Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Kancelař 8

 

 Kancelař

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime1/5/2012, 10:01

Malá kancelář, rozkládající se v polorozpadlém prvním patře. Na zeď zde bylo umístěno spousty prken, které mají zabednit díry a pukliny ve zdi, avšak není to příliš účinné. Na starém, zašlém stole se nachází hřebíky přibitá, otevřená kniha, do které "zákazníci" píší pohledávky, ve kterých shání lidi na nejrůznější špinavou práci. Na tomto místě se schází jen ti nejpodivnější nukenini, kteří mají na to, aby takové úkoly mohli splnit.

Kniha *citlivé* práce


Přepravcův dluh
Jeden z místních trhovců dodává zboží člověku, který pracuje jako vozka u povozů s kamením, které vozí z dolů v propasti Guringurobu. Když naposledy nakupoval zboží, tak obvinil prodejce, že ho nekvalitně ředí, a když se mu prodejce snažil dokázat opak, tak sebral zboží a utekl. Najděte ho, vemte zboží nebo adekvátní platbu (3000 ryu), které navraťte prodejci, ale předtím té svini dejte pořádně do těla, ať ví, s kým si nemá zahrávat. Pokud někdo získá zboží či peníze a neodevzdá je původnímu majiteli, tak ho čeká hodně špatný osud.
Odměna 600 ryu

Důvěrná zásilka
Místní prodejce "speciálních chemikálií" shání člověka, který doruči zásilku jeho zboží do jedné z vesnic. Přijít se ohlásit a vyzvednout balíček musíte na zdejší tržnici. Upozorňuji, že na misi mohou nastat problémy, protože jedna konkurenční skupina se usídlila v ledových horách a tak představují hrozbu napadení.
Odměna 1500 ryu

Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime2/5/2012, 03:24

Shichiro pomalu prochází se Suienem vesnicí a ukazuje mu, co kde je. Trvá to asi 15 minut, než dojdou k velké polorozpadlé věži, která kdysi jistě musela být velice honosná. "Tady dřív úřadoval místní Kage." informuje Suiena a vejde do věže. Projde vstupní halou a vyleze po rozborceném schodišti až do druhého patra, kde je stará Kageho kancelář. Opatrně do ní nahlédne a vejde dovnitř. Přijde ke kancelářskému stolu a nahlédne do knihy, které úkoly jsou ještě volné. *Tohle zní dobře. Mohla by to být zábava a 1200 ryu je solidní odměna.* pomyslí si a prstem ukáže na poslední úkol v seznamu. "Co na to říkáš?" dotáže se Suiena.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime2/5/2012, 03:34

Suien

Poslouchal jsem Shichira jak mi říkal o vesnici. Poté jsme došli do jakési budovy, jak jsem se dozvěděl tak tu býval kdysi kage. Tady byl kage? Co se mu asi stalo, že tu není, nebo ani jeho nástupce? Vskutku zajímavá vesnice, ale je mi to celkem jedno proč tu není. No i na ten vzduch jsem si docela zvykl. Vešli jsme tedy opatrně do jeho kanceláře a koukám se se Shichirem na tu "pácičku" 1200ryu? To je lepší než jsem čekal! Řekl, ale poté jsem se kouknul na poslední úkol a přečetl si ho. Na chvilku jsem dostal takový nepopsatelný zvláštní pocit, ale ten hned zase přešel. Zabít šamana? Abych řekl pravdu tak jsem neco takového čekal, ikdyž ne šamana. Pomyslel si a řekl. Něco podobného jsem čekal, ale prales bude trošku dál ne? Alespoň promyslíme strategii! Řekl a čekal na jeho názor.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime2/5/2012, 03:38

Shichiro se ušklíbne a pronese "Tlachat můžem po cestě, jak jsi řekl, cesta je to dlouhá. Prales je země sousedící s touto. Je to pár desítek mil odsud, než se dostaneme vůbec na kraj pralesa. A pak přijde ta nejhorší část. Najít jehlu v kupce sena.. tedy najít malou vesnici v obřím pralese." vysvětlí mu okolnosti a bez čekání na reakci se vydá ke dveřím, kterými projde ke schodišti, sejde po schodech a vydá se k bráně vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime2/5/2012, 03:42

Suien

Na chození jsem si zvykl, no tak dlouho možná hledat nebudem. Řekl a ušklíbl se. Já dokážu vycítit chakru a jiné síly, šaman bude mít určitě něco podle čeho ho vystopuju. Stejně tak jsem narazil na tebe. Řekl jsem mu a pomyslel jsem si Snad ho půjde vycítit, a v dalším případě půjde v klidu zabít. A šel jsem za Shichirem k bráně vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime5/5/2012, 03:20

Suien

Suien pomalu přikráčel do věže a řekl si Hmm, tady to někde bylo, když mě sem Shichiro dovedl poprvé, no musím se tu trochu porozhlédnout. Řekl, a šel najít to stejné místo jako minule. Po několika minutách a několika nesprávných dveřích se konečně dostal do té správné kanceláře. Á! Tu to je! Řekl a šel rychle ke stolku, kde byl papír s misema. Nooo.. co si mám vybrat? Hée, no ten táborák zní docela zajímavě řekl bych, to se Shichirovi bude velice líbit. Řekl a zasmál se a po přečtení šel zase zpátky do domu, aby mu řekl co tu je za ďábelsky zapálenou misi, doslova!
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime6/5/2012, 22:58

Shichiro kráčel městem a přemýšlel nad svým snem a nad svým životem. Upadal do zvláštní nálady. Ale tohle nebylo poprvé.. Shichiro však přesně věděl, co v takové situaci dělat. Potřeboval si vyprázdnit hlavu a přijít na jiné myšlenky. Toho vždy nejlépe dosáhl, když pracoval.. sám. Konečně došel k věži a vešel do ní. Po schodech vyrazil do druhého patra a rovnou do bývalé kanceláře Kageho. Strčil do dveří, vešel dovnitř a rovnou se šel podívat do knihy. Vybere si první práci v seznamu, otočí se a odchází z věže pryč. *Sice to není extra placené, ale je to přesně ten typ "práce", který potřebuju k odreagování.* běží mu hlavou, zatímco míří k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime7/5/2012, 03:26

Suien

Suien rychle přikráčel k věži a vešel do ní. Šel po chodbě a už přemýšlel co si veme za misi, i když nevěděl co tam vůbec je. Když přišel ke dveřím tak už věděl, kde jsou ty pravé, vešel do vnitř a kouknul se na papír s misema. Hmm, to je nejlépe zaplacený, ikdyž je to pěkně nebezpečné. Uvidíme jak se to všechno vyvyne. Řekl a šel zase pryč z kanceláře, po chodbě a vyšel ven. Suien šel přímo k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelař Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelař   Kancelař I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelař
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Žhavá oblast Yōgan Yōbai :: Chigakure no sato :: Trosky hlavní věže-
Přejdi na: