Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tréninkový stadion 8

 

 Tréninkový stadion

Goto down 
+5
Netsuretsuna
Kiyomi Seygo
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime13/5/2012, 17:36

Označit toto místo za budovu by vás na škole pro architekty pravděpodobně stálo několik předních zubů a čest na nejbližších dvacet let. Tréninkové místo je totiž stadion, jak si ho každý představí - beze střechy, s tribunami a šatnami v útrobách. Kusagakure před lety vyřešilo stále se stupňujícími žádostmi o stadion pro bitvy ninjů tím, že předělala místní výcvikové centrum. Každý půl rok se zde pořádají zápasy mezi shinobi podobné úrovně, aby byl následně vyhlášen nejlepší shinobi každé kategorie. Když se tu však nekonají souboje, trénují tu snad všichni shinobi z vesnice. Jsou zde totiž podmínky pro trénink snad všeho, od Katonu po Suiton, od genjutsu po taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime21/5/2012, 08:38

*Vejdu sem...vytáhnu svitek pečlivě si jej přečtu a začnu jej trénovat..."/protože bez technik není ninja ninjou..."/ pomyslím si a začnu s tréninkem*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime21/5/2012, 09:30

*Dotrénuji a odejdu směrem k budove Kageho.../"dneska to nebylo špatné..."/pomyslím si znovu.*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime21/5/2012, 18:52

*Cestu sem našel,ale i tak sem se zde vrátil a začal trénovat tam kde včera..."dnes by to melo být lehčí" pomyslím si a vytáhnu 2 svitky 1s technikou a 2 abych se naučil ji na ni dávat...*


Naposledy upravil Seikatsu no sokudo dne 22/5/2012, 08:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 02:45

*Přestanu trénovat a vezmu oba svitky a jdu se natahnout o kousek dále...abych načerpal energii..."/a uvažuju kterou další technikou se mám pak zabývat..."/*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 07:58

Rai Kazuki

Přišel jsem společně se slečnou a rozhlížel se.
"Hej ty tam! Ty s těma papírama! Tohle je budova kageho a ty si sekretářka co?" zasmál jsem se a rozhlédl.
"Ale teď upřímně, asi sem zabloudil, kudy se de do budovy kageho?" otočil jsem oko v sloup a smutně sklonil hlavu při pohledu na slečnu. "Omlouvám se ale občas trochu netrefim..."
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 08:03

*Podívám se na něj...a jen se usměju..."Noo to chápu...a ne nejsem sekretářka...pojd za mnou" vstanu a jdu rovne směr ke Kagove budove*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 08:06

Kiyomi Seygo

Celou cestu následuje Raie až do vesnice. Po cestě obdivuje rozlehlá pole a louky, poskakuje po cestě a tropí klouposti. Když však dorazí do vesnice, tak jí na chvíli spadne čelist ohromením. Vesnička zamaskovaná jako kopečky trávy, pokud si tedy odmyslíte tu ošklivou nemocnici, vypadala skutečně originálně. Připadalo jí to tu opravdu krásné. To už ji ale Rai táhl na místo, které připomínalo stadion, ale místo sportování tu trénovali ninjové. Rai okamžitě oslovil nějakého mladíka a tak Kiyomi nechtěla zůstat pozadu, přiskočila k mladíkovi a aktivně mu podala ruku s úsměvem od ucha k uchu. "Ahojda, já jsem Kiyomi, další kdo se má stát hrdým členem této vesnice. vyhrkne na něj zcela nečekaně a pak se otočí na Raie "Vidíš, já se ani nepředstavila, jmenuji se Kiyomi!" vyhrkne a velice energicky mu potřese rukou. Celá situace působí velice zmatečně, ale nezainteresovaný přihlížející by asi musel vypuknout v smích.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 08:11

*Podal jsem ji ruku rovněž..."Ahoj mě říkej Seikatsu...a pojdte už..." a rozebehnu se "nechcu tu být hodiny..."....."ty taky noumo..." dívám se na Raie i když vypadá nebezpečněji než ta holčina..,ale člověk nikdy neví pomyslím si...aspon máme 2 nové přírustky...
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 08:19

Rai Kazuki

Koukám jak se seznamují a přemýšlím co budu dělat až ji dovedu ke kagemu. Otočila se na mě a představila se.
"Těší mě, mé jméno je Rai.." pousmál jsem se a podíval se na Seikatsa. " Komu řikáš ňoumo? Ty Seka... Sika... Sie.. Prostě Janku!?"
Rozběhnu se za ním a ještě při rozběhu pootočím hlavu. " Pojď taky Kiyomi, měla by ses alespoň ohlásit kagemu..."
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 08:23

Kiyomi Seygo

"Ták jasnéé, žé!" energicky Raiovi přitaká a rozeběhne se za oběma kluky. Hlavou se jí přitom honí různé myšlenky a na tváři jí září radostný úsměv. "Je to tu pěkné a navíc mi připadá, že si tu udělám i dobré kamarády. Třeba zrovna tihle dva budou jednou moji týmový parťáci. Kdo ví, to je ve hvězdách.. Tedy spíše v hlavě zdejšího kageho.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 09:25

Kiyomi Seygo

Přiběhne k tréninkovému stadionu a skrze jeho útroby proběhne až na místo, kde ostatní ninjové trénují. Pořádně se tu rozhlédne a nakonec se rozhodne trénovat poblíž cvičebních terčů. Sundá si ze zad svůj obří shuriken, který používají všichni z jejich rodiny jako charakteristickou zbraň klanu a začne s ním cvičit novou techniku, o které se dočetla v knize, kterou pro ni přepsal její bratr z rodinných svitků.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 10:38

Rai Kazuki

Vytasil jsem svitek s klanovými hiddeny a pročítal ho. Pak jsem se postavil a začal soustředit chakru do zbraně a končetin. Do zbraně to šlo snadno, protože je to podobné kenshinu, ale končetiny si náboj ne a ne udržet. Ale hodlal jsem to zkoušet dál a dál...
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 18:29

*Dojdu sem podívám se na ty dva...a začnu pořádně trénovat "/dnes bych to měl dokončit...snad vše pujde dle plánu vytáhnu už jen jeden svitek a začnu se soustředit..."/*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime22/5/2012, 20:34

*Dotrénuji a jsem plný radosti...jsem rád že jsem tuto techniku konečně zvládl...ačkoli už uvažuji jak ji vylepšit,ale vím že ted na to nemám čas...tak si jen sednu do stínu a načerpávám energii při odpočinku přitom koukám na ty 2 jak trénují..."Notak lidi...šup ať můžeme na tu misi...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime23/5/2012, 00:43

Rai Kazuki

Dotrénoval jsem a sbalil vše potřebné. Rozhlédl jsem se a Seikatsu se válel ve stínu a lelkoval. Kiyomi stále trénovala. Seikatsu nás popoháněl, protože chtěl na misi. Mně se upřímně nechtělo, protože ten Raptor Dinosaurus ve mě vzbuzoval spíš smích, ale věděl jsem, že dle klasifikace mise to bude dost tuhá potvora. Představa, že mě roztrhá něco tak směšného se mi vůbec nelíbila.
" Jo já jsem připraven vyrazit, co ty Kiyomi?" otočil jsem se na ní a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime23/5/2012, 00:51

Kiyomi Seygo

Dělala to už snad po padesáté za tu dobu, co tu byla, ale připravovala se na to znova. Vzala svůj obří Shuriken, vyskočila do vzduchu a za tu chviličku se do něj napustit co nejvíce své chakry. Pak ho prudce vrhla a ten silou magnetické energie prudce vystřelil - dalo by se říct, že tak 3x rychleji, než je to normálně možné, což u dívky vypadá celkem zvláštně - , proletěl cvičným terčem jako máslem a prudce se zabořil do zdi. Kiyomi mezitím dopadla na zem a v ruce vytvořila také magnetickou chakru, kterou se snažila Shuriken ze zdi vytáhnout a přitáhnout k sobě. Vzdálenost to byla zhruba 40 metrů, což rozhodně nebyla její finální představa této techniky, ale i to bylo nad její dosavadní zvládání této techniky. Odevzdaně tedy zdolala celou vzdálenost pěšky a Shuriken ze zdi vytrhla za značné výpomoci své schopnosti. V té chvíli na ni už však kluci volali, že už chtějí vyrazit na misi. Ometla tedy ze Shurikenu třísky a suť a připla si ho zpátky na řemínek na záda. Hned poté se eneregicky rozeběhla k východu ze stadionu a se smíchem na ně zakřičela "Tak já myslela, že už chcete jít? Tak šupito presto áá popojedéém!"
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime23/5/2012, 00:53

*Podívám se na ní a usměju se...je docela zvláštní pomyslím si..."nuže dobrá kdo zná cestu ať jde první ne?" zeptám se a podívám se na ty dva...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime23/5/2012, 01:01

Rai Kazuki
Běžím za ní a snažím se ji neztratit protože bych leda tak bloudil.
"Janku, myslíš, že já někam trefím?" zasmál jsem se a sledoval raději cestu (Kiyomi) než jeho.
*Je vcelku rychlá na holku* bleskne mi hlavou když si uvědomím jaké nasadila tempo.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime23/5/2012, 01:05

*Běžím spolu s ním...a nic neříkám radši...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime25/5/2012, 06:38

*Dojdu sem...zajdu až do rohu tam si vše vyložím a začnu znovu trénovat novou techniku který by mi měla otevřít mnohem větší dimenzi než znám doposud....*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime25/5/2012, 08:23

*Dotrénuju...dnes jsem udělal docela velký pokrok...už jsem přesunul tanto na svitek,ale né z5...už to chce jen chvíli a bude to celé hotové...pak to bude již o něčem jiném...dnes už jen zajdu za kout a tam si odpočinu...*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime25/5/2012, 09:14

Kiyomi Seygo

Po cestě od Kageho budovy na tréninkový stadion se rozhodne, že se projde po místních obchodech. Nic si sice nekoupila, ale viděla plno pěkných věcí a dala si výbornou večeři v místní Ramen shopu. Teď však přišla na tréninkový stadion, kde jak si všimla, posedával Seikatsu a zřejmě odpočíval po tréninku. S úsměvem mu tedy zamávala a opět si šla zabrat nějaké místo poblíž cvičných terčů. Vytáhla opět svou malou knížku a nalistovala jednu speciální techniku, kterou potřebovala. Hned po přečtení jí bylo jasné, že tahle technika bude mnohonásobně těžší, než jakákoliv jiná, kterou se kdy učila. Ale jak se říká, s chutí do toho a půl je hotovo..
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime25/5/2012, 10:38

Dojdu na tréninkáč a pokračuju v tréninku Ju Saigai. Už to celkem šlo ale chtělo to ještě dotrénovat. Nevzdával jsem se a tréninku věnoval ještě dlouhou dobu ( hodiny s drobnými přestavkami
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime25/5/2012, 22:47

Kiyomi Seygo

Sice měla v plánu tu trénovat jen pár hodin, ale nakonec tu zkejsla celou noc. Unaveně sebrala ze země svůj shuriken a připla si ho na řemínek na záda. Pak se jen pomalu vydala z tréninkového stadionu pryč do obytné oblasti, kde tipovala, že bude ubytovna pro ninji. Při její únavě doufala, že to nebude hledat moc dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkový stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkový stadion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: