PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Maemi Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Maemi Hyuuga

avatar

Rank : Genin
Zaměření : Hyuuga taijutsu - 90%, Ninjutsu - 10%

PříspěvekPředmět: Maemi Hyuuga   4/6/2012, 05:30

Maemi Hyuuga

[You must be registered and logged in to see this image.]

Věk: 16

Pohlavie: Žena

Hodnosť : Genin

Podstata: --

Místo původu: Furisoro Island, sídlo klanu Hyuuga.

Kekkei Genkai: Byakugan (白眼 doslova znamená „Bílé oko“, neboli „Uhrančivý pohled“) je speciální dovednost (瞳術 Doujutsu – „Technika očí“), kterou přirozeně ovládají členové klanu Hyuuga. Uživatelé Byakuganu se vyznačují levandulovýma očima bez zornic. Když je Byakugan aktivovaný, má jeho uživatel kolem očí vystouplé žíly.Uživatel Byakuganu má téměř 360 stupňové zorné pole s výjimkou malého slepého místa za prvním hrudním obratlem, který je jeho jediná známá slabina. Uživatelé Byakuganu vidí cokoli v rozsahu 50 metrů kolem nich, což z nich dělá bojové experty na blízko. Byakugan také dává uživateli schopnost vidět skrz nějakou věc na extrémně dlouhé vzdálenosti.Byakugan je užitečný pro hledání, sledování a poznávání cíle. Jeho účinnost závisí na schopnostech uživatele.Jeden z nejmocnějších aspektů Byakuganu je schopnost vidět vnitřní chakrový systém, což je klíčový aspekt použití Juukenu (Vznešená pěst), který právě útočí na tento systém. Pokud je Byakugan dostatečně vyvinutý, může uživatel vidět jednotlivé chakra body, které umožňují zastavit úplně protivníkův tok chakry tak, že oponent nemůže vykonávat techniky, které vyžadují použití chakry. Mistři Byakuganu mohou dokonce zabit jediním úderem.

Povaha: Maemi je mlčenlivý typ člověka, co má rád svůj klid, který když ji někdo naruší, je schopna na něj být naštvaná klidně i několik dní a trvá, než se opět uklidní. Ráda přemýšlí o všem, co se jí stalo a co se jí může stát. Zkrátka se ráda uzavírá do svého světa, kam pustí jen málokoho. Většinou s lidmi jedná povrchně a nijak se s nimi nemá chuť sblížit, takže v životě nenalezla mnoho přátel a pravděpodobně ani nenajde. Působí vyrovnaně a klidně, i když uvnitř to tak kolikrát necítí a spíše v ní vřou emoce a touha říct, co si doopravdy myslí. Nerada se však dostává do problémů a dělá si nepřátele, takže její myšlenky a názory zůstávají většinou nevyřčené.

Fóbie: Demofobie – Když byla velmi malá, zatoulala se od rodičů a ocitla se uprostřed davu na Furisurském náměstí. Tehdejší strach a panika ji zůstali, takže dnes se velkým davům snaží úzkostlivě vyhnout.
Thanatofobie – Již od malička si klade za otázku, co je po smrti, avšak jak je známo, to je otázka bez odpovědí. Děsí jí, že by měla jednoho dne prostě přestat existovat a dostat se do neznáma. Děsí ji představa, že vše co je kolem ní prostě zmizí, často trpí těžkýmu depresemi kvůli strachu ze smrti. Bývá v takových momentech až hysterická.


Sen: Ráda by konečně dokázala, že vedlejší větev není jen přítěží a zbavila ji pověsti otroků. Ráda by se také zbavila pečetě, která ji hyzdí čelo. Když by vyřešila tyto věci, konečně by se ráda soustředila na založení rodiny a podobným dívčím snům.

Vzťahy: Její rodiče jsou mrtvý a přátelé si nikdy nenašla, takže v současné době k nikomu necítí. O vztazích se u ní v současné době tedy nedá mluvit.

Štýl boja: Využívá Hyuuga taijutsu a snaží se dostat k cíli, co nejblíže. Nemá téměř žádné jutsu na dálku, a tak není ani jinak schopná bojovat. Málokdy se pouští do riskantních útoku, a tak většinou jen kalkuluje a čeká na správný okamžik.

-Taijutsu: 70%
-Ninjutsu:30%
-Genjutsu://

- Zbraň, vybavenie: Roucho typické pro Hyuuga klan a ZVN.

Hmotnosť:46kg

Výška: 157cm

Zvláštnosti: Na hrudi se jí houpe malý přívěšek modré barvy s vypáleným znakem Hyuuga klanu. I když Hyuuga klanem pohrdá, má to jako připomínku toho, odkuď pochází.

Oblíbené:Samota, tma, klid, onigiri.

Neoblíbené: Davy lidí, rozhovory o smrti, hluk.

Hlášky postavy:

Životopis postavy:

Cesta k pečeti

Maemi se narodila dvanáctého listopadu za jedné z těch temných, deštivých a depresivních nocí, kdy jen opravdu nepříjemní a životem ztrápení lidé vylézají ven z domů. I když to tak bývá ve většině příběhu všech shinobi, tak zde to tak není, Maemina matka porod přežila a dále hrála svou roli v tomto příběhu. Maemi pochází z klanu Hyuuga, pro její neštěstí, a všech okolo, je však z vedlejší větve, tedy té, která má sloužit pouze jako služebník a ochránce té hlavní. Nu, a tak se tedy dostala malá Maemi na svět, stejně jako všechny ostatní děti, avšak do docela jiných poměrů. Do tří let jsou její vzpomínky jen mlhavé a víceméně až na pár nepříjemných tréninků se svým otcem si nic nepamatuje. Bohužel její krásně dětství skončilo. V den třetích narozenin jsou Hyuugům na čela umístěny pečetě, které v případě polapení Hyuugy zapečetí Byakugan a také může člověk, který onu pečeť umístil jejího nositele zabít či bez problému zpacifikovat. To však Maemin otec nechtěl připustit. Přál si pro dceru lepší osud, nechtěl aby se stala dalším podřadným členem, snil o lepší společnosti v Hyuuga klanu a uznání i pro svou dceru. A tak došlo ke konfliktu. Ve chvíli, kdy byla Maemi na čelo umístěna pečeť, jedním úderem do zátylku zabil muže, jenž ji umístil. Pak se strhl boj ze kterého si Maemi nepamatuje takřka nic, jen křik a tmu. Probudila se za pár hodin na lodi, která mířila na jeden z malých ostrůvků kousek od Furisura. A tak začala další etapa jejího života.


Život na útěku
Jak již bylo řečeno, Maemi se probrala za pár hodin na lodi, která plula jen jedním směrem – pryč od Furisura, pryč od Hyuuga klanu. Jakoby nestačilo, že byla vytržena z každodenního života, zajetých pořádků a od svých přátel, dozvěděla se, že při útěku zahynula její matka. Poněkud šokující a traumatické, pro malou holčičku. I tak, život jde však dál. Po následující roky žila s otcem na onom ostrově, který sama pro sebe pojmenovala Osamělý. Byl totiž absolutně odříznut od ostatních skupinek ostrovů a ona sama cítila osamělost. Vyrůstala tedy v krajně depresivním prostředí a to ještě bez matky. I když se jí pokoušel být otec náhradou za její matku a ještě jí jít příkladem, nedařilo se mu a často jeho debaty s dcerou končily hádkou. Povětšinou se živili tím, co ostrov dal, takže rozhodně nežili v nějakém luxusu, alespoň Maemi rozhodně ne. Vzhledem k neexistující zábavě na opuštěném ostrově se věnovala celé dny tréninku a zdokonalování se v technikách, které ji otec naučil. Velmi rychle postupovala v tréninku a dokazovala, že to, že je členkou vedlejší větve, rozhodně neznamená, že je horší, než-li ti z hlavní. V této době, kdy se i pomalu dozvídala o poměrech ve světe shinobi a o svém klanu, se u ni začal tvořit lehký komplex – odmítala uznat, že je členkou Hyuuga klanu a odmítala používat Byakugan. Ani to jí však dlouho nevydrželo.


Prolitá krev
Jak již bylo zmíněno, velmi často se hádala s otcem, jehož názor se v posledních dnech stále více a více lišil od názoru její dcery. Maemi, bez přátel a uvězněná na ostrově pouze s nechápajícím otcem, se jedné nepříjemné temné noci vytratilo z domu, oficiální verze v její hlavě zněla, že si chtěla vyčistit hlavu, avšak pravda byla jiná – hledala únik z této pasti. Sic ostrov velmi dobře znala, v noci vše vypadalo jinak a tak se ztratila. Zatoulala se za místní skalky, za kterými se nacházela docela ukrytá pláž, a v tom byl ten problém. Na pláži v tu dobu přistála malá černá loď bez označení a jen s pěti člennou posádkou. Maemi, omámena možností najít novou společnost, se pod rouškou tmy pomalu snažila přiblížit k posádce, která z ní vystupovala. Avšak jak brzy zjistila, mužů nebylo pouze pět, bylo jich šest. Znenadání se za ní objevil onen poslední bandita, který ji několika rychlými pohyby srazil k zemi a svázal. To se však naposledy objevil její otec, aby opětovně zvrátil chapadla osudu. S hřměním v bouři, která se blížila z moře, se objevil na scéně a několik údery zabil většinu banditů, avšak ten poslední, který Maemi polapil, stále žil. Jak se ukázalo, nebyl to zjevně bandita, který by jen tak máchal katanou a okrádal kupce. Boj mohl trvat klidně i několik hodin, neb když skončil, již svítalo. Bandita se ukázal schopnější, než-li si kdokoliv chtěl připustit a podařilo se mu obrovským ohnivým výbuchem zabít Maemina otce, avšak i přesto nakonec zemřel. Mnohočetná vnitřní zranění mu odstavila životně důležité orgány a nechala ho zemřít v bolestech. A tak se stalo, Maemi byla nyní úplně sama na dočista životem opuštěném ostrově.


„Já nejsem Hyuuga“

Když se jí za několik minut po souboji podařilo dostat z pout, jen bezmocně seděla a hleděla na ohořelé tělo svého otce. Mohla být tak doba oběda, když se konečně sebrala a s vyplakanýma očima se odhodlala prohledat ostatky banditů a najít důvod, proč vyhledali tento ostrov. Objev na sebe nedal dlouho hledat. U hlavního z banditů se nalézal svitek, dle toho co v něm stálo, klan Hyuuga, konkrétně bratr zavražděného ninji, co měl Maemi dát pečeť, vypsal odměnu na hlavu jejího otce. Nikoliv však na její hlavu. To jí hrálo do karet. Posbírala, co na ostrově našla a odplula na malé loďce směrem k Furisuru, kde hodlala zpřetrhat okovy minulosti a začít nový život. Když dorazila na ostrov, byla opětovně noc. Vydala se přímou cestou k sídlu Hyuuga klanu, tedy kde si zhruba pamatovala, že leží, avšak její vůle nebyla tak silná, jak se zprvu zdálo. Cestou, když viděla všechny ty místa, kde si jako malá hrála, kde bydlí její přátelé, jakoby jí ubývala síla a něco ji tlačilo zpět, neudělat to, co má v plánu. Se slzami v očích sebrala sílu a vstoupila do sídla klanu Hyuuga, bylo tam prázdno, docela divné, když si člověk vezme jak velké sídlo to je a kolik Hyuugů po světě běhá. Trochu znepokojená pokračovala stále hlouběji do sídla, až narazila na to, co hledala. V jedné z hlavních místností zrovna meditoval onen hledaný muž. Byl poměrně starý, vlastně mu mohlo být více jak šedesát, to však Maemin hněv nijak nezmírnilo, naopak ještě přidalo na žáru nenávisti. Vrhla se na něj zezadu, avšak to jí rychlý konec nezajistilo. Muž byl zocelený spoustou bojů a měl nesčetně zkušeností, takže několik prvních minut byla Maemi ráda, že jeho útoky přežila. To však netrvalo věčně. I když se jí to příčilo a bylo to proti všemu, v co věřila, boj ji donutil poprvé v životě aktivovat Byakugan a bojovat jako Hyuugu. Trhalo ji to srdce, ale jinak by nepřežila, i přesto je to však něco, co si bude vždy vyčítat. Boj nakonec skončil jejím vítězstvím, neb Hyuuga byl o dost starší a rychle se unavil, ale ani potom si nepřipadala jako doopravdový vítěz. Trochu zklamaně a unaveně se vytratila ze sídla a pokračovala do lesa, kde přežívala několik dní, než se dala dohromady a urovnala si myšlenky. Nyní se vrací a hodlá pokračovat v tom, co její otec započal.


(Osekaná verze, až se budu nudit, dopíšu dění po boji s Hyuuga clanem a nástupem na akademii. =) )


-Obrázok:
Spoiler:
 


Techniky:
D-rank:
Shunshin no jutsu
Shotei

C-rank:

Jüken


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Maemi Hyuuga   4/6/2012, 05:36

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Maemi Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: