Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
NEW:-Seikatsu no sokudo-: 8

 

 NEW:-Seikatsu no sokudo-:

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime3/5/2012, 21:10

Jméno>Seikatsu no sokudo
Věk>16
Pohlaví>Muž
V+v>165cm/55kg


Schopnosti:
Element>Suiton
STR+2,PER+4,AGI+3,INT+3,END+4
/Ninjutsu--30%/Fūinjutsu60%Taijutsu10%(ve stylu wind kung fu)Genjutsu-vubec
Techniky > D : Shunshin jutsu,Kirigakure no Jutsu
> C : Suiton: Mizurappa
Oblíbené: Klid a ticho.
Neoblíbené: Hluk,nerozvážnost a hloupost.
Chování: Velice klidný a tichý společník který se jeví spíš na člověka který netouží po nějakém kontaktu s ostatníma.
Životopis.
Začátek: Narozen v rodine která bylo po mnoho generací známá pro své pečetící techniky. I když tento rodinný klan byl velice rozrostlý tak se přiblížil její konec. Zbývá pouze poslední pěti členná rodina (já,starší bratr,mamka,otec a babka.). Matka jejíž funkcí bylo léčení a starání se o ostatní byla klidná a velice laskavá. Otec ten se svojí náladovostí a také velice přísným způsobem chování ke mě i k bratrovi se jeví spíše jako nenávist než láska(byl nemocen a věděl že brzy umře chtěl nás naučit vše co umí abychom obnovili čest naší rodiny). A konečně babička která nás učila co a jak se má správně dělat a také se starala o domácnost. Tak jsme si žili až do mých 9víti let.¨

Náhlý konec: Když se jednou otec vracel z putyky velice opilý...začalo to jako noční můra vytáhl mě i bratra před dům hodil nám každému kunai a přikázal abychom bojovali na život a na smrt...když se mu v tom babička pokusila zabránit jednoduše ji setnul hlavu. Byl tehdy velice nepříčetný a mamka si to nechala líbit...jen k nám kývla a odešla do domu(otrávila se jedem). Bratr zůstal jen stát a koukal na mě nezdvihl ani kunai...,ale otec začal běsnit a já ho tedy zvednul a rozeběhl se proti němu. Mířil jsem mu přímo na krk, avšak v moment kdy jsem mu měl protnout krční žílu mě otec odhodil. Smutně se podíval na mého bratra a zasadil mu smrtící úder, pak jen řekl několik vět a hodil balíček svitků k mým nohám a spáchal sebevraždu.

Sen: Mým snem je dodržet jeho věty co mi řekl...a chovat se dle nic
h.



Výbava>1x Maska, tanto(modré čepele) a balík se svitky Fuinjutsu.ZUZVN.(Zvláštně upravená základní výbava ninju.)--(5kunaiu,8shurikenu,3vybuštné lístky,20m drátu.)


Naposledy upravil Seikatsu no sokudo dne 31/5/2012, 19:05, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime18/5/2012, 02:00

Přijato, pokud si najdeš čas, rád bych, aby jsi trochu protáhl ten živoťák. Něco přidat, ať to není tak krátké, ale v podstatě nemám problém.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime18/5/2012, 21:55

to se začíná od znova?NEW:-Seikatsu no sokudo-: 454738237
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime18/5/2012, 23:16

Tak napůl.. Resetla se mapa, změnily se některý pravidla, ale postava ti zůstává. Akorát tu 5 z PER ti asi seberou.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime20/5/2012, 07:32

Upravím...napadl me new char NEW:-Seikatsu no sokudo-: 2267440690...
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime20/5/2012, 08:42

New prosím a přečtení a případně upravení mé postavy...byl bych rád za zanechání C mise Ranku Genina.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime20/5/2012, 08:49

Přijato. Rank genin ti zanechám, tu C misi a body z ni však ne, omlouvám se. Každopádně, máš pět set Ryu na začátek jako každý. Taková náhrada za způsobenou škodu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime20/5/2012, 08:52

Ok Ok...v poho,)...tak uz jen element,) zamereni si udelam sam:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEW:-Seikatsu no sokudo-: Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEW:-Seikatsu no sokudo-:   NEW:-Seikatsu no sokudo-: I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NEW:-Seikatsu no sokudo-:
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: