Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vstup do údolí 8

 

 Vstup do údolí

Goto down 
+2
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
6 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime15/5/2012, 02:49

Jediný možný vstup do údolí vede po proudu malé říčky, pojmenované Lúthien po mladé dívce, která se v ní před lety utopila. Břehy říčky jsou tvořeny ostrými kameny, které nedovolují pohybovat se zde bez pevné obuvi a často mají tendenci pokusit se člověka shodit do řeky. Říčka neteče příliš rychle, avšak i přes to přitahuje pozornost - dle pověstí se v ní dá rýžovat zlato. Co je na tom pravdy, to nikdo neví.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime23/5/2012, 05:58

>*Pomalu a opatrně se tudy pohybuji...chvilku trvalo než sem našel správnou cestu po této říčce,ale je to v klidu a pohodě..."Noo žádnou přezdívku nemám...tak klidně nějakou navrhni.." povídám a šlapu dále...*
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime23/5/2012, 06:05

Kiyomi Seygo

"Hm, teď mě nic nenapadá. Ale neboj, časem na něco přijdu!" zareaguje zvesela na Seikatsa. Doběhnou ke vstupu vstupu do údolí a zastaví se před ním. Kiyomi párkrát přešlápne po hladině řeky a pak se podívá na kluky. "Tak co budem dělat? Má někdo nějaký nápad, jak tu potvůrku najít nebo tak něco? Jako můžeme skusit přilákat ho na pamlsek, ale nemyslím si, že by to zabralo.. navíc nevím, co taková potvůrka bere jako pamlsek." zasměje se a čeká, co kdo navrhne.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime23/5/2012, 06:16

Rai Kazuki

Zastavil jsem s nimi u vstupu do údolí a rozhlížel se jako vždy po okolí jestli něco neuvidím. Ale nic zajímavého jsem nezahlédl.
" Jo přilákáme to na pamlsek, vzhledem k hodnocení mise to bude asi rádo papat lidi takže co kdybys dělala pamlsek ty když si tak sladká? " řekl jsem a snažil se tvářit vážně, aby nepoznala, že si dělám legraci.
" Nebo Janku, ty bys mohl.. Sice seš pomalejší ale vypadáš taky celkem výživně. A pokud tě napadaj blbosti tak ne já nejsem pamlsek, moje brnění a by potvůrku škrábinkalo v krčku.." zatvářil jsem se ještě vážněji a vytasil jsem jeden meč.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime25/5/2012, 00:12

*procházím do vstupu ven z udolí....aaa at už jsme zpátky...podat hlášení a jít se natáhnout...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime25/5/2012, 00:36

Kráčím za ním a držím si stále odstup necelé 2 šaku. Potutelně se usmívám a mlčím. Přemýšlím nad ďábelskými věcmi, ale uvědomuju si, jak katastrofickým by se to mohlo stát. Proto zatím raději jen jdu a udržuji tempo.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime25/5/2012, 00:48

Kiyomi Seygo

U vstupu do údolí je konečně doběhne a zpomalí tempo, takže teď jde vedle Raie. "Tak co, už jsi v pohodě nebo tě námluvy tvého tajného ctitele rozhodili?" zavtipkuje na příhodu s raptorem a Raiem.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime29/5/2012, 03:25

Kiyomi Seygo

"Jo, otec mi to taky neustále předhazoval. Že je to mocný element a že ho musíme chránit a pěstovat v sobě sílu. Tyhle řeči pro mě nikdy moc nebyly. Cítím se jako úplně obyčejná holka.. A hele, už jsme tu!" vyhrkne, když spočinou u vstupu do údolí. Pomalu se i s Koxem vydá do údolí a tentokrát si dává dobrý pozor, co se kde děje.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime29/5/2012, 03:29

Stále mířím přímo za kiyomi a asi se zdám celkem zamlklý, jelikož přemýšlím nad tou zprávou Tam, v prastarém chrámě, hledej nový pohled do budoucnosti,... co se tím asi myslí?
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime29/5/2012, 03:59

Shichiro Uchiha

Celou cestu jde podél řeky, až konečně dorazí ke svému cíli. Tak jo, mapa nelhala. Hm.. ale co je tohle? proběhne mu hlavou a všimne si poměrně čestvých stop v trávě mířících do údolí. Tak na tohle by se možná hodila lehká příprava. proběhne mu hlavou a do cesty narafičí past, setrojenou z výbušných lístků a ocelového lanka, tak aby případný uprchlík z údolí nemohl nic vidět a přitom se poslal do povětří. To by mohlo stačit.. Teď se půjdeme podívat po majiteli.. tedy podle počtu spíše majitelích těchto stop. proběhne mu hlavou a pomalu se vydá do údolí. Přitom dumá nad tím, že to vše má možná něco společného. Už od té události, co se stala, když byl ve vesnici horalů.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime2/6/2012, 01:54

Shichiro Uchiha

Pomalu se připlahočí ke vstupu do údolí a v duchu si sakra zanadává, že tu musel pokládat tu past. Byl tedy nucen položit desku a jít past zneškodnit, načež materiál na ni použitý navrátil do své základní výbavy. Pohlédl opět na desku a se znechuceným výrazem se rozhodl, že bude lepší si chvíli odpočinout. Po asi hodině odpočinku však již musel vstát, naložit desku a vydat se směrem do hor.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime2/6/2012, 07:22

Kiyomi Seygo

Pomalu opouští údolí, ale slzy se jí zase hrnou do očí. Bylo toho na ní prostě moc a v hlavě měla jako ve včelíně. Vůbec nevěděla, jak to bude vysvětlovat ve vesnici Kagemu a přemýšlela, jestli jí stihne nějaký trest. Sama se cítila provinilá natolik, že by se odsoudila k sebehorším trestům.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstup do údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do údolí   Vstup do údolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup do údolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Údolí
» Vstup do sopky
» Vstup do vesnice
» Vstup do sopky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Skryté údolí-
Přejdi na: