Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Domorodá vesnice - Stránka 2 8

 

 Domorodá vesnice

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime1/5/2012, 09:41

First topic message reminder :

Uprostřed pralesů ukrytá vesnice, sestávající se z několika domorodých chýší s dvěma velkými chýšemi v čele osady a velkým udusaným místem uprostřed, kde se nachází i velké ohniště. Okolo tábora hlídá několik příslušníků zdejšího kmene, který žije velmi primitivním způsobem, ovšem zná úplně dopodrobna všechny taje tohoto pralesa.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:21

První drak se rozbije o Dotonový štít, druhý vykryje všechny útoky, co ohrožovali Shichira a zmizí. *K čertu! Zatracenej štít.. tohle ho mělo vyřídit. Nechtěl jsem zabít víc lidí, než bylo nutné, ale nedávají mi na výběr* pomyslí si, složí pečeť a řekne "Kuchiyose no Jutsu" načež se vedle něho objeví obrovský chameleón, kterému skočí do tlamy a v tu ránu se chameleon zneviditelní.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:26

1 ninja zmatenej neví co dělat a vrtá si hlavou co se děje
2 ninja vyvolá obří žábu
šelmíř hlidá svou truhlu

zbytek čeká
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:29

Suien

Pořád se držím v pozadí, vidím, že ty dva co nesou truhlu stojí na místě. A tak promýšlím další tah co udělám.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:30

Chameleon i s Shichirem se nenápadně klidí stranou, kde Shichiro na chvíli vykoukne z tlamy a znovu použije Kuchyiose no Jutsu. Tentokrát vyvolá obřího psa, který se okamžitě rozeběhne dolů a snaží se rovnou napadnout šamana.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:32

ninja klidně stojí a použije chidori nagashi na psa kde technika byla vytvořena
2 Ninja de k truhle a řve ,, nema to cenu,,
šermíř nasere se a bere věc co byla v truhle



zbytek čeká
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:39

Suien

Vidím, že někdo jiný vzal tu věc z truhly tak se zaměřuji na něj a utajiji svojí chakru, aby o mě nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:42

Z chameleona nechápavě sleduje, že jeden ninja použil Chidori Nagashi (čímž tak maximálně zranil lidi okolo sebe, ale rozhodně ne v dáli schovaného Shichira) a pes mezitím zaútočí na šamana. Pokud se mu povede šamana zabít, tak se bez zájmu o další boj stáhne pryč.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:46

ŠAMAN ZEMŘEL

Ninja č 1 Sakra mise není splněna
ninja č 2 HLÍDA TRUHLU
Šermíř Jde vedle truhly

nosiči truhly jdou dal
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:49

Chameleón se přemístí k místu, kde je schovaný Suien a ještě než se zviditelní, tak Shichiro zašeptá "Nelekej se, to jsem já.. Je tu ještě něco zajímavého?" Chameleon se zviditelní a otevře tlamu, načež Shichiro pobídne Suiena, aby vlezl dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:52

Suien

Najednou jsem ucítil chakru Shichira vedle mě Cože? Nemá být někde jinde? Potom na mě promluví a zeptá se mně na informace tak jsem mu je tedy řekl. Šermíř a nějaký ninja hlídají tu truhlu, nikoho jiného v okolí necítím, takže jsou to jen ty dva. Ovšem ten šermíř nevypadá zas tak silně a to samé platí i o tom ninjovi. Zašeptal jsem potichu. A dál jsem sledoval situaci.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 06:59

Vidí, že Suien na pobídnutí nereaguje a tak ho chytí za ruku a vtáhne ho za sebou do chameleona, který se opět zneviditelní a přesune se opatrně s šermíři, kterého Suien popsal. *Co teď?* pomyslí si a tázavě se podívá na Suiena, jako by se ho na tu otázku chtěl zeptat, ale přitom nechtěl promluvit, aby šermíř nezaregistroval, že jsou skoro vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 07:10

Suien

Říkal jsem si co se to sakra děje, proč jsem v chameleonu, ale to je teď vedlejší. Shichiro se na mně tak podíval Heeeh? To mu mam jako říct co dál? Sakra.. přemýšlej...přemýšlej.. A! Mám to! Když jsem to promyslel tak jsem opravdu hodně potichu zašeptal Shichirovi Ať ho ten tvůj chameleon přetáhne ocasem, oba dva nemáme žádnou zbraň, jsme neviditelní nemuže uhnout. Pošeptal jsem Shichirovi a dával pozor na jejich chakru, aby věděl když se něco bude dít.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime2/5/2012, 23:02

Šelmíř uslyší šepot a řekne ,, Je tu někdo ,,
Ninja vedle truhly : ,,Ticho nebo tě někdo uslyší ty ninjove měly divné oči,, a uměje se
Šelmíř ,, Hirine jen protože jsi v klanu Yamanaka nemáš vždy pravdu můžu tu řvat jak chcu ,,
Ninja : ,, Až nás ty ninjove najdou bude to tvoje vina ,, a nahodil nasranej výraz
Ninja v dálce :jde za ostatníma
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 01:29

Shichiro si vyslechne Suienův nápad a zamyslí se. Rozhodne se, že za zkoušku to stojí, protože ti ninjové nejspíš hlídají něco cenného. Co jiného by taky dělali v takovém zapadákově. Dá tedy chameleonovi pokyn a ten je pořádně přetáhne ocasem, což by je mělo dostat mimo.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 02:32

*ninja omdlel *
Šelmíř si šimně že ho někdo šlehl ocasem otočí se a začne mávat mečem všude kolem
ninja č.2 Vidí jak něco dostalo do bezvědomí 1 z ninju

nosiči truhly oba sou v bezvědomí

ninja ,, Stůjte dohodneme se jsme tu jen na misi ,,
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 02:48

Chameleon se zviditelní a otevře tlamu. Shichiro se podívá na Suiena a pokyne mu, aby šel ven. *Snad je dobrý mluvka..* doufá v duchu a sleduje Suiena.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 02:53

Suien

Viděl jsem, že mě chce Shichiro poslat na jakési "vyjednávání". Doufám, že to nedopadne jako minule Pomyslel jsi a vylezl z chameleona. Stoupnul si a kouknul se na toho ninju chladným pohledem. Jak vidíš už si tu jen ty, všichni kdo se nám postavili zemřeli nebo omdleli. Myslím, že je načase se vzdát a odložit všechny zbraně, pokud nechceš dopadnout jako oni. Dořekl a zaměřil se na ninju, aby byl připravený kdyby zkusil zautočit.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 03:27

Ninja se koukne na svého společníka který mavá mečem všude kolem a řekne suenovy
,, Rádi bysme odešly nechce se nám zrovna bojovat dáme vám kus naší výplaty ,,
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 03:55

Suien

Začal se smát. Heh.. Vy si snad myslíte, že vám uvěřím? Kus výplaty? To by ste jí nejdřív museli dostat, a nemáme záruku, že se sem vrátite, takže to uděláme jinak. Řekl přísným hlasem a pohlédl na ninju co to řekl. Hmm, mám nápad jak bysme to mohli vyřešit po dobrým. Pomyslel si a řekl Udělejme to takhlenc, vy tu necháte všechno co máte- takže cenosti, peníze a zbraně. A my vás za vaší poslušnost necháme odejít. Nabýdl ninjovi a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 04:06

Podíval se na suena jak na blázna a řekl ,,dobře vemte si všechno,,a všechno strčil do truhly a zeptá se ,,Mužem si nechat čelenky a uniformy ? ale pořád má něco v kapsách ,, Výplatu sme ale dostaly tady od šamana předem ,, a usměje se a potom si uvědomí že to bylo vše co dostat měl a smutně se na suena podíva
vše uloží do truhly
Šelmíř dal vše co měl do truhly
2 ninja probouzí se a hrozně ho bolí hlava


Naposledy upravil GameAdmin dne 3/5/2012, 04:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 04:20

Suien

Chvilku se Suien zamyslel a vtom ho něco napadlo. Uniformy si nechte, ale ty čelenky hoďte taky do té truhly. Bude to tak lepší věřte mi. Řekl a spřísnil pohled, aby měl ninja větší strach a poslechl ho. Poté co tak učiníte si klekněte a zavaště si něčím oči. Za pár minut si je mužete zase rozvázat! Řekl a dál čekal co se stane.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 04:24

Hodily tam i čelenky


2 Ninja porad nic nedělá a leží na zemi pomalu se probouzí

šermíř i ninja si kleknou a řeknou ,, čím si máme zakrýt oči nestačí se jen otočit ?
( jedná se o zabuzův meč)
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 05:03

Suien

Viděl, že si ninjové klekli, tak vzal truhlu a podal jí Shichirovi. Dej bacha je pěkně těžká. Řekl a podal jí Shichirovi. Takže sme sebrali věci a mizíme pryč.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 05:09

Shichiro vezme truhlu, kterou mu Suien podává a lehce se prohne pod její vahou. *Sakra.. na to jak to nesli lehce, tak je to těžký jak kráva. I když pravdou je, že fyzickou silou příliš neoplývám.* proběhne mu hlavou, chytne Suiena za ruku a vtáhne ho zase dovnitř. "Zmizíme, než se zase odhodlaj k odporu. Ani jeden z nás už na tom není s chakrou zrovna nejlíp" zašeptá k němu potichu. Chameleon se znovu zneviditelní a i se svými pasažéry rychle opustí vesnici.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime3/5/2012, 05:20

V truhle byli tito věci
500g zlata (1 cihla)
10kg kovu absorbujcí chakru
1 KG léčivých bylin
200 jehel
100 kunayu
zabuzův meč
Bojové tablety 10x
kofeinové tablety 2x
Lehký alkohol 4x
2350 ryu
2x čelenka skryté krvavé
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domorodá vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Domorodá vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Domorodá vesnice
» Brána do vesnice
» Vstup do vesnice
» Vesnice rybářů
» Přímořská vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Prales Shinrin wa Ken-
Přejdi na: