PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rai Kazuki

Goto down 
AutorZpráva
Rai Kazuki
Genin
Genin
avatar

Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

PříspěvekPředmět: Rai Kazuki   4/5/2012, 08:55

Jméno Příjmení:Rai Kazuki

Věk: 18

Pohlaví: Muž

Hodnost : Genin

Podstata: Raiton

Místo původu : Tam to neznáš

Kekkei Genkai: Nope

Povaha: Často se štve a křičí, když mu něco vadí nebo se mu nedaří. Má slabost pro dívky a meče, nesnáší konkurenci. Občas vznětlivý a výbušný.

Fóbie: Fobii přímo nemá z ničeho, avšak bojí se, že nakonec díky své povaze bude navždy osamělým vlkem.

Sen: Vypěstovat největší mrkev na světě ( Just Kidding)
Jeho pravým snem je dát do hromady skupinku nejsilnějších šermířů napříč světem a stvořit silný a jednotný klan Kazuki.

Vztahy: Mrtvej otec ( nechci se o tom bavit )

Styl boje: Najít a zmlátit. Aneb začne jedním mečem a s odhodlnáím jde proti nepříteli. Postupně s hněvem klesá taktika a zvyšuje se počet mečů, které používá.

-Kenjutsu:70%
-Ninjutsu:30%

Zbraň, vybavení: Dračí drápy ( 6 mečů se zúženou rukojetí pro snadné držení mezi prsty)
Speciální rodinné brnění ( jen drobná ochrana proti úderům rukou, neomezuje v pohybu)
Základní výbava ninjy

Vzhled: Jedná se o švarného jinocha. Celkem vysoký, charismatický. Nosí své rodinné brnění a u pasu 6 mečů v pochvách, které mají symbolizovat dračí křídla. Delší hnědé vlasy občas lehce překrývají část obličeje aby skryly pásku přes oko.

Hmotnost: 75 kg

Výška: 186 cm

Zvláštnosti: Už samo o sobě nošení samurajské zbroje je dost zvláštní. Dále již zmiňované bloudění a následné nadávání. Občasné nečekané reakce, když něco vezme doslovně nebo s jiným významem slov.

Oblíbené: Rai miluje meče, dívky, souboje a pokud jsem to nepsal tak ještě meče.

Neoblíbené: špatné značení v městech, vesnicích, na cestách; namyšlené lidi, lidi co si myslí, že umění boje s mečem je součást taijutsu, mumlavé ninjy s kletbama ( genjutsu ninjas)

Hlášky postavy: kdo viděl Sengoku Basara tak asi ví… jinak asi hlavně tyhle dvě ve spoileru
Spoiler:
 

Životopis postavy:
Rai se narodil do rodiny samuraje. Jeho otec na něj naléhal, aby se stal také samuraj a dle toho se ho snažil vychovávat. Rai se ale radši flákal a vyváděl hlouposti, jediné co ho lákalo bylo ovládat umění boje s mečem. A ne jen s jedním. Začal s jedním, pak ho zajímalo jak efektivně bojovat se dvěma a v 13 letech se naučil ovládat meče 4. V 16 se začal učit ovládání dokonce 6 mečů, a doučuje se to dodnes.

V 17 letech mu zemřel jeho otec a tím pro něj skončil nucený trénink. Než však otec zemřel, odkázal mu rodinné brnění a klíč podobný drápu. Kam ten klíč pasuje se však už nestihl dozvědět. Proto pátral po domě a poté i po okolí a hledal dům kam by mohl klíč patřit. Po mnoha týdnech pátraní zavítal i do skal. Od místních lidí se totiž dozvěděl, že jeho otec tam chodíval. Když zjistil, že se tam nachází i dračí skála došlo mu kde ten klíč asi použije. Skále se řikalo dračí protože měla opravdu tvar připomínající draka. Poblíž se však nenacházel dům ani sídlo, které by se dalo odemknout klíčem. Teprve když odcházel, všiml si nenápadných úchytů ve skále a vyšplhal po nich do tlamy draka. Až zde našel dveře do jeskyně, které odemkl klíčem.

Uvnitř našel jen kupu svitků a jednu knihu. Otevřel nejdříve knihu a titul hlásal: „Kazuki, klan zrozen mečem a vyhuben mečem.“ Neozumněl tomu, tak četl dál. Dozvěděl se mnohé o klanu Kazuki, společenství šermířů roztroušených po světě, kteří o existenci toho druhého často ani nevěděli, což vedlo téměř k jejich zániku, protože se občas zabíjeli i mezi sebou. Na konci knihy byl vložen vzkaz. Stálo tam „Pokud tohle čteš, už nejsem mezi živými. Vezmi svitek s červenoým pruhem a opatrně ho rozevři dál od sebe.“ Rai vzal svitek ale kašlal na doporučení a otevřel si ho před obličejem. Ze svitku vylétl blesk a vypálil Raiovi oko. Ten spadl a ztratil vědomí. Když se probral viděl jen na jedno oko a před ním ležel svitek a 6 mečů jakoby na zakázku vyrobených pro něj. Otec mu odkázal víc než by si tak špatný syn zasloužil. Zůstal proto v jeskyni ještě pár dní a studoval některé svitky.

Po několika dnech se vypravil zpět domů se svitky které ještě neznal. Doma si vzal brnění které zdědil a vypravil se na cestu po světě, shromáždit šermíře a oživit klan Kazuki, aby splatil svůj dluh otci. Jeho cesta ho zavedla až do země, kde vládnou spíše ninjové, než šermíři. Avšak věřil, že i zde najde nějákého nadějného mistra meče. Jeho cesta prozatím skončila na Furisuro Island v jakési akademii.

-Obrázek:
Spoiler:
 

Techniky:
C
Kuchiyose no jutsu (Vlci)
Spoiler:
 
D
Kenshin
ShunshinNaposledy upravil Rai Kazuki dne 21/5/2012, 23:32, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Rai Kazuki   18/5/2012, 01:47

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Rai Kazuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: