Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Bokusökageho budova 8

 

 Bokusökageho budova

Goto down 
+9
Kane
Kiyomi Seygo
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Wonderon Tari
Netsuretsuna
Riko
Uchiha Kox
SnizekSnow
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime12/5/2012, 18:23

Oválná budova, která by se na první pohled mohla zdát nízká. Vždyť má jen přízemní patro. Zdání však klame, protože drtivá většina komplexu budovy se nachází v podzemí. Celou nadzemní část budovy pokrývá mech a místy i menší tráva. Jediné dle čeho lze poznat, že se jedná o budovu a ne o malý kopeček, jsou okna se sklem. Když někdo vejde do budovy, přímo proti němu budou schody, které vedou do podzemí, kde se nalézá zbytek komplexu. Všechny podlahy jsou pokryté kobercem, který perfektně imituje travní porost. V přízemí, ještě než se pokračuje do dolních pater, je obrovský pamětní kámen na kterém jsou vytesána jména všech padlých shinobi. Když pak člověk pokračuje do spodních pater, má na vybranou. Na jednu stranu vede cesta k válečné místnosti, kde je kulatý stůl s mapou ostrova, několika židlemi kolem stolu a desítkami válečných trofejí lemujících zeď. Na druhou stranu se nachází pracovna Bokusökageho. Pracovnu osvětluje několik pulzujících krystalů dovezených neznámo odkud. Celá místnost je naplněna náhodně vybranou barvou, kterou si zrovna krystaly ten den zvolí. Většinou však přes den svítí zeleně a v nocích modře. Říká se, že když se ve vesnici chýlí k neblahým událostem, tak krystaly budou již den dopředu upozorňovat krvavě rudou barvou. Kolem zdí jsou rozestavěny knihovny a uprostřed místnosti stojí velký stůl, neustále pokrytý štosem papírů.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime19/5/2012, 06:26

Dojdu k budově, otevřu dveře a vyvalím oči jak je to tu velký, když konečně naleznu kancelář kageho, tak zaklepu a vejdu dobrý den, přišel jsem si pro misi pane
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime19/5/2012, 07:08

Kage se jako vždy prohrabuje velkým množstvým papírů.Jako kdyby to snad ani nemělo konce.Nějakou dobu muži trvalo než zaregistroval příchod shinobiho který chtěl misi. ,,Hmmm,to je velice dobré.Kam jsem to jen....." mluvil spíše k sobě a prohrabával všechny papíry a spisy jako kdyby něco hledal.Nakonec vytáhl malý zapečetěný svitek na který se dlouze zadíval. ,,Je velice nutné aby tento svitek dostal Yuukikage" promluvil k shinobimu a chvíli mlčel. ,,Je dosti možné že se objeví nějaké ty komplikace ale doufám že nezklameš" promluvil dosti přísně a svitek podal mladíkovi kterému právě zadal onu misi. ,,Nenech se zdržovat." dokončil a zase se zadíval do papírů.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime19/5/2012, 07:11

Po té co mu kage zadá misi poděkuje, řekne nashle a okamžitě odchází, aby to měl co nejrychleji za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime19/5/2012, 08:10

Pomalu přijdu do budovy Kageho. Co to je ?! pomyslím si, protože tahle velkou budovu dlouho neviděl. Doufám, že ještě dnes najdu kancelář Kageho.. zamyslím si, ale neflákám se a postupně prohledávám komplex. Po chvíli prohledávání najdu místnost Kageho, tak tam vejdu. Dobrý den.. Jmenuji se Netsuretsuna, říkají mi Netsu. Jsem tu nový a přišel jsem požádat o misi.. řeknu tichým hlasem a pousměju se. Trochu pozdě si všimnu stylového osvětlení místnosti. Musím říct, že tu máte pěkné osvětlení.. řeknu a zadívám se do pulzujících v krystalů. Někdy mám dojem, že v tom zahlédnu nějakého člověka, ale to se mi asi jen zdá.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime21/5/2012, 02:41

Kage ignoruje poznámku o osvětlení a zvedne zrak od papíru, načež tě přejede pohledem. "Kaguya, že?" řekne spíše pro sebe a prohrabe se v papírech. "Je potřeba zajít do vesnice v horalů v horách, měl by tam být report o vytěžených kamenech." řekne klidně a přejde ke knihovně odkud vytáhne knihu s názvem "Kaguyové dnes a v minulosti". Opětovně se posadí a začne v ní listovat, zjevně si chce něco zjistit o tvém klanu. Po pár vteřínách bezcílného postávání tam tě rukou pošle pryč.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime21/5/2012, 03:25

Vyslechnu si zadání mé mise. Vesnice horalů ?? To zní dobře.. pomyslím si.. Všimnu si knihy co si prohlíží, ale nevěnuju tomu moc pozornosti. Jakmile mě Kage pošle rukou pryč, tak radši odejdu..
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 06:03

Přišel z pohledem jako by mu vše bylo jedno a řekneChtěl bych misi pokud možno co nejrychleji a pořád se kouká na kage ty svím nepříjemným pohledem
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 08:32

* Zaklepu a vlezu dovnitř za mnou jsou ti dva...pořád přemýšlím nad nima...nevím co umí či jaký mají živel,ale doufám že budou dobří a tím pádem pozvednou uroven vesnice...na nic jineho se ted soustředit nemužeme..."Bryy den vedu vám 2 nováčky a sebe...ještě jsem zde nebyl,ale moji složku už byjste tu mohli mít...jsem Seikatsu..."....a koukám na Kageho...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 08:44

Rai Kazuki

Vlezl jsem do budovy hned za Seikatsem. Nechal sem ho dodrmolit a pousmál jsem se.
" Mé ctěné jméno je Rai a jsem tu jen tak jako doprovod téhle dívenky.." Nazanačím kývnutím hlavy, že doprovázím Kiyomi a podívám se na ní.
" No a jinak jsem tu jen tak jesi jako neni nějáká snadná a dobře placená práce.." zatvářil jsem se nevinně jakože já nic, já šermíř...
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 08:53

Kiyomi Seygo

Konečně doběhnou až k budově kageho, kde zpomalí a tak si Kiyomi prohlédne pozorně jeho sídlo. Není to na vládce vesnice nějaké malé? No, třeba nechce přitahovat příliš pozornosti. Ta šeredná nemocnice to zvládá sama o sobě. honí se jí hlavou, než vejdou do budovy a vydají se po schodech dolů. V té chvíli jí opět spadne čelist. Jak je budova zvenčí malá, tak je uvnitř obrovská. Vlastně to je docela příznačné, pro "vesnici ukrytou v trávě" pomyslí si a následuje oba kluky do kanceláře kageho. Tam přímo vyvalí oči na krásný lustr z různobarevných krystalů. Pak už se však její pozornost obrátí ke kagemu, energicky před něj přistoupí a nemotorně zasalutuje. "Kiyomi z klanu Seygo, byla jsem převelena do Kusagakure." řekne vážným hlasem, který k ní snad ani nesedí. Jenže to už je její pocit formálnosti naplněn a tak se zase začne chovat jako obvykle. "A dostaneme tedy mise, kage-sama? A bude to pořádně vzrušující mise, kage-sama? A kde se dá sehnat tak super osvětlení, kage-sama? Posím, prosím, řekněte." zasype kageho otázkami a opět působí tím roztěkaným, ale veselým dojmem.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 09:18

Kage si povzdechne a jen se zavrtí na své židličce. "Bože, takový klid tu byl." řekne unaveně a trochu si protře oči. Tariho ignoruje, stejně tak všechny ostatní, začne odpovídat až na dotazy Kiyomi. "Dostanete. Nevím. Nevím." odvětví trpělivě a z hlasu je poznat, že je otrávený. "Nuže, abychom přešli k těm misím..." nadechne se a prolistuje pár papírů. Nakonec jeden vytáhne a zamračí se. "Dobrá mám tu jednu misi, klasifikace C až B, vzhledem k vašemu poštu je to pro vás akorát." řekne a přeměří si vás pohledem. "Odcestujte do hor, konkrétně do Skrytého udolí, určitě jste o něm již slyšeli. Měl by se tam nacházet nový druh zvířete, nějaký.. raptor dino-" slova mu nejdou moc přes ústa. "Raptor dinosaurus. Jedná se o velmi nebezpečný druh zvířete, je potřeba aby jste zničili jeho hnízdo, určitě ho tam najdete." pokrčí rameny a pak se otočí na Tariho. "Nuže, pro tebe mám také speciální misi. V přístavním městě se ztratila velmi vzácná želva, měla by mít až tři metry, ale nikdo ji neviděl. Běž a najdi ji." dokončí svůj monolog a opětovně mu začnou víčka padat opětovně dolů.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 09:22

Kiyomi Seygo

"Ouuu, to zníí čůůůpr!" vykřikne a otočí se na kluky? "Tak co, půjdeme si rychle odbýt trénink a vyrazíme na cestu, co říkáte, he? He?" energicky švitoří a bez dalšího čekání vyběhne z kanceláře, přičemž ve dveřích ještě zavolá na rozloučení na kageho, který ji už jistě má plné zuby. Proběhne rychle budovou a jako kdyby se jednalo o závod vyběhne vstříc tréninkovému stadionu.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 10:28

Rai Kazuki

"Sakra to zní úžasně... Raptor Dinosaurus.. To nás mohli postavit proti něčemu co se jmenuje Klaun Kostkáč..." zavrčel jsem a odebral se ke dveřím. Vzal za ně a prošel, jako poslední tah jsem provedl prudké zavření ( prostě sem s nima praštil ) a namířil si to směrem k tréninkovému stadionu, kde jsem měl v plánu se něco trochu přiučit a zpaůsobit na Kiyomi.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime22/5/2012, 18:24

*Hmm dinosaurus...ten nas uciti na mile a nebude to tak lehké pomyslím si....podívám se na staříka kageho a jen se usmeju..."Dobrá...tak zatím..."...mávnu a odejdu směr na treninkač....*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime23/5/2012, 07:55

Přijdu do budovy Bokusokageho. Nemám rád tuhle budovy. Na můj vkus moc velká, nedá se tu vyznat.. pomyslím si a prohledávám komplex již podruhé, abych našel Kageho místnost.

Po chvíli hledání konečně vidím místnost, z které jdou rozmanité světla ze svítících krystalů. Přijdu do místnosti a podám Kage obálku. Mise proběhla bez problémů, šéf jejich vesnice mi podal jen tuto obálku s lístečkem.. řeknu a podám Kage i lísteček. Doufám, že jsem přinesl správnou obálku, protože vracet se tam už nechci.. pomyslím si a čekám na reakci Kage.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime24/5/2012, 05:45

Kage pospává na stole a když přijdeš, probudíš ho. "Bože, člověk nemůže ani pár minut spát." zabručí a převezme od tebe obálku. Bez emocí si ji přečte a poté i lísteček, pak pokrčí rameny. "Někoho tam pošlu to vyřešit." povzdechne si. "Dávám ti den volna, pak se tu zastav pro misi." řekne a ukáže na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime24/5/2012, 06:00

Odchází hledat tu blbou želvu
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime24/5/2012, 23:56

Všimne si, že ho Kage poslala pryč bez odměny. A co má odměna za misi ?? zeptám se Kage.. Plahočil jsem se na druhý konec ostrova a nedostanu žádnou odměnu ?! pomyslím si..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 00:33

Kage se na tebe líně podívá a líně ti hodí měšec s Ryu, načež se začte do jednoho s dokladů a mávnutím ruky tě zastaví. "Pak je potřeba zajít do vesnice domorodců v Pralese, poslední dobou nám mizí kupecké karavany. Dle stop za to můžou oni. Je potřeba jich pár zabít, neměl by to být těžký úkol. Je načase, aby se lidé Kusagakure opětovně stali obávanými shinobi." prohlásí hrdě a začne si opětovně stlát na stole.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 00:37

Vyslechne si misi a pak se zarazí. Zabít ?! pomyslím si znechuceně.. Má druhá mise a už se bude zabíjet.. No, tak to dopadne.. zamyslím se. Pak prohlásí něco o obávaných shinobi. Obávání Shinobi.. Zabijácký Kaguya, co by mohlo být lepší ?? pomyslím si s úsměvem na tváři. Potom se obrátím na Kage. Rozumím. Nějaké další instrukce nebo mám jít ?? zeptá se ještě Kage a už se připravuje k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 02:39

Kage se na tebe podívá a ukáže na dveře, zjevně si s tebou již nechce povídat. Kdyby nějaké informace měl, už by ti je dávno řekl.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 02:46

Odchází pryč z místnosti a následně i z komplexu. Zabít.. Dokážu to ?? honí se mi hlavou když opouštím Bokusokageho budovu, ale myšlenky a city stranou, jde se na misi.

Jen co se konečně vymotám z komplexu, mířím do okolí plání.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 03:44

*Zaklepu a vejdu dovnitř..."Bry den...tak jsme back...mise dopadla...ehm..." podívám se na Kiyomi..."Tak mluv ty..."....a odejde se opřít o zeď,....*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime25/5/2012, 03:48

Vstoupim dovnitř. Vyslechnu těch pár slov co pronese Seikatsu a zatvářím se otráveně.
" Mise dopadla divně...Kiyomi ty to víš nejlíp, já tam mám dost mezery..." porohodim a jdu se opřít o zeď naproti Seikatsoj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bokusökageho budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bokusökageho budova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Budova kageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: