Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Kancelář kageho - Stránka 2 8

 

 Kancelář kageho

Goto down 
+7
Riko
SnizekSnow
Kaori
Hyuuga Xerus
Kovi
Saphiron Hyuuga
GameAdmin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime1/5/2012, 09:35

First topic message reminder :

Obrovská a nejluxusněji zřízená místnost v celé budově. Je zde spousty oken, které jsou umístěny do všech směrů, takže kage má skvělý přehled, co se kde děje. Celá místnost je pokryta rudým kobercem, zdi a strop jsou pak ze zvláště výběrové slonoviny. Uprostřed místnosti se nachází masivní lakovaný dubový stůl s pozlacenými kraji, za kterým stojí vysoké, velmi luxusně vypadající, polstrované křeslo. Naproti kageho křeslu stojí tři téže luxusně vzhlížející polstrované židle, které slouží pro případné návštěvy. U stěny za stolem se nachází několik skříní, kterou jsou naplněny svitky a knihami nejrůznějších žánrů. Po zdech jsou rozvěšeny nejrůznější zbraně a všemu tomu vrcholí, mezi knihovnami visící, obří obraz Shodaime Shinrikage - Saphirona.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:07

Nahodí vražedný pohled a zařve ,, a nemáte promě něakou misi nebo mam najít ty nukeníny a zabít je ?
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:10

,,Zabít je?" zasměje se Kage. ,,Dali by si tě k svačině!" odpoví a zdá se že se už uklidnila. Spíše ale usoudila že takto se rozčilovat nemá smysl.Odtrhne oči od papírů a promne si spánky. ,,Být tebou raději se zašiju a odpočinu si.Musel jsi toho mít dost. Ne že by to byla moje strost!" dodá sarkasticky.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:12

,, já chcu misi ,, a začína se nervovat
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:15

,,Koukej vychladnout! Heh,Generace.Jeden inteligent vedle druhýho" protí hlavou Kage a pak si stoupne a kouká z okna. ,,To že tu budeš ječet nic nezmení! Alě možná bych tu měla jednu misi vhodnou pro tebe" zašklebí se žena a zaměří na tebe svůj pohled.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:16

Zaujatě se koukne a zeptá se ,, jakou ,, a usměje se
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:19

,,Hmmmm. Tvoje mise je: naučit se slušnému chování k výše postaveným lidem!" odsekne nová Kage a opět se otočí k oknu.Dál už nemluví. Řekla vše co chtěla. Nechtělo se jí to už nijk dál rozmazávat. Měla dojem že tohle bylo jasné a nemusí to nijak vysvětlovat.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:22

koukne se naní jako na vraha a řekne ,,Vy jste ta nejhorší kage co sem kdy viděl ,,
A začíná ho štvát jak ho odbyla
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:30

,,Hmmmm" zamručí Kage a kouká z okna. ,,Proč mám být milá Kage když kvůli tvému naprostému skandálu mám teď práce nad hlavu?! Dokážeš si představit kolik mě čeká papírování a všeho?!" zamručí ale jako kdyby to říkala spíše sobě. Je jí jedno jestli posloucháš ale doufá že ji slyšíš dosti dobře.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:30

,, proč to papírovat vyhodte to z okna jako ja ,, a usměje se
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 08:58

Kage se napřímí v zádech a kouká na tebe pohledem který naznačuje že jsi se zblázdnil. ,,Cože! Ach, čemu se jen divím.Taky by to tak odpovídalo.Je v tom bordel jak v ....." kroutí hlavou a posadí se. ,,Papírování je něco co kage musí plnit. Už se nedivím že jsi dopadl jak jsi dopadl. Nezodpovědnost sama. Jak tě jen mohli zvolit?!" Nová kage to absolutně nechápe.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime6/5/2012, 09:01

,, No ,, Chvilku myslí a řekl ,, No já jsem hyuuga jak můžete vidět a jsem velmy moc dobrej shinobi ,, a pořád je zaražený
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 02:22

Nová kage vydá zvuk mezi absolutním utrpením a bojem s šesti hlavou příšerou, načež se na tebe podivá, celá rudá vzteky a skrz zuby procedí. "Dobrá, když ti dám misi, vypadneš ?" zeptá se spíše sama sebe. "Jdi a tohle dones hospodskému v Chigakure no Sato, rozumíš ty moulo?" zeptá se ostře a hodí po tobě svitek. " A teď, když máš co si chtěl, vypadni už sakra!" zaječí znovu a ukáže na dveře. Být tebou, šel bych, kage vypadá že tě v příštích okamžicích zabije...
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 02:51

Usměje se a řekne ,,Konečně ste to pochopila ,, a viráží na cestu
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 10:38

Kaori Matsumoto

Prošla jsem ulicemi a opět jsem se prodírala chodbou v budově Kage. Nevím proč ale nějak jsem si nemohla zvyknout na to že je tu tolik dveří.
jakmile jsem stála u dveří kanceláře samotné Kage zaklepala jsem a doufala že tam bude. Chtěla jsem si totiž odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 10:47

Asi po minutě se konečně ozve "Vstupte" a máš možnost vstoupit. Místnost je nyní v daleko lepším pořádku a vše je srovnané. "Aaaa, Kaori, konečně jste zpět. Očekávala jsem vás." řekne spokojeně, ale potom se zamračí, když si všimne, že jste zranění. Rychle z vás vytáhne co se stalo a znovu se zamračí, je zjevné že stupnující se situaci z bandity bude muset řešit nějak tvrdě. "Dobrá, za C misi vám zplatím pět set Ryo, nyní běžte a odpočintě si, zasloužíte si to." řekne a všem třem hodí váček s Ryu.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 10:52

Kaori Matsumoto

Sledovala jsem ji a snažila se aby na mě nebylo nic poznat. ,,Mimochodem. Šel s námi ještě třetí člen. Seikatsu. Mám dojem že by jste to měla vědět" upozornila jsem a tak nějak jsem čekala jak se bude tvářit. Přeci jen zadala mi misi pro dva lidi a já si přibrala třetího. Ale jak jsem řekla klukům byla jsem ochotna si to u Kage obhájit. ,,A ještě něco. Tohle jste nejspíše chtěla" dodala jsem a vytáhla mapu kterou jsme nalezli u banditů-
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 11:00

"Vím o něm. Nebudu to kokemntovat, zjevně se hodil, tak to tak necháme." usměje se shovívavě. Kage si od tebe převezme mapu a důkladně ji prohlédnu. "Hm, zajímalo by mne pro koho tu mapu kreslil." zamyslí se a skloní se nad mapou. Vypadá to, že už vás ani nevnímá. Když si začneš prohlížet kancelář kage, všimneš si, že na zdí za ní se nachází obrazy bývalých kagů, Saphironův chybí.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime7/5/2012, 11:03

Kaori Matsumoto

,,DObrá" usmála jsem se a pomalu opustila místnosti.Musela jsem najít ostatní a také jsem si chtěla něco pořídit.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime8/5/2012, 03:50

Kaori Matsumoto

Tentokrát mi cesta na tohle podivné místo trvala o něco déle. Ani nevím ale neměla jsem kam zase tak moc spěchat. ani jsem netušila jestli nějakou tu misi dostanu. Procházela jsem kolem dveří a ani na jedny se nepodívala.Jen moje kroky narušovali okolní ticho které vypadalo jako na hřbitově. Jen jsem si pro sebe zakroutila hlavou když jsem si uvědomila jaká tu musí být nuda. No rozhodně bych nemohla dělat to co Kage. Sedět v kanceláři by mě rozhodně ale rozhodně nebavilo. Konečně jsem se zastavila u dveří které patřili kanceláři.Chvíli jsem tam jen tak tiše stála a až po nějaké době jsem konečně zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime8/5/2012, 04:00

Opětovně trvá jen malou chvilku, než tě vyzve hlas, aby jsi vstoupila dovnitř. Kage je dnes oblečena v ceremonialních tmavě zelených šatech a velmi, velmi hlubokým výstřihem. "Áááá, mladá Kaori. Přišla sis pro další misi ?" zeptá se a začne prohrabovat stůl. "Aaaaa, tady !" usměje se spokojeně, když ze šuplete vytáhne onu mapu, kterou jste přinesli z mise. Rozloží jí na stole a zatíží sklenicemi... bůh ví čeho. "Pojď sem, Kaori. Vidíš tu ten křížek v horách ? Mohla by to být jeskyně. Ale nechápeme ty křížky okolo." řekne zamyšleně a horlivě poťukává na místa kolem jeskyně. "Vzhledem k tomu, že jsi tam již byla, mohla by ses tam vydat znovu a prozkoumat to ? Opětovně C mise, pokud nastanou problémy, je tu možnost ji překvalifikovat." když tohle dořekne, konečně zvedne hlavu od mapy a podívá se ti do očí.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime8/5/2012, 04:08

Kaori Matsumoto

Slušně jsem ji pozdravila.No než jsem stačila cokoliv říct vyhrkla na mě několik informací.Jako kdyby věděla že sem jdu zrovna kvůli misi.Ale čemu jsem se jen divila.Byla to Kage a většinal lidí k ní beztak chodí jen pro mise. Sledovala jsem mapu a teprve teď jsem si ji pořádně prohlédla. Mapa mi připadala docela úhledná. No zmínka o křížcích ve mě vyvolala pár vnitřních úvah. Mohlo by jít například o nějaké stanoviště banditů.Nebo tam snad něco schovávají? Nebo proč je to zrovna kolem tohohle místa? Ptala jsem se sama sebe a nemohla jsem si nevšimnout jak jsou tyto místa rozestavěny. Trochu jsem se zamračila a pak se odtáhla od mapy. Přesněji řečeno ve chvíli kdy Kage domluvila.,,Hmmm,dobrá" odpověděla jsem. ,,Vlastně jsem si něco takového možná představovala" procedila jsem a na tváři jsem měla neutrální výraz. Takový ten z kterého bylo sotva nemožné číst. ,,DObrá tedy. Pokud dovolíte vyrazím ihned" dodala jsem a pomalu odcházela. V hlavě jsem měla plno myšlenek.Hlavně jsem si chtěla vzpomenout kudy přesně jsme to šli abych tam někde nezabloudila. TO by mi tak ještě scházelo.Hlavně se soustředit na splnění mise. S těmito slovy jsem se vydala ihned k bráně vesnice a nenechávala se ničím zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:03

Najde akncelář kageho a zavolá hej pojďte sem, myslím, že jsem to našelpočkám než ke mně příjdou, a řeknu hlavně uctivě ať nás nezabijou hnedzaklepu a pomalu s ostatními vcházím a říkám dobrý den pane ehh tedy paní
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:08

Poslechnu Koxe a jdu za ním. Jakmile přijdu do místnosti, uvidím Kageho. Hm, žena jako Kage. Začínám tušit, proč vyhořela obytná oblast.. pomyslím si. Dobrý den, jsem Netsuretsuna, říkají mi Netsu.. Přišli jsme až z Kusagakure a neseme vám dopis.. řeknu potichu a čekám, než to náš rádoby vůdce Kox vyřídí
Návrat nahoru Goto down
Gleboki
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Gleboki


Rank : Genin (Jinchuuriki)
Zaměření : Krystal, Gobi
Ryu : 500

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:18

Trošku pootevřu dveře a vcházím do kanceláře rychle se kouknu kolem sebe pomyslím si no tohle je Luxusní kancelář kde se hrabe náš stan.Zdravím Dovolte abych se představila Jsem Gleboki Zatím jen Geninusmějí se a pokračují Dostala jsem misi ve které jsem vám měla odevzdat malý balíček.Od našeho zástupce Kageho. Jsem z
Kusagakure....
.. stojím s balíčkem u stolu Kageho
Návrat nahoru Goto down
Gleboki
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Gleboki


Rank : Genin (Jinchuuriki)
Zaměření : Krystal, Gobi
Ryu : 500

Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime9/5/2012, 07:24

Kouknu se na Netsu ...Nakloním se a pošeptám Netsu je to malý baliček ,Ne dopis .. zas se narovnám zpět ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář kageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kageho   Kancelář kageho - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář kageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Budova kageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Les Foresutokurīpā :: Budova Shinrikageho :: 2. patro-
Přejdi na: