Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí 8

 

 Okolí

Goto down 
+7
Endo Hikari
Lala
Kaori
Kane
Ayame "Eyleen" Kazuki
Uchiha Kox
SnizekSnow
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí I_icon_minitime12/5/2012, 14:30

Ve zdejších končinách se již nachází jen věčně zmrzlá půda, takzvaný permafrost, díky které se zde udrží jen ty nejvytrvalejší byliny, lišejníky a místy pár jehličnatých stromů. Je zde spousta malých skalních převisů ve kterých sídlí kočkovité šelmy a čas od času i horší skupinky banditů. V okolí zdejší řeky vyrostla malinká vesnička lidí, kteří byli vyděděni z Yukigakure no Sato. Nedoporučuje se příliš přibližovat, protože zde opravdu nemají rádi cizince.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime19/5/2012, 07:45

Doběhne k tundře a běží dál, jakoby to bylo to jediné na čem zaĺeží.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 04:47

Celou cestu koumal, jestli to kaori myslela vážně, nebo jako srandu, protože zněla tak nějak ani na jedno až si ani nevšiml, že už jsme došli do tundry, a říkám, no tak asi bysme měli najít toho chlápka, co dělá problémy a pak jen doufám, že nebudu muset používat sharingan
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 05:33

Rychlým tempem vedu naší skupinu a lehce odbočím z cesty, chci se vyhnout jakémukoliv zdržování, které by nás mohlo potkat. Cestou jen tak pro ukázku proběhnu na dohled od vesnice vyděděnců, s úšklebem mrknu na ostatní "Nu, tady vidíte ztroskotance v přímém kontaktu s okolím." prohodím a pokračuji ještě rychlejším tempem.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 05:45

Kane Zan'nin'na ha
Bežal som ďalej a pozrel som sa na dobre známu dedinu .
No stroskotanci ale vedia byť dosť nepríjemný nieje dobré ich podceňovať povedal som jej a pokračoval ďalej Inak to miesto kam ideme je neďaleko Furisuro však ? Nepoznáš to tam náhodov ?
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 05:55

Kaori Matsumoto


Nějakou dobu cesty jsem neřekla naprosto nic.Sem tam jsem si spravila meč na svých zádech.Občas jsem se podívala za sebe jestli mě ti dva stále následují.Jelikož jsem byla úplně ve předu nechávala jsem svůj normální výraz na tváři.Ani jsem nevěděla nad čím přemýšlet.V poslední době toho bylo tolik až to nebylo pěkné.Nová vesnice, nový nepřátelé ale jak se zdálo tak i přátelé.I když stále jsem nevěděla co si o tom klukovi z jiné vesnice mám myslet.Snažil se vypadat tajemně ale mě spíše připadal jako dítě.
,,Kage se nejspíše nezmínil kde by měl být že ?" povzdychla jsem si a koukla se právě na Koxe protože on měl jedniný z celé naší skupinky nějaké informace které se dověděl přímo od kageho.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 06:17

Přemýšlel jsem nad tím co bych si měl myslet o těchto dvouch dívkách, jedna je zamlklá a druhá kdyyž mluví, tak není poznat, jak to myslí,...když kaori řekla otázku a podívala se na mě, tak jsem odvětil Boužel ne, řekl pouze, že se potlouká někde tady v tundře. a začal jsem se dívat všude po okolí, jeslti někde neuvidím něco podezřelého a zároveň se snažím najít nějakou jinou chakru než jsou ty naše a tu svou skrývat
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 08:49

Po několika minutách hledaní se v dáli objeví dým, a jak později zjistíte, potom co se přiblížíte, patří neznámé zahalené osobě. Při zkoumání chakry zjistíte, že onen zahalený muž má neuvěřitelnou zásobu chakry. Zřejmě jste nalezli svůj cíl.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime22/5/2012, 15:24

Kaori Matsumoto

,,Tolik chakry?" podivila jsem se trochu ale na tváři se mi objevil malý úsměv. Tohle bude hodně zajímavé" špitla jsem a narovnala se v zádech. Že by někdo kdo se vyrovná jemu? To je blbost.Musím být v klidu.Nesmím se nechat jen tak vyprovokovat aby se nestalo to co tenkrát.Hudrovala jsem v duchu a jednou rukou sáhla po svém meči který jsem stále nechávala v pouzdře na zádech. Očima jsem pohlédla na Koxe a Rin.Snad v domnění že budou mít nějaký plán.Já osobně nikdy na nějaké plánování nebyla.I když o mě tvrdili že na svůj věk mám mnoho inteligence.Vymýšlení strategie prostě nebyl můj šálek čaje. A proč vlastně? Lidi jako jsem já beztak vždy posílali do prvních linií aby útočili jako první.Zásoba chakry mě zase tak moc nelekala i když u svých týmových kolegů jsem si nebyla tak moc jistá.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 00:36

Zprvu mě trochu překvapilo, kolik má ten chlap chakry, ale když jsem to porovnal s kaori,... no řekněme, že se to zdálo jako málo xD pak jsem jen přikívl kaori a řekl, jo velmi zajímavé a po chvíli dodám ehm asi mi do toho nic není, ale můžu se zeptat co tak umíte? ať se můžeme nějak zkoordinovat.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 02:53

Kaori Matsumoto

Trochu udiveně jsem se koukla na Koxe. ,,Nic moc převratného ale i to by mohlo stačit. Spíše se bojím co se stane jestli mě dokáže naštvat.A tím myslím opravdu naštvat. Proto bych pro vás měla jednu radu. Pro oba" s těmito slovy jsem se podívala i na Rin. ,,Jestli se začne kolem mě dít něco divného, utečte!" dokončila jsem a na tváři jsem měla dosti vážný výraz jako kdybych to myslela smrtelně vážně. Ani jeden z nich to nemusel chápat ale hlavní bylo aby tohle pochopili.Nechtěla jsem někoho zranit kdyby se ta potvora ve mě chtěla dostat ven.Do jisté míry to šlo ovládat ale ne věčně.A tak bylo fajn aby se dostali ode mě co nejdál.Dosti živě jsem si pamatovala jak skončil můj trénink na kterém se něco zvrtlo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 03:42

Zamyslím se nad tím co řekla kaori a říkám si Hmm kaori mi přijde trochu divná, no ale tak nějak ji i začínám mít rád, i když stále nedovedu pochopit co kdy a jak myslí, následně odvětím hmm, dobrá, pokusím se vyhovět tvé žádosti,... Už vás napadlo jak bychom ho mohli napadnout? Myslím, že by jsme ho mohli napadnout z dálky, když ho obklíčíme, pokud neumíte nic tkaového, tak by jste po něm mohli alespoň mrštit nějaké shurikeny, nebo jiné zbraně, pokud vás napadlo něco jiného, tak sem s tím. A doufám, že je napadne i něco jiného, protože přesto, že tomu chci pomoct pomocí svého genjutsu tomu nejvíc nevěřím.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 05:09

Kaori Matsumoto

Trochu jsem se nad tím zamyslela.Něco po něm hodit mi nepřišlo jako špatný nápad ale já po něm nechtěla rozhodně hodit jen jednu věc. ,,Hmmm, možná kage shuriken by to vyřešil"prohodila jsem jen tak do větru a koukla se na oba jestli budou souhlasit.Nechtěla jsem udělat nic kvůli čemu by na mě byli oba naštvaní.A také jsem měla výhodu v tom že já problémy s chakrou příliš neměla.,,Takže?" optala jsem se jich dodatečně abych věděla jestli to mám udělat nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 08:24

Tak dobrá, tak se teda ty kaori použij kage shuriken a já použiju katon a ty rin nevím,... Projde tak, aby byl přesně v zádech muže, udělá pár pečetí a udělá na něj Magen: Kokoni Arazu no Jutsu, aby neviděl shurikeny ani katon i když už na něj poletí. Pak se připravuji, abych udělal katon:housenka no jutsu ve stejnou dobu, jako udělá kaori kage shuriken no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime23/5/2012, 15:14

Kaori Matsumoto

Jen jsem rázně přikývla hlavou a vhodila několik shurikenů v jejichž stínu byl ukryt další dívala jsem se jak byly dokonale maskovaní katon technikou kterou použil Kox. Tohle jen tak nevýjde ale zkusit se to mohlo projelo mi okamžitě hlavou ale na tyhle myšlenky už bylo dosti pozdě.Právě jsme na sebe upozornili takže neexistovala cesta zpět.Jediná možnost byla postavit se svému nepříteli který podle informací nebyl žádný začátečník.Shurikeny s katon technikou byly téměř u nepřítele a já raději sáhla jednou rukou opět po meči.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime24/5/2012, 00:19

"Myslíte si, že sem tak blbej?" ozve se smích a muž se rychlostí blesku otočí a složí pečetě tak rychle, že to ani nepostřehnete, v tu chvíli se před ním objeví zeď a vše zadrží. "To je vše?" uchechtne se. "Věděl jsem o vás už před několika minutami, někdo z vás má tolik chakry, že by to neskrylo ani stádo shinobi." křikne posměšně zpoza zdi.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime24/5/2012, 07:08

uvidím, že nedokážu ni vidět rychlost jakou skládá dotyčný pečetě, a naštve mě, že si nás všiml a zavolám na něj to je detail! Podívám se po dívkách a rin mi přijde nějak lesklá, ale pomyslím si, že mě šálí oči z toho jak tu předtím sněželo, pak se podívám na kaori, otočím se zpátky a dávám si pozor aby mi z jejich úhlu nebylo vidět do očí a aktivuji sharingan. a říkám nemáte někdo nějaký návrh?a už nespouštím chlápka z očí.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime24/5/2012, 15:22

Kaori Matsumoto

Když jsem viděla jak vykryl naše útoky ztla jsem ruce v pšst.Mohlo mi být jasné že to jen tak nevýjde ale i tak mě to štvalo. ,,Gomene" povzdychla jsem si když byla zmínka o zásoby chakry. Jak by se mu líbilo tou chakrou dostat po ksichtě? Optala jsem se v duchu sama sebe. Mylenka o tom že by mě obalila opět chakra kyuubiho se mi prvně nějak nelíbila ale pokud by to takhle šlo dál mohla to být značná výhoda.I když jsem si tím nebyla tak jistá. ,,Užíváš katon že? Tak použijeme Katon.Spolu" pověděla jsem Koxovi a docela pomalu jsem kráčela pryč.Jako kdyby obloukem k té zdi.Koxovi jsem naznačila aby to vzal z druhé strany.Měla jsem dojem že i kdyny se naše techniky nestřetli a on uhnul tak oba jsme natolik zruční že bychom se technikám vyhli. Když jsem si skontrolovala že je vše jak má být složila jsem několik málo pečetí. ,,Katon: HOusenka jo Jutsu!"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 00:40

nedívá se moc na holky a řekne emm jo,... katon. Rozeběhne se na druhou stranu než kaori a použije katon housenka no jutsu ve stejnou dobu a doufá, že dostane nějaký zásah.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 02:33

Díky zdi plné chakry Kox neví, co se děje za ní, a tak si nevšimne že muž mezitím zalezl pod zem. Vaše techniky se srazí a výbuchem zruší dotonovou zeď, avšak bandita je už dávno fuč někde pod zemí. Kox zpozoruje, že se přesouvá pod zemí směrem ke Kaori, je však pozdě. Bandita se vynoří a vezme ji jako rukojmí, tím že přiloží k jejímu hrdlu kunai. "Vzdejte se, odejděte a nechám ji žít." řekne poklidně a stále ji svírá.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 02:46

Kaori Matsumoto

Uvidděla jsem jak se Katon techniky střetli v jednom bodě a jak pevná zeď nakonec spadla k zemi jako kdyby byla z karet.Ovšem toho chlapa kvůli kterému jsem byli na tomhle místě jsem nikde neviděla.Boužel k mojí smůle a zmenšené vnímavosti jsem si jej všimla až byl těsně u mě. Přesněji řečeno jsem zacítila jeho chakru ale než jsem stihla něco udělat stál za mnou s kunaiem u mého krku a mlel cosi o svobodě pokud odejdou.Musela jsem se nad tím zamračit a na chvíli zavřít oči. Nebylo by na škodu mi jednou pomoci než škodit! Hučela jsem ve svém nitru a čekala nějakou dopověď.Ale ta stále nepřicházela. Slyšíš? Buď jednou užitečnej démon! Zahučela jsem znovu.V toom jsem ucítila jakési zachvění ale nic víc. Bylo to něco jako podivný pocit který se mnou prohnal. ,,Odejdete a já si vás najdu" pousmála jsem se a koukla se na Koxe ale i Rin a na oba jsem trochu mrkla na znamení že jsem v pořádku a že jej nemají poslouchat v žádném případě. ,,Ten kdo by se měl vzdát jsi ty. Ne oni.Uvědom si to."Dodala jsem ale stále se nehýbala.Chtěla jsem se soustředit ale přeci jen s tím kunaiem u krku to šlo o něco hůře. Očima jsem trochu Koxovi naznačila aby dělal to co chce,jen pro účel by zasáhl toho chlapa.A i kdyby zasáhl mě měla jsem dojem že mi to jen bude trochu ku prospěchu.Znovu jsem zavřela oči a na tváři mi hrál malý ale přesto znatelný úsměv který se mohl jeit dosti šílený.,,ty to nechápeš,nikdy to nepochopíš.Ti co nechají své přítele na pospas svému osudu jsou horší než odpad.Jsou jako ty.Ale tihle dva nejsou jako ty.A postaví se ti" dodala jsem k tomu muži co byl za mnou odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 05:47

Díky sharinganu si všiml toho, že chlap byl pod zemí, ale boužel nestihl kaori varovat včas, potom se koudl do rtu a přemýšlel co udělat máme ho poslechnout? ne to bych jí neudělal, nemáme žádnou záruku, že udělá to co říká, ale přijde mi to dost bezvýchodné,...co mám udělat?pak si všimnu že na mě a rin kaori mrkla, že je vpořádku, a asi tím myslela ať rozhodně nepřijímáme, ale vzhledem k dálce mezi náma jsem to viděl jen díky sharinganu a ještě jak rin začala něco dělat, dle chakry díky sharinganu jsem poznal, že chce dělat něco dělat. následně mě napadne, že bych mohl použít genjutsu, a tak udělám pár pečetí a použiji Magen: Kokoni Arazu no Jutsu aby viděl rin všude okolo sebe a nevěděl, kde je ta pravá.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 06:50

Muž začne panikařit a mělce řízne Kaori na krku "Dál! Běžte ode mě! I ty s těma divnejma očima, i ty.. ty divná holko!" začne křičet a ustupovat, ale v tu chvíli se kolem něj objeví stěna a začne účinek genjutsu. "Dost! Nebo ji zabiju!" křikne a přitiskne kunai ještě těsněji.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 07:01

Kaori Matsumoto

Stála jsem na jednom místě.netušila jsem proč ten chlápek tak vyvádí ale byla jsem si po chvíli jistá že se jednalo o genjutsu.To že mě říznul jsem skoro nepostřehla.Nebo spíše jsem tuto bolest přenesla ve vztek který ve mě dřímal. Ty blbá liško!Koukej makat! Zaječela jsem v duchu.Jak jsem měla zavřené oči cítila jsem se podivně.Sice jsem to neviděla ale tušila jsem že se semnou něco děje.Moje oči najednou změnily barvu a místo mích očí se objevili oči samotného kyuubiho.To ovšem ten chlápek nemohl vidět.Mohl cítit jen nával trochy chakry kterou jsem do sebe dostávala zkrze kyuubiho.Nechtěla jsem to řehnat.Moc dobře jsem věděla co se stane pokud se přestanu kontrolovat a to jsem nechtěla dopustit.Ne spíše jsem jen chtěla jej viděsit natolik aby se vzdal.Nebo mu k tomu dopomoci drsnější cestou.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime25/5/2012, 07:21

Sledoval jsem co se dělo v okolí kaori a už mi to bylo jasné, rin měla zvláštní kekkei genkai hyoton, jinak není možné používat led,... pak jsem se zadívla na kaori, a zvláštně se zvyšovala její chakra, jakoby ta chakra co byla skryta v ní uvnitř utíkala ven, a zčervenali jí oči,... vypnu sharingan a dojdu k nim a všimnu si, že ten chlápek se už ani nemůže hýbat, a říkám tohle vzdej, už nemáš šanci cokoliv udělat, prohrál jsi a čekám, co udělá a přitom se dívám, jeslti holkám není nic vážného.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Okolí
» okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Tundra-
Přejdi na: