Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Bokusökageho budova - Stránka 2 8

 

 Bokusökageho budova

Goto down 
+9
Kane
Kiyomi Seygo
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Wonderon Tari
Netsuretsuna
Riko
Uchiha Kox
SnizekSnow
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 18:23

First topic message reminder :

Oválná budova, která by se na první pohled mohla zdát nízká. Vždyť má jen přízemní patro. Zdání však klame, protože drtivá většina komplexu budovy se nachází v podzemí. Celou nadzemní část budovy pokrývá mech a místy i menší tráva. Jediné dle čeho lze poznat, že se jedná o budovu a ne o malý kopeček, jsou okna se sklem. Když někdo vejde do budovy, přímo proti němu budou schody, které vedou do podzemí, kde se nalézá zbytek komplexu. Všechny podlahy jsou pokryté kobercem, který perfektně imituje travní porost. V přízemí, ještě než se pokračuje do dolních pater, je obrovský pamětní kámen na kterém jsou vytesána jména všech padlých shinobi. Když pak člověk pokračuje do spodních pater, má na vybranou. Na jednu stranu vede cesta k válečné místnosti, kde je kulatý stůl s mapou ostrova, několika židlemi kolem stolu a desítkami válečných trofejí lemujících zeď. Na druhou stranu se nachází pracovna Bokusökageho. Pracovnu osvětluje několik pulzujících krystalů dovezených neznámo odkud. Celá místnost je naplněna náhodně vybranou barvou, kterou si zrovna krystaly ten den zvolí. Většinou však přes den svítí zeleně a v nocích modře. Říká se, že když se ve vesnici chýlí k neblahým událostem, tak krystaly budou již den dopředu upozorňovat krvavě rudou barvou. Kolem zdí jsou rozestavěny knihovny a uprostřed místnosti stojí velký stůl, neustále pokrytý štosem papírů.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 03:55

Kiyomi Seygo

Vejdou s klukama do budovy kageho a projdou až do spodního patra, kde má Kage kancelář. Po zaklepání vejdou a pozdraví Kageho, načež se oba kluci zdekují stranou a hodí hlášení na Kiyomi. No, tak to teda dík.. Šmejdi! zanadává si v mysli, ale nemyslí to zle. Udělá tedy dva kroky dopředu a lehce se ukloní, načež podá Kagemu hlášení. "Mise proběhla úspěšně, Bokusokage-sama. Vejce jsou zničena a raptor je mrtev. Na misi nikdo neutrpěl vážná zranění, pokud nepočítám své lehké pohmožděniny a Raiovu psychickou újmu." řekne, přičemž se u posledních slov neubrání tomu, aby jí na tvář vyklouzl potutelný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 05:19

Kage spí zrovna s hlavou na stole a vypadá, že se mu moc vstávat nechce. Nakonec si však protře oči a šáhne do šuplíky, odkud vytáhne tři měšce s pěti sty ryu a hodí vám je. "Dobrá práce. Svět vám bude vděčny a tak dál a tak dále. Máte den volna." kývne a ukáže na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 05:54

Kiyomi Seygo

Převezme od kageho peníze a poděkuje, načež se lehce pokloní na znamení úcty a opustí kancelář kageho. Sice jsem měla v plánu si odpočinout, ale radši zamířím trénovat. Odpočinek ještě chvíli počká, na další misi nějak extra nespěchám. probírá v hlavě a opuští budovu kageho, načež míří na tréninkový stadion.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 05:57

*"díky "...a odcházím...hmm...co teď...asi zas trénovat a zamířím rovnou na tréninkáč....pak se musím podívat na to co vše budu potřebovat...asi toho bude dost...,ale co nějak se to zvládnout musí...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 07:01

Shrábnul jsem peníze popřál kagemu příjemný odpočinek a vytratil se z kanclu. Po tom co sem se vymotal z budovy sem zamířil na tréninkovej stadion ( nebo jak se to ted menuje )
Návrat nahoru Goto down
Wonderon Tari
Genin
Genin
Wonderon Tari


Rank : Genin
Zaměření : 100% ninjutsu
Ryu : 500

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime25/5/2012, 07:14

přišel i ze svíma jilopsama a donesl ostatky želvy a řekl ,, Myslím že svou práci sem dobře odvedl kde je má odměna ?,,
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 21:26

Vejdu do vesnice a ihned mířím do Bokusokageho budovy. Už znám komplex docela na zpaměť a ke Kage trefím skoro se zavřenýma očima. Zaklepu a vejdu dovnitř. V kanceláři Kageho si uvědomím, že jsme zapomněl zatáhnout kosti, tak je rychle zatáhnu, ale Kage už mé kosti od krve zahlédla, ale doufám, že k tomu nebude mít komentáře. Potom si všimnu jednoho ninji, ale nevěnuji mu moc pozornosti, jakmile on domluví, začnu mluvit já: Dobrý den, Bokusokage. Mise proběhla s malými problémy, ale jsem tu živý a zdravý. Zabil jsem dohromady 6 domorodců, z toho 4 z nich zmasakroval tak, že by je málokdo rozeznal od mrtvých zvířat. Mezi zabité patří i dva Shamani, jeden s podstatou Katon a druhý s podstatou Suiton. Ten Shaman se Suitonem uměl legendární techniku Suiton: Suishoha, bylo těžké s ním bojovat, ale teď leží někde na mýtině poblíž jejich vesnice. Katonář uměl taky velmi dobrá jutsu, ale ty jsem identifikovat nedokázal. Musel jsem tam nechat ještě 9 tupých domorodců, ale ti uměli jen křičet a máchat klackem. Doufám, že vám toto stačí, nic víc jsem nezjistil.

Podívám se ještě kolem sebe a doufám, že jsem nevzbudil moc pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:02

"Ty ses ale upovídanej." zabručí kage, kterému na dveřích visí jméno Alizeer. Něco si zabrblá a hodí ti obálku asi s pěti sty ryu, načež mávne rukou. "Jasně, jasně. Co si chtěl si udělal, teď běž. Bolí mě z tebe hlava." pronese otráveně a mává rukama jakoby zaháněl ďábla. "A ty, Wonderone, co tě to, u všech Razorek, napadlo? Strkat vybušniny do želvy." zakroutí nevěřícně hlavou. "Teď to za tebe u té staré rašple musím žehlit, máš jí vytrhat plevel na zahradě v obytné části. Tak tam běž a tentokrát to nevyhoď do povětří."
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:10

Upovídaný ?? pomyslím si, ale radši už půjdu pryč, abych Kage nenaštval. Samozřejmě si vezmu své Ryu. Jakmile vyjdu z kanceláře, vyjdu i z komplexu a mířím do tréninkového centra.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime27/5/2012, 23:48

Příjdu do budovy kageho a říkám si, tak schválně, jestli to tu ještě najdu ale po pár minutách najdu cíl, kageho kancelář, vejdu a říkám dobrý den pane, omlouvám se, že mi to tak trvalo, kage z druhé vesnice mi pro vás dal toto a dávám mu ten svitek vo jsem dostal.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:19

"Dobrá, dobrá. Další otravný smrad." zabručí si Alizeer pod vousy a dopis přetrhne, aniž by ho četl. "Teď běž." propustí se a položí si hlavu na stůl, zjevně hodlá spát. Pak se však zarazí a zašramotí. "Ne, stůj!" křikne a hodí ti obálku. "Tak, teď už vypadni." hlesne spokojeně a začne chrápat v sedě. Když dopis otevřeš, je na papíru uvnitř doslova naškrábáno:

"Tam, kde voda do hor se vlévá. Tam, kde nepoznaná zvířata hodují na kostech archeologů. Tam, v prastarém chrámě, hledej nový pohled do budoucnosti. Tvůj přítel." Nic víc, nic míň. Dole je ještě úhledně napsáno, aby si vzal Kiyomi a obhlédl to, to už je ale zřetelně jiné písmo, písmo tvého kageho.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 00:35

Přečte si to a přemýšlí dle toho co se jako malý dočetl, co se tím myslí, v úvahu připadaly obsidiánové, vysoké a zasněžené hory, v obsidiánových horách ale nejsou řeky, a pak mi dojde, že uvnitř vysokých hor je skryté údolí, kde je prý nějaký chrám, a stále nepoznaná fauna. takže tím je to jasné, ale kdo je vlastně kiyomy? rozhodnu se, že se nebudu ptát, řeknu děkuji, tak já odcházím a jdu na tréninkáč s tím, že snad brzy tu kiyomy potkám
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 04:57

Vejdu do Komplexu, cestu už znám, tak nezabloudím a mířím do kanceláře Kageho Alizeera.
Dojdu ke kanceláří a až teď si všimnu jmenovky: Alizeer. Zaklepu, jdu do místnosti a podívám se na Kage. Dobrý den, Kage. Byla by nějaká mise ?? zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 05:05

Po příchodu do budovy...jdu rovnou ke dveřím...*Zaklepu* a vejdu..."Hoj...mohl bych se zeptat na nějakou misi??...a hele čus Netsu...* a jdu vedle něj...
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 05:10

Přijde i Seikatsu. Ahoj Seikatsu.. řeknu a dál čekám na odpověď Kage.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 05:32

Alizeer se zvedne z listů na kterých právě dopřává svým očím zaslouženy odpočinek. Když se zvedne, jen se pohrabe listy a ospale zahlásí. "Cesty v pralese, karavany se stále ztrácí i po zlikvidování domorodců. Zjevně se bude jednat o bandity. Zabít, odejít, vrátit." dokončí a opět práskne hlavou na stůl.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 06:00

Vyslechne si zadání mise. Už zase prales ? jen tak si prohodím. Seikatu, v Pralese se vyznám, nedávno jsem tam zabil pár domorodců, takže bude lepší, když cestu určím já.. prohlásím a odcházím z místnosti a následně z komplexu, ještě mávnu rukou ať jde Seikatsu se mnou.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime28/5/2012, 06:35

*Okay...mnohem lepší si myslím---" odcházím za ním...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:11

Vkročím do budovy, zaklepu slušně a pak docela slušnou ranou otevřu dveře.
" Brej den kage, potřeboval bych nějákou snadnou ale dobře placenou práci... " usměju se a opřu se o zeď.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:40

Alizeer je probuzen hlasitou ranou a dle toho se i chová "Seš mentál nebo co?" houkne a hodí po tobě jedno z lejster. Oddechne si a upije z kafe, které leží na stole snad již od založení vesnice, načež se trochu uklidní a zamyslí. "Potřebuju odklidit průsmyk u Obsidianovejch hor. Zasypal se, respektive něco tam naházelo šutry. Zbav se šutrů i problému." pokrčí rameny a znovu upije, avšak kafe v jeho ústech nezůstane moc dlouho, když si všimne mouchy plavající v hrnku.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime29/5/2012, 01:47

" Jasně šéfe!" zařvu nadšeně a hodím mu lejstro zpět.
"Tak já to teda proházim a ukamenuju toho co tam ty kamínky dal..." zasměju se a vylítnu ze dveří, které nechám otevřené aby mu tam šel vzduch a lépe se mu pracovalo.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime30/5/2012, 07:16

*Po pruchodu budovou zaklepu na dveře a vejdu..."brý den Kage...tak jsme to zvládli...bylo zabito přesně 4ks banditů...2byli na naší urovni...a 2nevím jelikož je roztrhal výbuch,ale teď bych si s Vámi potřeboval promluvit...co by mě stálo dostat nějakou chajdu dole v obytné čtvrti...a podívám se na něj...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime30/5/2012, 07:18

Přijde do budovy a do kanceláře Kageho. Taky zdravím.. řeknu a nechám Seikatsa mluvit. Sakra, právě na to jsem se chtěl zeptat.. mg.. pomyslím si a čekám, co řekne Seikatsovi. Pořád si drží ránu, ale moc nekrvácí, přece jen jsem Kaguya a mám END 4.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime30/5/2012, 07:41

Alizeer zvedne hlavu z knih na kterých spí a opakuje svůj stálý rituál s pitím prošlého kafe a jeho následného vyplivnutí. Tentokrát si k tomu zapálí dýmku. "Hmm." zamyslí se a poškrábe v plnovouse, který vlastně nemá. "Za misi vám každému dám pět set Ryu." řekne zamyšleně a mrkne na jedno z lejster, kde je zjevně seznam chalup ve vesnici. "Dám vám je zadarmo, klíče sou támhle." ukáže na malý věšáček s klíči vedle dveří. "Všechny jsou stejně hrozný a nevím, kterej klíč k čemu pasuje. Bavte se." pokrčí rameny a druhou rukou hodí slibovanou odměnu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime30/5/2012, 07:48

"Díky..." usměju se a odcházím...předtím seberu jeden z klíčů....*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bokusökageho budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bokusökageho budova   Bokusökageho budova - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bokusökageho budova
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Budova kageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: