Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Toshizō Kazuki 8

 

 Toshizō Kazuki

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime12/6/2012, 10:10

Jméno Přímení: Toshizō “Toshi“ Kazuki

Věk: 16

Pohlaví: Muž

Podstata: Fuuton

Povaha: Vyrovnaný, klidný, samostatný. Toshizō je zvyklý jednat sám, velké davy lidí mu nikdy nedělaly dobře a díky tomu se rychle přizpůsobil osamělému typu života. Toshi nikdy nestavěl na předsudcích a pohled na věc a lidi si vždycky snažil udělat sám. Nepřiklání se k dobru ani zlu, spíše se chová jako člověk s neutrálním přesvědčením, což se ovšem jiným lidem nemusí pozdávat.

Fóbie: Vedení. Toshizō nikdy neměl moc přátel, ale ty co měl, většinou ztratil kvůli své neschopnosti velet a dělat důležité rozhodnutí. V případě velení, by se Toshizō začal vymlouvat na cokoliv, hlavně aby to břímě padlo na někoho jiného.

Sen: Stát se skvělým šermířem a cestou porazit spousty soupeřů. Potkat opravdové přátele a mít se konečně na koho spolehnout. Naučit se bojovat jen pomocí 6. Smyslu.

Vztahy: Rodina a nejbližší přátelé mrtví.

Styl boje: Toshizō při boji používá katanu. Bývá opatrný a nenechá se lehce vyprovokovat soupeřem. Jde-li ovšem o Toshiho život, pak soupeř může být překvapen zuřivostí a zákeřností útoků. Pokud se jedná o mnohem silnějšího soupeře, pak Toshi používá kunaie, shurikeny, ninjutsu, prostě cokoliv aby si získal prostor a mohl promyslet novou strategii.

-Kenjutsu: 79
-Ninjutsu: 21

- Zbraň, vybavení: Japonský dlouhý meč (katana), a po 6: kunai + shuriken. Pod oblečením nosí tenkou kroužkovou zbroj, která chrání jen trup a paže. (záštita meče je zpodobněna do orla, meč má černou pochvu, stejně tak i rukojeť)

Vzhled: První co každého zarazí, jsou oči. Jedno červené a druhé modré. Nejedná se ovšem o žádné posednutí. Toshi jen trpí heterochromií, různobarevností duhovky. Ovšem pokud pominete oči, Toshizō vypadá jako pěkný mladík, střední výšky. Vlasy má delší, po ramena, ale často si je uchycuje šátkem aby mu nevadili v boji.

Hmotnost: 65

Výška: 179

Zvláštnosti: Heterochromie, výbuchy hněvu při špatně vypadajícím souboji.

Oblíbené: Zvířata, hra na píšťalu, souboje s mečem.

Neoblíbené: Více než 5 lidí v okruhu 5 metrů.

Hlášky postavy: „Vždy buď připraven na smrt. Ať už se jedná o tvou nebo někoho cizího.“ „Můj meč je má prodloužená ruka. Nejsem bez něj nic. Stejně jak on beze mne“

Životopis postavy:
Toshizō se narodil v jedné malé horské vesničce. Jeho matka při porodu zemřela. Prvních 6 let se o Toshiho staral jeho otec, dřevorubec, ale při jedné zimní vánici se ztratil a vesničané jej našli zmrzlého jen pár kroků od chaty. Toshi poté cestoval mezi všemi rodinami ve vesnici. Nikdo si ovšem nechtěl vzít na starost další hladový krk, ale hlavně dítě s rozdílnou barvou očí. Vesničané byli pořádně pověrčiví a krom toho, že Toshizō byl neustále vyháněn, tak byl i často bit. V době, kdy už to s Toshim vypadalo hodně špatně, přišel do vesnice otec matky Toshizō. Jeho dědeček. Akayasha.

Ačkoliv děd přišel, jen aby uctil památku své dcery, rozhodnul se, že se o Toshiza začne starat. Akayasha možná nepatřil mezi nejhodnější a nejmilejší lidi, ale aspoň naučil Toshiho jak přežít, a co bylo ještě důležitější, jak bojovat. Netrvalo dlouho a Toshi pomalu přestával myslet a vzpomínat na smrt svých rodičů a plně se věnoval kenjutsu, své nové náplni života. Jeho děd jej podporoval, a když se mu večer podařilo opít se pořádným množstvím saké, tak i Toshizovi vykládal příběhy ze svého mládí. Mládí, kdy si vysloužil svou přezdívku a poté i doživotní označení. „Rudý démon“. S touto podporou a hlavně obrovskou představivostí začal Toshi trénovat s ještě větším nasazením a začal formovat v reálu svůj sen.

Když bylo Toshimu 12, patřil k nejlepším bojovníkům ve vesnici, když ho starší muži nikdy nebrali vážně, někdy kvůli věku, někdy kvůli očím. Toshizō se také začal hodně potulovat po krajině, měl rád přírodu, lesní klidnou zvěř, ale vždy si rád zahrál na píšťalu, jedinou věc co mu po matce zbyla.

Těsně před oslavou 14. narozenin vtrhla do hor obrovská a hlavně dřívější zima. Vesničané nestačili to málo, co měli poklidit a zásoby nebyly dost velké, aby to všichni přežili. Akayasha byl ovšem předvídavý muž a vždycky myslel dopředu, tentokrát ho to ovšem stálo život. Když se jednou Toshizō vracel z jeho obvyklé potulky krajinou, našel svou rodnou chatu zničenou a svého děda ztěžka dokonávajícího na lavičce. Vesničané vtrhli dovnitř, vzali všechno nashromážděné jídlo, pobodali starce a utekli. Akayasha byl poražen přesilou a hlavně nemocí, která mu nedovolala bojovat, tak jako kdysi, o tom druhém však Toshizō neměl nejmenší tušení.

Jeho umírající děd mu však před svou smrtí stihl říct pár důležitých věcí. Toshizō se konečně dověděl něco o původu své rodiny, klanu Kazuki. Ovšem pro Toshiho to přišlo pozdě a nebral tyto informace, ač poslední slova svého dědy, vůbec vážně. Mnohem více ho zaujal malý klíček, rady a poslání s najitím truhly a i svého osudu a budoucnosti. Toshi se tedy vydal na cestu, která sice nebyla příjemná a ani krátká, ale odměna stála zato. Toshi získal rodinný meč, kroužkovku a jako šermíř teď čeká, co mu za překážky osud předhodí před nos.

Techniky:
C
Kuchiyose no jutsu (orel skalní)

D
Shunshin no Jutsu
Kami Shuriken



Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime12/6/2012, 11:48

Hej, tohle Kuchiyose jsem teď pracně lovil -.-''
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime12/6/2012, 19:06

Možná jsem měl upřesnit popis. Než nějakou velkou potvoru na které můžu lítat jsem to vyloženě bral jako reálného orla. Tedy nic obrovského, spíše takový "mazlíček" související s mou historií a původem. Ale pokud to vadí nějak moc, tak to můžu změnit :-)
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime12/6/2012, 23:10

Nooo...řekl bych že jestřáb klidně...,ale Orla má právě Schichi...Toshizō Kazuki 454738237...,ale myslím že sokol,ještřáb proč ne x)
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 01:00

Ale vem to čert, ať si to tak klidně nechá.. Jen jsem si musel někde vyventilovat svůj třídenní lov xD
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 01:45

Ale máš ho ne?...Toshizō Kazuki 454738237
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 02:29

Kazuki bez mého vědomí.. jak troufalé, ale charakter se mi líbí takže budiž... Budu si tě sledovat..
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 04:10

Strašně se mi zalíbila myšlenka šermíře/samuraie v Naruto světě a všiml jsem si že už někdo vytvořil klan, tak jsem uvažoval že se tě zeptám, jestli by ti to nevadilo, kdybych se přidal. Pak jsem na to jaksi zapomenul a už je to tady :-( . Snad to nevadí moc.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 06:48

Za mě povoleno, avšak záleží na Raiovi, zda tě povolí v klanu. Toshizō Kazuki 2679656190
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime13/6/2012, 07:56

Však psal, že se mu to líbí, takže jo xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Toshizō Kazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshizō Kazuki   Toshizō Kazuki I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Toshizō Kazuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rai Kazuki
» Ayame "Eyleen" Kazuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: