Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Domorodá vesnice 8

 

 Domorodá vesnice

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime1/5/2012, 09:41

Uprostřed pralesů ukrytá vesnice, sestávající se z několika domorodých chýší s dvěma velkými chýšemi v čele osady a velkým udusaným místem uprostřed, kde se nachází i velké ohniště. Okolo tábora hlídá několik příslušníků zdejšího kmene, který žije velmi primitivním způsobem, ovšem zná úplně dopodrobna všechny taje tohoto pralesa.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:25

Suien

Přišel jsem se opatrně a pomalu se Shichirem. Tak tamhle je ta vesnička! Pomyslel jsem si a ukázal jsem rukou aby stál. Řekl jsem potichu Tak tady jsou, teď musíme být potichu, takže ty ani já nejsme zrovna typy na blízkou vzdálenost. Chvilku jsem přemýšlel co udělám a pak sem řekl Dobře, já použiju svojí techniku očí Yugen: Yorumē, takže tam musim přijít, až si mě šaman všimne tak tam musíš přijít ty, abys mě chránil, prtože poté technice nebudu schopen boje, ale budu se normálně pohybovat.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:28

Přijde se Suienem a vyslechne si co mu říká. "Dobře tedy, polap ho do své techniky a já si to sním rychle vyřídím." řekne a pomalu se plíží směrem k vesnice, přičemž hledá, kde je tam nějaký větší vodní zdroj. Když se přiblíží dostatečně blízko, tak si všimne nádrže s vodou, která stojí uprostřed vesnice. *To by mělo na mou techniku stačit* pomyslí si a pokyne Suienovi, aby začal akci.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:35

Suien

Přikývnul jsem hlavou. Rozhlídl jsem se a uviděl vyšlapanou cestičku k vesnici. Pfff, snad mi daj alespoň prostor k mluvení pomyslel jsem si a rychle jsem odskočil na tu cestičku a přišel po ní opatrně až k vesnici a řekl jsem Dobrý den, promiňte já jsem se stratil v pralese muže mi někdo prosím pomoct? Zeptal jsem se ztrápeně. Přitom jsem byl připravený i na to, že na mě zautočí, i když k tomu nemají důvod.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:40

Jeden z domoradců co umí mluvit jde k suenovy a řekl ,, Vy otrokáři ?? ,,
Ochranka č.1 Pospíchá se skovat v křoví
ochranka č.2 Běží na skálu
starý domorodec jde se skovat do stanu
Bojovníci čekají
lučišníci se skováváji
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:46

Suien

Cože? Kdo? Počkat! Já nejsem otrokář, vypadám snad na to? Někdo mi poslal dopis, že se tu mám sejít s nějakým starým pánem. Nejsem tu kvuli problémům ani u sebe nemám zbraň Řekl jsem nahlas.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:47

Domorodec divně ukázal rukou zasebe a řekl ,, Vy odejít ,,
Ze stanu vylezli bojovníci z kopím
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:54

Pro upřesnění
Už vidíte 30 bojovníku
20 lučišníku ¨
10 bojovníku z kopím
2 ninji
+ asi 50 domorodců
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:57

Suien

Trošku jsem ustoupil, protože bojovnici vyšli přes stan tak jsem jim řekl Chci sním mluvit jen na dálku klidně ať vystčí jen hlavu, prostě musím mít jistotu jestli to byl on nebo někdo jiný z tohoto pralesa! Řekl jsem a přitom sem použil svojí senzibilitu, abych se přesvědčil jestli nikdo není v mé blízkosti. Vypadalo to, že ne. Tak jsem zařval Starý pane! To vy jste mi posílal ten dopis?! Jednou už jsem tu šel a vy jste mi pomohl! Pak jsem si pomyslel Starý pán je určitě moudrý a nenechá prolít krev zbytečně na posvěcené půdě
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 04:59

V křoví se něco hnulo zaprášilo a vylezl zlutovlasí asi 25 letý muž a jde k suenovy
Na hlavě má čelenku kapek
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:06

Suien

Viděl jsem jak jde proti mně nějaký muž. Co když je to on? Co když ne?.. Ověřím si to Takže jsem začal ověřovat chakru všech ve vesnici. Abych věděl kde je přesně šaman. Ale pořád sem byl připraven použít vše při vycítění utoku.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:11

*Suen zjistil že de k němu jenom Kage bushin a že v křoví je velice silná chrakra ale bohužel i ve stanu ají na hoře sou 2 velice silné chakry *

Mladý ninja ,, Co chcete ? máme tu problém z otrokařama pokud nechcete zemřít odejděte,,
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:25

Suien

Promiň te nechtěl jsem vás obtěžovat, ale přišel mi dopis od nějakého "šamana" prý pro mě má něco důležitého, vy pořád mluvíte o otrokářích ale ani pořádně nevím kdo to je. Jak vidíte nemám žádné zbraně, nemužu nijak ohrozit šamana. Také mám pro něj zpětný dopis, který mu musím předat do rukou jak psal on sám. NEJSTARŠÍMU MUŽI to mám dát. Ukázal jsem mu že nemám žádné zbraně. Také mám uctu k této posvatné zemi. Řekl jsem naléhavím hlasem
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:26

,,Ukaž my prosimtě čelenku tvé vesnice,, řekl a čeká až mu ukáže čelenku
Z křoví se zase zaprášilo a de tentokrát starší muž má asi 60 let
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:31

Suien

Čelenka? Ne, já nejsem z vesnice, váš šaman psal, že si výslovně nepřeje ninji z vesnic. Je načase abych se představil Moje jméno je 596-03 z doručovací společnosti. A to co mám na sobě je služební oblek. A teď musím dát dopis vašemu šamanovi
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:32

Mladý ninja řekl ,, no dobrá,, ,,Lučišníci připravte se ,, v křoví se zase něco hnulo
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:35

*Tohle se mi nelíbí.. nejde to zrovna hladce a už to trvá docela dlouho..* pomyslí si Shichiro a připraví se, aby okamžitě mohl vystartovat, kdyby to bylo potřeba.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:37

z křoví vyskočí na větev ninja a děla divnou pečet ktera míří na suena
2 okolní stromy vysoké 5 m ožijí ( vyhrabavají se)
bojovníci se připravují na útok
ninja na skále udělá asi 10 bushinu kteří jdou k shichirovy
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:43

Suien

Díky mé vnimavosti jsem to docela rychle zareagovat ten co použil mokuton rychle jsem se na něj zaměřil a řekl jsem Yugen: Yorumē Poté jsem rychle odskočil, ale pořád sledoval krok každé silné chakry.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 05:45

*Už to začalo!* pomyslí si akčně a prudce vyrazí na nohy. Ruku složí do jednoduché pečetě a použije Shunshin no Jutsu, čím se přenese na kraj vodní nádrže uprostřed vesnice. To by mělo vyvolat moment překvapení a mělo by to stáhnout nějakou pozornost od Suiena.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 06:00

Mladý ninja stale zaměřuje suena
2 ninja stojí a díva se
bojovníci vrnou se na suena
Lučišníci střílí po chichirovy
bojovníci z kopim čekaj
2 domorodcy nesou neznamou truhlu prič z vesnice
40 domorodcu hazí kameny po schirovy
8 domorodcu panikaří a běhají ze strany na stranu


Ze stanu vyšlo asi 30 žen a všechny utíkají z vesnice
Prapodívní ninja z mečem vilíza ze stanu (vypadá to na šermíře)
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 06:07

Suien

Viděl jsem jak nějací dva nesou pryč tu truhlu. Zastavil jsem se a rychle jsou použil Magen: Jubaku Satsu Před očima jsem jim zmizel. A potichu jsem sledoval ty dva co nesou tu truhlu.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 06:09

Shichiro skočí za vodní nádrž, aby se vyhnul salvě letících šípů a podívá se na muže, kterého Suien chytil do genjutsu. *Ok, tohle bude na 100% ten šaman. Nebo alespoň budu věřit jeho úsudku.* Vyskočí na nádrž, složí ruční znamení a použije Suiton: Suiryūdan no Jutsu. Dva obrovští vodní draci se zvednou z nádrže. Jeden chrání, aby se nikdo nedostal do Shichirovi blízkosti a druhý prudce narazí do nehybného šamana obrovskou rychlostí a destruktivní silou, kterou nehybný cíl nemá šanci přežít.
Návrat nahoru Goto down
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 06:15

1 ninja : překvapení že suen zmizel použije katon housenka no jutsu na shichira
2 ninja udělal pomocí dotonu štít kterím chraní šamana
domorodci Porad hazí kameny
Lučišníci :střílí po shichirovy
bojovníci stojí
bojovníci z oštěpem jdou branít truhlu
nosiči truhly dou porad dál
Šelmíř pomalu de k truhle
Vysledky: Nic se nestalo


Naposledy upravil GameAdmin dne 2/5/2012, 06:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime2/5/2012, 06:19

Suien

Sakra proti přesile nic nezvládnu, nezbývá mi nic než zůstat stranou a sledovat chakru těch, kteří odnášejí tu truhlu Pomyslel si a taky tak udělal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Domorodá vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Domorodá vesnice
» Přímořská vesnice
» Vesnice horalů
» Brána do vesnice
» Vstup do vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Prales Shinrin wa Ken-
Přejdi na: