Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vstup do sopky 8

 

 Vstup do sopky

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime1/5/2012, 09:47

Obří puklina ve stěně sopky, ke které vede od přehrady úzká vyšlapaná cestička. Okolo stále teče láva a vzduchem poletuje velké množství sopečného prachu a popela.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime2/5/2012, 03:48

"Aha, takže ty jsi sensibil.. to by dávalo smysl." pronese zamyšleně spíše k sobě, když jdou po cestě k bráně. Opatrně proleze velkou puklinou v sopce a vystoupí na hráz. Podívá se na nebe a mezi poletujícím sopečným popelem rozeznává slunce. *Jak dlouho už jsem nebyl venku.. týdny, možná že i měsíce.* pomyslí si a vydá se i se Suienem přes hráz na několika hodinovou cestu k pralesům. "Tak mě tak napadá.. ty jsi asi nikdy člověka nezabil, viď?" položí mu nepříjemnou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime2/5/2012, 03:55

Suien

Šel jsem s Shichirem na hráz, a uvidí za mrakama slunce. Už je tady zase, ale co bych neudělal musím se ovládat, i když je to docela namáhavé psychicky. Šli jsme dál a pak mi Shichiro položil otázku jestli jsem někdy zabil člověka. Bezváhání jsem mu řekl Ne, nikdy jsem nikoho nezabil a nemám rád žádné zbraně, co se týče mečů, senbonu apodobně.. Proto používám genjutsu místo různých zbraní. Raději ho mučit v genjutsu a získat různé informace, než ho bezhlavě zabít. Řekl jsem mu a šel jsem dál.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime3/5/2012, 06:04

Shichiro i se Suienem znaveně přijdou před vstup do vesnice. "Ne, už ani metr.." řekně naštvaně Shichiro a švihne truhlou o zem. "Podíváme se co v tom je, rozdělíme si co chceme a zbytek prodáme a rozdělíme prachy.. Co ty na to?" nabídne mu a přitom sebou sekne na zadek a opře se o stěnu sopky.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime3/5/2012, 06:15

Ta truhla me shodila na zem No tak, když už sem na zemi tak to teda otevřem řekl Suien a ukazal rukou Shichirovi na truhlu, aby sme ji otevřeli společně, když jsme tak učinili našli jsme tu spoustu věcí.
Hmm zajímavé věci, pár jich potřebuji, ostatní nechám Pomyslel si a řekl Shichirovi Takže já si beru všechny ty různe pilulky, čelenku, půlku peněz, a ty bylinky, zbytek si nech. Řekl a vzal si věci.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime3/5/2012, 06:40

Shichiro bez váhání vezme druhou půlku peněz a čelenku. Pak se zkoumavě podívá na hromadu podivného kovu, který se v truhle nachází. Sáhne na něj a cítí, jak kov už jen při pouhém doteku snadno přijímá jeho chakru. "Hm.. tohle si tedy nechám.." řekne, sundá si svršek a zabalí do něj všechen kov. Zavře truhlu a položí zabalený kov na víko. "Tak s tím zbytkem vyrazíme na trh, ne?" pronese směrem k Suienovi a s jeho pomocí odnese truhlu do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime3/5/2012, 06:44

Suien

Kouknul se do truhly co tam zbylo a pomyslel si No, nic pro mně, zbraně používat nebudu jen výjmečně. Vstal a chytl truhlu Jo, já nic z toho nepotřebuju, je to pro mě bezvýznamné, určitě to dobře prodáme. Mrknul jsem na něj a šli jsme do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime5/5/2012, 03:42

Suien

Příjde a za ním jde Shichiro. Suien na něj počká a řekne mu Až se infiltrujeme do té vesnice, musíme najít Chemikáře Leeho a postupovat dle jeho pokynů. Řekl jsem a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime5/5/2012, 03:45

"Jo, to je hezký.. ale co ta odměna?" zeptá se Shichiro důrazněji, když Suien ignoruje jeho otázku. "A že jdeš tak sebevědomě, víš vůbec kde je Tsuri?" řekne popichovačně, protože dobře ví, že Suien se v místním okolí nevyzná.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime5/5/2012, 21:53

Suien

Suien přešel hráz a vstupuje do malé vesničky. Tak jo, už jen chvilka a budem tam. Řekl a zrychlil trošku tempo, aby tam byl přeci jen rychlejc a šel trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime5/5/2012, 22:12

"Hmm.." zamručel Shichiro a neochotně přizpůsobil své tempo Suienovi. Do toho pajzlu se mu vážně nechtělo, ale vidina takového balíku byla silnější, než neochota pobývat v té krysami zamořené žumpě.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime6/5/2012, 23:02

Shichiro vycházkovým tempem vyrazil z vesnice. Na to, že měl práci byl až příliš bezstarostný. Byla to pro něj jen dlouhá procházka, na které si chtěl utřídit myšlenky. Vydal se tedy přes hráz rovnou k té lesní oblasti.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:05

Prochází
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:11

Suien

Když šel k bráně tak vycítil nějakou chakru. Byla neznámá Kdo to asi je?. Pomyslel si a rychle se rozběhnul. Když ho uviděl tak se zastavil a podíval se na něj a křiknul na něj Hej ty! Kdo si a co tu chceš? Zastavil ho u brány
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:14

Shichiro pomalu prochází přes hráz směrem k městu. Celou cestu je zahloubán do svým myšlenek, ze kterých ho vytrhne až povědomý křik u brány. Zvedne hlavu a vidí, jak tam stojí Suien a nějaký neznámý kluk, který má na hlavě čelenku. Rychle se rozeběhne k místu, kde jsou, aby zjistil, co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:17

No ja jsem saphiron rád tě poznávám co bys potřeboval ?


Naposledy upravil Saphiron Hyuuga dne 7/5/2012, 04:23, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:20

Suien

Otázky tu dávám já! Co tu chceš? Řekl přísným hlasem. A čekal na jeho odpověd přitom uviděl Shichira jak přišel.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:24

Zpomalý běh v krok a opatrně si je obejde. Zastaví se tak, aby měl na neznámého ninju dobrý výhled. Hned ho zaujme ta čelenka. Je na ní stejný znak, jaký byl na bráně té vesnice, kterou zapálili. "Suiene.. ten znak.." zasyčí a doufá, že to Suienovi dojde. *Zatraceně, poslali na nás lovce nukeninů. Ale jen jednoho? Asi bude zatraceně silný, když si tak věří a přijde sám.. nebo tak hloupý..* probíhá mu hhlavou a měří si ninju pohledem. Ten mu uvázne hlavně na jeho očích.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:24

Saphiron se koukl na suena a řekl ,, Mam tu odevzdat v hospodě svitek nevím co vním je a naco je důležítý ,,
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:28

Suien

Suien se koukne na znak na čelence a v tom mu dojde, že je to z té vesnice co zapálili. Cítím z něho, že mluví pravdu. Pomyslel si Ten svitek, dej ho sem! My mu to předáme. Neměj strach. Řekl a přitom na Shichira udělal hlavou nějaké gesto, aby mu došlo, že z něj necítím moc velkou sílu.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:31

"Napřed bychom měli zkontrolovat, co v tom je.. Nerad bych někam donesl odměnu na svou hlavu.." řekne potichu Suienovi a přitom očima pozoruje Saphirona. "Máš zajímavé oči, mladíku.. Z jakého jsi klanu?" zeptá se ho.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:40

Podá svitek suenovy a šiml si že se ho Schichiro ptá na oči a řekl ,, To je Byakugan kterí vidí přes zdi a všude možně a jsem z klanu Hyuuga určitě si oněm už slyšel ,, usměje se a čeká na schichirovou odpověd
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:53

Suien

Vzal si od Saphirona svitek a vyslechl si Saphironovu řeč k Shichirovi. Zase kývne na Shichira, aby věděl, že Saphiron mluví pravdu. Potom co tak učinil otevřel svitek a přečetl si ho a na něm stálo ,,tricet sudů piva do taverny v Tsuri. ,, Hmm zajímavé Pomyslel si a šel blíž ke Shichirovi a řekl mu potichu Je to jen objednávka piva do "té" vesnice
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:56

*Hm, takže bezvýznamná mise.. jen by mě zajímalo, proč berou pivo odsud. Tady to snad řežou chcankama nebo nevím..* zhodnotí si v hlavě to, co mu Suien řekl a znovu se podívá na Saphirona. "Klan Hyuuga.. hmm.. z doslechu vím, že nějaký Hyuuga dělal vůdce té vesnice. Znáš ho?" zeptá se Saphirona a sleduje jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Rank : Genin
Mise : 1D, 1C
Zaměření : Byakugan 40% Hyuuga taijustu
Ryu : 400

Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime7/5/2012, 04:58

,, To jsem byl já šel sem se projít a jak sem se vrátil vesnice byla spálena a mý vlastní lidé šly namě z vidlema a chtěly mě zabít tak sem se vzdal toho ukolu bít kage ,, a smutně se podívá na schichira
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstup do sopky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do sopky   Vstup do sopky I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup do sopky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vstup do sopky
» Vstup do vesnice
» Vstup do údolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Žhavá oblast Yōgan Yōbai-
Přejdi na: