Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Černý Trh 8

 

 Černý Trh

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime1/5/2012, 09:53

Větší plac, plný udusaného sopečného prachu a naplavené sopečné horniny. Poté co se do Chigakure stáhli podivné existence, vyřadili trhovci tuto vesnici ze své obchodní cesty a nyní se zde nachází pouze největší černý trh, kde obchod se zakázanými předměty a látkami nebo s nepoctivě nabytým zbožím jen kvete. Uprostřed tržnice stojí obrovská, ale velmi poničená socha prvního a téže posledního Yögankage - Suriture Norai.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime3/5/2012, 06:55

Shichiro za pomoci Suiena dotáhnu truhlu na tržiště a rovnou se vydá k chlápkovi, o kterém ví, že vykupuje všechno zboží ne zcela legálního původu. (Nějakou dobu tu přeci jen žije a živí se zlodějinou, tak ví, kdo to je.) Přijde k němu a položí před něj truhlu s věcmi. Otevře truhlu a zeptá se ho "Kolik nabídneš za kompletní obsah truhly...? Včetně truhly.. A cenu za ten velký meč mi řekni zvlášt.. vypadá docela vzácně." Shichiro přesně věděl, že tenhle chlap mu nedá ani o peny víc, než z něj vyrazí, ale taky věděl, že jinde nemá šanci všechny ty krámy rychle prodat. Snad jen ten meč vypadal na dosti vzácné zboží a tak se rozhodl, že za něj chce pěkný balík.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime3/5/2012, 06:58

Suien

Přitáhl jsem truhlu společně se Shichirem a přitom jsem se koukal, jak to tady vypadá protože tu jsem poprvé. Doufám, že ten chlápek nabídne dobrou cenu, a že sme se stím netahali zbytečně! Pomyslel si a dál jen nečině přihlížej jak obchod proběhne.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime3/5/2012, 07:15

Divný chlap ,,Ooo to zlato vy-vypadá dobře ukažte kouknu se ,, studuje zlato a řekne ,, za to vám dáti 2 500 ryu vytáhne jehly a řekne,, 200 ryu ,, potom veme kunaye a řekne ,,200 ryu,,
koukne se na alkohol a řekne ,,50 ryu,, a potom studuje meč a řekne ,,Za ten meč dám 1 500 ryu ,, usměje se a řekne ,, Dohromady vám dám zato vše 3450,,
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime3/5/2012, 07:42

"No, ten meč si zatím nechám a dobře si to rozmyslím.. Ten zbytek beru za cenu jakou jste nabídl. Ale měl by jste procvičit matematiku. 2000 + 200 + 200 + 50.. no nebudeme se obtěžovat s drobnými a zaokrouhlíme to na 3000, co vy na to?" protřele nabídne obchodníkovi a přitom se tváří, jako by obchodníkovi projevoval obrovskou službu.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 00:37

Obchodník se zamračí a řekne ,,2.500 ryu,,
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 00:43

"Jste normální? Ještě před chvílí jste za to nabízel 2950 a teď nabízíte najednou míň. Myslím, že by jste měl procvičit počty." řekne Shichiro zamračeně. "Jak říkám.. 3000 je oboustranně výhodné.. Kde jinde to seženete tak levně.. A stejně víte, že to utratím tady ve vesnici, takže se k vám ty peníze zase brzo vrátí.." přesvědčuje Shichiro překupníka.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 01:10

Podíva se naněj a řekne ,,2.800 ryu ,,
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 01:39

*Držgrešle zatracená* prokleje překupníka v duchu Shichiro, ale na tváři si stále zachovává neutrální výraz. "Dobře tedy... sice by jste měl trénovat pamatováka, ale 2800 nám bude stačit.." řekne překupníkovi a nohou mu přisune truhlu, načež si od něj převezme peníze a půl na půl si je rozdělí se Suienem.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 01:45

Suien

No čekal jsem, že dá víc, ale co se dá dělat, každý je tu hamoun Prolétlo Suienovi hlavou, když si vzal půlku peňez co mu dal Shichiro. Tak by sme měli asi pomalu vyrazit, nemyslíš? Už se docala dlouho zdržujem. Řekl Shichirovi a pomalu odcházel pryč z černého trhu.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 01:57

"Hej.. Vem to domů..!" křikne Shichiro na Suiena a ukáže mu na měc, který je opřený o sloup. "Já mám ještě něco, co musím zařídit a nemůžu se s tím tahat." řekne mu a vezme ze země těžký balík s kovem a vydá se napříč tržištěm. Dojde k temnému karavanu, který má ve střeše komín, ze kterého se hustě čoudí. *Pokud mi paměť dobře slouží, tady by měl být místní kovář.* pomyslí si a nohou lehce kopne do stěny karavanu, aby si ho kovář všimnul.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 02:00

Suien

Hééh? Já se mám tahat s mečem a to k tomu ještě takhle težkým? No dobře no, hodim to domu. Řekl otráveně Suien, když věděl, že musí tahat meč, to ho přímo iritovalo, ale musel to holt udělat. Vzal ho pevně do obou ruk a hodil si ho přes rameno a pod težkou váhou šel ještě pomalec k domu, kde to měl někam uložit.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 02:11

Kovář vyjde z karavanu a zařve na schichira ,,Co si myslíš ty zmetku ?co dotoho kopeš ? ,,
Nahodíl vražednej výraz a čeká co uděla schichiro
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 02:15

"Nedělej se.. sám víš, že jinak bys ani nevěděl, že sem někdo přišel.." odvětí chladně Shichiro. "Podívej, mám tu pár kilo velice zajímavého kovu, ze kterého bych chtěl udělat tak metr dlouhé na konci zaostřené tyče. Jen mi řekněte, kolik jste jich z těch 10 kilo schopen udělat a kolik ryu za to budete chtít." řekne kováři a rozbalí před ním kov, který má zabalený do svého svršku.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 03:16

Kovář řekne ,, Za 1200 ryu jsem schopen udělat tyče a za malí příplatek 50 ryu ti je nabarvím pokud chceš aby byli richle udělané bude tě to stat dalších 100 ryu udělam ti jich 50 ,, a čeká na schichirovou odpověd
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 03:29

"Nabarvit je nepotřebuju, černá barva mi vyhovuje. Na udělání taky nespěchám.. Takže za 1200 ryu a jen mi řekněte, kdy si pro ně mám přijít." řekne a podá mu 1200 ryu.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 03:47

Kovař se usměje a řekne ,, zítra v 14:30 budou hotové ,,
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime4/5/2012, 03:54

"Díky.. Zastavím se tu pro to zítra odpoledne." řekne Shichiro a odkráčí pryč. *Tak a teď pro odměnu za splněnou práci. Pak se snad konečně budu moct v klidu věnovat svému tréninku.* probíhá mu hlavou, přičemž jeho kroky míří k místnímu hostinci.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime5/5/2012, 02:47

Shichiro pomalu přijde na tržiště a rozhlédne se okolo. Dnes je tu větší klid než obvykle, což ho ale nijak neznepokojí. Své kroky směřuje rovnou ke kováři, kde zabouchá na stranu karavanu. "Dobréj, přišel jsem si pro ty tyče.." zavolá na kováře.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime5/5/2012, 02:58

Kovárna

Shichiro chvilku čeká, než zpoza karavanu ustane zvuk bouchání do kovadliny a kovářovy těžké kroky zvěstují jeho brzký příchod. Když se vynoří jakoby odnikud, všimneš si že tyče má zjevně zabalené v ruksaku, který drží v rukou. Zamračí se na tebe, a vrazí ti je do ruky. "Doufám, že tentokrát si kopání do věcí odpustíš." pronese chladně a zjevně čeká nějakou odpověď, neb ještě nezmizel.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime5/5/2012, 03:02

Shichiro převezme ruksak s tyčemi a pod jehou vahou se sakra prohne. *Zatraceně, proč to vždycky musí být tak těžký..* zakleje v duchu. "Děkuji, byla radost s vám obchodovat. Vaše práce je přecijen vyhlášená v širém okolí jako velice kvalitní.." řekne lichotivě a vyrazí pryč. "Na viděnou.." rozloučí se a už si to míří zpátky domů.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime7/5/2012, 02:37

Suien

Suien přikráčí rovnou od domu na černý trh. Vypadá to, že jsem to tu našel. Děsivé místo, opravdu. Pomyslel si a šel hledat trh ze zbraněma, i když z toho neměl moc velkou radost, musel se něčím bránit a jediné co ho napdalo byly jehli. Suien tedy přišel ke stánku se zbraněmi a řekl Dobrej pane, potřeboval bych koupit tak 30 jehel, ale musí být hodně ostré, zaplatím jen za pořádnou kvalitu! Zdůraznil Suien a počkal co mu prodejce řekne.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime7/5/2012, 03:12

Obchodník se za tebe podívá a trochu přvře oči.Chvíli nic neříká ale pak se podivně usměje. ,,To jsi tu správně u mě je jen kvalita" upozorní a začnne se přehrabovat be svém zboží až nakonec vytáhne to co jsi potřeboval. ,,Tohle je prvotřídní práce.Velice ostré a kvalitní. Jedna stojí 3 ryo.Takže pokud zaplatíš 90ryo jsou tvoje" nabídne ti muž a čeká jestli příjmeš nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime7/5/2012, 03:16

Suien

Suien se pořádně kouknul na jehlici a uviděl, že je opravdu kvalitní a ostrá. Je to dobré, ale je to zbraň, což mě trochu irituje, ale musim to holt překonat. projelo mu hlavou a pak řekl Dobře, tady máte těch 90ryu. Řekl a podal mu ryu a poté si vzal těch 30 jehel a šel do kanceláře, jestli tam náhodou není nějaká ta mise.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime9/5/2012, 07:23

Shichiro přijde na trh a hned se vydá k prodejci zbraní. "Dobrý den, pane.. Mám tu pro vás dnes takovou větší objednávku." řekne a zasměje se, načež podá prodejci svůj seznam, na kterém jsou vypsané snad všechny klasické ninja zbraně a některé druhy kouřových bomb. "Ještě bych se chtěl zeptat.. je tady k sehnání nějaká fakt solidní trhavina? Něco co udělá pořádný kráter při použití hodně malého množství takové látky?" zeptá se Shichiro se zájmem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Černý Trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý Trh   Černý Trh I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Černý Trh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Černý trh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Žhavá oblast Yōgan Yōbai :: Chigakure no sato-
Přejdi na: