Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Zastrčený obchod 8

 

 Zastrčený obchod

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime12/5/2012, 17:29

Malý obchod, který ve vesnici stojí již od jejího založení. Interiér obchodu je tvořen do oválu a celkově působí docela stísněným dojmem. Hned po vstupu se kdokoliv vyšší jak metr a půl musí sklonit, jinak by se praštil o až nepříjemně nízký strop. V obchodě prodává rodinka, která soudě dle barvy pleti pochází až ze vzdálených koutů Moshiwake Islandu. I když se můžou zdát nepříjemní, ceny mají přijatelné. Lze zde koupit nebo objednat takřka vše, po čem vaše srdce touží.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime28/5/2012, 03:08

"Obchody, jedna z mojich najlepších investící." Prebehlo mi hlavou, keď som sa pozerala na malý zastrčený obchod v Kusagakure no sato. Bola som tu už niekoľko dní, zväčša som prespávala na strechách budov páč som u seba už nemala žiadne peniaze. Prázdne vrecká však neboli ničím neobviklím, zvykla som si na ne už dávno a teraz to bol len ďalší, trocha skromnejší deň. Chvíľku som váhala či vstúpiť, predsa len, netušila som či tu pre mňa budú vôbec mať nejakú prácu. Stále som však netušila či nemajú večer problém zo zlodejmi či podobne, za pokus to rozhodne stálo. Nikdy za mnou práca neprišla sama a tak som len zaklopala, skrčila som sa a vstúpila som dovnútra. Strop bol naozaj nízky, v obchode bolo trocha chladnejšie než vonku a celá miestnosť bola taká, malinká, bola som rada že nie som klaustrofobik. Prišla som až k pultu o ktorý som sa oprela jednou rukou.
"Dobrý deň, moje meno je Lala a chcela som sa spýtať, či by ste pre mňa nemali nejakú, platenú prácu, predom vás však musím upozorniť že nepatrím k tunajším shinobim." Povedala som predavačovi/čke s úsmevom a čakala som. Dúfala som že ma nevyhodia s vyhrážkami ako to už pár krát nemenovaný ľudia spravili. Bolo také ťažké uživiť sa, keď ste boli shinobi na voľnej nohe. Kopec ľudí si myslelo že som dokonca nunkeninom, našťastie som ním však, aspoň zatiaľ nebola.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime28/5/2012, 04:41

Prodejce si tě přeměří nepříliš slušivým pohledem a více než na tvé vybavení se zadívá spíše na tvé přednosti. "Tak což o to, omladino, práci bych tu měl, ale zda na ni stačíš, to je otázka jiná." zamyslí se. Nakonec vytáhne malý balíček a vloží ti ho do rukou. "Tohle je potřeba donést na Tržiště v Yukigakure no Sato. Takovému malému chlápkovi. Dones mu ho a řekni, že tě posílá Rice, bude vědět." kývne na tebe nakonec i s úsměvem a otevře si nějaké obchodní listiny.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime28/5/2012, 04:48

Žiarivo som sa na neho usmiala. Síce som si jeho pohľadu všimla, vôbec mi neprekážal, nebol prvý a rozhodne nebude ani posledný. Vložil mi do rúk malý balíček a povedal, že ho mám odniesť do Yukigakure. Na tvári sa mi objavil mierne znechutený výraz.
"Keby ste ku mne neboli taký milý, tak by som vám ho otrieskala o hlavu.. brr je tam zima !" Posťažovala som sa no následne som si ho založila do šálu.
"Nemáte prosím, aspoň nejaký plášť? a topánky ? inak tam umrznem a obávam sa, že by váš balíček neskončil v správnych rukách, pravdepodobne spolu so mnou na dne nejakej.. ľadovej duny, alebo čo." Požiadala som ho ešte znova, celkom príjemným hlasom. Aj keď som nemala rada zimu, mienila som tam ísť. Predsa len, nebolo mojím zvykom odmietnuť nejakú misiu, aspoň spočiatku nie. Nebola som známa a tak dosť moji zamestnávatelia riskovali, keď v podstate nevedeli, čo som zač. Bola to výhoda ale aj nevýhoda. Tento po mne aspoň, ako aj ten posledný nechcel hneď ísť do nejakého hotelu a tam so mnou bohvie čo robiť. Takéto ponuky som naozaj neznášala.
vyhovel mi /nj admin je lenivý písať krátky post xD/, zobrala som si od neho plášť, ako aj topánky a následne som iba vyšla z obchodu do ulíc dediny.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime31/5/2012, 00:15

*Přijdu dovnitř začnu se dívat okolo...a podívám se "...Rád bych se zeptal nemáte nějaký plášť...kobereček a 1větší svitek...a 5kunaiu a 5 vybušných listků....a na kolik by to vyšlo...pak jen koukám na něj...*t


Naposledy upravil Seikatsu no sokudo dne 31/5/2012, 07:51, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime31/5/2012, 04:47

Obchodník vše vytáhne na stůl a rozloží tak, aby si na to viděl. "Inu, tak zhruba tisíc padesát Ryu." řekne zamyšleně a podívá se na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime31/5/2012, 07:47

*Okay...vytáhnu a zaplatím..pak to vše seberu a odcházím..."Díky zvolám...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime31/5/2012, 17:14

Přijde k zastrčenému smíšenému obchůdku. Tady snad mají všechno.. pomyslím si a přijdu blíž k prodavači. Zdravím, chtěl by jsem jedno Kuchiyose no Jutsu. Kolik mě to bude stát ?? zeptám se a tázavě koukám na prodavače.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime1/6/2012, 02:51

Chvilku stojíš bez dozoru v obchodě, ale pak ze zadní místnosti vyjde malá holčička, zjevně dcera majitelů. Poslechne si tvou objednávku a vytáhne svitek, kupodivu správný. "Osm set ryu." zapiští a čeká.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime1/6/2012, 03:19

Holčička mi nabídne 800 Ryu, ale zdá se mi to pořád trochu moc. Ahoj holčičko, co třeba 500 Ryu ?? I to je dost velká částka, za to by sis koupila plno lízátek.. řeknu a pousměju se. Tvářím se přátelsky.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime1/6/2012, 03:23

Holčička se na tebe podívá a zařve. "Tatííííííí, tady je nějaký úchyl! Láká mě na lízátka!" zašklebí se na tebe a ze zadní místnosti se začne ozývat šramot. "Ber nebo máš problém. Tatínek je vysloužilý jonin." řekne s předstíranou hloupostí.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime1/6/2012, 03:25

Dobře, tu máš těch svých 800 Ryu.. dám jí na stůl prachy a vezmu si svitek a odcházím.
Mířím do tréninkového centra...
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime2/6/2012, 04:27

Další den se sem vrátí, přijde k pultu a zeptá se. Zdravím.. Doslechl jsem se o nějakých pilulkách co dočasně zvýší útok a rychlost.. Neměl by jste nějaké ?? a čeká na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime2/6/2012, 05:38

"Úchyláček se vrátil." zašklebí se na tebe holčička, která zde prodává i další den. "Nejmenší sada bojových pilulek je pět na jedno balení. Každá za tři sta." řekne a vytáhne krabičku, kterou položí na pult. "Buď kup balíček nebo máš smůlu."
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime2/6/2012, 06:09

A co dalšího máš ?? Nemáš kombinované balení, kde by byly bojové i chakrové pilulky ?? A pokud možno co nejmenší balení ?? odpovím a pousměju se.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime2/6/2012, 07:30

"Ano mám, tři bojové a tři chakrové, nejmenší na trhu. Každá za tři sta." odfrkne si a schová balíček s bojovými, načež vytáhne onen kombinovaný.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime2/6/2012, 07:34

Tak já mám nápad holčičko.. Kolik by jsi mi dala ryu za tenhle úžasný Chakram ?? Je prvotřídní výroby.. řeknu a vytáhnu Chakram co jsem našel tehdy u banditů v pralese.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime3/6/2012, 03:35

"Já nevím, tak čtyři stovky?" zamyslí se a kousne do lízátka, které má v puse. Chakram si od tebe vezme a prozkoumá. "Prvotřídní práce říkáš? Na nic to je. Tři stovky, o nic víc." sykne nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime3/6/2012, 03:46

Dobře.. Naval prachy a ten Chakram si nech, zlodějko. Má mnohem větší cenu, než si myslíš.. řeknu, vezmu peníze a jdu trénovat na tréninkový stadion..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zastrčený obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastrčený obchod   Zastrčený obchod I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zastrčený obchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: