PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ayame "Eyleen" Kazuki

Goto down 
AutorZpráva
Ayame "Eyleen" Kazuki

avatar

Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

PříspěvekPředmět: Ayame "Eyleen" Kazuki   6/5/2012, 14:38

Ayame „Eyleen“ Kazuki

Věk:17

Pohlavie:Žena

Hodnosť :Genin

Podstata:Raiton

Místo původu:Furisuro Island

Povaha: Ayame se navenek může zdát jako arogantní a chladná, a ono to tak vlastně i trochu je. Velmi dlouho nepoznala hřejivý pocit přátelství, takže podobné cítění jde absolutně mimo ni. Uvnitř není nijak zlá, a když má něco ráda, je ochotna za to položit i život,, takže se vyloženě nedá říct, že je zlé povahy, spíše chaotický neutrál. Často sama neví, co chce a střídá nálady jako ponožky, což jen ztěžuje jednání s ní.

Fóbie: Arachnophobia. Ayame trpí silnou fobií z pavouků poté, co si našel jeden z nich cestu na její ňadra, když se oddávala večerní koupeli.

Sen: Eyleen by ráda upevnila moc klanu Kazuki a obnovila jeho slávu. Jako druhotné až plánuje mít šťastnou rodinu.

Vzťahy: S nikým nic.

Štýl boja: Kontaktní styl s dvěma meči. Dává přednost velké rychlosti a útokům na jisto, nerada riskuje.

- Kenjutsu: 70%
-Ninjutsu: 30%- Zbraň, vybavenie:ZVN, dva scimitary

Hmotnosť:47kg

Výška:161cm

Zvláštnosti: Snaží se působit sebejistě, i když uvnitř taková rozhodně není. Jinak jsou to výrazně šedé oči s velmi malými zorničkami, dále pak velmi často až moc odhalený hrudník.

Oblíbené: Temné noci, klid, knihy, vlci, onigiri.

Neoblíbené: Hluk, lidé a vše s lidmi spojené

Hlášky postavy: „Em“, „Pff“, „K ďasu!“

Životopis postavy:Ayame pochází z okraje ostrova Furisoro a narodila se jedné deštivé a zvlášť temné noci. Její rodina žila v lesích, v ukrytém velkém sídle kousek od vodopádů. Matku nepoznala, ztratila se rok potom, co se Ayame narodila. Údajně se vydala do lesa, proč a jak se ztratila nikdo neví a nikdo to vlastně ani nikdy neřešil. Ayame se narodila s přirozeným talentem pro to, aby se dostala do problémů, avšak krásně to vyvažovala dalším talentem, a to aby z nich zase vybruslila. Dětství měla poměrně pěkné i bez matky. Spousta zlomenin a neustálé vykroucení se z problémů, proložené tvrdým tréninkem pod dohledem otce. „Je to čest, být Kazuki, Ayame ! “ říkával. Nesnášela to, ale trénovala pilně a dosahovala excelentních výsledků v boji se dvěma mečí.
Bez problému, tedy pokud nepočítáme desítky rozbitých oken a několik rvaček s ostatními studenty, vystudovala skoro celou akademii, bohužel to netrvalo dlouho. Pří jednom z tvrdých tréninků v lese, kterému otec říkal dráha opičí smrti. Spadla ze stromu po kterém zrovna přeskakovala a zlomila si nohu. Opuštěnou a zraněnou ji čekala noc v lese. Napůl se doplazila a napůl dokulhala k vodopádům, které dobře znala. Chtěla se jen napít, ale všimla si podivné věci, za vodopády svítilo světlo, Skrz vodu. Vyčerpaná se pomocí všech sil dostala skrz vodopád do tajemné jeskyně. Ono tajemné světlo vydávalo několik desítek svíček kolem náhrobku, náhrobku její matky. Náhrobek byl ze stejného kamene z jakého byla jeskyně, vše vypadalo na lidskou práci, několika letou. Na náhrobku stálo jednoduše vytesané „Liana „Eyleen“ Kazuki“, zavražděna. „Cože? Ona se neztratila?“ probíhalo tehdy Ayame hlavou, když pokračovala v průzkumu jeskyně. Nalezla velké kamenné dveře s podivným otvorem, Vypadal jako kdyby do něj patřil dráp.
Za celou noc nenašla způsob jak je otevřít a tak toho zanechala a očekávala ráno. Ráno se doplazila zpět domů, otec ji ani nehledal. Počkala až se zotaví a poté otce konfrontovala. Po dlouhé hádce z něj dostala to, že matku zavraždil, zahnula mu. Ayame tehdy pohltil vztek, neuvěřitelný vztek a bez mrknutí oka otce probodla mečem. Nečekal to.
A tak ztratila Eyleen, jak se později na poctu své matky nazvala, druhého rodiče. U otce našla kamenný vlčí spár, takový jaký by určitě pasoval do dveří v jeskyni za vodopádem. Vydala se tedy tam, opětovně prošla vodopádem a otevřela ony tajemné dveře. Našla v nich kompletní knihovnu klanu Kazuki. Historii, členy, seznam technik a kuchiyose svitky. Kuchiyose podepsala, zatím však nebyla schopna vyvolat žádného vlka. Také nalezla truhlu, kterou když otevřela, našla řadu mečů. Dva ji padly, dokonce i k bojovému stylu. Z jeskyně vystoupila nová Ayame, více temná, více ztracená, bez rodiny, s kuchiyose a novými meči. Věděla, že v tomto momentu končí dětství a až udělá genínské, bude odeslána do vesnice, kde naplno začne její život kunoichi. A tak si vztyčila nový cíl, obnovit rodinu a její čest. Zavalena knihami klanu nyní prochází ulicemi Furisorského města směrem k akademii, aby prošla další zkouškou svého odhodlání…


-Obrázok:
Spoiler:
 


Techniky:
A
B
C

Raiton: Furisuro
Kuchiyose no Jutsu
Spoiler:
 
D
Shunshin no Jutsu
Raiton: Kenshin
Naposledy upravil Ayame "Eyleen" Kazuki dne 20/5/2012, 07:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SnizekSnow

avatar


PříspěvekPředmět: Re: Ayame "Eyleen" Kazuki   18/5/2012, 02:11

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ayame "Eyleen" Kazuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: