZpráva
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

PříspěvekPředmět: Kiyomi Seygo   21/5/2012, 06:04

Osobní údaje

Jméno:
Kiyomi

Příjmení/Klan:
Seygo

Věk:
16

Pohlaví:
Žena

Výška a váha:
163 cm a 48 kg

Element/Kekkei Genkai:
Jiton (Raiton a Futon) - Magnetický element, díky kterému dokáže manipulovat prakticky s každým kovem. Rozměry a vzdálenost, na jakou je schopna s objekty manipulovat je omezena množstvím chakry, které se snižuje úměrně úrovni zručnosti jejího uživatele.


Popis osobnosti:

Povaha:
Kiyomi je dívka od přírody veselá a zvídavá. Dokáže si dělat legraci ze všeho a z každého, sebe nevyjímaje, někdy i ve velice nevhodných momentech. To je však součást toho jaká je a rozhodně to měnit nebude. Je vždy otevřená novým lidem a nikdy nikoho neodsuzuje předem, než má šanci ho pořádně poznat. Někdy by se mohlo zdát, že je naivní a přespříliš důvěřivá, ale to je klamné zdání. Kdo Kiyomi rozzlobí, ten se se zlou potáže, protože to je holka od rány. Kdo se s Kiyomi spřátelí, ten najde věrného a veselého společníka, ale běda těm, kdo by chtěli ohrozit její přátele nebo něco na čem jí záleží.

Fóbie:
Kiyomi netrpí žádnou závažnou fóbií a kupodivu ani nemá strach z věcí, ze kterých ostatní dívky strach mají. Už jako malá si ráda hrála s pavouky, brouky a podobnou havětí, lezení ve výškách pro ni bylo velké dobrodružství a ve vodě byla jako doma. Jedinou fóbií, kterou snad trpí je, že by kvůli ní někdo musel trpět. To je něco co nechce a ani nikdy nepřipustí.

Sen:
Kiyomi nemá žádný obrovský, nabubřelý sen o tom, jak bude stát v čele světa nebo nějaký zlý a zapšklý sen o pomstě. Má jen obyčejný sen o tom, že se stane dobrou Kunoichi ve službách poklidné a hezké vesničky, ve které si založí rodinu a vychová děti. Byl to prostý sen, ale pro Kiyomi to byl životní cíl a představa spokojeného a naplněného života.

Oblíbené:
Je spousty věcí, které má Kiyomi ráda a nemálo věcí, které takříkají miluje. Má ráda jak slunečné dny, tak první zimní dny, kdy padá jemný poprašek a krajinu pokryje bílá pokrývka. Má ráda zvířata, květiny, malé děti a další kupu věcí, které mají rády ostatní dívky. Je ráda, když je ve společnosti přátelských lidí, kterým nevadí udělat si legraci i sami ze sebe. Z jídla pak má nejradši palačinky se šlehačkou a ovocem, dále snad všechny druhy zmrzliny a samozřejmě čokoládu, které by mohla sníst klidně na tuny.

Neoblíbené:
Pokud Kiyomi nemá něco ráda, pak je to ticho a nuda. Nesnáší prostě lenošení a nechápe, jak někdo může jen ležet a přemýšlet. Je prostě nabitá energií a život je příliš krátký, aby se jen tak zahálelo. Co však Kiyomi přímo nesnáší je faleš. Falešní lidé, kteří lžou a podvádějí ve svůj prospěch, takoví pro ni nejsou ani lidmi. Lidé, kteří jsou schopni zabíjet bezbranné, útočit do zad nebo dorážet raněné, ty považuje za největší odpad světa shinobi.

Zvláštnosti:
Pokud pomineme už samotnou praštěnou povahu Kiyomi, tak bychom mohli najít i opravdovou zvláštnost. Ač jí nezáleží na tom, jak vypadá, tak svou levou ruku stále zahaluje utrženým rukávem, který nikdy a před nikým nesundává. Můžeme si jen domýšlet a spekulovat, co tím vlastně ukrývá.

Hlášky:
"Tak šupito presto ááá popojedem.."

Styl Boje:
Ninjutsu 50%
Taijutsu/Boj se zbraní 50%

Výbava:
Základní výbava ninji
Obří Shuriken
2x Skládací Fuuma shuriken

Techniky:
D - Kage Shuriken no Jutsu
D - Shunshin no Jutsu
C - Jiton: Kabe Teishi
(vlastní technika popsaná pod příběhem)

Vzhled:
Spoiler:
 


Příběh:

Kiyomi se narodila jedná horké letní noci, v malé horské vesničce, ležící na ostrově Saisei. Narodila se do rodiny, která byla ve vesničce vážená, hlavně proto, že tvořili její jedinou vojenskou sílu. Proto jí už od narození byla souzena výchova k boji a bojovému umění.

Ač je to zde na ninju nezvyklé, tak Kiyomi za svůj život neprožila žádné trauma. Nikdy nebyla unesena, její rodina nebyla vyvražděna, nikdy nebyla týrána, ani jí nikdo nechtěl zabít kvůli jejím schopnostem. Prožila prostě skoro obyčejné dětství, sestávající se z běhání venku a hraní si s ostatními dětmi. Tu nepatrnou část, kterou se od života ostatních dětí lišila bylo, že každý den musela spolu se svými sourozenci trénovat své schopnosti. Vždyť to byla právě jejich rodina, která bránila vesnici před jakýmkoliv nebezpečím. Kiyomi byla na svůj úděl velice hrdá, ale rozhodně se k nikomu nechovala povýšeně. Každý den pilně trénovala a snažila se předehnat své sourozence v obyčejném kočkování a porovnávání sil.

Kiyomi měla však jednu zvláštnost, kterou se lišila nejen od ostatních dětí, ale také od mnoha jiných shinobi. Měla totiž vrozený dar, nebo jak její otec říkal - Kekkei Genkai. Už jako batole lezla do kuchyně a bavila se tím, že nechávala padat nože ze stolu, za což jí rodiče nejednou vyčinili. Když byla o něco starší, tak svým uměním bavila ostatní děti, když nechávala kovové předměty pohybovat se a předvádět všelijaké triky. V té době její otec usoudil, že je na čase ji zasvětit do tajů rodinných technik a tak ji začal učit, jak svou sílu ovládat. Zabralo to roky a roky studia - a ještě to jistě spoustu let zabere - než Kiyomi zvládla svou sílu ovládat v solidním rozsahu.

Otec Kiyomi byl velice konzervativní člověk, bývalí Jounin, který kdysi sloužil na samotném Furisuro jednomu z jeho pánů. Na své děti pohlížel tedy spíše jako na vojenskou sílu vesničky a i když byl občas ochotný si s nimi dopřát i chvíle zábavy, tak Kiyomi byla v jeho očích příliš problematická. Proto se rozhodl poslat ji do ninja akademie na ostrově Furisuro, kde doufal, že ji naučí řádu a disciplíně. Tamní Sensei byl jeho známý a tak mu poslal dopis, aby až Kiyomi složí zkoušky, rozhodl jestli se naučila poslušnosti a disciplíně a poslal ji zpět domů nebo v opačném případě poslal do služby některé z ninja vesnic, kde by jí to měl život naučit sám.

Kiyomi k otci nechovala zášť ani nic podobného. Brala to jako velkou příležitost poznat svět, a proto se rozloučila s celou rodinou i s přáteli a vydala se na loď, která ji odvezla na Furisuro. Zde se okamžitě zapsala na akademii, našla si nové přátele a den co den se věnovala tréninku, který z ní měl udělat silnější shinobi. Její veselá povaha se však nezměnila a tak bylo jasné, co ji čeká. I když to ona nevěděla, protože o dopisu, který otec poslal svému příteli - Senseii-, nevěděla.


Vlastní techniky:
C - Jiton: Kabe Teishi - Technika při které uživatel vytvoří rezonující "stěnu" z magnetické chakry. Slouží k odrážení a zastavování všech předmětů obsahujících kovovou složku. Předměty, které proniknou vrchní stěnou, se zaseknou uvnitř stěny, kde je rezonance nejsilnější a je schopna slabší předměty i rozlámat.

C - Jiton: Tōi Kyori - Technika, při které uživatel naplní kovový předmět svou chakrou a ve své ruce udělá pole z magnetické chakry, které tvoří protipól. Díky tomu, dokáže předměty naplněné svou chakrou přitáhnout na vzdálenost až 5x větší, než je rozsah pole "plného ovládání," který mu poskytuje jeho kekkei genkai.

A - Jiton: Kanzen Seigyo Bun'ya - Technika kdy uživatel vztyčí chakrové pole, které má stejné vlastnosti jako schopnosti jeho kekkei genkai, s tím že navíc uživateli poskytují možnost vycítit jakýkoliv kovový předmět uvnitř pole. Pole má zhruba dvojnásobný dosah než standartní pole rozsahu shopnosti, ale jeho vztyčení je poměrně náročné na chakru a na čas. (Trvá to 2 kola.) Po dobu, kdy uživatel vztučuje chakrové pole, tak musí držet ruce ve zvláštním ručním znamení. Pokud znamení přeruší před tím, než je pole vztyčeno, tak se pole nevytvoří a chakra se rozplyne do okolí. Pole je tvořeno drobnými částěčkami chakry, které vycítí jen extrémně vnímavý ninja a nebo vlastník dojutsu jako je Byakugan nebo Sharingan.

A - Jiton: Saigen no Jutsu - Technika, kdy uživatel přeskupuje molekuly kovů v předmětech, čímž je může velice rychle rozložit, složit či změnit jejich tvar. Pokud je technika prováděna v normálním poli rozsahu schopnosti, pohybuje se rychlost přemisťování molekul v řádu vteřin. Pokud je však vztyčeno pole techniky Jiton: Kanzen seigyo bun'ya, probíhá vše v řádech setin sekundy a nestojí téměř žádnou chakru.


Naposledy upravil Kiyomi Seygo dne 27/5/2012, 01:34, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Uchiha Kox
Dead
Dead
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Kiyomi Seygo   21/5/2012, 06:24

No je to asi poprvý, ale já tomu nedokážu nic vytknout
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Kiyomi Seygo   21/5/2012, 08:15

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Kiyomi Seygo   21/5/2012, 20:40

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kiyomi Seygo   

Návrat nahoru Goto down
 
Kiyomi Seygo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: