Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tréninkový stadion - Stránka 2 8

 

 Tréninkový stadion

Goto down 
+5
Netsuretsuna
Kiyomi Seygo
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime13/5/2012, 17:36

First topic message reminder :

Označit toto místo za budovu by vás na škole pro architekty pravděpodobně stálo několik předních zubů a čest na nejbližších dvacet let. Tréninkové místo je totiž stadion, jak si ho každý představí - beze střechy, s tribunami a šatnami v útrobách. Kusagakure před lety vyřešilo stále se stupňujícími žádostmi o stadion pro bitvy ninjů tím, že předělala místní výcvikové centrum. Každý půl rok se zde pořádají zápasy mezi shinobi podobné úrovně, aby byl následně vyhlášen nejlepší shinobi každé kategorie. Když se tu však nekonají souboje, trénují tu snad všichni shinobi z vesnice. Jsou zde totiž podmínky pro trénink snad všeho, od Katonu po Suiton, od genjutsu po taijutsu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime26/5/2012, 06:43

*Zase se probudím...hmmm sem se prospal teda pořádně...po té misi a ceste to udělalo jen dobře....jdu opodál od zdi a zase začnu trénovat...dneškem bych to už mohl dokázat připravím si vše potřebné a zase začnu...*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 01:42

Kiyomi Seygo

Dojde na tréninkový stadion a rozhlédne se, kdo všechno tu trénuje. Když si všimne, že oba kluci tu stále trénují, tak jim s úsměvem zamává a vydá se na své místo u cvičných terčů. Dnes její trénink neprobíhal jako obvykle. Místo aby házela zbraně na terč, tak si jen dřepla na zem a před sebe položila kunai, načež složila ruční znamení a snažila se přestavět jeho molekuly, aby změnila jeho tvar. Pro okolní přihlížející to však muselo vypadat velice komicky, když jen dřepí a soustředěně civí na kunai.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 06:21

*Ačkoli jsem dotrénoval jednu techniku přičemž jsem označil všechny zbraně pečetí tak...nepřestávám hned nato začnu trénovat další...tahle bude mnohem těžší a horší se jí naučit a dokončit její výsledek...ale rozhodně to bude stát za to...vytáhnu svitek a začnu pričítat jak a co se má přesně dělat....pak hromadím chakru a snažím se jí co nejvíc přiblížit k dané technice* * Zkrácena o 30% pomocí...Keyaku fuiin...***


Naposledy upravil Seikatsu no sokudo dne 28/5/2012, 04:38, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 08:36

*Dotrénuji...a jsem docela spokojen...tato technika bude mít učinek ,alespon dle mého myšlení se využije víc než užitečně...jdu se zase opřít a prospat se...bude to ještě náročné*
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:30

*Probudil jsem se docela rozespalý ještě...,ale co začnu cvičit...a pak zase trénovat tam kde jsem včera přestal...musím to co nejrychleji dokončit...ať jsem více použitelný...už jsem připraven dělat a učit se další techniky...,ale tahle je mezním bodem...a tak zase začnu...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:36

Přijdu na tréninkový stadion. Přesně jak jsem si to představoval.. pomyslím si a vrhnu se na cvičení techniky Teshi Sendan. Snažím se, ale jediné co se stane, je že se mi třepou ruce a kosti se pomalu tlačí z jednoho prstu. Tohle stačit nebude.. zamyslím se a pokračuji ve cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:18

*Pro dnešek jsem hotov už jsem udělal jistý pokrok,ale pořád to není ono...na svitku se neukázalo to co sem chtěl...a začnu pozorovat toho podivína co dělá něco s prsty...nooo..."Hoj kdo seš"...a koukám na něj...*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:39

Příjdu na tréninkový stadion, a koukám, že je to tu trochu jiné, než v cizý vesnici, ale pro mě je to ještě lepší, a tak jdu zase posilovat sedy lehy, dřepy, kliky, najdu i nějaké švihadlo přes které se dá skákat a pak si zase různě trénuji údery na panáka a stromy.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:42

Uprostřed tréninku si všimnu, že mě pozoruje nějaký Ninja s čelenkou Kusy. Potom přijde a zeptá se kdo jsem. Zdravím, jsem Netsuretsuna, říkají mi Netsu. Kdo jsi ty ?? zeptám se a na chvíli zastavím trénink.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:47

*Já jsem Seikatsu......pořád si ho prohlížím...odkud jsi ty??....a zároveň jsem si všiml dalšího nováčka...doufám že jsou ,alespoň trošku použitelní...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:51

Představí se mi a zeptá se mě odkud jsem. Už ani sám nevím. Pamatuji si jen, jak jsem se objevil na akademii.. Odkud jsi ty ?? zeptám se a zahlédnu dalšího nováčka.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:55

Všimnu si, že se na mě chvílema dívají nějací 2shinobi, kteří abych řekl pravdu nevypadají nijak moc silně, ale i tka jdu za nima a říkám čau já jsem Kox, můžu se zeptat na vaše jména?strčím si ruce do kapes a čekám, jeslti mi něco odpovíjou.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 01:10

Už jsem chtěl pokračovat v tréninku, v tom mě vyruší další ninja a představí se. Já jsem Netsuretsuna, říkají mi Netsu. Těší mě.. řeknu. Konečně se někdo představí a nemusím z něj jméno vymáhat.. pomyslím si a pokračuji v tréninku. Zkusím to znovu a z jednoho prstu se mi dokonce podaří vystřelit náboj, ale jeho rychlost a účinnost ještě není dostatečná.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 01:20

dál trénuji spíše v dřepech, sedech lehech a klicích, a čekám, jestli se představí i ten druhý shinobi
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 02:30

Po delším tréninku už jsem si jistý, že jsem silnější a říkám pardón hoši, ale teď bych chtěl trénovat v soukromí, takže mě prosím nesledujteOdejdu od nich dost daleko, aktivuji sharingan a otočím se tak aby ho nikdo neviděl a začínám trénovat techniku Demonic Illusion: Burning Paper Body.

(zkracováno o 30% pomocí Magen: Kokoni Arazu no Jutsu)
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 04:24

Nesleduji Koxe, jen se sem tam kouknu ze zvědavosti, ale nic nevidím. Pokračuji v tréninku mého jutsu. Kox.. Hmm, nedívejte se, budu trénovat v soukromí. Proč by to dělal ?? začne mi vrtat hlavou, ale zas tak moc to neřeším a trénuji dál.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 04:54

Vytížený z tréninku dotrénuju. Dělám pokroky.. pomyslím si a odcházím pro další misi.
Doufám, že další mise nebude tak těžká, jako minule. Dnes se na boj už moc necítím.. zamyslím se a mířím rovnou do komplexu Bokusokageho budovy.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 04:55

Zvednu se a odcházím ke Kagovi...snad se mi podaří vyřídit vše co potřebuji...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:09

Dotrénoval jsem odpočinul si a pak sem se sebral a odkráčel směrem ke kageho domku. Na tváři jsem měl podezřelý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:17

Už mám plné nervy svého genjutsu, které mi stále úplně nejde, a tka dávám pauzu a ruším sharingan. Podívám se po okolí a všimnu si jedné velmi hezké dívky a napadne mě, že by to mohla být ta kiyomi, dojdu k ní a řeknu ahoj, já jsem kox, smím se zeptat na tvé jméno? usměji se a čekám, co mi odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:32

Kiyomi Seygo

Stále dřepí na zemi a soustředěně civí na kunai. Najednou k ní přijde nějaký kluk a osloví ji, čímž ji vytrhne ze soustředění, až se leknutím převrátí na zem. "Jejda, jsem to ale nemehlo.. řekne a zasměje se sama sobě, načež sebere ze země kunai a schová si ho do pouzdra. No teda, s tou technikou jsem moc nepokročila. Je opravdu těžší, než jsem si myslela. Už se ani nedivím, že ji bratr označil druhou nejvyšší obtížností. Achjo.. Ještě mě čeká pořádný kus práce. zhodnotí si svůj trénink a postaví se, načež se podívá na Koxe a s přátelským úsměvem spustí "Ahojda Koxi, já jsem Kiyomi. Potřebuješ něco nebo jsi si přišel jen potlachat?"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:42

na to že je ale nemohlo odvětím ále, to se může stát každému pak ještě řekne že se jmenuje kiyomi a to si pomyslím jo, konečně jsem tě našel a dál odvětím jé to jesm rád, že jsem tě našel kiyomi, tady mi dal kage zprávu a začnu číst "Tam, kde voda do hor se vlévá. Tam, kde nepoznaná zvířata hodují na kostech archeologů. Tam, v prastarém chrámě, hledej nový pohled do budoucnosti." a ke konci je také připsáno, že mám ssebou vzít kiyomi tedy tebe, jeslti se nemýlím, tak je tím myšleno, že máme jít do skrytého údolí, co myslíš?
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:49

Kiyomi Seygo

Takže mise i s hádankou navíc.. Jupí! řekne pobaveně, když jí Kox vysvětlí, proč přišel. No, ve Skrytém údolí už jsem jednou byla. To s těmi archeology by sedělo. Abys rozuměl, žijou tam dost nebezpečný potvory. Jedna mě málem zpřerážela všechny žebra. Ale jo.. Máš pravdu, ten popis na to fakt sedí. Takže.. Vyrazíme hned nebo máš ještě něco na práci?" dořekne s úsměvem a přemýšlí nad tím, že plnit mise pokaždé s někým jiným také není špatné. Alespoň si ve vesnici udělá hodně kamarádů.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:54

Vyposlechne kiyomi a řekne, no já teďka nemám co dělat, takže klidně můžeme vyrazit hned, ale je mi to docela jedno, jak chceš ty znovu se trochu usměju a ještě dořeknu doufám, že nás tam nic nesežerepak si pomyslím téda já mám na to holky nějak štěstí, zatím moje druhá mise a už třetí dívka se kterou na misi budu xD
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 02:02

Kiyomi Seygo

"Tak teda vyrazíme. Znám cestu, tak to povedu.." řekne a zaparoduje velitelský tón, načež vyprskne smíchy. Pak se jen otočí a opustí s Koxem v patách tréninkový stadion, pak i město a vydají se rovnou do pralesa. Moje druhá mise a zase v tom samém údolí. Doufám, že mě teďka žádná potvora nenabere na roh.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkový stadion - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkový stadion   Tréninkový stadion - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkový stadion
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: