Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
okolí 8

 

 okolí

Goto down 
+3
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
GameAdmin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
GameAdmin
Jinchuuriki
Jinchuuriki



Mise : D 125 C 178 B 59 A 28 S 15
Zaměření : Rozdavaní banu
Ryu : 15168461500

okolí Empty
PříspěvekPředmět: okolí   okolí I_icon_minitime1/5/2012, 10:08

Obrovské hory, jejichž špičky pokrývá slabá sněhová přikrývka. Hory se sestávají z nejrůznějších hornin, z nichž spousta obsahuje i vzácné drahé kameny a rudy.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 01:02

Skupinka pěti banditů

,,Stát, chátro liná!" zařve slizce vypadající muž s dvěma katanami na zádech a páskou přes oko. ,,Tady uděláme tábor, blízký vesničky sem určitě brzo pošlou někoho na těžbu. S trochou štěstí bude tak tupej, a vezme s sebou spoustu cenností." zachechtá se bandita a společně s ostatními začne rozkládat stany.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 01:29

*Když přícházíme blíž tak si všimnu mnoha stop a něčeho co vypadá jako náklady..."stujte...něco tu je divného...ty stopy jsou čerstvé"...
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 01:37

Kaori Matsumoto

Šla jsem pomalu kupředu.Když v tom nás Seiko zarazil.Stála jsem jako přikovaná a sledovala svoje okolí.Netušila jsem kde ale měla jsem pocit že tu nebudeme rozhodně sami. Bylo jen otázkou času než se něco stane.Řekla jsem si v duchu. ,,MOžná tohle je důvod proč jsme sem byli posláni" promluvila jsem tiše a pohlédla na ty dva. Jedna moje ruka ležela automaticky na meči.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 01:45

Když Seiko ohlásil, že v okolí někdo je, ani to Raie nepřekvapilo. Pomyslel si něco o tom, že turisti jsou dneska všude a otočil se na Seika.
"Nemohl to být ten zdroj chakry co jste cítili předtím? V tom případě už by byl ten někdo dávno pryč. Ale těhle bylo asi víc co? Já se radši nezapojuju moc do přemejšlení. Každopádně... budem ty stopy sledovat nebo se tomu nějáko vyhneme? " zeptal se Seika a mrknul i po Kaori, protože nevěděl kdo s čím přijde...
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 01:50

"hmm kdyby to byla ta sama chakra tak bych to poznal...tamta byla dost blizko...tahle je dal a je ji vic...a navic je ruzna...ale jedna či 2 jsou určo silné...záleží na vás zda se vyhneme či ne..." a nasadím si masku..."možná by bylo dobrý kdyby 2pokračovali a jeden zustal vzadu a jistil je?" zeptám se na oba...
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:16

Kaori Matsumoto

byla jsem ještě nějakou chvíli naprosto tiše. Když padl návrh na to co dělat jen jsem přikývla. ,,Dobře,zůstanu vzadu" nabídla jsem se. Možná jsem toho moc neuměla ale na druhou stranu jsem měla více chakry než ti dva dohromady a něco mi říkalo že chakra se bude ještě hodit. Koukla jsem se na Raie a kývla na něj. Zrovna on by měl pochopit můj záměr.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:24

Podíval jsem se na Seikatsa a pak na Kaori. Kývnul jsem na ni, aby věděla, že asi vím proč chce být vzadu.
" Fajn, doufám že umíš víc než jen čmuchat a stopovat Janku... Kaori bude pozadu. Bude to tak lepší, byl bych fakt nerad kdyby se jí něco stalo nebo ji zahnali "do kouta"..." Pronesl se smrtelně vážným výrazem.
" Ty to povedeš, protože nejsem zrovna stopař... Kaori, neztrať nás hlavně... přeci jen by ses mohla hodit, neodhadnem sílu nepřátel dokud s nimi nebudeme bojovat..." řekl a vytáhl jeden meč.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:29

*Rozejdu se dopředu a sem rdy vytáhnout tanto...*"Dobrá tedy...bud tu pro nás kdyby náhodou...je to asi 1km tamtudy..."...*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:37

Bandité vás zpozorují, když jste asi dvě ste metrů před nimi. Okamžitě se k vám rozeběhnou. Dle výbavy jsou všichni shinobiové, ten hlavní, s páskou přes oči promluví "Há, obětí ! Odložte zbraně, dejte nám vše, co máte a necháme vás žit." uchechtne se a tasí zbraně. Ostatní bandité kolem vás začnou tvořít kruh.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:42

*Zustanu v klidu stát..."ehm...mala chybka...nebyl to kilák...asi za to může ten vítr..."*
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:48

Kaori Matsumoto

Po nějaké době si nás všimli. Mohla jsem s tím počítat.Dřív nebo později by to tak dopadlo. Jakmile ten který se tvářil jako jejich vůdce promluvil jen jsem přivřela oči přičemž jsem měla stále ruku na svém meči. ,,Seber mi ho když to dokážeš!" sykla jsem po něm a koukala na skupinku která se přibližovala.Najednou jsem sundala ruku z meče a hodila najednou pět shurikenů při čemž každý letěl na svůj cíl. ,,Kage shuriken no Jutsu!" sykla jsem tiše a sledovala jsem jak se moje technika uskutečnila. Byla jsem zvědavá jak na tom tihle týpci co si vyskakují na kolemjdoucí jsou. Rozhodně jsem je nechtěla podceňovat ale měla jsem ráda první útok s překvapením. Měli by je naučit slušnému chování. Projelo mi hlavou a já se poněkud šíleně pousmála. Tohle byla vlastně moje první mise a také můj první skutečný boj který jsem si hodlala užít.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 02:54

Koukal jsem na ty týpky kolem a na toho s páskou. Zývnul jsem směrem k tomu jejich šéfovi.
"Hezoučký meče. Co kdybych si je pak vzal jednoočko?" zasmál jsem se mu a zvednul svůj meč do výšky čela s čepelí nemířenou přímo proti němu a chytil jsem ho oběma rukama. *Konečně trocha boje* blesklo mi hlavou
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 03:18

"Pozor!" křikne vůdce, když vyběhne Kaori a začně kolem sebe metat shurikeny. Všichni jako na povel uskočí zpět a dostanou se z dosahu shurikenu, jediný vůdce zůstane stát a katanami srazí shurikeny. Shurikeny při cestě trochu škrábnou Raie na tváři, neb stojí v dráze jejich letu, ale není to nic vážného. "Do nich!" kříkne vůdce a v piueretě odkloní Raiův meč a pokusí se ho probodnout. Ve stejnou chvilku jeden z dalších banditů vyskočí do vzduchu a se slovy Katon: Housenka no Jutsu, který zaměří na Seikatsua. Další bandita oběhne dějiště boje a zaměří se na Kaori."Suiton: Mizu rappa!" křikne a pošle ji do cesty vlnu, načež uskočí do strany a hodí po ní několik kunaiů. Zbylí bandité zatím uskočí dozadu a pozorují situaci.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 03:30

Kaori Matsumoto

Jakmile jsem viděla kam se to všechno točí na tváři se mi ještě úsměv rozšířil. Nelíbilo se mi sice jak útočí na mé kolegy ale prvně jsem se musela vypořádat se svým problémem.
,,Shunshin no Jutsu!" sykla jsem a rychle jsem se přesunula napravo. Jakmile jsem byla mimo dosah techniky onoho bandity vytáhla jsem z pouzdra na zádech sůj klanový meč který nebyl zrovna malý a rozběhla jsem se přímo proti tomu chlápkovi. Kupodivu i když meč byl tak velký zatím jsem jej držela jen v jedné ruce.Nesnáším suiton! sykla jsem si v duchu jak jsem běžela.Moje černé dlouhé vlasy za mnou vlály a já se plně soustředila jen na svůj cíl.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 03:30

*Otočím se a použiju Shunshin no jutsu a snažím se vyhnout všem koulím a dále pozoruji průběh...teď už s rukou na tantu*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 03:37

Ten hajzl mi odklonil meč, ale nepočítal s mou rychlostí. Než se jeho durhá ruka dala do útoku už jsem se odrážel ke skoku dozadu tak abych se nepřiblížil k Seikatsuovi a odkloněným mečelm jsem prováděl obraný sek. ( Odkloněním dostal energii tak stačil z pohybu pryč udělat obloukem pohyb směrem na ten nepřátelský meč)
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 03:56

Mezitím, co se Kazukimu podaří dostat z dosahu vůdcova meče, útok na něj pokračuje neb jeden z banditů, co do nýnějška jen pozoroval, se rozeběhne směrem k němu a po několika metrech se zastaví, načež zmizí pod zemí. Docela nepříjemné, mít kdesi pod sebou takhle nepřítele. Vůdce se pro změnu rozeběhne a snaží se, aby ses zaměřil na něj. Další bandita, který také zatím jen pozoroval, si vybere jako další cíl Kaori a velkou rychlostí se rozeběhně k jejímu bojiští. Když uz je Kaori jen několik metrů od suitonáře, práskne onen nový přiběhlík do země a se slovy Doton: Doroku Gaeshi vyvolá přímo před ní dva metry vysokou zeď. Takže v současné době bojiště vypadá tak, že proti Kaori stojí suitonář, kterého před střetem s Kaori zachránil dotonář pomocí zdi, a Rai se potýká s problémem zmizelého krtka a bojechtivého vůdce. Jediný Seikatsu je zatím poměrně v klidu, neb Katon: Goukakyuu no jutsu, které na tebe poslední bandita použije nemá nijak valnou sílu a měl by ses mu bez problému vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:11

Kaori Matsumoto

Jak jsem běžela objevila se přede mnou zemní stěna musela jsem přibrzdit.Tohle bylo něco s čím jsem zase tak nepočítala.Zastavila jsem se a ještě s malým odstupem jsem na ni hleděla. Měla jsem dvě možnosti.Buď to jednoduše přeskočit a nebo oběhnout. Tak i tak jsem měla dojem že ten chlápek se suitonem mi to dá sežrat.Ale nakonec jsem si vymyslela něco úplně jiného. Přikrčila jsem se k zemi a vyskočila co nejvýš to šlo. Jak jsem letělo do vzduchu skládala jsem další pečetě a v moment kdy jsem na ty dva viděla vyslovila jsem jméno techniky. ,,Katon: Housenka no Jutsu!" tato technika letěla přímo na ně. Když jsem skončila opět jsem dopadla na nohy před bariéru takže jsem byla tam kde před tím. Tohle bude zajímavé. Proběhlo mi hlavou. Kousek jsem odskočila od bariéry a do ruky si nachystala jeden kunai přičemž do druhé jsem opět chytla svůj meč.Nebudou se schovávat věčně!
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:15

*Chm čas proti-utoku...trošku se prodehnu rukou popotáhnu kunai a na jeho konci jde videt pripevnen drátek...použiju Jinton: Toripurujanpu a jako střed použiju utočníka který na mě vyslal katon: houseka no jutsu. v pruběhu prvního skoku hodím kunai vedle něj...tak abych při dokončení techniky zatáhl a svázal ho...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:17

Schovám meč, v rychlosti si setřu krev ze škrábance na tváři a použiju Kuchiyose no jutsu, abych vyvolal svého vlka. Dám mu najevo ať mě hlídá a je připraven k útoku. Vytasím dva meče ( do každé ruky jeden) a zaujmu postavení vhodné k obraně. Vlk vrčí kousek ode mě připraven zaútočit jakmile mu přijde vhodná chvíle.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:45

Kaori

Tvůj útok slaví úspěch, ještě před dopadem zahlédneš, že suitonář se svalí na zem a snaží se uhasit sám sebe, nějakou dobu by měl být mimo hru. Tím však boj nekončí neb zpoza bariéry zaslechneš další jutsu - Doton: Ganchūso. Ze země směrem k tobě začnou vyrážet desítky velmi ostrých jehel, které likvidují vše před sebou. Určitě nechceš skonči na špince jednoho z nich.

Seikatsu

Sic se ti podaří svázat svého nepřítele onen dotonář, který zmizel pod zem, si misto Kazukiho vybral za cíl tebe. Ve chvíli, kdy se objevíš na míste, kde si stál v počátku techniky, te chytne za nohy a stáhne tě po kotníky do země, pak zase zmizí kdesi v podzemí. Katonář zatím neuspěšně bojuje s lanky.

Kazuki

Vůdce se zastaví a chvilku kolem tebe chodí v kruzích, je vidno že si tě použe přeměřuje, z ničeho nic se však odrazí a vyskočí do výšky několika metrů. Je zhruba tři metry nad tebou, když ho přestaneš vídět, neb výhled ti zabere Katon: Housenka no Jutsu, které míří na tebe a tvého vlka.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:49

Tohle na mě nezabere...Fuuton: Fū no āmādesu a zkusím vyskočit tak abych dopadl cca 15m od svázaného....poté ho deaktivuji...


Naposledy upravil Seikatsu no sokudo dne 7/5/2012, 07:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 04:54

Kaori Matsumoto

Ksakru.Sykla jsem si v duchu když jsem spatřila to něco co po mě šlo ze země. S takovou technikou jsem se setkala poprvé v životě.Uskočila jsem na stranu a rozběhla se přímo proti poničené bariéře. Tohle možná bude bolet.Pomyslela jsem si když jsem nastavila své rameno a ve své rychlosti narazila do stěny. Díky její narušené statice a faktu že již nebyla spojená chakrou jsem jí doslova proběhla. Cítila jsem jak mi částečky země zapadali do vlasů ale na to nebyl čas. Koukala jsem se na týpka s dotonem a jakmile jsem u něj byla dost blízko sekla jsem svým mečem dost silně. Kdyby se přeci jen o něco pokusil v druhé ruce mi stále sídlil kunai. Dělala jsem si ovšem starosti o své kolegy které jsem nijak nestíhala sledovat.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime7/5/2012, 05:17

Vlk instinktivně uskočil z místa dopadu Housenky a já jsem Shunshinem poskočil k němu. Už jsem začínal být naštvaný a přestávala mě ta předehra bavit. Navíc tu byl pořád někde ten krtek... Ostatní jsem moc nesledoval, ale v hlavě jsem měl něco ve smyslu, že Kaori je kope do zadku a Janek dostává do huby...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolí   okolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Západní Krkonoše-
Přejdi na: