Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení
Klan Yagami 8

 

 Klan Yagami

Goto down 
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnowKlan Yagami Empty
PříspěvekPředmět: Klan Yagami   Klan Yagami I_icon_minitime24/5/2012, 09:20

Hlava Yagami -
Hlava Ryuga -
Hlava Raito -

Členové Ryuga -
Členové Raito -

Klan Yagami je prastarý klan, který se se zaměřoval na techniky Yin Yang. Postupem času prošel klan několika masakry, protože se ho velmi mnoho jiných klanů obávalo jako silného soka. Jak masakry postupovaly, klan ztrácel nejsilnější členy a byl nucen se rozpadnout na dvě rovnocenné větve, Ryuga a Raito.
Tyto dvě větve si střídaly vůdcovství vždy po každé generaci. Po posledním vymírání, tentokrát díky epidemii, zbyla pouze hrstka členů Ryuga a pár členů Raito.**Hiden techniky**

Větev Ryuga

D-rank
Furripu Tentochi - Technika vržená zvukovým signálem (flétnou, experti zapískáním). Způsobí, že oběť ztratí pojem o gravitaci a orientaci v prostoru (protáčí se mu nebe a země).

Dara no Guntai - Technika vržená buď pohledem na ruční znamení (zachycení jednotlivce) nebo zvukovým signálem (flétna, experti zapískáním). Způsobí, že oběti začnou vidět iluze spousty útočících ninjů. Tato technika nezpůsobuje opravdovou bolest a slouží pouze pro narušení psychiky oběti.

Magen: Nijū - Technika, která navazuje genjutsu na již seslané genjutsu. Oběť po úniku z genjutsu okamžitě spadá do navázaného genjutsu, aniž by si toho povšimla.

C-rank
Kankaku no Kyūshū - Technika zaslepení smyslu. Podle stylu chycení je otupen daný smysl (pohled do očí-zrak, zvukem-sluch, znamením-čich, předáním chakry dotekem-hmat a chuť). Najednou může zaslepit pouze jeden smysl.

Kokoro no Shōgai - Technika narušení mysli. Vrhá se pohledem do očí a přehazuje myšlenkové proudy, takže oběť není schopna souvislého myšlení a je donucena k impulsivnímu jednání.

B-rank
Koi Midori no Sekai - Technika seslaná ručním znamením. Z pohledu obětí zahalí vše do absolutní černočerné nicoty, kde jsou vidět pouze tmavozelené obrysy chycených obětí a sesilatele. Genjutsu zpomaluje vnímání času obětí a uvolňuje z nich chakru. Je z něj ovšem snadnější únik než z jiných technik podobné síly (proto pouze B-rank).

A-rank
Zettai Hen'i - Technika absolutního úniku. Technika umožní rozpoznat jakékoliv narušení chakry, obnovit správný tok a pokud je technika nízké úrovně (D, C, slabší B), tak ji umožňuje otočit proti sesilateli. Toto je jedna z nejstřeženějších hiden technik Yagami klanu a je to nejdokonalejší vyvinutá obrana proti genjutsu co existuje.

Saigo no Bōei - Technika poslední záchrany. Jedná se o automatickou techniku, která vytváří okolo uživatele stále chakrové pole. Technika se spustí ve chvíli, kdy je pole narušeno a tělo podvědomě zachytí signál kritického ohrožení. Jakmile se genjutsu spustí dochází k absolutními zastavení oběti na dobu 2 vteřin, což oběť absolutně nezaznamená (přijde jí, jako by se ty 2 vteřiny prostě neodehrály), ale sesilatel získá čas k úniku (útok není možný, narušil by se účinek genjutsu). (Ve spánku nebo ve stavu absolutního klidu získá uživatel až 5 vteřin.)

S-rank
Kemuri de Chissoku - Mistrné genjutsu klanu Yagami, ze kterého lze uniknout pouze smrtí, absolutním bezvědomím nebo po zrušení techniky sesilatelem. Technika se sesílá umístěním chakrového vlákna co nejblíže k mozku (klepnutím prstem na čelo) a následně ovlivní nervová centra k stálé změně toku chakry. Technika navazuje na realitu (ponechává veškeré okolí beze změny) a oběť absolutně netuší, že je v genjutsu, avšak ve chvíli kdy je uživatel zasažen se přemění v kouř, který začne plnit plíce oběti a ta trpí pocitem dušení, přičemž reálně přestává postupně dýchat. Genjutsu funguje po seslání samostatně, takže sesilatel se po narušení nervových center již o oběť zajímat nemusí.


Větev Raito

D-rank:
Tsuika Hayö - Technika, kdy uživatel pouští rychlé proudy chakry do některé části těla (obvykle do některé končetiny), což způsobí několika sekundové zesílení a zrychlení dané části těla.

C-rank:
Ekite Shukketsu - Technika, při které uživatel zceluje buňky pomocí své chakry. Obvykle se používá k zastavování menšího krvácení, ale lze použít též při útoku na nepřítele (srůsty prstů, víček, rtů..).

Tainai Tate - Technika, kdy uživatel nahromadí chakru těsně nad svaly, čímž zmírní a redukuje fyzické útoky mířené proti místu účinku. Účinek se odvíjí od počtu použité chakry a úrovně ovládání chakry.

B-rank:
Chakura Kyōka-ryoku - Jedná se o formu sebeposilování chakrou. Využívá toho, že uživatel zvládá lékařská ninjutsu, takže umí mistrně hromadit chakru. Technika umožňuje zvyšovat svou sílu až na desetinásobek svých standardních možností.

Kōfun Jōtai – Technika, která umožňuje přeměnu chakry na energii a opačně. Uživatel se díky ní může v průběhu boje udržovat stále v plné síle a naopak v odpočatém stavu může v krátké době zkoncentrovat daleko větší chakry, než normálně.

Hayani Haretsu – Technika, kdy uživatel stále vysílá chakru do určitých svalů, což mu umožňuje několikanásobné posílení a zrychlení pohybu svých svalů.

A-rank:
Shōsen Subeka no Jutsu – Jedná se o přísně střeženou hiden techniku, kterou klan Raito vyvinul z lékařské techniky Shōsen Jutsu. Jedná se o pokročilejší formu, kdy bylo postupným zdokonalováním a vyvíjením, docíleno toho, že léčení probíhá rychleji, precizněji a za použití menšího množství chakry. Navíc je možno techniku aplikovat nejen na dlaně, ale samozřejmě na úkor rychlosti a množství použité chakry.

Chakura Densō – Technika, která byla původně vyvinuta k předávání chakry v bojích. Později však někdo přišel na to, že ji lze použít i opačně. Technika tedy umožňuje předávat chakru jiné osobě dotekem a podle stupně ovládání chakry také možnost odsávání chakry. Při nižším stupni (INT 3-4) pouze člověku spícímu nebo bezvědomému, při lepším (INT 5) pak i člověku bdícímu, avšak v klidovém stavu a při vysokém (INT 6) pak i oběti za pohybu.

S-rank:
Sapurai Senta – Jedná se o techniku, jejíž nabytí trvá několik měsíců (herně 7-14 dní), kdy uživatel v epicentru své chakrové soustavy skladuje chakru, kterou zhušťuje, aby byla co nejvíce zkoncentrovaná. Chakru pak může jednorázově uvolnit a získat tak buď téměř úplné obnovení chakry nebo částečně obnovit svou chakru a použít techniku Sōzō Saisei.

Sōzō Saisei – Technika, která lze použít pouze pomocí zkoncentrované chakry. Po dobu působení (5-10 kol) poskytuje uživateli celkovou regeneraci v plném rozsahu. Po vyprchání techniky dochází k fyzickému vyčerpání a zpomalení pohybu.

Iyashi no Hakei – Technika, kdy uživatel zkoncentruje léčivou chakru a vysílá ji ze své dlaně v podobě jakési vlny, klidně i na vzdálenost několika metrů. Rozsah, dosah a rychlost léčení je přímo úměrná počtu použité chakry.

Kishō Tensei – Jedná se o nejdokonalejší formu lékařského ninjutsu. Principem je, že místo chakry se k léčení využívá životní energie, takže léčení probíhá „přirozenou cestou“. Pomocí této techniky lze i navrátit život mrtvému, ovšem vyžaduje to všechnu zbylou životní energii uživatele, takže výměnou za oživení uživatel zemře.

Eregantona Tatakai - Nejvyšší technika větve Raito z Yagami klanu. Naplní všechny uživatelovi buňky v těle chakrou (když dojde, tak životní energií) a uživatel zněkolikanásobí svou sílu, rychlost a odolnost. Když je někdo uživatelem zasažen přijde o většinu své chakry (po zásahu se uvolní do okolí) a o část své životní energie (zhruba 4-5 zásah bývá smrtelný). Jedinou nevýhodou techniky je to, že jakmile začne spotřebovávat životní energii, tak poškozuje tělo uživatele a při velkém vyčerpání způsobuje nenávratné škody, kóma nebo smrt. Při ovládnutí Senjutsu chakry nabývá úplně nové úrovně.


Původní klan Yagami

S-rank
Mukei: Tamashī no Kōkan - Technika odpoutání duše od těla. Jedná se o jednu z nejstarší a nejtajněších technik původního klanu Yagami, kterou se vždy mohl naučit pouze vůdce klanu až po smrti předchozího vůdce. Uživatel, soustředí všechnu svou zbývající chakru a duševní energii, aby vytvořil sám sebe pouze z chakry a duševní energie (jakási forma duše), načež vystoupí ze svého těla a stává se éterickou formou (nehmotná duše, nemůže se ničeho dotknout a nic se nedotkne jí). Duše se může následně vrátit zpět do svého těla nebo vytlačit cizí duši z těla a ovládnout tak tělesnou schránku dané osoby. Délka trvání je limitována zásobou chakry a duševní energie a techniku lze znovu použít až po té, co si schránka dostatečně zvykne na duši (u návratu do svého těla prakticky ihned, u posednutí cizího těla i rok...). Tuto techniku dokáže ovládnout pouze postava s INT 6 a PER 5.

Návrat nahoru Goto down
 
Klan Yagami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kannon Yagami
» Klan Uchiha
» Klan Hyuuga
» Klan Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OOG :: Co by jste měli znát.. :: In Game Informace :: Klany-
Přejdi na: