Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přístavní město 8

 

 Přístavní město

Goto down 
+5
Kane
Wonderon Tari
Rai Kazuki
Kiyomi Seygo
SnizekSnow
9 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime12/5/2012, 15:29

Docela velké město, rozkládající se na pobřeží, které tvoří největší uzel lodní dopravy na Mōshiwake Isand. Z města vede pár desítek mol u kterých kotví lodě snad ze všech koutů světa. Také do těchto míst přijíždí pravidelně lodě z Furisuro. Město je postaveno ve velmi honosném stylu a díky možnostem kulturního vyžití je zde živo i v pozdních hodinách. Na zdejším trhu lze kromě přesolených ryb sehnat i ledacos exotického.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime21/5/2012, 10:34

Kiyomi Seygo

Připluje na lodi do přístavu a s úsměvem poděkuje námořníkům, načež vystoupí z lodi a rozhlíží se po městečku. "Pěkné to tu je, ale zajímalo by mě, kudy se vlastně jde do té vesnice. Kusagakure no Sato, zní to zajímavě." Kráčí po městečku a rozhlíží se všude okolo, nakukuje do obchodů a přemýšlí kolik je tu zajímavých věcí k vidění a ke koupi. Jak tak bezradně chodí okolo, tak hledá někoho, kdo by ji pomohl najít cestu do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime21/5/2012, 10:48

Rai Kazuki

Procházím se po přístavním městě a koukám co se kde děje a jestli nepotkám hezkou dívčinu nebo meč. Snažím se usmívat na všechny kolem sebe a předstírat, že tu nebloudím.
Značení tohohle města je hrozné napadá mě, když už poněkolikáté couvám ze slepé uličky.
Na jedné z ulic chvíli pozoruji nejistě vyhlížející dívku. Po chvíli se opatrně přiblížím a dělám, že si ji nevšímám.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime21/5/2012, 10:56

Kiyomi Seygo

Jak tak bloumá po ulicích, tak najednou uvidí zajímavého mladíka. Má na sobě zbroj a má pásku přes oko. Vypadá jako přesně ten typ, který by mohl vědět o tom, kde najít skrytou ninja vesnici. Energicky k němu doběhne a klepne ho na rameno. "Ahojdá! Promiň, že tě tak přepadám, ale připadáš mi jako někdo, kdo by mohl vědět, kde bych našla Kusagakure no Sato. Víš? Prosím, prosím pověz!" vychrlí na něj, aniž by si uvědomila, jak to působí neomaleně nebo nečekaně. Asi ho uvedla do rozpaků, ale byla prostě zvyklá takhle s lidma zacházet a nepřipadalo jí to nijak divné. Celou dobu přitom měla přátelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime21/5/2012, 11:16

Rai Kazuki

Asi si mě všimla protože mě praštila a začala něco drmolit.
"Jo jo, to víš, že jo. Zavedu tě tam, protože přesně vím, kde to je!" Zasmál jsem se abych zakryl svůj orientační smysl a překvapení z toho, jak na mě vyběhla.
V hlavě mi začaly lítat myšlenky jak šílené a přemýšlel jsem kudy se de z města ven směrem ke Kusagakure. Dovézt ji k moři by asi nebyla nejlepší známka toho, že si vybrala toho správného průvodce.
" Následuj mě je to přesněěěěěěěěě.... tudy!" Zavelel jsem a pomalu šel náhodným směrem.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime21/5/2012, 19:57

Kiyomi Seygo

Vypadá to, že jsem si nakonec vybrala dobrého průvodce. Zajímalo by mě ale, jak je to daleko a jak dlouho tam půjdeme. honí se jí hlavou a s úsměvem následuje Raie. "Pročpak máš pásku přes oko? Holky se o tebe tak rvaly, až ti ho vyškrábli?" zavtipkuje aniž by si uvědomila, že žertovat na adresu cizích zranění není zrovna nejvhodnější věc a už teprve ne u někoho, koho sotva zná. S jejího výrazu však jde vyčíst, že to rozhodně nemyslela ani zle, ani popichovačně.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime22/5/2012, 04:04

Rai Kazuki

Zeptala se mě na mé oko a ještě celkem zábavně.
"Jo, to je dobrá verze! Ale pravda je trošku jinde. Řekněme že oheň mě miloval taky trochu víc než je zdrávo a olízl mi oko." Zasmál jsem se a napadlo mě, že se jí asi líbím, když si myslí, že by se o mě holky rvaly.
Pokračoval jsem v chůzi a stále jsem se tvářil, že vím kam jdu a skoro nebloudil. Po nějákém čase jsme konečně dorazili k okraji města a skoro na správné straně. Odtud jsem už trefit dokázal s jistotou.
" Už to neni tak daleko. " řekl jsem spíše pro sebe a otočil se na ni. "Stíháš?"
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime22/5/2012, 07:20

Kiyomi Seygo

Jojóó rodiče mě vždycky varovali, že si nemám hrát s ohněm. Tak jsem si místo toho hrála s nožema. zavtipkuje a následuje Raie až na konec města, kde se jí opět na něco zeptal. "Táák jasné, že stíhám.. nejsem žádnej slimák!" řekne a začne se smát. Čeká, až Rai určí směr a následuje ho do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime24/5/2012, 06:33

Přijde a hledá želvu a po 20 min jednu vidí a pomalu de za ní

EDIT

Po chvilce skočí po želvě
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime25/5/2012, 00:04

Wonderon trochu pozapomněl, že želva má zhruba dva metry a váži několik desítek kilo. Velmi nešťastně dopadneš na její krunýř odkud sklouzneš na zem. Želva ti poté vyleze na hrudník a zjevně nehodlá slézt, pomalu se dusíš a tlak na tvůj hrudník je vysoký.
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime25/5/2012, 00:15

Udělá jílový kunay a strč í ho želvě pod krunýř potom ho odpálí u toho zařve ,,Katsu,, a snaži se želvu odtlačit a uniknout v druhé ruce tvaruje jíl na psa a řekne ,, Z želvama to bohužel nedělám
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime25/5/2012, 00:51

Uvnitr krunýře to bouchne a zbytky želvy se rozletí po celém okolí, tebe trefí do hlavy kus jejího krunýře, který také skončil na kusy. Želva... je mrtvá.
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime25/5/2012, 00:53

vstane a řekne ,, Au to bolelo ,, udělá 3 jílové psy kteří berou kus želvy a veme kruníř a řekne ,,Snad bylo cílem mise jí zneškodnit,, a odchazí do vesnice
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime1/6/2012, 05:34

Kaneň
Dorazili sme na pobrežie a ja som vystúpil z lode vydal som sa cez dedinu priamo do Kusagakure natiahol som si ešte kapucňu a snažil som sa čo najrýchlejšie dostať do môjho cieľa Hmm tak tu je oniečo teplejšie musím uznať no nič to mal by som si pohnúť.
Návrat nahoru Goto down
Kazunari

Kazunari


Rank : Genin
Zaměření : Kekkei genkai - 70%, Taijutsu - 30%

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime6/6/2012, 08:06

Kazunari Senmatsu

Konečně doplul do cíle cesta byla dlouhá místy trnitá, ale naštěstí nevedla stále na sever a rozhodně jejím cílem nebyla řeka plná ryb. Spíš naopak cílem bylo přístavní městečko plné lidí a ryb vařených pečených syrových ale hlavně mrtvých. Nepropadl depresi vědom si ,že je nejlepší mít srdce z oceli a prostě věřit ,že to nějak dopadne se vydal hledat budovu kageho, aby ohlásil svůj příchod.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime9/6/2012, 21:51

*přicházím do přístavního města spolu s Netsu...a začnu hledat volnou lod která nás dopraví do Furisura...a radši dávám pozor na okolí...co kdyby něco či někdo šel po naší informaci...sice jsem připraven použít svuj plán...,ale nvm zda to bude fungovat...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime9/6/2012, 22:07

Přikráčím do přístavního města a hledám loď. Pro jistotu si dávám dost velký pozor, kdyby někdo po nás nebo po naší informaci šel. Tato informace je velice cenná. Kdekdo by mohl zkoušky sabotovat.. pomyslím si..
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime9/6/2012, 22:33

*Hele svitek necháme u me j?...kdyžtak mám něco málo připraveno...hlavně pokud nám pujde o život tak jim ho dáme...a jen se zastavím...tady by měla přijet ta lod...pomyslím si*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime10/6/2012, 01:46

Po pár hodinách čekání se před vámi konečně objeví loď, kterou hledáte. Je poměrně velká, zjevně patří zámožnému obchodníkovi, avšak i přes to ji obsluhuje jen asi patnáct námořníků.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime10/6/2012, 19:19

*Hmmm neskrývám svůj udiv...tak nastupujem ! okriknu Netsua a jdu nastoupit dovniř...už at je tahle mise za náma...je nějaká nudná...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime10/6/2012, 19:30

Nastoupím na loď. Nějak se mi to nezdá.. Pořád žádné nebezpečí ?? A Furisuro je přece poklidná oblast.. Proč byl ksakru tak vysmátej ?! honí se mi hlavou..
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime11/6/2012, 02:37

Loď se mnou a Seikatsem konečně dopluje do přístavu. Pojďme podat hlášení Kagemu.. řeknu a utíkám k budově Kageho.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime11/6/2012, 02:42

*Jojo to beru...pak bych moh konečně začít trénovat pomyslím si...,alespoň bude prdel a zasměju se...stejně maj divného Kageho nemyslíš??...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime11/6/2012, 02:45

Mě Kagehomoc nepřipomínal a doufal jsem že tobě taky ne a že jsi měl nějaký plán.. Taky mě dost deptá, že tak rychle zmizel a a ni se nepředstavil.. řeknu a směřujeme do budovy Kageho.
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime15/6/2012, 19:09

Toshizō Kazuki

Vystupuju z lodi a prohlížím si přístav. Po dostatečném kochání města začínám hledat nějaké směrové tabule a vyptávám se místních, dke se nachází Kusagakure no sato. S jistým úspěchem jsem nasměrován a tak vycházím. Snad to není daleko, začínám mít hlad, ale prvně si musím něco vydělat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přístavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístavní město   Přístavní město I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přístavní město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně-
Přejdi na: