PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Midou Shingo

Goto down 
AutorZpráva
Midou

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Midou Shingo   28/5/2012, 08:01

Jméno Přímení: Midou Shingo

Přezdívka: Divine Spear

Věk: 15

Pohlaví: Muž

Hodnost: Genin

Podstata: Doton

Místo původu: Vysoké hory

Kekkei Genkai: žádná

Povaha: Shingo je dokonalý stereotyp agresivního blázna. Násilnický, hrubý cvok který miluje boj. Boj miluje natolik, že ho nikde neuvidíte bez jeho zbraně a první věc, o kterou se pokouší v případě, že potká nějakou novou tvář je, změřit s dotyčným síly. Slabochy neuznává, jen ty co jsou silní alespoň jako on. Na druhou stranu je ochoten respektovat ty, kteří jsou silnější a podřídit se jejich velení. Jeho velmi důležitým rysem je snaha o sebezdokonalování. Své techniky a schopnosti piluje ve dne v noci a vedle samotných bojů jsou pro něj nejdůležitější zábavou a náplní dne.
Ačkoli mu to pak málo kdo řekne rovnou do očí, většina lidí jej považuje za blázna, právě kvůli jeho jediné opravdové zálibě a tou je boj. Čím tvrdší, nebezpečnější a náročnější tím lepší. Důvod je prostý, Shingo své vlastní tělo nechápe jako něco důležitého. Chápe jej jen jako hračku a boj na život a na smrt jako hru, ve které tuto hračku může skvěle používat. Z tohoto důvodu se snaží co možná nejlépe užít jakýkoli boj, přičemž sílu jeho soupeře hodnotí šíře jeho úsměvu. Čím více se směje, tím silnější jeho soupeř je a tím je také Shingo spokojenější. V boji se odmítá vzdát nebo ustoupit a každý boj, s výjimkou těch na zjištění síly, dotahuje do konce.
A na závěr, dvě zajímavosti: 1) Shingo nesnáší uživatele Genjutsu a Ninjutsu, vzhledem k tomu, že na obě tyto složky má naprosto nulový talent a jediné co dokáže je částečně manipulovat s Chakrou ve svém těle, považuje je za slabochy a zbabělce, kteří se zřekli zkutečné cesty válečníka. A druhá drobnost je Midova neuvěřitelná touha po krvi(killing intent), kterou už okomentoval nejeden jeho soupeř slovy, že bojovat s ním není jako bojovat s člověkem, ale krvelačnou bestií.

Fóbie: Ztráta schopnosti bojovat

Sen: Stát se nejsilnějším člověkem na světě a najít svého mistra a znovu s ním bojovat.

Vztahy: Svou rodinu nezná, jedná se o válečného sirotka, jediný kdo se o něj kdy staral:
Baraki Genma: Vysoký, holohlavý a neuvěřitelně silný muž kolem pětatřiceti let, původní mistr Shingova kopí a jeho učitel.

Styl boje:
Kombinace taijutsu a boje s jeho Onidachi
-Taijutsu: Maximum, veškeré své dovednosti koncentroval právě do této oblasti. Ať už je to neozbrojený boj, kontrola nad vlastním tělem, jeho hlavní mistrovství se však ukrývá v jeho schopnostech s Onidachi.
-Ninjutsu: V podstatě nepoužívá, kromě schopnosti koncentrovat chakru a kontrolovat ji ve vlastním těle vůbec žádné ninjutsu ani použít nedokáže.
-Genjutsu: Neovládá, chtěl by se ale naučit obranu.

- Zbraň, vybavenie:
Onidachi: Kopí, která však dosahuje poněkud monstróznějších rozměrů. Délka celého kopí činí tři metry a váží přes 20 kilo. Z tohoto pak jenom samotná čepel zabírá 1 metr délky a 10 kilo váhy. Zbylých deset kilo připadá na ratiště. Jinak řečeno, jenom samotná čepel zbraně má zhruba desetkrát takovou váhu a stejnou délku jako běžná Katana(jenom samotná čepel má zhruba 10x takovou destruktivní sílu). Maximální dosah při použité technice je 6 metrů.
Vlastnosti kopí: Onidachi je speciální druh kopí, které vynalezl Baraki Genma, a které spolu s technikou jeho využívání předal svému studentu Midou Shingovi. Ačkoli se toto kopí totiž jeví jako obyčejné, i když lehce nadměrné, dokáže reagovat na chakru svého uživatele, koncentrovanou skrz něj a jako reakci na ni se rozdělit na tři části(čepel a kousek ratiště a dvě části ratiště), spojené metr dlouhými, ocelovými řetězy. Stejně tak je pak může pomocí své chakry zase spojovat dohromady.

Vzhled: Shingo je vysoký, kolem sto devadesáti centimetrů vysoký muž, atletické postavy. Na sobě má černé kimono bez rukávů a klasické japonské kalhoty pro bojová umění. Na nohou má pak pevné, vysoké boty. V pouzdře na zádech pak nosí svou zbraň v rozloženém stavu, jejíž konec mu lehce vyčuhuje přes rameno. Co se tváře týče, není to žádný krasavec. Nepomáhá mu ani fakt, že má svou divoce vyhlížející tvář hladce oholenou a vlasy u hlavy převázané do "koňského ohonu"

Hmotnost: 90kg

Výška: 188cm

Zvláštnosti: V případě, že se chystá k boji, jeho vražedné touha(killing intent) je tak silná, že vycítit ji dokáže v podstatě každý v okruhu několika metrů.

Oblíbené: Boj a souboje

Neoblíbené: Ninjutsu a Genjutsu

Hlášky postavy: „No tak chlapi nechte toho, zabíjet amatéry jako vy by byla ztráta mého času...“

Životopis postavy: Popisovat úvodní část Shingova života je veskrze zbytečná činnost. Za prvé si z prvních pěti let svého života nepamatuje vůbec nic, za druhé o tom snad neexistují ani žádné záznamy a za třetí, jemu je to upřímně jedno. Kdyby mu někdo tvrdil, že nemá žádné rodiče, že se prostě jenom tak vyskytl na bojišti, klidně by mu to uvěřil. Sám o sobě prohlašoval, že pochází z Vysokých hor, ačkoli na ně nemá jedinou vzpomínku. Potuloval se po světě a nikde nenašel spřízněnou duši. Možná právě proto, že se mu posmívali a jeho vrstevníci ho odmítli přijmout do svého kolektivu se začal prát a dokazovat si svou cenu a existenci prostřednictvím síly. Kvůli tomu se jej však vrstevníci začali bát a on tak neměl nikoho, s kým by si mohl promluvit.. Chtěl se stát Shinobim, ale odmítli ho, kvůli jeho neschopnosti využívat ninjutsu a genjutsu a tak byl sám, až do okamžiku, kdy potkal JEHO Potulného válečníka, který bojoval s Ninji aby dokázal cenu svého bojového umění. Muže jménem Baraki Genma. Ten si všiml chlapce i jeho bojového zápalu a rozhodl se, přijmout jej jako učedníka i přes to, že Shingo ho nejprve odmítal a dokonce jej i napadl. Teprve poté, co jej Baraki bez využití své strašlivé zbraně porazil, uznal jej Shingo jako autoritu a společně s ním vyrazil do světa. Během let, které pak se svým mistrem trávil se od něj učil nejen jeho bojové techniky ale i životní filosofii a další důležité schopnosti, jako například jak přežít. Právě během těchto let se pak pro něj stal jeho mistr ikonou neporazitelného válečníka a muže, který dokáže naprosto všechno. O to horší pro něj bylo, když se se svým mentorem musel rozloučit. Všechno to začalo asi týden před hlavním incidentem. Baraki se choval k Shingovi značně odtažitě a tajnůstkářsky, neustále někam mizel a vracel se až po dlouhých hodinách, přičemž důvod těchto zmizení objevil Shingo až po onom týdnu, když spolu s mistrem seděl u táborového ohně a on před něj zabodl druhé Onidachi, dokonalou kopii toho, které používal jeho vlastní mistr a vyzval jej k boji. Celý ztuhlý a nechápavý Shingo ani nepozvedl zbraň, teprve poté, když na něj jeho mistr zaútočil chopil se vlastní zbraně a začal se bránit. Baraki na něj v jejich boji vůbec nešel zlehka, právě naopak. Tlačil na svého studenta a snažil se z něj vymáčknout co nejvíce. Teprve po deseti minutách ukončil boj tak, že vyčerpaného Shinga praštil do hlavy a odešel. Teprve když se probudil, pochopil, proč to jeho mistr udělal. Opustil ho, aby se Shingo nenaučil jej kopírovat. Chtěl, aby si našel vlastní cestu k síle, aby rozvíjel umění, jehož základy mu předal a dělal čest jeho Onidachi. S tím se Shingo rozhodl, že nejlépe naplní sen svého mistra tak, že se stane Ninjou a dokáže, že s pomocí Onidachi je možné být nejlepší, i bez použití jakéhokoli Ninjutsu nebo Genjutsu

-Obrázok:
Spoiler:
 
Techniky:

C-rank
Onidachi no jutsu: Nejedná se ani tak o techniku, jako spíše o komplikovaný bojový styl, který je kvůli své obtížnosti v základní formě na úrovni C-rank techniky. Právě díky této technice Shingo dokáže ovládat svou monstrózní zbraň a využívat postoje, útoky, obrany a techniky spojené s ní.

D-rank
Agyou Usen: Základní technika Onidachi, kterou vymyslel sám po odchodu svého mistra. Shingo chytí Onidachi za konec, načež provede rukama lehkou rotaci ve směru hodinových ručiček. Tato lehká rotace na konci kopí se všaj projeví jako extrémně rychlý půlkruh, který vykoná čepel od soupeřova pasu, k jeho krku(cíl techniky je useknout soupeři hlavu). Tato technika sama o sobě je v podstatě naprosto nečitelná, neboť jediný pohyb, který při ní bojovník vykonává je lehký pohyb zápěstím. I tak má ale Onidachi díky své váze dostatečnou sílu soupeře zabít.
Ungyou Sansen: Taijutsu technika, která je pokračováním Agyou Unsen. V případě, že se soupeři podaří vyhnout se prvnímu úderu, provede bojovník ten samý pohyb, jen v opačném směru(proti směru hodinových ručiček), spolu s krokem v před a téměř okamžitě zaútočí na soupeřův krk z druhé strany. Jen málo kdo má dostatečně rychlé reakce, aby dokázal zareagovat i na tuto techniku, natož jí zabránit.
Sakero: Technika koncentrace chakry do rukou. Právě na tuto chakru reaguje jeho kopí tak, že se dle přání buď rozdělí nebo spojí.
Naposledy upravil Midou dne 6/6/2012, 04:12, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Midou Shingo   30/5/2012, 03:03

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Midou

avatar

Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

PříspěvekPředmět: Re: Midou Shingo   30/5/2012, 05:26

Děkuji, a kde mohu začít?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Midou Shingo   30/5/2012, 05:53

Furisoro, napis post do Tridy ze si tam prisel, etc etc.. Musis napsat genínské testy a pak budes prirazen do nějaké vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Midou Shingo   

Návrat nahoru Goto down
 
Midou Shingo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: