Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Domorodá vesnice 8

 

 Domorodá vesnice

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime12/5/2012, 14:59

Několik kilometrů od prastarého srdce pralesa se nalézá pár desítek dřevěných chajd, které tvoří vesničku s domorodými obyvateli. K smůle všech pocestných mají však velice zvláštní stravovací návyky - jsou to kanibalové. Kmen domorodců uctívá jako svého nejvyššího vůdce šamana, který žije v největší a tím pádem i nejsmradlavější chajdě. I přestože se domorodci mohou jevit jako otravný hmyz, mohou nabídnout i několik velice cenných služeb - vyznají se v lese jako nikdo jiný a ti mírumilovnější z nich se dají najmout jako průvodci. Pokud někdo v lese zemře, můžete si být téměř jistí, že jeho věci budou mít oni. Jejich vykoupení vás však bude stát úměrnou cenu.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 03:41

Jen co vidím obrysy chatek, jdu pomalu, schovávám se za stromy a všude kolem kontroluji krajinu. Kdyby něco bylo blízko tak to poznám a snažím se i lehce vycítit chakru. Za jedním dostatečeně velkým stromem se schovám a snažím se vycítit jakoukoliv chakru v dosahu a samozřejmě se i rozhlížím kolem. Prostě moje smysly běží naplno a pokud cokoliv zaslechnu, zahlídnu nebo vycítím, tak se připravím k boji..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 04:18

Netsu cítí uvnitř vesnice několik desítek životních energií a také dvě chakra energie, v okolí však nic. Chatky jsou rozestavěny do kruhu a celá vesnice je shromážděna uprostřed, kde se zjevně koná nějaký rituál.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 04:37

Pomalu se přibližuji a jak jsem dostatečně blízko se pokusím vycítit na jaké úrovni jsou asi ti dva s chakra energií, ale pořád jsem ve střehu pro případný útok.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 05:29

Bohužel již nestihneš nic zjistit, neb ze stromu nad tebou seskočí malý mužík, také domorodec, a začne hlasitě něco řvát jejich jazykem. V tu chvíli se z vesnice začne ozývat křik a běží z ní alespoň třicet domorodců včetně šamanů.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 05:47

Ihned co spadne ze stromu to zaznamenám. Nestihne toho moc zařvat než je probodnut technikou Tsubaki no Mai, ale i tak dokáže strhnout trochu pozornosti. Neváhám a snažím se utíkat před domorodci.

Po asi minutě běhu se schovám za jeden dost hustý keř, skryji svoji chakru a mlčím jako hrob, doufám, že jak sem doběhnou, tak si mě nevšimnou..
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 06:51

I když se ukryješ opravdu úžasně, domorodci se v lese vyznají a vystopují tě až do keře. Když jen lehce vykoukneš, vidíš jak na tebe oba dva shamané poslali techniky. Obrovská vlna a hned po jejím boku letí několik malých ohnivých koulích, a jakoby to nestačilo, hned za nimi se řítí snad patnáct domorodců.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 17:13

Pomalu vykouknu a co nevidím, domorodci odhalili mou skrýš a navíc na mě letí dvě techniky.
Použiju Shunshin no Jutsu a přemístím se po přímce cca 30° od vystřelení technik, takže mě žádná z nich nezasáhne a já se jen přiblížím k shamanovi. Potom se ke katonářovi rozběhnu, aktivuji Karamatsu no Mai a roztočím se vysokou rychlostí na shamana, ale mířím tak, abych nejen zabil shamana, ale alespoň i pár domorodců (nevím jak se to nazývá, ale když se za shamanama řítí 15 domorodců - za nimi). Mé kosti mi poskytují obranu od jakýchkoliv mečů nebo podobných a navíc slouží i jako brutální útok, který může kde koho rozsekat.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 17:37

Svými kostmi zabiješ tři z domorodců, než jim dojde že by se raději měli klidit z cesty, tím však boj nekončí. Shaman hlasitě zařve a zagestikuluje rukama, načež mu z úst vyleti obrovský proud ohně, přímo směrem kterým běžíš. Ostatní domorodci zatím tvoří kruh kolem tebe a toho katonáře. Toho s tím suitonem nikde nevidíš, zjevně se ztratil někde v davu.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime25/5/2012, 23:42

Podle stříkanců krve a těl vidím, že jsem zabil tři domorodce, ale shamana ne. Ksakru, zkusím toho katonáře ! pomyslím si, ale hned co se rozběhnu proti mě míří něco na tpůsob ohnivého dechu a domorodci udělali kruh. Suitonář někam zdrhnul, no, moc to neřeším, udělám Shunshin no jutsu a po přímce vrazím přímo do jednoho domorodce co dělá kus zdi kruhu a z kruhu se dostanu, potom skočím zpět do křoví. Pak ihned vytvořím Bunshin, který vyběhl z křoví a běží proti Katonářovi (měl by ho trochu rozhodit).
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime26/5/2012, 01:43

Nyní jsou již mrtví čtyři domorodci, dokonce i tvůj plán vyšel a podařilo se ti dostat do křoví a vyslat bunshin, avšak na scéně se opětovně objeví druhý shaman. Proti tvému klonu a křoví ve kterém se schováváš se nyní žene obrovské vodní tornádo, pamatuješ že tato technika je známa jako Suiton: Suishouha. Klon je nekompromisně smeten a jutsu pokračuje ke křoví, kde se schováváš.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime26/5/2012, 02:43

Mou kostí jsem zabil dalšího domorodce a podařilo se mi schovat a udělat Bunshina. Zatím to vše vychází posle plánu.. pomyslím si, vykouknu z křoví a vidím mého klona jak běží proti shamanovi. Ale Shaman mi na to skočí, ale né tak úplně. Vypadá to, že si vše promyslel a použil legendární jutsu Suiton: Suishouha, která smetla klona a míří přímo ke mě.
DOPRDELE !!!! zanadávám si v duchu, když vidím valící se vlnu. Nic jiného mi nezbývá.. řeknu si a jsem nucen znovu použít Shunshin no Jutsu. Udělám to kolmo od vlny a nalevo, abych byl trochu dál od domorodců. Jestli už ten Shaman není bez chakry, tak nevím.. pomyslím si a utíkám do nejbližšího většího křoví. Toto nebude pěkné.. zamyslím se, udělám 3 bunshiny a každý běží na jednu světovou stranu. Jeden běží na sever směrem k Domorodcům, já běžím na východ tak nějak se oddaluji od domorodců, druhý bunshin běží na jih úplně pryč od domorodců a třetí na západ, který se pomalu přibližuje k domorodcům.
Ještě že tu je tolik míst ke schování.. pomyslím si. Schovám se za strom, prvý klon do křoví, druhý klon za strom a třetí klon do listí, kterého tam musí být plno. Čekám na reakci domorodců. Jestli tohle jejich mozečky ještě poberou, tak už fakt nevím co budu dělat !!!
honí se mi hlavou a promýšlím si co udělám dál.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime26/5/2012, 07:18

Sutionář znovu složí znamení a vlna pokračuje v cestě, pronásledující jednoho z bunshinu. Ostatní domorodci se mezitím vrhnou na nejbližšího bunshinu a zmasakrují ho. Pak se rozeběhnou každý za jedním a na mýtině zůstanou jen shamani.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime26/5/2012, 07:32

Vlna stále pokračuje a nebezpečně změnila směr. Co to k*rva je ?! zanadávám zase, když vidím, že vlna mění směry a jde proti bunshinům. No, tupé mozky jsem vyřídil, teď to bude trochu těžší.. pomyslím si a přemýšlím a najednou si uvědomím, že jsem zbyl na mýtině sám s dvěma shamany. Mýtina, to je špatné.. řeknu si v duchu, když vidím, že nemám kam se skrýt. Pořád mám aktivované Tsubaki no Mai a Karamatsu no Mai. Udělám další tři Bunshiny a promíchám se s nimi a rozmístíme se cca s pětimetrovými rozestupy a čekám co udělají shamani.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime27/5/2012, 05:47

Vlna se otočí a řítí se směrem k tobě, zezadu, avšak ani jeden z shamanů nic nedělá, zjevně jim došla chakra. Ostatní domorodci se otočili a zase řití zpět, ale nejsou dostatečně rychlí.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime27/5/2012, 05:59

Nejprve si všimnu vlny (ten zvuk nejde přeslyšet), která se ke mně valí zezadu. Mám ještě čas !! povzbuzuji se, udělám znovu Shunshin a tentokrát těsně napravo od Suitonáře, kterého probodnu technikou Tsubaki no Mai, následně se začnu točit (s technikou Karamatsu no Mai) přímo na Katonáře, svými kostmi ho docela zmasakruji a pokračuji v točení dál, aby mě vlna nesejmula.. JaK už budu dostatečně daleko, sleduju co se bude dít. Vlna se stále vine tak použiji na rychlý útěk Shunshin no Justu a utíkám k srdci pralesa.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domorodá vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domorodá vesnice   Domorodá vesnice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Domorodá vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Domorodá vesnice
» Vstup do vesnice
» Vesnice rybářů
» Přímořská vesnice
» Vesnice horalů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Prales-
Přejdi na: