PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lala Tsiyuki

Goto down 
AutorZpráva
Lala

avatar

Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

PříspěvekPředmět: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 01:24

Jméno Přímení:
Lala Tsiyuki
Věk:
17
Pohlavie:
Žena
Hodnosť :
potulný shinobi -rank D
Podstata:
Suiton
Místo původu:
Kusagakure
Kekkei Genkai:
Nepozná meno svojho kekkei gnekai, je to však doujutsu pri ktorom jej oči začnú svietiť výraznou červenou farbou. Spočiatku zistila len toľko, že vidí v ľuďoch chakru a jej potenciál. Pred nedávnom však zistila aj to, že zatiaľ s každým iným doujutsu proti ktorému to svoje použila, dokázala ich schopnosti vyrušiť alebo oklamať. Pri aktivácii toho jej ostatné ktoré sú v okolí prestávajú fungovať, stratia svoje schopnosti a tiež im znemožní používať techniky ktoré sú na doujutsu závislé. Zároveň to však môže zamerať na jednu konkrétnu osobu, keď má napríklad jej spolubojovník doujutsu a nepriateľ tiež, vie svoju schopnosť ovládať natoľko, aby svojho spoločníka nijak neobmedzovala.
Povaha:
Lala prežila celý život mimo nejakej väčšej spoločnosti, čím si vyslúžila aj svoju divšiu povahu. Etika jej moc nehovorí, pozná jej základy no pre ňu je to proste nezmysel. Často sa správa tak ako ona chce a až príliš často sa dostáva do problémov, keď aj hovorí to, čo má na mysli. Nerada sa pretvaruje či klame, niekedy však potrebuje povedať len "polovičnú pravdu".. aj k tomu sa uťahuje len nerada. Ako sa už spomínalo vyššie, je nespútaná a tým pádom sa jej povaha dá len veľmi ťažko opísať. Nikdy sa nespráva "normálne", vždy svoje pocity dáva poriadne najavo a takmer vždy sú odlišné od pocitov, ktoré cítila pred tým. Myslí sa tým napríklad hnev, šťastie a tak. Dosť záleží na vonkajších aspektoch.
Fóbie:
Injekcie
Sen:
Stať sa legendou
Vzťahy:
zatiaľ žiadne
Štýl boja:
Prevažne na krátku a strednú vzdialenosť a takmer vždy je poriadne agresívny. Dosť často používa práve kenjutsu alebo aj čisté taijutsu, podľa toho čo sa jej v danej chvíli hodí viac. Len málokedy sa drží späť a často boje, ako aj bojové konflikti sama vyprovokuje. Niekedy sa pri boji posmieva svojim protivníkom, čím im chce podkopať morálku a donútiť ich spraviť nejakú chybu

-Taijutsu: Taijutsu používa najčastejšie, je to pre ňu najistejšia voľba. Nebojí sa zranení a už vôbec sa nebojí, že by mohla zomrieť. Preto je kontaktný boj, pre ňu tej najvhodnejší. Navyše Taijutsu a kenjutus spoznávala celý svoj doterajší život
-Ninjutsu: Ninjutsu využíva druhorado, ale v dosť menšej miere ako Taijutsu, vlastne zatiaľ žiadne neovláda takže sa o žiadnom ani nedá hovoriť. Jej zásoba chakry je čisto priemerná, ako aj umenie skladať pečate. Je to taková norma. Do budúcna však plánuje využívať v kombinácii s kenjutsu.
-Genjutsu: Genjutsu zatiaľ vôbec nevyužíva.

- Zbraň, vybavenie:
Katana- je schopná viesť chakru.

Vzhľad:
Dlhé blond vlasy ktoré jej siahajú až pod lopatky, svetlo modré oči a bledá pokožka. Nosieva zväčša ľahké oblečenie (tiež viz obrázok) tmavej farby. Čierne rukavice sú povinnosťou. Rovnako ako aj holenné chrániče pod ktorými nenosieva topánky. Často má namiesto chráničov jednoduché obväzy. Tiež nosieva tmavohnedý, až čierny šál, ktorým si často zakríva tvár.
Hmotnosť:
46,5 kg
Výška:
160 cm
Zvláštnosti:
Má tetovanie červeno-žltej až zlatej farby, ktoré sa jej ťahá od stehna po brucho (obrázok)
Často nosí čiernu pásku cez oči.
Oblíbené:
Noc, tma, spln mesiaca. Tiež obľubuje cestovanie.
Neoblíbené:
Príliš veľké teplo a príliš tuhá zima.
Hlášky postavy:
"Tý vole ! videl/a si toho rúžového jednorožca!?"
"Tralala-lalala !"
Životopis postavy:
Lala vždy hovorila, že jej rodičia museli húliť trávu alebo podobne. Nikdy nevedela pochopiť prečo jej dali meno, aké dodnes nosí. Na svoje narodenie si pochopiteľne nepamätá, ani na svojich rodičov. Vie len to že sa narodila práve v Kusagakure no sato. Jej rodičia ju mali celkom rady, chceli z nej mať nádejnú kunoichi ! shinobiho ktorý by dokázal divy. Nemalo im to však vydržať na dlho, lepšie povedané, nikdy im to nemalo byť dopriate. Lala sa jedného pekného dňa hrala mimo dedinu, bola zrovna na výlete s rodičmi. Bola ešte veľmi mladá, mohla mať tak tri až štyri roky. Preto nie je divu že svoju pozornosť upriamila na každú, aj tú najmenej zaujímavú vec ktorá sa pohla v jej blízkosti. Raz sa zapozerala na malinkatú jašteričku ktorú začala sledovať, bola to predsa len veľká hrdinka a dobrodružka, musela preskúmať všetko a všetkých. Stalo sa jej to však osudným. O ani nie hodinu sa stratila svojim rodičom a zrovna vtedy sa na oblohe začalo zaťahovať. Mraky sa spájali, vrážali do seba a často vytvorili blesk, ako medzi sebou tak aj medzi zemou. Na zem sa spustil dážď taký hustý, akoby vám niekto vylieval vodu z hrnca nad hlavou. Lala utekala, nevedela kam no vedela len to, že a bude musieť schovať. V tú noc dosť plakala, hľadala svojich rodičov a pevne dúfala že budú za tým ďalší strmom, ďalšou cestou, odbočkou.. bola ešte príliš malá na to, aby si uvedomila že ich už v živote neuvidí.

V tú noc mala šťastie v nešťastí. Síce sa stratila svojim rodičom, o niekoľko hodín čo začala búrka, ju našla jedna kunoichi. Bola členkou žoldnierskej skupiny ktorá svojich členov nechávala najímať na rôzne práce. Neboli nijak dôležitý ani extrémne silný, preto sa ani neodvažovali pomenovať. Bola to však skupina ktorá Lale zachránila život. Nič však nie je zadarmo a tak to malo byť aj v jej prípade. Odkedy ju našli, začali sa jej venovať ako potencionálnemu žoldnierovi. Už od mala jej do ruky dali drevenú palicu v tvare katany, a učili ju s ňou narábať. Pochopiteľne jej tréning zahrňoval aj boj bez zbraní , čisto taijutsu. Pridelili k nej práve ženu, ktorá ju našla. Tá ju aj často brávala mimo žoldniersku skupinu, niekedy aj na niekoľko týždňov. Bola to jej najlepšia učiteľka a priateľka. Rozumeli si spolu aj keď v nej Lala nikdy nedokázala nájsť druhú mamu. Bola skôr niečo ako jej staršia, no o dosť staršia sestra.

Stalo sa to na jednom z jej výletov. Vtedy mohla mať tak deväť. Nachádzali sa uprostred pralesa už niekoľko týždňov a ešte aj niekoľko týždňov sa tam nachádzať mali. V deviatich už v rukách udržala odľahčenú katanu, preto vystriedala jej predošlú zbraň, čo bola vlastne len drevená palica. Učila sa nové sekvencie, výpady a často sa učila aj ostať úplne v kľude. Vždy jej to robilo problém, ako aj jej povaha. Keďže sa veľmi veľa času zdržovala v prítomnosti maximálne jedného až dvoch ľuďí.. nejaká etiketa či stud jej nikdy nič nehovorili. Ona sa vždy riadila svojími primitívnymi a najprvotnejšími pocitmi. Často to bol práve hnev či chuť po niečom, napríklad boji. Keď bola práve v približne polke jednej zo sekvencií, jej učiteľka k nej nabehla s vytasenou katanou a vyľakaným pohľadom. Nechápala prečo sa tak bojí, veď tu nikto nebol, alebo si to aspoň myslela. O niečo neskôr sa pri nich objavila postava. nemala čierny plášť, skôr bola oblečená až prakticky. V očiach jej pohrávala červeň a zornička mala zvláštny tvar. Vtedy Lala netušila źe je to doujutsu, konkrétne sharingan. Netrvalo dlho kým jej učiteĺku zabil, nemohla sa vyrovnať niekomu takému zručnému v taijutsu, ako bol Uchiha. Keď katanu obrátil proti nej, v Lale sa niečo zlomilo. Mohol to byť práve ten psychický nátlak ktorý u nej prebudil jej vlastné doujutsu. Oči jej v momente začali žhnout červenou farbou a osoba z klanu Uchiha, zrazu zmeravela. Stále mala aktivovaný sharingan no očividne nevedela o čo sa jedná. Rozhodne však u tejto osoby prebudila niečo, čomu sa hovorí záujem.

Síce to bolo spočiatku problémové, nejakým zázračným spôsobom sa Uchihovi podarilo Lalu zmanipulovať, teda lepšie povedané presvedčiť, aby sa pridala k nemu. Bol jej novým učiteľom, majstrom, senseiom. Hlavne to však bol shinobi a ona dostala poriadny shinobi tréning, Naučila sa ovládať svoju chakru, zlepšila sa v kenjutsu a taijutsu. Dostala tiež základné vzdelanie ninjutsu a genjutus, teda skôr teoretické. Život jej plynul ďalej, aj keď už o dosť iným smerom než zozačiatku. S týmto človekom si moc srandy neužila. Netrvalo dlho kým dohalila jeho zámery. Jediný dôvod prečo ju stále držal pri sebe bolo práve jej doujutsu, tej jeden jediný dôvod, ktorý sa mu stal osudným. Keď ho Lala vedela používať, spoznala aj jeho účinky. Vďaka nemu stratil jej učiteľ schopnosť používať Sharingan, teda aktivovaný ho mať mohol ale bol mu nanič, síce len v prípade ak mala Lala aktivované to svoje ale, jej to úplne stačilo. Jedného pekného dňa si povedala dosť. Od svojho senseia v ten deň dostala poriadku bitku, bolo to kvôli nejakej somarine, niečo v štýle, že vyšla medzi ľudí či podobne. Zabila ho v spánku. Podceňoval ju celý čas čo ju držal pri sebe, myslel si že jej nikdy nenapadne zabiť ho, nie v spánku.. preto to ani nečakal. Bolo to rýchle a čisté, bez stôp. Lala si zobrala len to najnutnejšie po čom sa dala po svojej vlastnej dráhe, potulného shinobiho a žoldniera.

-Obrázok:
Spoiler:
 
Techniky:
S:

A:

B:

C:
Kumo-Ryū Mikazukigiri


Kirigakure no jutsu
Shunshin no jutsu


Naposledy upravil Hysterio dne 28/5/2012, 02:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shichiro
Nukenin
Nukenin
avatar

Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 01:44

Proč mi to jen přijde jako přeboostěnej Byakugan? Jdu si vymyslet Sharingan, co bude lidem trhat hlavy..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Uchiha Kox
Dead
Dead
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 01:53

Ranmarova KG,... nechci sice zavrhovat fillerové KG, ale moc se mi to tu tak nelíbí ale nevím ani o tom, že u něj nikdy nebylo řečeno, že má rozsah vidění 360stupňů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lala

avatar

Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 02:04

jo, je to ranmarovo kg, a 360 stupňov ? to som si domyslel po tom, čo bol vo vaku u Raigu a videl v podstate celé pole na ktorom sa odohrával súboj Raiga /či ako sa volal xD/ vs Naruto, Tenten atď atď.. a s byakuganem to má spoločné tak maximálne to videnie, nevidí chakrové body a ani nedovoluje užívateľovi využívať chakru na takej úrovni ako u Hyuugov Byakugan.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Uchiha Kox
Dead
Dead
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 02:06

jenže v tom vaku se mohl libovolně otáčet a pokud vím, tak tam byly záběry, kdy otáčrl hlavou, což naznačuje, že ten rozsah to nemá
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 02:19

No dobrá, 360 stupnů bylo stejně navíc, ale jinak v charakteru fakt nevidím problém. Je tu člověk, co je zase schopnej zastavit železný meče, čímž se vyřadili snad všichni šermíři, ale tam s tím taky problém nebyl. Takhle -> Pokud ma postava aktivovane doujutsu, muze na ni Ranmaru, tedy Lala, hazet iluze, pokud ne, tak ne. Na normalniho cloveka také ne. Takze norm. hracum to nic neudela. Na 360 stupnu to nevidí, chakra body to nevidí, Hyuuga jutsu to neumi, takze ja problem opravdu nevidím, zatím protestovali jen lidi s doujutsu, eh...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tamotsu

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 02:32

Hihihi si tak říkám ,že si asi nikdo nečetl můj char
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 02:49

Přijato. Možnost editace v průběhu hry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   28/5/2012, 04:51

Nooo...vuči ostatnim dojutsu je to možná nefér...,ale good vymyšlenox)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lala Tsiyuki   

Návrat nahoru Goto down
 
Lala Tsiyuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: