PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Tamotsu Shinozaki

Goto down 
AutorZpráva
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Tamotsu Shinozaki   24/5/2012, 04:09

Jméno Přímení:
Tamotsu Shinozaki

Věk:

16
Pohlavie:
muž

Hodnosť :
genin

Podstata:
doton

Místo původu:
Obsidianové hory (to považuje za místo původu)

Rodina:
Rodiče jsou již mrtvý. Kvůli incidentu ve vesnici kde vyrůstal, nicméně stále žije se svým strýcem

Strýc
Masaru Shinozaki
Muž ve středních letech uznávaný doktor ve vesnici, kde žili. Ted funguje jako takový doktor bez čakry. Pro chudší lidi, i když po smrti svého bratra a jeho ženy dost zahořkl na lidi a nějak Tamotsa netlumí v jeho experimentech nebo mírně agresivních výpravách.
Spoiler:
 

Kekkei Genkai:

Jiongu

RANK 1

Jiongu- jsou v podstatě černé nitě nebo spíše nitkovitá chapadla (žili asi 1,5cm v průměru), která se dají přeříznout nu jedno chapadlo snadno ale 20 už je problematické. Těmito nitěmi se naplňuje celé tělo uživatele a ty pak mohou skrze ústa prsty dlaně nebo další místa vycházet ven a utočit tak jak si jejich uživatel přeje. Dosah je celkem slušný a bolest způsobená šlehnutím svazkem nití se rovná bolesti, kterou zasáhne bič. Nitě mají 3 úrovně používání každá je o něco víc obtížná než předchozí a samotné úrovně se také stupňují. Od úrovně 2 mají nitě ještě jednu schopnost tedy spíše jejich uživatel. Poznají druh a množství čakry soupeře v podstatě Tamotsu cítit chuť čakry, nebo jak nejlépe popsat popis který mu vnukávají nitě lačnící po srdci soupeře.

1)Nitě umí výborně šít rány i ranky navíc se při rozkladu rozpadají na hojivé enzymy, takže většinou po raně nezůstává ani jizva, nicméně pár dní (hodin) v zakyslosti na stupni zvládnutí techniky je rána náchylná a šitá část muže upadnout. Navíc toto funguje jako hojení pro samotného Tomostu, neb se jeho rány zašívají prakticky automaticky a to jak ty vnější tak ty vnitřní.
Další věc kterou nitě umožňují je odtržení končetin provázaných právě nitěmi dokáže tak dosáhnout velice daleko nicméně i tu existují stupně v zakladu je možné odtrhnout končetinu( ve smyslu od těla uživatel vlastně funguje jako sešitá panenka kdy se odpářou ‚stehy‘ dejme tomu na ruce a ruka je poslána rychle v před samozřejmě je s tělem spojena nitěmi) ale ta se hýbe závislosti na uživateli později po dosažení takové úrovně kekei genkai že je schopen navazovat orgány a hlavně srdce. Končetina se pak muže hýbat o svoji vůli tedy relativně. Pokud je končetin a odseknuta je v prvním stadiu jen letargická a prostě leží v dalších stadiích už muže utkat před jejím majitelem nebo slepě utočit na cokoliv, zaleží vesměs na tom, jaká emoce byla použita před utětím i když i tak je chování časti dost náhodné. Nitě se samozřejmě dají i odšít.

2) nejvýznamnější a pro Tamotsa stupeň který chce dosáhnout, ale který je někde daleko před ním. Je takzvané všívání orgánu Tamotsu tedy muže do sebe všívat organy z cizích ninjů jeho schopnost regenerace skrze zašívání si vlastních zranění je mnohonásobně větší. Největší výhodou ale je že muže do sebe transplantovat srdce nejlépe ninji takové srdce mu nejen umožní, lepe ovládat ‚odtrhnuté ‘ končetiny. Ale zapůjčuje mu element čakry uživatele mezi elementy se musí jakoby přepínat a jen po velké tréninku zvládne ovládat dva najednou. Pečetěné srdce se pak projeví ve formě masky nebo nádoby zasazené do jeho zad. Jak už bylo řečeno Tamotsu dokáže používat elementární čakru uživatele, ale jen přesně v síle jakou měl uživatel tedy, pokud získá srdce, které má slabou elementární čakru nebude moc používat silné techniky. Navíc muže jako nejsilnější techniku použít nejsilnější techniku majitele srdce. Největší výhoda transplantovaných srdcí je ten fakt, že Tamotsovi dávají další život tedy, pokud je zabit objetuje se jedno srdce a Tamotsu žije dál. Nicméně má to nevýhody transplantace je dobré dělat na živých nebo nedávno zemřelých subjektech. Pokud má subjekt dva elementy dostane Tamotsu jen ten silnější a v přesné míře jakou ho uměl uživatel. Samotná transplantace a adaptace srdce chvíli trvá asi den není schopný bojovat nebo riskuje, že o orgán přijde. 3 dny se musí šetřit a týden až 14 trvá než muže transplantovat jiné srdce.Tamotsu muže mít nejvíce 6 srdcí včetně svého. Pokud má v sobě z nějakého důvodu dvě srdce, se stejným elementem, pak se síla elementu kumuluje.

3)Nejvyšší stupeň, který pracuje se srdci je možné používat dva elementy najednou navíc tento stupeň umožňuje skrze nitě utvořit další těla s maskou (nádobou) daného srdce které pak muže používat svůj element a techniku problém je že takto je Tamotsu zranitelnější neb vlastně v této fázi má uvnitř jen jedno srdce nicméně niťově bytosti se mohou do jeho těla vrátit. A pro přežití není podmínkou, aby přeživší srdce bylo jeho.ani poté nepřichází o KGPovaha:

Agresivní i když tajně nicméně dokáže být hodně brutální a mít ošklivé řeči. Mívá uštěpačné poznámky a celkově je spíš nepříjemný i když i on má světlé chvilky ale ne tak často.

Fóbie:

Tanatofóbia- strach ze smrti tedy té vlastní představa, že by umřel, je pro něj děsivá nebojí se zranění,ale prostě nechce umřít a je pro to aby neumřel schopný učinit leccos.

Sen:

být nesmrtelný.

Vzťahy:

Štýl boja:
Jeho styl boje je v aktuální době spíše kombinací boje nablízko se zacházení s nitěmi
-Taijutsu: Velice dobrý styl v kombinaci s doton domu a nitěmi vlastně dokáže mít docela slušný rozsah a efektivně mlátit vše vůkol.(tudíž používá velice často)
-Ninjutsu: Používá zatím jednu dotonovou techniku i když v budoucnu bude vhodné aby ninjutsu mnohem více rozvinul.(často)
-Genjutsu: nepoužívá.


- Zbraň, vybavenie:
Jeho výbavou je jednoduchý oděv a dlouhý plášť do kterého rád chodí zahalen jako by mu snad pořád bylo zima. Jinak nosí malou brašnu s klasickou výbavou tedy asi 5 kunhaiu 3 shurikeny 2 výbušné lísky jedna kouřová a jedna světelná bomba a 10 m lanka. Lékařka mošnička čítající 5 skalpelů několik senbonů a jehel a nitě dvě lahvičky kurare a lahev hodně silné pálenky.


Vzhľad:

Vysoký mohutný a houževnatý mladý muž s výrazem netečným pohledem plným zášti a jisté formy opovržení lidmi. Černé oči se jako pichlavé uhlíky zabodávají do každého a aby snad pichlavých věci nebylo málo jeho účes tvoří také jakési pomyslné černé bodliny dost možná to je jen spousta nití.

Hmotnosť:
87
Výška:
190
Zvláštnosti:
Je velice schopný pro boj zblízka silný i obratný nicméně jeho hlavní síla v boji zblízka pramení ze znalosti anatomie a tedy základním znalostem léčení bez čakry (+ používání Kg) díky těmto znalostem umí udeřit na místo kde jsou vnitřní organy nejméně chráněny. Stejně jako ví kam udeřit aby to opravdu hodně bolelo a je schopen takové místo vypozorovat u ostatních.Jeho lékařské schopnosti se vztahují i na léčení ví co pomáhá ví kde to najít prostě normální lidový lékař.

Oblíbené:
Krvavé nebo syrové maso. Nechutné nebo oplzlé řeči a vtípky. Působení strachu.

Neoblíbené:
Blbci šílenci a podobná verbež. Možná udělá vy-jímku

Hlášky postavy:
Ještě chvíli a uvidíš obsah svého břicha na vlastní bulvy

Životopis postavy:

Kapitola první vítej na světe Tamotsu
Jak napsat zrození tak aby se člověk nikdy neopakoval. Psát o bolesti která je samozřejmá? Psát o zázraku a předurčení? Ne vše už bylo použito proto věř milí čtenáři že zrození muže jménem Tamotsu,probíhalo stejně jako zrození tolika dětí přede mnou trvalo dlouho ,ale nebylo komplikované dost možná proto že u něj byl i Masaru,aby Tamotsově matce pomohl s porodem. Inu tato fáze byla celkem nezajímavá stejně jako růst dítěte do jeho 4 let. Co se stalo potom je už ale obsahem dalších kapitol.

Kapitola druhá: Probuzení černé zhouby
Byli mu asi 3 možná 4 roky v podstatě krásné dítě bez problému, které si v malé vesničce hrálo s ostatními dětmi vlastně bez problémů. Až do jednoho osudného odpoledne hrál si s ostatními dětmi na schovávanou, nebo jinou dětskou hru pro naše vyprávění je to v podstatě úplně jedno. Důležitější je že se z ničeho nic uprostřed hry začal dusit bez jakékoliv známé příčiny. Všechny děti se seběhli děj ,ale to on skoro neviděl jeho svět se stával mnohem černější zdálo se mu jako by se v jeho těle hromadilo tisíce červíku a bránilo mu dýchat. Měl obrovskou chuť zvracet, ale neměl, co padl na kolena a marně lapal po dechu. Snažil se za každou cenu to, co bránilo jeho plícím dostat ven a pak to přišlo úleva,ale z oné úlevy vývrh na svět několik černých slizkých nití. Nití vedoucí z jeho těla ven a aby to snad nebylo málo začali se tyto nitě plazit nebo spíše blížit k dětem kolem něj a snažili se na ně zaútočit. Naštěstí děti utekly dřív, než jim chapadla dovedli ublížit i tak to bylo dost děsivé. Tamotsovi se povedlo chapadla potlačit. Vlastně stačilo jen nebít vyděšený a chapadla se sama zasunula. Nechápal co to je a byl rozhodnutý se na to zeptat rodičů. Ti mu moc neodpověděli, dokázali ho na knihu starou vázanou v kůži a jen bohové vědí, jakého původu byla ta kůže. Pop pravdě vlastně ani nechtěl vědět, čím byla ta kniha psaná. V knize stal popis jakési techniky nebo spíš schopnosti, která se dědí v rodině. Moc tomu nerozuměl, dost z toho bylo zašifrováno a on přesně nevěděl jak to odšifrovat. Ale to taky nebyla hlavní starost, hlavní starost přišla toho dne večer. Hlavní starost se v tomto případě rovná rozezlenému davu s vidlemi pochodněmi a obrovskou touhou zničit dítě, které v sobě má něco hnusného černého, co údajně chtělo ublížit jejich dětem a hlavně čemu nerozumí. Nebudu čtenáře unavovat podrobnostmi masakru, který proběhl důležitý je jen fakt,že jeho rodiče zemřeli jediný, kdo se zachránil Tamotsu a jeho strýc a to jen díky tomu že jim jeho rodiče dali dost času na to aby ujeli na voze…

Kapitola 3 drsný kraj
Jediné bezpečné místo pryč od lidí místo , kde děsivé zkazky a legendy všechno živé drželi pryč. Tím místem byli obsidiánové hory. Drsný kraj bylo to co potřeboval malí kluk a jeho strýc nejvíce, kde jidne vytříbit schopnosti nití. Jídlo a denní život, bylo dostatečnou motivací v tak drsném kraji,aby jeho schopnosti rostli navíc temnota, kterou hory byli opředeny pomalu přecházela do jeho srdce, možná v něm již byla ale Obsidianové hory se podepsali hodně. Jak by taky ne. Ale čas v nich byl dobrý když se po pár letech vydali znovu na cestu byl Tamotsu mnohem schopnější a zvládal už své nitě navíc dokázal najít pro sebe další vhodné techniky. Pravda mimo to znal mnohem více medicínských věcí a ještě něco spolu se svým strýcem objevili recept na legendární pálenku. Po několika dnech střízlivění se jejich vůz přesouval dál.

Kapitola 4 zkoušky

Cíl byl jasný město Furisuro. Přeci jen pokud měl Tamotsu růst dál a zbavit se svého strachu ze smrti musel získat zkušenosti a praxi v tvorbě jutsu i ovládáním nití. Proto mířil na geninské zkoušky.Vybaven informacemi kořalkou a vůlí nezemřít.

-Obrázok:
Spoiler:
 

Techniky:

C
te –gyorai
Popis:Oddělí a vystřelí část končetiny na soupeře nebo do země. ( končetina je stále napojena na vlákna) ta se pak muže v zemi velkou rychlostí pohybovat a někde jinde ze země opět "vystřelit"

Doton: Moguragakure no jutsu

D
Sunshin no jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu


Naposledy upravil Tamotsu dne 14/6/2012, 07:44, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Tamotsu Shinozaki   24/5/2012, 04:58

Povoleno. Jen mi slib, že nevyvraždíš půlku fora.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Tamotsu Shinozaki   24/5/2012, 05:00

nene hned celé a dvakrát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Tamotsu Shinozaki   

Návrat nahoru Goto down
 
Tamotsu Shinozaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: