Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tréninkový stadion - Stránka 5 8

 

 Tréninkový stadion

Goto down 
+5
Netsuretsuna
Kiyomi Seygo
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/5/2012, 17:36

First topic message reminder :

Označit toto místo za budovu by vás na škole pro architekty pravděpodobně stálo několik předních zubů a čest na nejbližších dvacet let. Tréninkové místo je totiž stadion, jak si ho každý představí - beze střechy, s tribunami a šatnami v útrobách. Kusagakure před lety vyřešilo stále se stupňujícími žádostmi o stadion pro bitvy ninjů tím, že předělala místní výcvikové centrum. Každý půl rok se zde pořádají zápasy mezi shinobi podobné úrovně, aby byl následně vyhlášen nejlepší shinobi každé kategorie. Když se tu však nekonají souboje, trénují tu snad všichni shinobi z vesnice. Jsou zde totiž podmínky pro trénink snad všeho, od Katonu po Suiton, od genjutsu po taijutsu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 07:37

* Já jsem rád že to víš...aktivuji techniku a jdu pomalu k němu...//nemůže se hýbat ani mluvit lehce šáhnu dozadu do brašny a jdu k němu..."neboj kiyom jen si povídáme a usměju se na ní..."...*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 08:11

Kiyomi Seygo

Příliš se jí nezdá tón jakým to Seikatsu řekl a celkově se jí zdálo, že se chová zvláštně. Sakra lidi, co to do vás všech vjelo? Nejdřív Rai, teď Seikatsu, kdo to bude příště? zmateně si pokkládá v hlavě otázky a pak si všimne, že ten kluk má najednou takové zvláštní černé značky po celém těle. Rozeběhne se k němu a položí mu ruku na rameno. "Co je ti? To ti udělal Seikatsu?" položí mu otázku, ale odpovědí je jí pouze mlčení. Otočí se tedy na Seikatsa a trochu zvýšeným hlasem se ho zeptá "Co jsi mu sakra udělal? Víš o tom, že tohle vůbec není legrace?"
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 08:13

*Vím že tohle není legrace a já mu to neudělal...pomož mi s ním do nemocnice...přijde mi to že to má z jedné mise...nechal se tam celkem zřídit.a vypadá to že mu saje chakru...nějak moc mu ji chybí.....doběhnu k němu a chytnu ho záda a položím pak za ruce a čekám na Kiyomi...přece jen vyzkouším zda to budou schopni odstranit v nemocnici...snad mi pomůže vláčet ho tam sám nechcu...pomyslím si a jdu...* Netsu by měl být furt v paralýze vzhledem množství chakry která mu zůstala...///
Návrat nahoru Goto down
Kannon Yagami

Kannon Yagami


Rank : Genin
Zaměření : Genjutsu 85%, Ninjutsu 15%

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 08:25

Kannon Yagami

Uraženě se na Maemi podívala. ,,Tvé odfrknutí vypovídá o neznalosti východní kultury." odpověděla lhostejně a zvědavě se rozhlédla okolo sebe. ,,No tak pojďme už, nechceme tady zkejsnout celej den a nudit se." zaprotestovala těm dvěma. Pak jen zaraženě sledovala, jak od nich Maemi odskákala pryč. ,,Uh?" zvědavě jí sledovala. ,,To bylo zajímavý." řekla jí, když se vrátila, ale zahnala to puhým mávnutím ruky. Když nastala zase delší odmlka, měla chuť těma dvěma vytrhat všechny vlasy, ale nakonec se přece jen Maemi přesunula a tak jí s pohým pokrčením rameny následovala. ,,Mohla by být aspoň milejší.. Však já se jí dostanu pod kůži."
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 09:48

Kiyomi Seygo

"Aha, tak to jo.. Hned ti pomůžu.." řekne a vezme toho kluka, aby ho Seikatsu nemusel nést sám. Stejně se mi to příliš nezdá. Ta jeho verze mi moc nesedí. Budu si o tom muset s tím klukem pohovořit, třeba přijdu na víc. probíhá jí hlavou ale na tváři si stále drží přátelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 21:14

*Odnáším ho společně s kiomy do nemocnice...ovšem při cestě z tréninkáče mu najednou ty černé čárky zmizí...tak ho postím dolů jelikož vidím že se může hýbat...co ti je volku?? a mrknu na něj ...pak odejdu kousek dál a začnu znovu trénovat tam kde jsem přestal tahle technika bude opravdu trvat moc moc dlouho....*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 02:17

Kiyomi Seygo

Najednou ty černé čáry z těla toho kluka zmizí a tak ho Seikatsu položí na zem, prohodí jakýsi vtípek a odejde pryč. "Je ti dobře? Co se s tebou stalo?" zeptá se ho starostlivě, ale pak si uvědomí, že se vlastně ani nepředstavila. "Mimochodem, já se jmenuji Kiyomi. Jak se jmenuješ ty?" zeptá se ho a na tváři se jí objeví přátelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 02:52

*Dotrénuju a odcházím...pro dnešek by to mohlo stačit...ještě se podívám směrem k Netsuovi...,ale co je tam Kiyomi ta snad neco dokáže kdyby se mu neco stalo znova...jen zařvu..."postarej se o něj..." a jdu dál...cestou portnu svitky do své budovy at to nemusím tahat...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 03:15

Vypadni.. řeknu na Seikatsa při jeho přiblblé poznámce. Ten hajzl.. Ještě jednou se ke mně přiblíží tak nežije !!! pomyslím si. Potom se mě ještě začne ptát Kiyomi. Jo, už je líp.. Co se to se mnou stalo nevím a nelíbí se mi to.. řeknu. Potom se mi Kiyomi představí.
Já jsem Netsuretsuna, ale říkej mi Netsu.. řeknu a pousměji se. Teď bych se na chvilku zastavil v nemocnici, protože jsem musel naložit hodně chakry, abych se z toho dostal. Zatím.. Jo a díky za pomoc.. odcházím a mávnu na Kiyomi.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 03:24

Kiyomi Seygo

"Hm, dobrá tedy. Jestli by jsi pak třeba chtěl jít na misi, tak zajdi sem. Ještě mě dnes čeká trénink, ale pak bych klidně na misi šla." řekne mu ještě než odejde a jde se vrátit ke svému tréninku. Nevím proč, ale mám poslední dobou stále ten zvláštní pocit. Zbláznil se svět nebo já? To nejspíš brzo zjistím. říká si v hlavě a pustí se do tréninku své techniky. Dřepne si, složí ruce do ručního znamení a snaží se okolo sebe vytvořit stabilní chakrovou síť.
Návrat nahoru Goto down
Kazunari

Kazunari


Rank : Genin
Zaměření : Kekkei genkai - 70%, Taijutsu - 30%

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 07:46

Kazunari Senmatsu

" Tak jo tak teda shunshin."
pokrčil rameny a použil techniku přesunu
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime14/6/2012, 05:54

Přikráčím zregenerovaný na stadion a Kiyomi tak stále trénuje, jak jsem si myslel. Ještě si potrénuji já, pak si s ní zajdu na misi, pokud bude chtít.. pomyslím si a začnu vyvíjet své Bunshiny v Kage Bunshiny. Moc mi to pořád nejde, udělám klona, který ale místo toho, aby dělal co chci, tak to moc nevypadá. Jen tak si jde doleva a moc mu chůze ještě nejde, spíš bych to přirovnal k opileckému motání. Trénuji dál..

Po chvíli tréninku už mi klon jde o trochu líp. Už se pohybuje vcelku normálně a dokonce mě i poslouchá, ale jen co šlápne na nějaký menší kamínek nebo se ho dotknu tak zmizí. Už jen pár dní.. povzbudím se a pokračuji v tréninku.

O půl hodiny trénink ukončím a jdu ke Kiyomi. Ahoj.. Jestli chceš, tak můžeme zajít na tu misi.. řeknu a pousměju se. Nějaká mise by se docela šikla.. Ale rozhodnutí je na ní, jestli chce ještě trénovat, tak já půjdu klidně sám.. pomyslím si. Ale Seikatsu.. Ten zrádce za to zaplatí. Chudák Kiyomi, nic mu neudělala a stejně na ní hodil tu pečeť.. Měl bych na ni dát pozor.. zamyslím se, ale pak se ihned vrátím do reality.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime15/6/2012, 01:05

Kiyomi Seygo

Dotrénuje a zhodnotí svůj pokrok. Už se jí zdá, že v technice celkem pokročila a není zas tak daleko k jejímu zvládnutí. To už k ní ale přijde Netsu a zeptá se jí na misi. "Jasnačka, už to zase chvilka bude, co jsem naposledy byla na misi. Naposledy to bylo.. ehm.. prostě je to dlouho." vzpomene si na poslední misi a úsměv se jí vytratí z tváře. "Tak co, půjdem?" zeptá se a pokusí se o úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime15/6/2012, 01:16

Jo, můžeme.. řekne na Kiyomi, nahodí úsměv a jde s Kiyomi do budovy Kageho. Doufám, že Kiyomi není to co Seikatsu. Ale je dost přesvědčivá a na zrádkyni moc nevypadá.. Jen doufám, že tomu tak je.. pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime15/6/2012, 01:28

Kiyomi Seygo

"Um, tak pojďme!" řekne a vydá se spolu s Netsuem do budovy kageho. Snad tentokrát dostaneme nějakou klidnější misi. Nerada bych opět bojovala, zvlášť po těch nepříjemnostech z posledních misí. Snad už mám to nejhorší za sebou. dumá nad misí, kterou za chvíli dostanou.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime20/6/2012, 06:19

*Dojdu sem a začnu znova trénovat tam kde jsem ustal...třeba se m i už povede nějk zlepšit tuto techniku...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime20/6/2012, 18:49

*Nachvílku přestávám v tréninku...tak si jdu odpočinout a usnout...pak,ale budu pokračovat zas a znova...dokud to neukončím.*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime21/6/2012, 05:14

*Dobrý pro dnešek by odpočinek stačil a začnu znova trénovat tam kde jsem přestal...už to vážně chce udělat nějaký větší pokrok...ať mám supr čupr techniku...pomyslím si a trénuji dále...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime22/6/2012, 06:15

*Nachvilku si odpočinu a pak budu znova trénovat dále...další 3dny nemám nic jiného na práci...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime24/6/2012, 22:36

*Nachvilku si odpocinu pri tréninku a jdu si lehnout vedle abych se vyspal,alespon na chvilku...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime25/6/2012, 18:45

*Když se proberu tak začnu znova trénovat...abych to rychle dohnal...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime1/7/2012, 07:11

*Pořád dále trénuji a občas si odpočinu..až tohle dokončím bude to znamenat obrovský pokrok v celém prubehu mé síly...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime6/7/2012, 21:20

*Ufff...tento trénink začíná být velice vyčerpávající...i když často odpočívám nezná tohle mezí...musím na to příjít co nejdřív...a až to dokončím budu mít konečně silnou techniku...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime8/7/2012, 09:16

*Při dosažení konečné formy této techniky si odpočinu....konečně jsem ji dosáhl...zítra začnu pracovat na obrané technice mého živlu...*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime8/7/2012, 23:04

*Začnu trénovat novou techniku...abych měl s čím bránit utoky ostatních...*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkový stadion - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkový stadion
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: