Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 8

 

 Pajzl u Mrtvého obchodníka

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime14/5/2012, 17:34

First topic message reminder :

Skoro rozpadlá, dřevěná a až nepříjemně zapáchající budova jejíž logo zdobí propíchlý muž. Budova stojí kousek od vstupu do vesnice a má velmi dobrou pověst mezi lidmi, co shánějí práci a nebo se prostě potřebují ztratit. Zde je možno vyjednat takřka vše, od žen a děti do postele až po nájemné vraždy a sabotáže. V lokále se kromě nepříjemné a napjaté atmosféry vznáší také nepříjemný odér krve, moči, piva a cigaret, což jen podtrhuje náladu celé vesnice. Můžete se zde posadit na několik červotoči prolezlých židlí k podobnému počtu podobně hrozně vypadajících stolů a nebo na barovou židličku, kde si můžete objednat místní specialitku - Knihu citlivé práce.

*** Seznam prací v Knize ***
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime2/6/2012, 05:39

Hostinský se na tebe podívá jedním okem, o druhé zjevně v minulých dnech přišel, a převezmu ji od tebe. "Dobrá, dobrá." zamračí se a podá ti dvě stě Ryu.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime2/6/2012, 06:01

Furasshu

Furasshu si vzal peníze a kouknul se ještě jednou na tvář hostinskýho Asi je dost nebezpečný tu pracovat, když nemá oko.. No, to se muže stát každému, třeba i mě, ale to doufejme, že ne. Pomyslel si Furasshu a poděkoval a vyšel konečně z toho smradlaveho podniku, jestli se tomu tak dá říkat.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime4/6/2012, 06:42

Furasshu

Furasshu přišel před hospodu, a v duchu si říkal Že já mám ty mise vůbec zapotřebý, budu muset zase prožít několik minut v té špinavé hospodě. Vešel dovnitř a namířil si to zase přímo k hostinskýmu. Zdravim, nemáte pro mě zase nějakou tu misi? Zeptal se Furasshu hostinckýho a čekal na jeho odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime5/6/2012, 00:53

Shichiro Uchiha

Přijde před hospodu a s povzdechem vejde dovnitř. Dalším zklamáním bylo, že jediná příjemná věc, která tu alespoň chvíli byla, už tu není. Zase tu byl ten nevrlý hospodský. No, stejně je to jedno.. knihu mi dokáže podat každý.. projede mu hlavou a dojde k baru, kde si sedna na stoličku. Hm, vypadá to, že je tu nějaký další člověk, co čeká na práci.. Že by taky shinobi? proběhne mu hlavou, když si všimne Furasshu a pokyne mu hlavou na pozdrav. Když si ho konečně všimne i hospodský, požádá ho o knihu. "Dobréj.. můžu požádat o knihu práce?"
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime5/6/2012, 02:23

Hospodský si vás přeměří a zamyšleně si popotáhne pásku přes oko, které mu zjevně chybí. "Tak jo, pánové. Dneska žádná prácička z knihy, dneska spešl kšeft pro mě." řekne rázně a opře se o pult. "Víte kde jsou lázně, ne? Tady kousek v lávovým území." začne lehce lamentovat rukama. "Potřebuju, aby jste tam toho zničili co nejvíc, je mi jedno jak. Jejich šéf má u mě dluh." poklepe si hospodský do míst, kde měl oko.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime5/6/2012, 03:10

Shichiro Uchiha

Vyslechne si nabídku hospodského a svůj pohled zaměří na toho druhého kluka. Má na hlavě hodně zvláštní klobouk a jeho tělo vypadá o dost mohutnější. Zřejmě to bude nějaký rolník nebo něco takového. Bude mi někdo takový vůbec užitečný? proběhne mu hlavou a lehce na něj kývne. "No, jestli jseš alespoň trochu užitečný, tak s tím problém nemám. Ale jedno by jsi možná měl vědět.. Nerad plýtvám časem a velice nesnáším neúspěch. Jestli jsi ochoten to akceptovat, tak pojď se mnou.." řekne a bez jakéhokoliv čekání na další odpověď vyrazí z hospody směrem k tunelu.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime5/6/2012, 03:29

Furasshu

Také si vyslechne co hospodský řekne, potom pozdvihne svůj klobouk, aby se kouknul na toho kluka. Vypadal dost tajemně, potom mi něco Shichiro řekl tak jsem mu na to odpověděl Jsme na tom dost podobně, co se týče neúspěchu na misi, či jiné věci. Jestli to jsou lázně tak by něměl být nějak moc velký problém. Stačilo by pár výbušných lístků. Řekl Furasshu Shichiro a také si myslel, že by byl dobrý čas se představit Mimochodem já jsem Furasshu. Řekl a vyšel pomalu z hospody.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime8/6/2012, 07:08

Shichiro Uchiha

I s Furasshu vyjde z tunelu a zamíří do hospody. Jeho poznámku na adresu hospody ignoruje, i když je mu jasné, že v jeho momentálním stavu mu její návštěva příliš nepřilepší. Vešli tedy dovnitř a rovnou se vydali k hostinskému. "Dobréj.. ták prácička je hotová, už jen zaplatit." pronese a snaží se nedát znát, že mu není příliš dobře.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime8/6/2012, 07:54

Furasshu

Přišel společně s Shichirem do hospody. Jaj, už je tu zas smrad! Potom tedy dojdou k hospodskýmu a tam nechám mluvit Shichira
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime9/6/2012, 02:10

Hospodský kývne a vytáhne docela narvané měšce ve kterých nakonec najdete tisíc tři sta ryu. "Výborně. Zastavte se až budete chtít další práci." řekne se širokým úsměvem a vypadá to, že v hlavě mu jeden imaginární počítadlo.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime9/6/2012, 02:13

Shichiro Uchiha

Vezme si peníze a podívá se na něj. "Vlastně bych potřeboval práci, ale pokud možno něco co budu dělat sám a udělám si zacházku přes ostrov. Potřebuju si vyvětrat hlavu a spojit příjemné s užitečným nikdy není na škodu." řekne a čeká, až mu podá knihu.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime9/6/2012, 02:20

Hospodský pokrčí mírně rameny a vytáhne tlustou knihu, ta je však až na pár prací, které jsi udělal prázdná, pak však zahlédneš nudnou doručovatelskou službu do Yukigakure no Sato. Na tamní trh je potřeba doručit dodávku drog, která je schovaná v díře za touto hospodou.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime9/6/2012, 02:29

Shichiro Uchiha

"Zatraceně.. budu si muset hrát na pošťáka.." zavrčí si potichu pro sebe a děkovnýn pokývnutím vrátí knihu hospodskému. "Snad se ještě někdy uvidíme." rozloučí se Shichiro s Furasshu a vydá se ven z hospody, kterou obejde a začne hledat díru, ve které je ten balíček. Konečně ji najde očima, tak se ještě rozhlédne, jestli ho někdo nepozoruje a balíček si vezme. Hm, Yukigakure. To bude zase kosa.. povzdechne si v duchu a vydá se pomalým tempem směrem k tunelu.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime13/6/2012, 04:48

Shichiro Uchiha

Pomaličku dojde do hostince a se stejně neblahým výrazem jako vždy projde hostincem až k výčepu. Posadí se na jednu stoličku a lehce zaťuká prstama o stůl, aby si ho hostinský všiml. "Dobréj, zásilka doručena, jdu si pro odměnu. A rovnou se chci podívat po další práci.. řekne si zároveň o odměnu i o knihu práce a čeká. Doufám, že tentokrát to bude něco fakt pořádného. Chtělo by to nějakou pořádnou akci, kde bych se mohl otestovat. proběhne mu hlavou a doufá, že něco takového v knize bude.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime13/6/2012, 07:14

Hospodský dnes opět chybí a nahradilo ho stará známá slečna, tentokrát má však jizvu nad okem a za pasem se jí houpá základní ninja výbava. "Mám ti předat tři sta ryu." kývne na tebe, tentokrát bez jejího zářivého úsměvu. Společně s knihou ti potom na pult vyloží také měšec s penězi. V knize najdeš, že v okolí Yukigakure, opětovně, by se měla nacházet přesně za den kupecká karavana. Měla by převážet duležité dokumenty a bude přísně střežena. Karavanu je třeba spálit a všechny na místě zabit, odměna je neznámá a má být vyzvednuta opětobně v hospodě.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime13/6/2012, 07:45

Shichiro Uchiha

"Hm, to zní dobře.. díky, hezký den." řekne, rozloučí se a odejde pryč z hospody. Ještě jednou se staví doma, kde si vezme navíc teplý plášť, aby vydržel tu hroznou zimu na severu. Ještě jednou si pro jistotu zkontroloval, že má vše a vydal se ven před dům. Složil ruční znamení Shunshin no Jutsu a přenesl se na místo, kde byl přibližně cíl jeho cesty.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 07:38

Furasshu

Furasshu si vzal odměnu a take se rozloučil ze Shichirem, ale na hospodskýho jsem mávnul jen rukou. Vyšel jsem ven z hospody a zašel jsem si někam, kde bych byl nerušen a začal jsem tam zlepšovat svojí techniku, aby nebyla tak slabá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pajzl u Mrtvého obchodníka   Pajzl u Mrtvého obchodníka - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pajzl u Mrtvého obchodníka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Sopka :: Yogankakure no Sato-
Přejdi na: